MİLLİ TAKIMLAR HAVUZU İSİM LİSTESİ

TÜRKİYE ORYANTİRİNG FEDERASYONU

Türkiye Oryantiring Federasyonu 2017-2018 sezonu 6-8 Nisan 2018 Bolu’da yapılan Türkiye Oryantiring Şampiyonası ile sona ermiş bulunmaktadır. Seçmeler sonunda:

            21E Erkek/Kadın, 20A Erkek/Kadın,18A Erkek/Kadın ve 16A Erkek/Kadın kategorilerinde Milli Takımlar Havuzu oluşturulmuştur.

            Seçme kampının yapılamaması durumunda Antrenörler Kurulunun önerisi ve Teknik Kurulun kararı ile Milli Takımlar oluşturulacaktır.

            Türkiye Oryantiring Federasyonunun tam kadro ile temsil edilmediği veya hiç temsil edilmediği durumda, Milli Takımlar Havuzundaki sporcular yayınlanan Milli Takımlar Kriterleri doğrultusunda Türkiye Oryantiring Federasyonuna müracaat etmeleri durumunda ilgili yarışa kayıtları yapılacaktır.

            Milli takım sporcularının sakatlık, disiplinsizlik, form düşüklüğü, vize problemi vb. gibi durumlarında sıradaki sporcular değerlendirilecektir. WOC, JWOC, EYOC  yarış performansları, koşu test sonuçlar, sezon içi (sürat-orta mesafe-uzun mesafe) performansları, seçme kampı  performansları ve antrenörler kanaat puanları değerlendirerek SEEOC  sporcu listesi oluşturulacaktır. Şartların uygunluğuna göre koşu test uygulaması yapılacaktır.

            Milli Takımlar yarışma programı EK-A ‘da,

            Milli Takımlar Havuzu isim listesi EK-B ‘de,

            Kafile Başkanı ve diğer görevlendirilmeler Yönetim Kurulunca yapılacaktır. 

 

EK-A

ŞAMPİYONA ADI

YARIŞMA TARİHİ

YARIŞMA YERİ

DÜNYA BÜYÜKLER ORYANTİRİNG ŞAMPİYONASI

04-11 AĞUSTOS 2018

LETONYA

GENÇLER DÜNYA ORYANTİRİNG ŞAMPİYONASI

09-14 TEMMUZ 2018

MACARİSTAN

AVRUPAYILDIZLAR ORYANTİRİNG ŞAMPİYONASI

28 HAZİRAN-01 TEMMUZ 2018

BULGARİSTAN

GÜNEY DOĞU AVRUPA ORYANTİRİNG ŞAMPİYONASI

21-26 AĞUSTOS 2018

SLOVENYA

                                             

 

        

 

 

 

 

 

EK-B

                                   MİLLİ TAKIMLAR HAVUZU İSİM LİSTESİ  

E21E

1

Ahmet Kaçmaz

Jandarma Gücü Sk

E21E

2

Huzeyfe Sığırcı

Adrenalin Gençlik Ve Spor Kulübü

E21E

3

Özgür Fettah

Türk Silahlı Kuvvetleri (Tsk) Spor Gücü

E21E

4

Hasan Akdoğan

Adrenalin Gençlik Ve Spor Kulübü

E21E

5

Harun İşler

Jandarma Gücü Sk

E21E

6

Cansel Saraç

Jandarma Gücü Sk

E21E

K21E

1

Emine Sezgünsay

Adrenalin Gençlik Ve Spor Kulübü

K21E

2

Dudu Erol

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Spor Kulübü

K21E

3

Ayşe Bozkurt

Patika Spor Kulübü

K21E

4

Dilek Matyar

Patika Spor Kulübü

K21E

5

Büşra Muslu

Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü

K21E

6

Selma Capri

Gülhane Sağlık Gençlik Spor Klübü

K21E

E20A

1

Talha Günday

İstanbul Orienteering Spor Kulübü

E20A

2

Mücahit Özkaya

İstanbul Orienteering Spor Kulübü

E20A

3

Şahin Demir

Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü

E20A

4

Mehmet Can Öztürk

İstanbul Orienteering Spor Kulübü

E20A

5

Mehmet Emin Avcıl

Neo Doğa Sporları

E20A

6

İsmail Kılınç

Rota Oryantiring Spor Kulübü

E20A

K20A

1

Elif Gökçe Avcı

Oklubalı Spor Kulübü

K20A

2

Zeynep Ocak

Balıkesir Gençlik Spor Kulübü

K20A

3

Hilal Oruç

İnegöl Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü

K20A

4

Özlem Zirek

Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü

K20A

E 18

1

Nazım Muslu

Tavşanlı Atatürk Anadolu Lisesi Gençlik Ve Spor Kulübü

E18A

2

Fatih Şölen

Adrenalin Gençlik Ve Spor Kulübü

E18A

3

İsmail Alp Arslan

Eskişehir Oryantiring Spor Kulübü

E18A

4

Mustafa Ali Türkmenoğlu

Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü

E18A

5

Kadir Can Çakan

Eskişehir Oryantiring Spor Kulübü

E18A

6

Hami Emircan Aydın

İstanbul Orienteering Spor Kulübü

E18A

7

Ahmet Yasin Temel

İstanbul Orienteering Spor Kulübü

E18A

8

Atakan Ülker

Neo Doğa Sporları

E18A

K18

1

Özge Bozça

Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü

K18A

2

Nur Gülnihal Çakır

Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü

K18A

3

Beyza Dilber

Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü

K18A

4

Hilal Arslan

Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü

K18A

5

Emine İçyer

Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü

K18A

6

Sabriye Kılıç

Tavşanlı Atatürk Anadolu Lisesi Gençlik Ve Spor Kulübü

K18A

7

Elif Sena Uygun


Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü

K18A

8

Aleyna Nur Bulat

Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü

K18A

 

 

 

E 16

1

Uğur Üstündağ

Rota Oryantiring Spor Kulübü

E16A

2

Ümit Üstündağ

Rota Oryantiring Spor Kulübü

E16A

3

Ahmet Özbey

Demirtaş Spor Kulübü

E16A

4

Ahmet Tarık Deniz

Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü

E16A

5

Şamil Önol

Tavşanlı Atatürk Anadolu Lisesi Gençlik Ve Spor Kulübü

E16A

6

Alper Tunga Karaağaç

Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulübü

E16A

K16

1

Gülce Çelik

D.S.İ. Bentspor

K16A

2

Melike Aydın

Oklubalı Spor Kulübü

K16A

3

Duygu Yigen

Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü

K16A

4

Beyza Nur Kaplan

Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü

K16A

5

Esma Melle

Oklubalı Spor Kulübü

K16A



6

Fatma Özdemir

Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü

K16A