MİLLİ TAKIMLAR JWOC ve EYOC İSİM LİSTESİ

TÜRKİYE ORYANTİRİNG FEDERASYONU

Türkiye Oryantiring Federasyonu 2017-2018 sezonu 6-8 Nisan 2018 Bolu’da yapılan Türkiye Oryantiring Şampiyonası ile sona ermiş bulunmaktadır. JWOC, EYOC takımları sezon sonunda oluşan genel sıralamaya göre oluşturulmuştur.

            Milli Takımlar Havuzundaki sporcuların yayınlanan Milli Takımlar Kriterleri doğrultusunda Türkiye Oryantiring Federasyonuna yaptıkları müracaatları değerlendirilerek yeni liste oluşturulmuştur.

            07-15 Temmuz 2018 tarihinde MACARİSTAN’ da yapılacak GENÇLER DÜNYA ORYANTİRİNG ŞAMPİYONASI (JWOC) takım listesi EK-A’da, 28 Haziran-01 Temmuz 2018 tarihinde BULGARİSTAN’ da yapılacak AVRUPA YILDIZLAR ORYANTİRİNG ŞAMPİYONASI (EYOC) takım listesi EK-B’de belirtilmiştir. 

            Milli takım sporcularının sakatlık, disiplinsizlik, form düşüklüğü, vize problemi vb. gibi durumlarında sıradaki sporcular değerlendirilecektir. JWOC, EYOC yarış performansları, koşu test sonuçlar, sezon içi (sürat-orta mesafe-uzun mesafe) performansları, seçme kampı performansları ve antrenörler kanaat puanları değerlendirerek SEEOC sporcu listesi oluşturulacaktır. Şartların uygunluğuna göre koşu test uygulaması yapılacaktır.  

            Kafile Başkanı ve diğer görevlendirilmeler Yönetim Kurulunca yapılacaktır.  

 

EK-A

GENÇLER DÜNYA ORYANTİRİNG ŞAMPİYONASI (JWOC) İSİM LİSTESİ

1

Musa Erdoğan

Antrenör

E20

1

Talha Günday

İstanbul Orienteering Spor Kulübü

E20A

2

Mücahit Özkaya

İstanbul Orienteering Spor Kulübü

E20A

3

Şahin Demir

Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü

E20A

4

Mehmet Can Öztürk

İstanbul Orienteering Spor Kulübü

E20A

5

Mehmet Emin Avcıl

Neo Doğa Sporları

E20A

6

İsmail Kılınç

Rota Oryantiring Spor Kulübü

E20A

K20

1

Elif Gökçe Avcı

Oklubalı Spor Kulübü

K20A

2

Zeynep Ocak

Balıkesir Gençlik Spor Kulübü

K20A

3

Hilal Oruç

İnegöl Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü

K20A

EK-B

 

AVRUPA YILDIZLAR ORYANTİRİNG ŞAMPİYONASI (EYOC) İSİM LİSTESİ

 

1

Ekrem Deniz

Antrenör

2

Münevver Kumru

Antrenör

E18

1

İsmail Alp Arslan

Eskişehir Oryantiring Spor Kulübü

E18A

2

Mustafa Ali Türkmenoğlu

Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü

E18A

3

Hami Emircan Aydın

İstanbul Orienteering Spor Kulübü

E18A

4

Ahmet Yasin Temel

İstanbul Orienteering Spor Kulübü

E18A

K18

1

Nur Gülnihal Çakır

Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü

K18A

2

Beyza Dilber

Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü

K18A

3

Emine İçyer

Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü

K18A

4

Elif Sena Uygun

Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü

K18A

 

E 16

1

Uğur Üstündağ

Rota Oryantiring Spor Kulübü

E16A

2

Ümit Üstündağ

Rota Oryantiring Spor Kulübü

E16A

3

Ahmet Özbey

Demirtaş Spor Kulübü

E16A

4

Ahmet Tarık Deniz

Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü

E16A

K16

1

Gülce Çelik

D.S.İ. Bentspor

K16A

2

Melike Aydın

Oklubalı Spor Kulübü

K16A

3

Duygu Yigen

Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü

K16A

4

Beyza Nur Kaplan

Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü

E16A