2.KADEME HARİTA ÇİZİM KURSU

2.KADEME HARİTA ÇİZİM KURSU - TOKAT/NİKSAR

05-14 Eylül 2018 tarihleri arasında Niksar/Tokat'da arazi haritası çizimi üzerine 10 günlük (80 saat) kurs verilecektir.

Kursa katılmak isteyen kişiler;

1- En geç 25 Ağustos 2018 tarihi mesai bitimine kadar Harita Kurul Başkanlığına e-mail ya da telefon ile isimlerini ve nerden katıldıklarını bildirecektir.

2- Kursa katılım ücretini (750 TL) Federasyonun Halk Bankası Kavaklıdere Şubesindeki (IBAN NO: TR57 0001 2009 1970 0005 0000 95) banka hesabına yatıracak ve dekontu kurs başlangıcında kurs sorumlusuna teslim edecektir. Dekont ibra etmeyen kursiyerler kursa alınmayacaktır

yatıracak ve dekontu kurs başlangıcında kurs sorumlusuna teslim edecektir. Dekont ibra etmeyen kursiyerler kursa alınmayacaktır. 

3- Kursa katılacak kişiler; dizüstü bilgisayar, renkli kalemler (turuncu, kırmızı, yeşil, mavi ve siyah), 5 adet polyester aydınger ve barometrik basınca göre yükseklik değeri veren GPS cihazını yanlarında getirecektir.

4- Kursiyerler için ücretsiz konaklama ayarlanacak olup, yemek ücretleri kendileri tarafından karşılanacaktır. Eğitimin verimli geçmesi için kursiyerler belirtilen yerde kalacaktır.

5- Kurs sonucunda çizim yapmaya yeterli görülen kursiyerlere Federasyon onaylı belge verilecektir. Belge sahibi olan haritacılara gerek kendi şehirlerinde gerekse yakın bölgedeki diğer şehirlerde harita çizim görevleri verilecektir.

6- Kurs süresince gerekli programlar anlatılacak olup, ISOM (Uluslararası Harita Çizim Kuralları) kriterlerine göre nazari/uygulamalı eğitimler yapılacaktır. Kurs programı EK'te açıklanmıştır.Kurs süresince gerekli programlar anlatılacak olup, ISSOM (Uluslararası Sprint Harita Çizim Kuralları) kriterlerine göre nazari/uygulamalı eğitimler yapılacaktır.

 

 KURS PROGRAMI İÇİN TIKLAYINIZ...

E-mail   :mehmetkucukcolak@gmail.com

Telefon :0532 367 64 57

Mehmet KÜÇÜKÇOLAK

 Harita Kurulu Başkanı