OSMANİYE ORYANTİRİNG 1. KADEME YARDIMCI ANTRENÖR YETİŞTİRME KURSUNA KATILMAYA HAK KAZANANLAR

ORYANTİRİNG 1. KADEME YARDIMCI ANTRENÖR
 YETİŞTİRME EĞİTİM KURSU

GENEL BİLGİLENDİRME ve DUYURULAR

 03-14 Eylül 2018 tarihlerinde Oryantiring 1. Kademe Yardımcı Antrenör Yetiştirme Eğitim Kursu açılacaktır.

Başvuru sırasında istenen iletişim bilgilerinin (GSM ve E-posta) ve belgelerin başvuru sahibine ait, doğru ve erişilebilir olması başvuru sürecinin tamamlanabilmesi için önemlidir. Doğru ve erişilebilir olmayan ve/veya başvuru sahibine ait olmayan iletişim bilgileri ve/veya belgelerden kaynaklanan aksaklıklardan başvuru sahibi sorumludur.

Kursa, E-Devlet Kapısı üzerinden yapılacak başvuruların dışında başvuru kabul edilmeyecektir. Başvuruların belirlenen kontenjanın üzerine çıkması durumunda aşağıda belirtilen öncelik sırasına göre eleme yapılacaktır.

 Kurs açılış ve kayıt işlemleri sırasında, kursa başvuruları kabul edilmiş adaylar içerisinden, ilan edilen yer ve saatte hazır bulunan kursiyerlerin sayısının 10 kişiden az olması durumunda söz konusu kurs İPTAL edilebilecektir.

Kurs katılım ücreti, başvuru esnasında belirteceğiniz e-posta adresine gelecek olan referans numarası ile Halk Bankası’na yatırılacaktır. Kursa kabul edilmeyen başvuru sahiplerinin ödemiş oldukları kurs ücreti iade edilecektir.

Kursa katılma hakkı elde eden adaylar yukarıda belirtilen yer ve saatte belgeleri ile birlikte hazır bulunacaklardır. İstenen belgeler aşağıda belirtilmiştir. İstenen belgelerde bahsedilen tasdik işleminde; “aslı gibidir” ibaresi, tasdik yapan kişinin adı soyadı, imzası, kurumunun mührü yer almadığı veya bu bilgilerin okunamadığı durumlarda tasdik işlemi kabul edilmeyecektir. Ayrıca tasdik yapılmış evrakın renkli/siyah-beyaz fotokopisi kabul edilmeyecektir.

NOT: Adayların, başvuru sırasında istenen belgeleri E-Devlet Kapısı Spor Bilgi Sistemine yüklemesi gerekmektedir. Belgelerinizin aslı kurs yerine getirilecektir.

 

İSTENEN BELGELER

 

a)       2 adet vesikalık fotoğraf - (Biometrik orijinal fotoğraf)

b)       Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı ya da noter onaylı sureti.-(Üniversite veya Lise mezunları ile üniversitede okuyan öğrencilerin e-devletten alacakları öğrenim belgeleri geçerli olacaktır. Mezuniyet belgelerinin, Milli Eğitim Bakanlığı ilgili birimleri, mezun olunan eğitim kurumu, Spor Genel Müdürlüğünün ilgili birimleri ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlükleri tarafından yapılan aslına uygunluk/tasdik işlemleri kabul edilecektir.)

c)        E-Devlet Kapısından alınan, “Resmi Kurumlar” için verilen ve QR kodlu doğrulanabilir Adli Sicil Kaydı belgesi. – (Elektronik olarak doğrulanamayan belgeler kabul edilmeyecektir.)

d)       Sağlık Raporu - (Bağlı bulunduğu aile hekimliği veya Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren diğer sağlık birimlerinden alınmış EK-6 Durum Bildirir Tek Hekim Raporu” formunun aslı. Söz konusu belgenin alınamaması durumunda, hekim tarafından verilen “Antrenörlük yapmasında sakınca yoktur” ibaresinin yer aldığı diğer sağlık raporu belgesinin aslı.)

e)        Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden cezaları olmadığına dair yazı-

f)        E-Devlet Kapısından alınan, QR kodlu doğrulanabilir Nüfus Kayıt Örneği belgesi.

 

KURS, AÇILIŞ VE KAYIT PROGRAMI

1.        Osmaniye‘de yapılacak olan Oryantiring 1.Kademe Yardımcı Antrenör Yetiştirme Eğitim Kursu açılış ve kayıt işlemleri 03 Eylül 2018 tarihinde 08.30-12.30 saatleri arasında Osmaniye ve Spor İl Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapılacaktır.

2.        Açılış merasimi sonrasında genel bilgilendirme ve kursa katılım için gerekli evrakların kontrol edilmesi ve teslim alınması işlemleri gerçekleştirilecektir.

3.        İstenen evraklarda eksik ve/veya hata olması durumunda adayların kayıt işlemleri sırasında düzeltmesi ve eksikliklerin tamamlanması istenecektir. Kayıt işlemleri bitinceye kadar belgelerindeki eksik ve hataları tamamlamayan adayların başvuruları geçersiz sayılarak kursla ilişiği kesilecektir.

4.        Kursla ilgili tereddüt edilen hususlar hakkında bilgi almak amacıyla Eğitim Yöneticisi Kerim AKIN ile kurumsal e-posta adresi üzerinden kerim.akin@sgm.gov.tr iletişim kurulabilecektir. Kursla ilgisi olmayan talepler değerlendirmeye alınmayacaktır.

5.        Daha önce 1. kademe yardımcı antrenör yetiştirme kurslarına katılıp başarısız oldukları derslerden bütünleme sınavına girmek isteyen adayların, kursun başlamasından önce bütünleme formunu eksiksiz olarak doldurarak kerim.akin@sgm.gov.tr e-posta adresine göndermeleri gerekmektedir.

 

OSMANİYE ORYANTİRİNG 1.KADEME YARDIMCI ANTRENÖR YETİŞTİRME KURSUNA KATILMAYA HAK KAZANANLAR

S.NO

TC.NO

ADI

SOYADI

1

73****14

ALİCAN

DEMİREL

2

39****30

GAMZE

İŞLEYEN

3

32****10

HİLAL

OKTAR

4

28****96

HİLAL

SÖKER

5

25****22

KEZBAN

TAŞ

6

21****98

MEHMET

MERCANLI

7

34****46

MELİHA

KÜÇÜK

8

37****70

MELİKE

ÇELİKBAĞ

9

13****12

MUHAMMED

KARAKUŞ

10

23****98

MÜJDE

ÖZDEMİR

11

12****86

ÖZNUR

GÖKŞEN DİNÇ

12

20****14

ROZERİN

ALTUN

13

33****26

SONAY

ÖZGÜN

14

66****06

YUNUS EMRE

KARAKURT

15

35****60

ZEYNEP

KURT

16

19****00

ZİHNİYE

MERCAN