Yarışma Sonuçları



Genel Sıralama Sporcu Genel Toplam Puan Kulübü Kategori 2019-2020 1.KADEME ORYANTİRİNG YARIŞMASI (KOCAELİ) Kademe Toplam Puan Özel Yarış Toplam Puan 2019-2020 ULUSLARARASI İZMİR KURTULUŞ ORYANTİRİNG GÜNLERİ YARIŞMASI
1. Gün 2. Gün 1. Gün
1 Süleyman Sarp Çoşkun 50 Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E10 - - 0 50 00:10:56
50
2 Ateş Şentürk 27 Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E10 - - 0 27 00:20:05
27
3 Muhammed Ali Korkmaz 22 Bursa Oryantiring Spor Kulübü E10 - - 0 22 00:24:22
22
4 Musa Nevzat Barry Doluca 0 Ege Maraton Spor Kulübü Derneği E10 - - 0 0 00:33:01
MP
1 Demir Demirer 50 Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E12 - - 0 50 00:07:55
50
2 Uğur Batu Yalçın 34 Bursa Oryantiring Spor Kulübü E12 - - 0 34 00:11:36
34
3 Nihat Berk Yengeç 0 Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E12 - - 0 0
DNS
1 Leila Türkan Doluca 50 Ege Maraton Spor Kulübü Derneği K12 - - 0 50 00:11:31
50
2 Selin Mutlu 40 Bursa Oryantiring Spor Kulübü K12 - - 0 40 00:14:18
40
3 Nisa Duru Elbir 0 Bursa Oryantiring Spor Kulübü K12 - - 0 0 -
3 Eylül Ünmek 0 Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K12 - - 0 0
DNS
1 Berat Alp Yalçın 50 Bursa Oryantiring Spor Kulübü E14 - - 0 50 00:12:05
50
2 Demir Özgün 42 Bursa Oryantiring Spor Kulübü E14 - - 0 42 00:14:19
42
3 Yiğit Tosun 29 Ege Maraton Spor Kulübü Derneği E14 - - 0 29 00:21:06
29
4 Kubilay Karataşlı 0 Pusat Spor Kulübü Derneği E14 - - 0 0 00:10:40
MP
4 Dora Kayra Değer 0 Pardus Gençlik Ve Spor Kulübü E14 - - 0 0 00:16:56
MP
1 Ümmü Aysu Duran 50 Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K14 - - 0 50 00:24:45
50
2 Yağmur Akyıl 40 Ege Maraton Spor Kulübü Derneği K14 - - 0 40 00:30:56
40
3 Asya Yakamoz Rossi 0 Ege Maraton Spor Kulübü Derneği K14 - - 0 0 -
3 Fatma Sena Çakmak 0 Bursa Oryantiring Spor Kulübü K14 - - 0 0 00:14:51
MP
3 Ümmühan Zeynep Akyürek 0 Bursa Oryantiring Spor Kulübü K14 - - 0 0
DNS
1 Orkunt Tek 2000 Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü Derneği E16 00:34:19
1000
00:14:22
1000
2000 0 -
2 Halil Özdemir 1866 Balıkesir Efeler Doğa Sporları Ve Oryantiring Spor Kulübü Derneği E16 00:35:57
955
00:15:46
911
1866 0 -
3 Mehmet Deniz Alten 1817 Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü Derneği E16 00:35:30
967
00:16:54
850
1817 0 -
4 Barış Efe Ağtaş 1623 Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü Derneği E16 00:41:08
834
00:18:12
789
1623 0 -
5 Barkın Doğrusöz 1542 Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E16 00:40:26
849
00:20:43
693
1542 0 -
6 Metehan Özgün 1523 Balıkesir Efeler Doğa Sporları Ve Oryantiring Spor Kulübü Derneği E16 00:48:26
709
00:17:39
814
1523 0 -
7 Hasan Emre Sarp 1496 Balıkesir Efeler Doğa Sporları Ve Oryantiring Spor Kulübü Derneği E16 00:54:47
626
00:16:31
870
1496 0 -
8 Ayberk Keskin 1463 Kuzey Oryantiring Spor Kulübü Derneği E16 01:03:19
542
00:15:36
921
1463 0 -
9 Can Toprak Şahin 1407 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği E16 00:43:59
780
00:22:54
627
1407 0 -
10 Salim Esat Ata 1353 Oryantiring Ordusu Spor Kulübü Derneği E16 00:53:16
644
00:20:16
709
1353 0 -
11 Altar Ilgaz Tuzcuoğulları 1328 Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E16 01:02:09
552
00:18:31
776
1328 0 -
12 Mustafa Berk Demirtaş 1327 Pusat Spor Kulübü Derneği E16 00:59:01
581
00:20:38
696
1277 50 00:17:36
50
13 Burak Akkoyun 1324 Bursa Yıldırım Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü E16 00:50:37
678
00:22:14
646
1324 0 -
14 Utku Çiçek 1321 Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E16 00:54:13
633
00:20:53
688
1321 0 -
15 Deniz Şahin 1275 Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E16 01:06:52
513
00:18:51
762
1275 0 -
16 Ege Rasim 1247 Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E16 01:01:16
560
00:20:54
687
1247 0 -
17 Nurettin Arda Dede 1239 Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E16 01:19:44
430
00:17:45
809
1239 0 -
18 Barış Yörük 1224 Balıkesir Gençlik Spor Kulübü Derneği E16 01:04:29
532
00:20:45
692
1224 0 -
19 Hüseyin Şahan 1218 Balıkesir Efeler Doğa Sporları Ve Oryantiring Spor Kulübü Derneği E16 01:17:53
441
00:18:30
777
1218 0 -
19 Eray Aydın 1218 Bursa Oryantiring Spor Kulübü E16 01:13:16
468
00:19:10
750
1218 0 -
20 Umut Devrim İlkerengil 1214 Kuzey Oryantiring Spor Kulübü Derneği E16 01:41:24
338
00:16:24
876
1214 0 -
21 Eren Berk Eraslan 1206 Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E16 01:13:17
468
00:19:28
738
1206 0 -
22 Barış Kayadibi 1193 Demirtaş Spor Kulübü Derneği E16 01:05:48
522
00:21:25
671
1193 0 -
23 Taha Mustafa Avcıoğlu 1178 Dere Tepe Dağcılık Doğa Sporları Ve Çevre Araştırma Kulübü Derneği E16 01:26:34
396
00:18:23
782
1178 0 -
24 Güney Özkul 1165 Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E16 01:12:39
472
00:20:43
693
1165 0 -
25 Anil Eyinnen 1160 Bursa Yönder Sanat Ve Spor Kulübü Derneği E16 01:12:30
473
00:20:54
687
1160 0 -
26 Umut Ergün 1149 Balıkesir Efeler Doğa Sporları Ve Oryantiring Spor Kulübü Derneği E16 01:02:58
545
00:23:47
604
1149 0 -
27 Hüseyin Emre Kaymakçı 1121 Kuzey Oryantiring Spor Kulübü Derneği E16 00:59:22
578
00:26:28
543
1121 0 -
28 Ahmet Polat 1120 Tavşanlı Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E16 01:20:56
424
00:20:38
696
1120 0 -
29 Engin Kurt 1102 Niksar Belediye Spor Kulübü Derneği E16 01:09:35
493
00:23:36
609
1102 0 -
30 Mert Koç 1054 Balıkesir Gençlik Spor Kulübü Derneği E16 01:13:31
467
00:24:29
587
1054 0 -
31 Demirhan Demir 1042 Oryantiring Ordusu Spor Kulübü Derneği E16 00:58:42
585
00:31:28
457
1042 0 -
32 Hamit Erdem Kahraman 1038 Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü Derneği E16 01:08:37
500
00:26:41
538
1038 0 -
33 Fazlı Çolak 1032 Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü Derneği E16 01:27:28
392
00:22:26
640
1032 0 -
34 Mertcan Eroğlu 1023 Niksar Belediye Spor Kulübü Derneği E16 01:35:39
359
00:21:39
664
1023 0 -
35 Mehmet Gemici 1021 Oryantiring Ordusu Spor Kulübü Derneği E16 00:57:38
595
00:33:45
426
1021 0 -
36 Onur İslam 1007 Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E16 00:56:58
602
00:35:28
405
1007 0 -
37 Uzzer Incecik 1004 Kahramanmaraş Edeler Doğa Sporları Kulübü Derneği E16 01:12:53
471
00:26:56
533
1004 0 -
38 Toprak Isik Arikan 994 Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulübü Derneği E16 01:10:30
487
00:28:20
507
994 0 -
39 Eren Kadir Paluluoğlu 989 Bursa Yıldırım Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü E16 01:12:34
473
00:27:51
516
989 0 -
40 Alperen Boynukara 985 Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E16 01:25:14
403
00:24:40
582
985 0 -
41 Ahmet Özbey 977 Bursa Oryantiring Spor Kulübü E16 00:32:30
MP
00:14:42
977
977 0 -
42 Görkem Yavaş 953 Bursa Oryantiring Spor Kulübü E16 01:28:26
388
00:25:25
565
953 0 -
43 Muhammet Samet Kezer 947 Niksar Belediye Spor Kulübü Derneği E16 00:53:37
640
00:46:48
307
947 0 -
44 Koray Gökçeler 945 Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü Derneği E16 01:46:39
322
00:23:03
623
945 0 -
45 Arda Ünür 940 Bursa Oryantiring Spor Kulübü E16 01:48:57
315
00:23:00
625
940 0 -
46 Abidin Getirici 934 Kastamonu Gsm E16 01:48:21
317
00:23:18
617
934 0 -
47 Tuğberk Keskin 917 Kuzey Oryantiring Spor Kulübü Derneği E16 01:37:30
352
00:25:27
565
917 0 -
48 Muammer Kurt 901 Bursa Yönder Sanat Ve Spor Kulübü Derneği E16 01:54:25
300
00:23:54
601
901 0 -
49 Erolcan Aslan 894 Adana Sporcu Eğitim Spor Kulübü Derneği E16 01:28:48
386
00:28:17
508
894 0 -
50 Mehmet Enes Balıkoğlu 887 Adana Doğa Ve Su Sporları Spor Kulübü Derneği E16 01:34:26
363
00:27:24
524
887 0 -
51 İhsan Korkmaz 884 Niksar Aşan Spor Kulübü Derneği E16 01:32:07
373
00:28:08
511
884 0 -
52 Mert Çolak 880 Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E16 01:03:07
544
00:42:49
336
880 0 -
53 Onur Özbalı 862 Pusat Spor Kulübü Derneği E16 01:28:52
386
00:30:10
476
862 0 -
54 Murat Efe Ülkür 854 Mersin Eğitim Kültür Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E16 01:28:02
390
00:30:56
464
854 0 -
55 Emirhan Beklen 852 Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü Derneği E16 01:34:16
364
00:29:27
488
852 0 -
56 Ahmet Emre Alaman 834 Balıkesir Efeler Doğa Sporları Ve Oryantiring Spor Kulübü Derneği E16 01:23:57
MP
00:17:14
834
834 0 -
56 Caner Kurt 834 Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E16 01:12:22
474
00:39:57
360
834 0 -
57 Toprak Can Çetinkaya 827 Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü Derneği E16 01:22:31
416
00:34:56
411
827 0 -
58 Süleyman Kaan Özdemir 823 Kuzey Oryantiring Spor Kulübü Derneği E16 02:00:03
286
00:26:46
537
823 0 -
59 Deniz Erdem 813 Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü Derneği E16 01:47:22
320
00:29:08
493
813 0 -
60 Berat Alp Yalçın 809 Bursa Oryantiring Spor Kulübü E16 01:57:41
292
00:27:46
517
809 0 -
61 Aras Samuk 808 Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E16 00:42:27
808
00:22:32
MP
808 0 -
62 Metehan Saraç 775 Kastamonu Gsm E16 02:02:45
280
00:29:01
495
775 0 -
63 Görkem Yılmaz 771 Lider Yüzme Spor Kulübü Derneği E16 01:23:58
409
00:39:42
362
771 0 -
64 Ahmet Tiryaki 756 Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E16 01:17:42
442
00:45:44
314
756 0 -
65 Sadık Can Taşcı 743 Niksar Aşan Spor Kulübü Derneği E16 00:46:13
743
00:27:17
DİSK
743 0 -
66 Onur Çagen 690 Balıkesir Gençlik Spor Kulübü Derneği E16
DNF
00:20:49
690
690 0 -
67 İbrahim Demir 683 Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü Derneği E16 00:50:16
683
00:18:39
DİSK
683 0 -
68 Murat Buğdaycı 675 Hatice Lütfü Akcan Anadolu Lisesi Spor Kulübü Derneği E16 01:58:18
290
00:37:17
385
675 0 -
69 Yagiz Demir 672 Balıkesir Gençlik Spor Kulübü Derneği E16 01:36:02
MP
00:21:23
672
672 0 -
70 Demir Özgün 669 Bursa Oryantiring Spor Kulübü E16 01:43:59
330
00:42:23
339
669 0 -
71 Eren Budulgan 661 Bursa Yönder Sanat Ve Spor Kulübü Derneği E16 01:57:47
291
00:38:51
370
661 0 -
72 Özgür Öztürk 649 Soma Linyit Maden Spor Kulübü Derneği E16 01:16:36
DNF
00:23:28
612
612 37 00:23:42
37
73 Muhammet Özçelik 626 Niksar Belediye Spor Kulübü Derneği E16 01:32:07
373
00:56:47
253
626 0 -
74 Muhammet Emin Yağlı 618 Hatice Lütfü Akcan Anadolu Lisesi Spor Kulübü Derneği E16 01:36:35
355
00:54:37
263
618 0 -
75 Batuhan Bayram 607 Mersin Eğitim Kültür Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E16 00:59:56
MP
00:23:41
607
607 0 -
76 Çağlar Ertem 606 Köroğlu Satranç Spor Kulübü Derneği E16 00:56:37
606
00:20:08
MP
606 0 -
77 Yaşar Eren Demir 595 Bursa Oryantiring Spor Kulübü E16
DNS
00:24:09
595
595 0 -
78 Berk Aykanat 582 Kuzey Oryantiring Spor Kulübü Derneği E16 01:54:01
DNF
00:24:42
582
582 0 -
79 Abdulkadir Arslan 574 Lider Yüzme Spor Kulübü Derneği E16 01:57:32
292
00:51:01
282
574 0 -
80 Vehbi Calayır 573 Bursa Yıldırım Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü E16 02:02:54
279
00:48:52
294
573 0 -
81 Özcan Yıldırım 566 Adana Sporcu Eğitim Spor Kulübü Derneği E16 01:00:41
566
00:20:33
MP
566 0 -
82 Arda Karagöz 564 Bursa Yönder Sanat Ve Spor Kulübü Derneği E16 02:16:46
MP
00:25:29
564
564 0 -
83 Erol Altıok 541 Kuzey Oryantiring Spor Kulübü Derneği E16 01:03:27
541
00:20:18
DİSK
541 0 -
84 Volkan Açar 526 Değirmendere Doğaspor Kulübü Derneği E16
DNF
00:27:19
526
526 0 -
85 Volkan Özmen 518 Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü Derneği E16 00:40:29
MP
00:27:44
518
518 0 -
86 Aral Bora Mirza 507 Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulübü Derneği E16 01:18:42
MP
00:28:21
507
507 0 -
87 Arda Yıldız 506 İstanbul Doğa Sporları Kulübü Derneği E16 01:05:48
DNF
00:28:22
506
506 0 -
88 Yüksel Kayra Başoğlu 500 Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü Derneği E16 01:47:10
MP
00:28:43
500
500 0 -
89 Göktuğ Buğruk 467 Niksar Belediye Spor Kulübü Derneği E16
DNF
00:30:47
467
467 0 -
90 Safa Takta 459 Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü Derneği E16 01:14:47
459
00:19:27
DİSK
459 0 -
91 Umut Özbey 449 Balıkesir Gençlik Spor Kulübü Derneği E16 01:16:22
449
00:20:28
DİSK
449 0 -
92 Deniz Cem Şahin 445 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği E16 01:17:02
445
00:19:09
DİSK
445 0 -
93 Samet Arslan 443 Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü Derneği E16 01:17:25
443
00:28:47
DİSK
443 0 -
94 Muhammed Emir Bingöl 436 Adana Sporcu Eğitim Spor Kulübü Derneği E16 00:50:28
MP
00:32:59
436
436 0 -
94 Alperen Kolay 436 Niksar Belediye Spor Kulübü Derneği E16 01:18:47
436
00:22:30
MP
436 0 -
95 Alptuğ Albayrak 434 Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü Derneği E16 01:19:07
434
00:20:25
DİSK
434 0 -
96 Celal Kılıç 433 Tavşanlı Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E16 01:19:16
433
00:23:52
DİSK
433 0 -
97 Emre Kırgıl 428 Bursa Oryantiring Spor Kulübü E16 01:20:13
428
00:19:00
DİSK
428 0 -
98 Sefa Darakçı 415 Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E16 01:22:43
415
00:30:44
DİSK
415 0 -
99 Berat Öztürk 414 Oryantiring Ordusu Spor Kulübü Derneği E16 01:11:10
MP
00:34:40
414
414 0 -
100 Celil Avşar 413 Niksar Aşan Spor Kulübü Derneği E16 01:23:05
413
00:40:12
DİSK
413 0 -
101 Barış Özyurt 412 Tavşanlı Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E16 01:23:14
412
00:25:27
DİSK
412 0 -
102 Umut Mert Saral 404 Adana Doğa Ve Su Sporları Spor Kulübü Derneği E16 01:24:55
404
00:33:53
DİSK
404 0 -
103 Hüseyin Yüce 378 Niksar Belediye Spor Kulübü Derneği E16 01:30:46
378
00:29:03
DNF
378 0 -
104 Kerem Özcan 373 Bursa Yönder Sanat Ve Spor Kulübü Derneği E16 01:31:57
373
00:19:48
DİSK
373 0 -
105 Erkam Can Yapıcı 340 Kahramanmaraş Edeler Doğa Sporları Kulübü Derneği E16 02:50:27
MP
00:42:19
340
340 0 -
106 Baran Güçük 323 Oryantiring Ordusu Spor Kulübü Derneği E16 01:36:50
MP
00:44:31
323
323 0 -
107 Abdulsamed Üstün 319 Van Gsm E16
DNS
00:45:01
319
319 0 -
108 Yunus Emre Eriş 317 Hatice Lütfü Akcan Anadolu Lisesi Spor Kulübü Derneği E16 01:48:16
317
00:56:05
DİSK
317 0 -
109 Eren Erdoğan 301 Adana Doğa Ve Su Sporları Spor Kulübü Derneği E16 01:54:00
301
00:29:39
DİSK
301 0 -
110 Batuhan Hamzaoğlu 282 Bursa Yönder Sanat Ve Spor Kulübü Derneği E16 02:01:45
282
00:24:11
DİSK
282 0 -
111 Yasin Urğan 276 Soma Linyit Maden Spor Kulübü Derneği E16 02:04:15
276
00:27:11
MP
276 0 -
112 Ömür Kızılay 259 Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E16 02:12:33
259
00:37:41
DİSK
259 0 -
113 Ata Kılınç 257 Hatice Lütfü Akcan Anadolu Lisesi Spor Kulübü Derneği E16 02:13:22
257
00:24:13
DİSK
257 0 -
114 Hasan Buztas 222 Niksar Aşan Spor Kulübü Derneği E16 02:34:19
222
00:25:05
DİSK
222 0 -
115 Burak Yaman 48 Akhisar Sportif Havacılık Spor Kulübü E16 - - 0 48 00:18:13
48
116 Feridun Benli 47 Soma Linyit Maden Spor Kulübü Derneği E16 - - 0 47 00:18:51
47
117 Berkay Geven 45 Soma Linyit Maden Spor Kulübü Derneği E16 - - 0 45 00:19:33
45
118 Enes Berkay Aksoy 41 Soma Linyit Maden Spor Kulübü Derneği E16 - - 0 41 00:21:41
41
119 Kamil Efe Ekiz 0 Soma Linyit Maden Spor Kulübü Derneği E16 01:34:32
MP
00:23:02
DİSK
0 0 -
119 Kazim Alp Merttürk 0 18 Kasım Kurtuluş Spor Kulübü Derneği E16
DNF
00:44:42
MP
0 0 -
119 Kazım Cenkay İmal 0 Bursa Yıldırım Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü E16
DNF
00:32:48
DİSK
0 0 -
119 Abdülsamet Karakurt 0 Bursa Yıldırım Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü E16
DNS

DNS
0 0 -
119 Toprak Kayadibi 0 Demirtaş Spor Kulübü Derneği E16
DNS

DNS
0 0 -
119 Kubilay Karataşlı 0 Pusat Spor Kulübü Derneği E16
DNF
00:33:38
DİSK
0 0 -
119 Yusuf Ergüven 0 Kahramanmaraş Gençlik Spor İzcilik Kültür Ve Çevre Kulübü Derneği E16 01:37:37
MP
00:37:41
DİSK
0 0 -
119 Mehmet Arda Aslansoy 0 Kahramanmaraş Gençlik Spor İzcilik Kültür Ve Çevre Kulübü Derneği E16
DNS

DNS
0 0 -
119 Bilgekağan Okur 0 Bahriye Yelkenve Su Sporları Kulübü Derneği E16
DNS

DNS
0 0 -
119 Deniz Dündar 0 Niksar Belediye Spor Kulübü Derneği E16
DNS

DNS
0 0 -
119 Yusuf Emre Özyürek 0 Oryantiring Ordusu Spor Kulübü Derneği E16 01:40:27
MP
00:33:38
DİSK
0 0 -
119 Arhan Atakut 0 Kahramanmaraş Edeler Doğa Sporları Kulübü Derneği E16 02:56:30
DNF
00:22:01
DİSK
0 0 -
119 Kemal Tutaman 0 Mersin Eğitim Kültür Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E16 00:38:49
DNF
00:22:34
DİSK
0 0 -
119 Nurullah Koçer 0 Elmadağ Kış Sporları Kulübü Derneği E16
DNS

DNS
0 0 -
119 Tuğrul İduğ 0 Lider Yüzme Spor Kulübü Derneği E16 03:11:30
DNF
00:30:41
DİSK
0 0 -
119 Taha Serkan Türkeş 0 İzmir Atlas Spor Kulübü Derneği E16
DNS

DNS
0 0 -
119 Alperen Boraoğlu 0 İzmir Atlas Spor Kulübü Derneği E16
DNS

DNS
0 0 -
119 Muhamet Gürcan 0 Tunceli Atlas Spor Kulübü Derneği E16
DNS

DNS
0 0 -
119 Çınar Antepüzümü 0 Adana Sporcu Eğitim Spor Kulübü Derneği E16
DNF
00:31:09
DİSK
0 0 -
119 Efe Kayurtgan 0 Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü Derneği E16 01:28:34
DNF
00:37:54
MP
0 0 -
119 Efe Hocaoğlu 0 Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü Derneği E16 01:25:39
DNF
00:26:28
DİSK
0 0 -
119 Hıdır Ayaz 0 Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü Derneği E16
DNF
00:24:36
DİSK
0 0 -
119 Mehmet Eren Kayis 0 Kuzey Oryantiring Spor Kulübü Derneği E16 01:27:45
DNF
00:23:39
DİSK
0 0 -
119 Emirhan Topçu 0 Kuzey Oryantiring Spor Kulübü Derneği E16 01:40:53
MP
00:24:00
DİSK
0 0 -
119 Mustafa Çiçek 0 Hatice Lütfü Akcan Anadolu Lisesi Spor Kulübü Derneği E16
DNF
01:03:24
DİSK
0 0 -
119 Sadık Günay 0 Neo Doğa Sporları Derneği E16 03:35:20
DNF
00:43:19
DİSK
0 0 -
119 Osman Nuri Doğan 0 Kahramanmaraş Edeler Doğa Sporları Kulübü Derneği E16
DNS

DNS
0 0 -
119 Yiğitalp Somuncu 0 Tokat Topçam İzcilik Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E16
DNS

DNS
0 0 -
119 Rıza Kazancı 0 Kastamonu Gsm E16
DNF
01:11:08
DİSK
0 0 -
119 Zeynel Abidin İşcan 0 Tunceli Atlas Spor Kulübü Derneği E16
DNS

DNS
0 0 -
119 Burak Demirel 0 Tokat Topçam İzcilik Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E16
DNS

DNS
0 0 -
119 Mert Can Kılıç 0 Kayseri Atak Spor Kulübü Derneği E16 02:14:26
MP

DNS
0 0 -
1 Şenay Cengiz 1906 Balıkesir Efeler Doğa Sporları Ve Oryantiring Spor Kulübü Derneği K16 00:45:17
1000
00:16:34
906
1906 0 -
2 Beyza Nur Kaplan 1811 Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K16 00:55:51
811
00:15:01
1000
1811 0 -
3 Ceren Özeler 1642 Bursa Hedef Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü K16 00:46:47
968
00:22:16
674
1642 0 -
4 Buse Açıl 1633 Balıkesir Efeler Doğa Sporları Ve Oryantiring Spor Kulübü Derneği K16 00:59:08
766
00:17:19
867
1633 0 -
5 Sude Naz Külah 1525 İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik Derneği K16 01:10:22
644
00:17:03
881
1525 0 -
6 Aleyna Minden 1511 İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik Derneği K16 01:06:13
684
00:18:09
827
1511 0 -
7 Sıla Dursun 1509 Bursa Hedef Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü K16 01:01:59
731
00:19:18
778
1509 0 -
8 Çiğdem Sarı 1484 Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K16 01:05:29
692
00:18:58
792
1484 0 -
9 Doğa Oymak 1479 İnönü Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K16 01:05:09
695
00:19:09
784
1479 0 -
10 Betül Önal 1454 Bursa Hedef Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü K16 01:07:59
666
00:19:03
788
1454 0 -
11 Eylül Begüm Korkmaz 1433 Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K16 00:55:44
812
00:24:10
621
1433 0 -
12 Semanur Özdemir 1382 İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik Derneği K16 01:07:59
666
00:20:59
716
1382 0 -
12 İrem Sarı 1382 Tavşanlı Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K16 01:01:48
733
00:23:09
649
1382 0 -
13 Eylül Dalboy 1328 Balıkesir Efeler Doğa Sporları Ve Oryantiring Spor Kulübü Derneği K16 01:12:25
625
00:21:22
703
1328 0 -
14 Gizem Yıldız 1312 Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü Derneği K16 01:17:46
582
00:20:34
730
1312 0 -
15 Ceren Çimen 1257 Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K16 00:54:31
831
00:35:14
426
1257 0 -
16 Dilek Bilgin 1241 Oryantiring Ordusu Spor Kulübü Derneği K16 01:16:03
595
00:23:15
646
1241 0 -
17 Münevver Varlı 1230 Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K16 01:12:24
625
00:27:02
555
1180 50 00:12:55
50
18 Ayşen Saçlı 1126 Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü Derneği K16 01:34:01
482
00:23:18
644
1126 0 -
19 Beyzanur Gül 1101 Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü Derneği K16 01:23:39
541
00:26:48
560
1101 0 00:23:32
MP
20 Duygu Kocakavak 1096 Köroğlu Satranç Spor Kulübü Derneği K16 01:27:34
517
00:25:57
579
1096 0 -
21 Bengü Nisa Çetin 1088 Kuzey Oryantiring Spor Kulübü Derneği K16 01:27:01
520
00:26:26
568
1088 0 -
22 Ümmühan Zeynep Akyürek 1005 Bursa Oryantiring Spor Kulübü K16 01:30:14
502
00:29:52
503
1005 0 -
22 Pınar Müjdeci 1005 Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K16 01:26:31
523
00:31:09
482
1005 0 -
23 Ilgın Dağdelen 970 Mersin Eğitim Kültür Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K16 01:52:00
404
00:26:33
566
970 0 -
24 Berna Ergin 959 Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K16 01:32:03
492
00:32:10
467
959 0 -
24 Defne Sena Sökülmez 959 Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K16 01:49:00
415
00:27:36
544
959 0 -
25 Tuana Günvaran 956 Balıkesir Efeler Doğa Sporları Ve Oryantiring Spor Kulübü Derneği K16 01:59:40
378
00:26:00
578
956 0 -
26 Ilayda Sen 922 Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K16 00:51:16
883
00:32:20
DİSK
883 39 00:16:41
39
27 Elif Nur Kabadayı 913 Amazon Oryantiring Ve Doğa Sporları Kulübü Derneği K16 01:49:39
413
00:30:01
500
913 0 -
28 Ada Demircan 901 Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulübü Derneği K16 01:21:36
555
00:43:23
346
901 0 -
29 Elif Tan 873 Tavşanlı Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K16 01:49:30
414
00:32:44
459
873 0 -
30 Zozan Yağmur Yıldız 846 Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü Derneği K16 02:01:31
373
00:31:46
473
846 0 -
31 Meltem Doğru 822 Zeynep Gülin Öngör Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K16 01:31:46
493
00:45:36
329
822 0 -
32 Açelya Buket Korkmaz 800 Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K16 01:51:30
406
00:38:04
394
800 0 -
33 Sudecan Erdoğan 751 Adana Doğa Ve Su Sporları Spor Kulübü Derneği K16 02:00:12
377
00:40:12
374
751 0 -
34 Elvan Kara 745 Balıkesir Efeler Doğa Sporları Ve Oryantiring Spor Kulübü Derneği K16 01:52:46
MP
00:20:09
745
745 0 -
35 Ayşa Asya Tuzcuoğulları 743 Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K16 01:00:58
743
00:17:57
MP
743 0 -
36 Sevim Sude Bektaş 731 Kuzey Oryantiring Spor Kulübü Derneği K16 01:01:57
731
00:21:02
DİSK
731 0 -
36 Sıla Can 731 Mersin Eğitim Kültür Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K16 01:01:59
731

DNF
731 0 -
37 Esmanur Çelik 674 Kastamonu Gsm K16 02:26:11
310
00:41:16
364
674 0 -
38 Eylül Şenal 670 Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü Derneği K16 01:07:49
MP
00:22:24
670
670 0 -
39 Ayşe Sena Dallı 668 Tavşanlı Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K16 01:07:46
668
00:22:33
DİSK
668 0 -
40 Gülsüm Sırtıkara 627 Niksar Belediye Spor Kulübü Derneği K16 02:05:05
362
00:56:35
265
627 0 -
41 Züleyha Topaloğlu 623 Kahramanmaraş Gençlik Spor İzcilik Kültür Ve Çevre Kulübü Derneği K16 02:28:25
305
00:47:09
318
623 0 -
42 Sude Sen 606 Balıkesir Efeler Doğa Sporları Ve Oryantiring Spor Kulübü Derneği K16 01:58:14
MP
00:24:48
606
606 0 -
43 Dila Çiçek 590 Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K16 01:16:46
590
00:19:52
DİSK
590 0 -
44 Elif Maşalı 587 Denizli Gsm K16 01:17:06
587
00:17:27
MP
587 0 -
45 Meltem Eyvaz 576 Köroğlu Satranç Spor Kulübü Derneği K16 01:09:33
DNF
00:26:04
576
576 0 -
46 Esma Aşık 564 Köroğlu Satranç Spor Kulübü Derneği K16 01:20:19
564
00:29:05
DİSK
564 0 -
47 Fatma Sena Çakmak 534 Bursa Oryantiring Spor Kulübü K16 01:40:28
DNF
00:28:07
534
534 0 -
48 Beyza Kalkan 526 Adana Doğa Ve Su Sporları Spor Kulübü Derneği K16 01:26:03
526
00:26:25
MP
526 0 -
49 Rumeysa Özcan 524 Oryantiring Ordusu Spor Kulübü Derneği K16 01:26:27
524
00:28:37
DİSK
524 0 -
50 Sinem Beyhan 520 Köroğlu Satranç Spor Kulübü Derneği K16 01:27:04
520
00:34:57
MP
520 0 -
51 Bahar Zehrq Padak 506 Kayseri Gsm K16 01:29:30
506
00:50:58
MP
506 0 -
52 Azra Coşkun 490 İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik Derneği K16 01:32:27
490
00:16:38
DİSK
490 0 -
53 Özlem Durak 484 Amazon Oryantiring Ve Doğa Sporları Kulübü Derneği K16
DNF
00:31:00
484
484 0 -
54 Meryem Yağmur Demir 457 Oryantiring Ordusu Spor Kulübü Derneği K16 01:39:04
457
00:31:39
DİSK
457 0 -
55 Gamze Bayrak 454 İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik Derneği K16 01:39:39
454
00:22:58
DİSK
454 0 -
56 Sude Alpay 443 Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü Derneği K16 01:52:44
DNF
00:33:56
443
443 0 -
57 Zeynep Uzun 419 Oryantiring Ordusu Spor Kulübü Derneği K16 01:48:09
419
00:23:03
DİSK
419 0 -
58 Berre Özdemir 414 Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K16 01:49:18
414

DNF
414 0 -
59 Sude Elmacı 412 Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü Derneği K16 01:49:55
412
01:00:25
OT
412 0 -
60 Gizem Yürek 406 Zeynep Gülin Öngör Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K16 01:51:29
406
- 406 0 -
61 Betül Demirtaş 393 Amazon Oryantiring Ve Doğa Sporları Kulübü Derneği K16 01:55:15
393
01:06:33
OT
393 0 -
62 Süeda Hıracaoğlu 379 Köroğlu Satranç Spor Kulübü Derneği K16
DNF
00:39:37
379
379 0 -
63 Müleyke Yeşilyayla 370 Zeynep Gülin Öngör Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K16 02:02:20
370
01:04:34
OT
370 0 -
64 Aleyna Arslan 367 Köroğlu Satranç Spor Kulübü Derneği K16 02:03:32
367
00:34:22
DİSK
367 0 -
65 Emine Gülnaz 365 Adana Sporcu Eğitim Spor Kulübü Derneği K16 02:04:13
365
00:38:11
DİSK
365 0 -
66 Sema Baykal 328 Niksar Belediye Spor Kulübü Derneği K16 03:08:37
DNF
00:45:46
328
328 0 -
67 Şevval Döner 298 Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü Derneği K16 02:31:58
298
00:50:58
DİSK
298 0 -
68 Özge Sultan Gökkaya 297 Kayseri Atak Spor Kulübü Derneği K16 02:32:42
297
02:07:53
MP
297 0 -
69 Emine Yeşilçam 281 Gaziantep Akademi Spor Kulübü Derneği K16 02:41:03
281
00:38:37
DİSK
281 0 -
70 Eylül Kalem 272 Zeynep Gülin Öngör Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K16 02:46:34
272
01:26:45
DNF
272 0 -
71 Fatmanur Gök 196 Niksar Belediye Spor Kulübü Derneği K16 03:51:08
196
01:03:26
OT
196 0 -
72 Beyza Kovan 192 Niksar Belediye Spor Kulübü Derneği K16 03:55:43
192
01:43:16
OT
192 0 -
73 Özüm Güneş Bayramoğlu 0 Oryantiring Ordusu Spor Kulübü Derneği K16
DNS

DNS
0 0 -
73 Elif Ilgın 0 Niksar Belediye Spor Kulübü Derneği K16 03:02:42
MP
01:25:19
DİSK
0 0 -
73 Zehra Gültaş 0 Niksar Belediye Spor Kulübü Derneği K16 03:02:26
DNF

DİSK
0 0 -
73 İrem Canyürek 0 Bahriye Yelkenve Su Sporları Kulübü Derneği K16
DNS

DNS
0 0 -
73 Rümeysa Gül Yakan 0 Bahriye Yelkenve Su Sporları Kulübü Derneği K16
DNS

DNS
0 0 -
73 Ümmü Aysu Duran 0 Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K16
DNS

DNS
0 0 -
73 Doğa Naz Kuzucu 0 Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K16 - - 0 0 -
73 Ruya Tair 0 Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü Derneği K16
DNF
00:26:50
DİSK
0 0 -
73 Sudem Çam 0 Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü Derneği K16
DNF
00:32:26
DİSK
0 0 -
73 Meltem Sarıkaya 0 Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü Derneği K16
DNF
00:27:23
DİSK
0 0 -
73 Sude Fırat 0 Bahriye Yelkenve Su Sporları Kulübü Derneği K16
DNS

DNS
0 0 -
73 Zeliha Yabalak 0 İzmir Atlas Spor Kulübü Derneği K16
DNS

DNS
0 0 -
73 Fadime Şimşek 0 Lider Yüzme Spor Kulübü Derneği K16
DNS

DNS
0 0 -
73 Ayşe Özbey 0 Lider Yüzme Spor Kulübü Derneği K16 02:05:47
DNF
01:47:27
DİSK
0 0 -
73 Merve Kaplan 0 Soma Linyit Maden Spor Kulübü Derneği K16 01:58:27
DNF
01:17:54
DİSK
0 0 -
73 Pelin Senan 0 Zeynep Gülin Öngör Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K16 01:31:55
DNF
01:06:18
MP
0 0 -
73 Sümeyra Bakır 0 Zeynep Gülin Öngör Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K16 01:19:10
DNF
01:22:05
DNF
0 0 -
73 Sıla Çalışkan 0 Adana Doğa Ve Su Sporları Spor Kulübü Derneği K16
DNS

DNS
0 0 -
73 Bengihan Ercan 0 Oryantiring Ordusu Spor Kulübü Derneği K16 02:02:48
MP
00:40:54
DİSK
0 0 -
73 Azra Ilgin Filizel 0 Balıkesir Efeler Doğa Sporları Ve Oryantiring Spor Kulübü Derneği K16
DNS

DNS
0 0 -
73 Ecem Dülger 0 Tavşanlı Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K16 00:59:25
DNF
00:35:51
DİSK
0 0 -
73 Ervin Ersoy 0 Kastamonu Gsm K16
DNS

DNS
0 0 -
73 Azra Arol 0 Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K16
DNS

DNS
0 0 -
73 Nisa Cemre Geyik 0 Gaziantep Akademi Spor Kulübü Derneği K16
DNF
00:36:19
DİSK
0 0 -
73 Esma Çiftçi 0 Amazon Oryantiring Ve Doğa Sporları Kulübü Derneği K16
DNF

DNF
0 0 -
73 Nazlı Semiz 0 Van Gsm K16
DNS
00:50:53
MP
0 0 -
73 Nermin Kiraz Şahin 0 İstanbul Gsm K16
DNS

DNS
0 0 -
73 Ervanur Ertürk 0 Amazon Oryantiring Ve Doğa Sporları Kulübü Derneği K16
DNF
00:52:47
DİSK
0 0 -
73 Dila Karabüber 0 Bahriye Yelkenve Su Sporları Kulübü Derneği K16
DNS

DNS
0 0 -
73 Hatice Kartal 0 Kayseri Atak Spor Kulübü Derneği K16
DNF
01:35:54
DNF
0 0 -
73 Nisanur Üveyik 0 Gaziantep Akademi Spor Kulübü Derneği K16 02:49:12
DNF
01:31:09
OT
0 0 -
1 Emirhan Camuka 2000 Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulübü Derneği E18 00:35:19
1000
00:14:35
1000
2000 0 -
2 Kadir Buğra Budak 1736 Balıkesir Efeler Doğa Sporları Ve Oryantiring Spor Kulübü Derneği E18 00:42:47
825
00:16:01
911
1736 0 -
3 Enes Çetin 1708 Balıkesir Efeler Doğa Sporları Ve Oryantiring Spor Kulübü Derneği E18 00:41:50
844
00:16:53
864
1708 0 -
4 Bora Ege Sarp 1687 Balıkesir Efeler Doğa Sporları Ve Oryantiring Spor Kulübü Derneği E18 00:46:01
767
00:15:51
920
1687 0 -
5 Orbay Fatih Yıldız 1670 Balıkesir Efeler Doğa Sporları Ve Oryantiring Spor Kulübü Derneği E18 00:47:12
748
00:15:49
922
1670 0 -
6 Berke Başöz 1589 Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E18 00:49:30
713
00:16:39
876
1589 0 -
7 Bayram Can Çelikkaya 1579 Soma Linyit Maden Spor Kulübü Derneği E18 00:51:18
688
00:17:21
841
1529 50 00:16:30
50
8 Yasin Mert Türkoğlu 1553 Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü Derneği E18 00:47:27
744
00:18:02
809
1553 0 -
9 Anıl Işıksoy 1551 Kuzey Oryantiring Spor Kulübü Derneği E18 00:57:16
617
00:15:37
934
1551 0 -
10 Furkan Soran 1360 Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü Derneği E18 00:54:27
649
00:20:31
711
1360 0 -
11 Ömer Faruk Türkmenoğlu 1322 Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E18 01:02:49
562
00:19:11
760
1322 0 -
12 Kınay Gültan 1314 Bursa Oryantiring Spor Kulübü E18 01:06:00
535
00:18:43
779
1314 0 -
13 Mustafa Berkay Ünal 1271 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği E18 01:27:34
403
00:16:48
868
1271 0 -
14 Yunus Eren Yakın 1252 Tavşanlı Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E18 01:10:16
503
00:19:28
749
1252 0 -
15 Mücahit Bilgü 1241 Niksar Belediye Spor Kulübü Derneği E18 00:55:59
631
00:23:55
610
1241 0 -
16 Hakan Baki 1234 Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E18 01:08:52
513
00:20:13
721
1234 0 -
17 Umut Utku Akça 1202 Balıkesir Efeler Doğa Sporları Ve Oryantiring Spor Kulübü Derneği E18 01:26:07
410
00:18:25
792
1202 0 -
18 Şeyhşamil Taşdemir 1187 Gaziantep Akademi Spor Kulübü Derneği E18 01:03:40
555
00:23:05
632
1187 0 -
19 Onay Hanilçe 1168 Niksar Aşan Spor Kulübü Derneği E18 01:04:36
547
00:23:29
621
1168 0 -
20 İbrahim Bilge Ulussever 1153 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği E18 01:20:32
439
00:20:26
714
1153 0 -
21 Seref Volkan Aldemir 1140 Soma Linyit Maden Spor Kulübü Derneği E18 01:15:27
468
00:23:01
634
1102 38 00:21:35
38
22 Furkan Özmar 1111 Yalova Halk Eğitim Merkezi Gençlik Spor Ve Halk Oyunları Derneği E18 01:35:36
369
00:19:40
742
1111 0 -
23 Berkay Geven 1102 Soma Linyit Maden Spor Kulübü Derneği E18 01:26:49
407
00:20:59
695
1102 0 -
24 Turgut Köse 1100 Kastamonu Gsm E18 01:26:21
409
00:21:07
691
1100 0 -
25 İnan Korkmaz 1095 Niksar Belediye Spor Kulübü Derneği E18 01:01:24
575
00:28:02
520
1095 0 -
26 Kadir Zorbilmez 1082 Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü Derneği E18 01:17:29
456
00:23:17
626
1082 0 -
27 Emre Şahin 1080 Soma Linyit Maden Spor Kulübü Derneği E18 01:30:26
391
00:22:27
650
1041 39 00:20:59
39
28 Umut Türk 1068 Amazon Oryantiring Ve Doğa Sporları Kulübü Derneği E18 01:13:34
480
00:24:47
588
1068 0 -
29 Alper Kayakıran 1017 Pusat Spor Kulübü Derneği E18 01:54:16
309
00:21:34
676
985 32 00:25:31
32
30 Ahmet Taha Çalışkan 1013 Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü Derneği E18 01:16:27
462
00:26:27
551
1013 0 -
31 Emre Çakmak 1010 Oryantiring Ordusu Spor Kulübü Derneği E18 01:26:48
407
00:24:12
603
1010 0 -
32 Batuhan Çakır 993 Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E18 01:20:33
438
00:26:17
555
993 0 -
32 Burak Gazi Atıcı 993 Pusat Spor Kulübü Derneği E18 01:44:47
337
00:22:13
656
993 0 -
33 Efe Kaya 972 Amazon Oryantiring Ve Doğa Sporları Kulübü Derneği E18 01:40:42
351
00:23:28
621
972 0 -
34 Hasan Tütüncü 971 Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E18 01:48:05
327
00:22:38
644
971 0 -
35 Emirhan Sevinç 968 Amazon Oryantiring Ve Doğa Sporları Kulübü Derneği E18 01:05:11
542
00:34:16
426
968 0 -
36 Emre Müjdeci 964 Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E18 01:16:36
461
00:28:59
503
964 0 -
37 Özdemir Kerkit 937 Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E18 01:46:47
331
00:24:03
606
937 0 -
38 Gökhan Kahvecioğlu 859 Kastamonu Gsm E18 01:17:55
453
00:35:54
406
859 0 -
39 İsmail Yazıcı 843 Pusat Spor Kulübü Derneği E18 01:32:41
381
00:31:35
462
843 0 -
40 Ali Nihat Ökmenler 838 Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulübü Derneği E18 01:29:10
DNF
00:17:24
838
838 0 -
41 Ömer Faruk Çil 833 Pardus Gençlik Ve Spor Kulübü E18 01:35:16
371
00:31:33
462
833 0 -
42 Ali Ulaş Güneş 791 İstanbul Doğa Sporları Kulübü Derneği E18 02:08:42
274
00:28:13
517
791 0 -
43 İsmail Çelik 761 Amazon Oryantiring Ve Doğa Sporları Kulübü Derneği E18 01:57:38
300
00:31:38
461
761 0 -
44 Bünyamin Altın 733 Tavşanlı Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E18 02:50:52
207
00:27:43
526
733 0 -
45 Musa Ekrem İlhan 553 Niksar Aşan Spor Kulübü Derneği E18 01:03:51
553
00:20:30
MP
553 0 -
46 Halim Çeliktaş 476 Kayseri Gsm E18 02:01:23
DNF
00:30:38
476
476 0 -
47 Cevat Şenel 450 Soma Linyit Maden Spor Kulübü Derneği E18 01:24:41
417
00:29:46
DİSK
417 33 00:24:52
33
48 Erdem Kaba 424 Kastamonu Gsm E18 01:23:20
424
00:27:01
MP
424 0 -
49 Kudret Türkmenoğlu 413 Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E18 01:25:27
413
00:15:42
DİSK
413 0 -
50 Ali Yasin Hızarcı 400 Niksar Belediye Spor Kulübü Derneği E18 01:28:23
400
01:42:30
MP
400 0 -
51 Yağız Faruk Ergül 387 Oryantiring Ordusu Spor Kulübü Derneği E18 01:31:09
387
00:29:32
MP
387 0 -
52 Tayyip Günal 386 Adana Doğa Ve Su Sporları Spor Kulübü Derneği E18 01:31:28
386
00:19:06
DİSK
386 0 -
53 Yunus Emre Güneş 383 Niksar Aşan Spor Kulübü Derneği E18 01:32:10
383
00:17:06
DİSK
383 0 -
54 Metehan Demirci 352 Soma Linyit Maden Spor Kulübü Derneği E18 01:40:17
352
00:41:24
MP
352 0 -
55 İsmail Bumin Şahin 334 Amazon Oryantiring Ve Doğa Sporları Kulübü Derneği E18 01:45:49
334
00:35:40
DİSK
334 0 -
56 Yusuf Berat Özbay 326 Niksar Belediye Spor Kulübü Derneği E18 01:48:17
326
00:48:04
DİSK
326 0 -
57 Atalay Özdemir 311 Patika Spor Kulübü Derneği E18 01:53:27
311
00:23:07
DİSK
311 0 -
58 Tunahan Uçak 279 Adana Doğa Ve Su Sporları Spor Kulübü Derneği E18 02:06:40
279
00:25:27
DİSK
279 0 -
59 Emircan Kaya 267 Amazon Oryantiring Ve Doğa Sporları Kulübü Derneği E18 02:12:13
267

DİSK
267 0 -
60 Bakihan Ordu 261 Bursa Oryantiring Spor Kulübü E18 02:15:08
261
00:26:54
DİSK
261 0 -
61 Ali Bayram 260 Niksar Belediye Spor Kulübü Derneği E18 02:15:56
260
00:54:53
DİSK
260 0 -
62 Kemal Yiğit Antepüzümü 251 Adana Doğa Ve Su Sporları Spor Kulübü Derneği E18 02:20:47
251
00:26:26
DİSK
251 0 -
63 Yusuf Kaan Aslan 241 Adana Doğa Ve Su Sporları Spor Kulübü Derneği E18 02:26:39
241
00:28:02
DİSK
241 0 -
64 Ege Can Ok 231 Kahramanmaraş Edeler Doğa Sporları Kulübü Derneği E18 02:32:55
231
01:04:13
OT
231 0 -
65 Oğuzhan Kahveci 0 Kahramanmaraş Edeler Doğa Sporları Kulübü Derneği E18 02:07:30
DNF
00:48:32
DNF
0 0 -
65 Muhammed Recep Derin 0 İzmir Atlas Spor Kulübü Derneği E18
DNS

DNS
0 0 -
65 Bülent Beklen 0 Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü Derneği E18
DNS

DNS
0 0 -
65 Utku Can Koçak 0 Elmadağ Kış Sporları Kulübü Derneği E18
DNS

DNS
0 0 -
65 Emirhan Biçer 0 Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü Derneği E18
DNS

DNS
0 0 -
65 Ahmet Tarık Deniz 0 Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E18 00:00:00
MP

DNF
0 0 -
65 Can Ege Yıldız 0 Bahriye Yelkenve Su Sporları Kulübü Derneği E18
DNS

DNS
0 0 -
65 Mehmet Ali Kalmış 0 Kahramanmaraş Gençlik Spor İzcilik Kültür Ve Çevre Kulübü Derneği E18 02:08:01
MP
00:42:47
DİSK
0 0 -
65 Enes Gülenç 0 Balıkesir Efeler Doğa Sporları Ve Oryantiring Spor Kulübü Derneği E18
DNS

DNS
0 0 -
65 Ali Eren Sarı 0 Tavşanlı Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E18
DNS

DNS
0 0 -
65 Sores Tunçdemir 0 Van Gsm E18
DNS
00:38:48
MP
0 0 -
65 Gökhan Karakoç 0 Van Gsm E18
DNS
01:17:22
DİSK
0 0 -
65 Şahin Sezer 0 Tokat Topçam İzcilik Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E18
DNS

DNS
0 0 -
65 Emir Erdal Avşar 0 Tokat Topçam İzcilik Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E18
DNS

DNS
0 0 -
65 Yusuf Demir 0 Tokat Topçam İzcilik Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E18
DNS

DNS
0 0 -
65 İsak Sefa Şahin 0 Tokat Topçam İzcilik Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E18
DNS

DNS
0 0 -
65 Samet San 0 Tokat Topçam İzcilik Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E18
DNS

DNS
0 0 -
65 Emirhan Eroğlu 0 Tokat Topçam İzcilik Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E18
DNS

DNS
0 0 -
65 Yasin Gün 0 Tokat Topçam İzcilik Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E18
DNS

DNS
0 0 -
65 Cabir Kaya 0 Tokat Topçam İzcilik Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E18
DNS

DNS
0 0 -
65 Uğur Kaya 0 Tokat Topçam İzcilik Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E18
DNS

DNS
0 0 -
65 Muhammed Emin Şahin 0 Tokat Topçam İzcilik Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E18
DNS

DNS
0 0 -
65 Yusuf Akgöl 0 Tokat Topçam İzcilik Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E18
DNS

DNS
0 0 -
65 Berat Tatlı 0 Tokat Topçam İzcilik Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E18
DNS

DNS
0 0 -
65 Eren Özgür 0 Kayseri Atak Spor Kulübü Derneği E18
DNF
01:01:02
OT
0 0 -
65 Mehmetcan Korkut 0 Kayseri Atak Spor Kulübü Derneği E18 01:44:55
DNF
01:28:24
MP
0 0 -
65 Hamza Uçar 0 Van Gsm E18
DNS
00:20:59
DİSK
0 0 -
65 Bülent Soyalp 0 Van Gsm E18
DNS
01:47:21
DİSK
0 0 -
1 Duygu Yigen 1794 Balıkesir Efeler Doğa Sporları Ve Oryantiring Spor Kulübü Derneği K18 01:08:24
794
00:16:02
1000
1794 0 -
2 İlayda Torman 1725 Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü Derneği K18 00:54:19
1000
00:23:45
675
1675 50 00:19:38
50
3 Melike Aydın 1659 Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K18 01:05:10
834
00:19:26
825
1659 0 -
4 Bahar Özçelik 1558 İnönü Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K18 01:28:48
612
00:16:57
946
1558 0 -
5 Berra Kaplan 1532 Kuzey Oryantiring Spor Kulübü Derneği K18 01:07:04
810
00:22:13
722
1532 0 -
6 Ezgi Akar 1515 Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K18 00:58:08
934
00:27:37
581
1515 0 -
7 Ayşenur Gürgenburan 1487 Kuzey Oryantiring Spor Kulübü Derneği K18 01:17:26
701
00:20:24
786
1487 0 -
8 Ayşe Nur Koç 1473 Bursa Oryantiring Spor Kulübü K18 01:15:55
715
00:21:09
758
1473 0 -
9 Aysu Ersin 1460 Niksar Belediye Spor Kulübü Derneği K18 00:55:12
984
00:33:42
476
1460 0 -
9 Doğa Belyurt 1460 İnönü Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K18 01:18:22
693
00:20:55
767
1460 0 -
10 Merve Nur İğüs 1437 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği K18 01:08:20
795
00:24:58
642
1437 0 -
11 Zeynep Zehra Keles 1412 Bursa Yönder Sanat Ve Spor Kulübü Derneği K18 01:15:32
719
00:23:08
693
1412 0 -
12 Sena Güven 1260 Kuzey Oryantiring Spor Kulübü Derneği K18 01:28:50
611
00:24:42
649
1260 0 -
13 Ceyda Demir 1253 Niksar Belediye Spor Kulübü Derneği K18 01:09:17
784
00:34:12
469
1253 0 -
14 Neslinur Kalkan 1246 Adana Doğa Ve Su Sporları Spor Kulübü Derneği K18 01:29:14
609
00:25:11
637
1246 0 -
15 Cansever Kurt 1152 Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K18 01:21:23
667
00:33:03
485
1152 0 -
16 Canan Çetinel 1144 Adana Doğa Ve Su Sporları Spor Kulübü Derneği K18 01:39:41
545
00:26:46
599
1144 0 -
17 Dilek Gökcan 1138 Adana Doğa Ve Su Sporları Spor Kulübü Derneği K18 01:27:55
618
00:30:49
520
1138 0 -
18 Elif Şehri Asan 1023 Niksar Belediye Spor Kulübü Derneği K18 02:13:27
407
00:26:02
616
1023 0 -
19 Meryem Sena Yurtsever 995 İzmir Atlas Spor Kulübü Derneği K18 01:41:45
534
00:34:49
461
995 0 -
20 Aysu Öykü Dalkılıç 911 Balıkesir Efeler Doğa Sporları Ve Oryantiring Spor Kulübü Derneği K18 02:12:36
410
00:32:02
501
911 0 -
21 Özge Tangız 793 Adana Doğa Ve Su Sporları Spor Kulübü Derneği K18 02:38:39
342
00:35:31
451
793 0 -
22 İlayda Türkmen 733 Köroğlu Satranç Spor Kulübü Derneği K18 01:14:06
733
00:53:51
DİSK
733 0 -
23 Zeynep Bayındır 674 Lider Yüzme Spor Kulübü Derneği K18 01:20:37
674
00:52:36
DİSK
674 0 -
24 Neslihan Kerimoğlu 671 Mersin Eğitim Kültür Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K18 01:20:56
671
00:20:31
DİSK
671 0 -
25 Ezgi Selin Uzun 658 Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K18 01:04:56
DNF
00:24:21
658
658 0 -
26 Eylül Çoban 622 İnönü Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K18 01:54:38
DNF
00:25:47
622
622 0 -
27 Zeynep Sena Döner 588 Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K18 01:32:23
588
00:48:12
DİSK
588 0 -
28 Tuğba Çetin 509 Köroğlu Satranç Spor Kulübü Derneği K18 01:46:45
509
00:28:57
DİSK
509 0 -
29 Zeliha Nur Araz 495 Zeynep Gülin Öngör Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K18 01:49:45
495
00:47:46
DİSK
495 0 -
30 Zeynep Liva Palamut 466 Adana Doğa Ve Su Sporları Spor Kulübü Derneği K18 01:56:37
466
00:33:33
DİSK
466 0 -
31 Pembenur Zengin 464 Niksar Belediye Spor Kulübü Derneği K18 01:57:04
464
00:30:44
DİSK
464 0 -
32 Şerife Seval Çetinkaya 439 Tavşanlı Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K18 02:03:39
439
00:27:42
DİSK
439 0 -
33 Sinem Sungun 431 Zeynep Gülin Öngör Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K18 02:06:09
431
00:38:09
DİSK
431 0 -
34 Duygu Yurt 429 Zeynep Gülin Öngör Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K18 02:06:44
429
00:30:25
DİSK
429 0 -
35 Sena Kökçıkaran 404 Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü Derneği K18 02:14:22
404
00:38:31
DİSK
404 0 -
36 Ayşe Tokgöz 383 Van Büyükşehir Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K18 02:21:45
383

DNF
383 0 -
37 Mine Gül Doğan 334 Hatice Lütfü Akcan Anadolu Lisesi Spor Kulübü Derneği K18 02:42:25
334
00:35:23
DİSK
334 0 -
38 Vildan Şule Üzüm 285 Kahramanmaraş Gençlik Spor İzcilik Kültür Ve Çevre Kulübü Derneği K18 03:10:26
285

DNF
285 0 -
39 Buket Bilenler 0 Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K18 - - 0 0
DNS
39 Sıla Saylık 0 Soma Linyit Maden Spor Kulübü Derneği K18 - - 0 0
DNS
39 Leyla Güngör 0 Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü Derneği K18
DNS

DNS
0 0 -
39 Simge Eroğlu 0 Niksar Belediye Spor Kulübü Derneği K18
DNS

DNS
0 0 -
39 Dilek Demirel 0 Köroğlu Satranç Spor Kulübü Derneği K18
DNF
00:45:48
MP
0 0 -
39 Fatma Yılmaz 0 Lider Yüzme Spor Kulübü Derneği K18 02:32:10
DNF
00:39:12
DİSK
0 0 -
39 Nesrin Sena Çan 0 Hatice Lütfü Akcan Anadolu Lisesi Spor Kulübü Derneği K18 02:36:32
DNF
01:01:50
DİSK
0 0 -
39 Damla Özdemir 0 Hatice Lütfü Akcan Anadolu Lisesi Spor Kulübü Derneği K18
DNS

DNS
0 0 -
39 Burcu Solak 0 Hatice Lütfü Akcan Anadolu Lisesi Spor Kulübü Derneği K18 02:30:29
DNF
00:42:18
DİSK
0 0 -
39 Sıla Doğan 0 Zeynep Gülin Öngör Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K18 01:41:26
DNF
01:19:22
DİSK
0 0 -
39 Hatice Portakal 0 Gaziantep Akademi Spor Kulübü Derneği K18
DNS

DNS
0 0 -
39 Elif Sude Güney 0 Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K18
DNS

DNS
0 0 -
39 İrem Didem Sal 0 Kayseri Atak Spor Kulübü Derneği K18
DNF
02:11:08
DİSK
0 0 -
39 Büşra Bektaş 0 Kastamonu Gsm K18
DNS

DNS
0 0 -
39 Elif Minel Eş 0 Kastamonu Gsm K18
DNS

DNS
0 0 -
39 Nazlıcan Büyükbıçakcı 0 Kastamonu Gsm K18
DNS

DNS
0 0 -
39 Zerda Zor 0 Kastamonu Gsm K18
DNS

DNS
0 0 -
39 Elanur Kaya 0 Kastamonu Gsm K18
DNS

DNS
0 0 -
39 Zeynep Günay 0 Van Gsm K18
DNS
00:58:25
DİSK
0 0 -
39 Eylül Selen Yıldırım 0 Van Gsm K18
DNS
00:52:26
DİSK
0 0 -
39 Ilayda Berivan Toy 0 Van Gsm K18
DNS
00:44:31
DİSK
0 0 -
1 Ahmet Yasin Temel 1952 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği E20 00:32:50
1000
00:17:04
952
1952 0 -
2 Aziz Kızıltaş 1867 Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü Derneği E20 00:37:51
867
00:16:15
1000
1867 0 -
3 Fatih Şölen 1717 Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulübü Derneği E20 00:40:08
818
00:18:05
899
1717 0 -
4 Mustafa Ali Türkmenoğlu 1639 Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E20 00:42:42
769
00:18:41
870
1639 0 -
5 Ali Aydın 1636 Niksar Belediye Spor Kulübü Derneği E20 00:40:44
806
00:19:34
830
1636 0 -
6 Hami Emircan Aydın 1617 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği E20 00:46:01
714
00:18:00
903
1617 0 -
7 Uğur Oran 1579 Amazon Oryantiring Ve Doğa Sporları Kulübü Derneği E20 00:41:54
784
00:20:26
795
1579 0 -
8 Yalçın Yağız Küçük 1546 Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü Derneği E20 00:57:50
568
00:16:37
978
1546 0 -
9 Ali Erinmez 1510 Altun Hedef Gençlik Spor Kulübü Derneği E20 00:49:07
668
00:19:18
842
1510 0 -
10 Koray Şahin 1486 Türk Silahlı Kuvvetleri (Tsk) Spor Gücü E20 00:47:54
685
00:20:17
801
1486 0 -
11 Özcan Deniz 1483 Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü Derneği E20 01:13:10
449
00:16:29
986
1435 48 00:16:20
48
12 Abdullah Baykan 1345 Adrenalin Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E20 01:12:08
455
00:18:16
890
1345 0 -
13 Görkem Sevinç 1325 Orta Doğu Teknik Üniversitesi Spor Kulübü Derneği E20 01:03:13
519
00:20:09
806
1325 0 -
14 Emre Çetinkaya 1322 Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E20 01:01:21
535
00:20:39
787
1322 0 -
15 Muzaffer Açık 1292 Amazon Oryantiring Ve Doğa Sporları Kulübü Derneği E20 01:00:30
543
00:21:41
749
1292 0 -
16 Hamza Ali Yılmaz 1238 İnönü Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E20 00:59:37
551
00:23:39
687
1238 0 -
17 Onur Demirci 1236 Türk Silahlı Kuvvetleri (Tsk) Spor Gücü E20 01:05:35
501
00:22:06
735
1236 0 -
18 Davut Çınar 1227 Türk Silahlı Kuvvetleri (Tsk) Spor Gücü E20 01:05:38
500
00:22:22
727
1227 0 -
19 Atakan Ülker 1194 Neo Doğa Sporları Derneği E20 01:14:35
440
00:21:33
754
1194 0 -
20 Furkan Mert Taşçı 1180 Amazon Oryantiring Ve Doğa Sporları Kulübü Derneği E20 01:20:17
409
00:21:04
771
1180 0 -
21 Deniz Erdoğan 1156 Patika Spor Kulübü Derneği E20 01:14:24
441
00:22:43
715
1156 0 -
21 Samet Başaran 1156 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği E20 01:18:46
417
00:22:00
739
1156 0 -
22 Oğuzhan Ayten 1119 Balıkesir Gsm E20 01:09:07
475
00:25:15
644
1119 0 -
23 Beytullah Ersin 1106 Amazon Oryantiring Ve Doğa Sporları Kulübü Derneği E20 01:08:53
477
00:25:50
629
1106 0 -
24 Burak Can Çanta 1088 Balıkesir Gsm E20 01:21:04
405
00:23:47
683
1088 0 -
25 Oğuzhan Baş 1060 Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E20 01:09:31
472
00:27:39
588
1060 0 -
26 Mert Yıldız 1051 Neo Doğa Sporları Derneği E20 01:41:25
324
00:22:21
727
1051 0 -
27 Berke Bayraktar 1028 Orta Doğu Teknik Üniversitesi Spor Kulübü Derneği E20 01:51:52
294
00:22:08
734
1028 0 -
28 Furkan Aksak 1012 Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü Derneği E20 01:17:50
422
00:27:32
590
1012 0 -
29 Demirhan Demirok 1007 Balıkesir Efeler Doğa Sporları Ve Oryantiring Spor Kulübü Derneği E20 01:32:11
356
00:24:58
651
1007 0 -
30 Salih Oruç 987 Balıkesir Gsm E20 01:47:45
305
00:23:50
682
987 0 -
31 Halil İbrahim Kılıç 972 Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü Derneği E20 01:48:22
303
00:24:18
669
972 0 -
32 Ekin Can Taşar 953 Patika Spor Kulübü Derneği E20 01:31:54
357
00:27:17
596
953 0 -
33 Kadir Birol 907 Kayseri Atak Spor Kulübü Derneği E20 01:33:07
353
00:29:20
554
907 0 -
34 Doğukan Uzunöz 881 Balıkesir Gsm E20 02:14:33
244
00:25:31
637
881 0 -
35 Koray Avci 859 Patika Spor Kulübü Derneği E20 01:56:50
281
00:28:08
578
859 0 -
36 Mustafa Can Yüzügüllü 782 Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü Derneği E20 02:40:50
204
00:28:07
578
782 0 -
37 Yusuf Parlak 750 Doruk Dağcılık Ve Doğa Sporları Kulübü Derneği E20 00:46:56
700
00:17:48
MP
700 50 00:15:37
50
38 Yunus Emre Değeroğlu 734 Kastamonu Gsm E20 02:02:24
268
00:34:54
466
734 0 -
39 Emircan Avci 701 Patika Spor Kulübü Derneği E20 01:12:31
DNF
00:23:10
701
701 0 -
40 Rıfat Özgür Özer 635 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği E20
DNS
00:25:36
635
635 0 -
41 Şahin Eral 613 Çorum Gençlik Ve Spor Kulubü Derneği E20 00:53:35
613
00:19:52
MP
613 0 -
42 Ozan Ayçıçek 588 Van Gsm E20
DNS
00:27:39
588
588 0 -
43 İkram Göze 504 Balıkesir Gsm E20 01:05:11
504
00:34:17
DİSK
504 0 -
44 Hasan Beyaz 488 Balıkesir Gsm E20 01:07:20
488
00:24:18
DİSK
488 0 -
45 Doğukan Koç 452 Balıkesir Gsm E20 01:12:41
452
00:20:32
DİSK
452 0 -
46 Rıfat Salman 427 Balıkesir Gsm E20 01:16:57
427
00:55:23
MP
427 0 -
47 Oğulcan Aydokan 331 İstanbul Doğa Sporları Kulübü Derneği E20
DNF
00:49:07
331
331 0 -
48 Ömer Yalçın 0 Van Gsm E20
DNS
01:31:35
MP
0 0 -
48 Mustafa Birol 0 Kayseri Atak Spor Kulübü Derneği E20
DNF
01:55:15
MP
0 0 -
48 Görkem Sarıkaya 0 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği E20 01:24:41
DNF
00:36:46
DİSK
0 0 -
48 Furkan Mişe 0 Gaziantep Akademi Spor Kulübü Derneği E20
DNS

DNS
0 0 -
48 Emre Bozdemir 0 Gaziantep Akademi Spor Kulübü Derneği E20
DNS

DNS
0 0 -
48 Bedirhan Köse 0 Kahramanmaraş Edeler Doğa Sporları Kulübü Derneği E20 02:10:33
DNF
00:23:20
MP
0 0 -
48 Ahmet Berke Açıkel 0 Kahramanmaraş Edeler Doğa Sporları Kulübü Derneği E20 02:35:33
MP
00:26:57
MP
0 0 -
48 Recep Demir 0 Niksar Belediye Spor Kulübü Derneği E20
DNS

DNS
0 0 -
48 Emre Pakaki 0 Federasyon E20
DNS

DNS
0 0 -
48 Cuma Ekici 0 Kayseri Gsm E20 01:11:50
MP
00:24:43
DİSK
0 0 -
48 Yusuf Can Çoktar 0 İzmir Atlas Spor Kulübü Derneği E20
DNS

DNS
0 0 -
48 Mustafa Güleş 0 İzmir Atlas Spor Kulübü Derneği E20
DNS

DNS
0 0 -
48 Serhat Karabulut 0 Antalya Atlas Spor Kulübü Derneği E20
DNS

DNS
0 0 -
48 Soner Kayaoğlu 0 Tunceli Atlas Spor Kulübü Derneği E20
DNS

DNS
0 0 -
48 Umut Can Çabuk 0 Niksar Belediye Spor Kulübü Derneği E20
DNS

DNS
0 0 -
48 Murat Yalman 0 Van Büyükşehir Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E20
DNS

DNS
0 0 -
48 Ümit Doğaner 0 Niksar Belediye Spor Kulübü Derneği E20
DNS

DNS
0 0 -
48 Sezgin Demir 0 Niksar Belediye Spor Kulübü Derneği E20
DNS

DNS
0 0 -
48 Burak Taşçı 0 Niksar Belediye Spor Kulübü Derneği E20
DNS

DNS
0 0 -
1 Özge Bozça 1996 Adrenalin Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K20 00:46:21
1000
00:15:57
996
1996 0 -
2 Esma Melle 1953 Balıkesir Efeler Doğa Sporları Ve Oryantiring Spor Kulübü Derneği K20 00:46:42
993
00:16:33
960
1953 0 -
3 Elif Sena Uygun 1892 Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K20 00:50:04
926
00:17:20
916
1842 50 00:16:30
50
4 Gülce Çelik 1833 Kuzey Oryantiring Spor Kulübü Derneği K20 00:51:31
900
00:17:01
933
1833 0 -
5 Sümeyra Gökcül 1711 Balıkesir Efeler Doğa Sporları Ve Oryantiring Spor Kulübü Derneği K20 00:55:31
835
00:18:08
876
1711 0 -
6 Beyza Dilber 1692 Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K20 00:59:10
783
00:17:28
909
1692 0 -
7 Ayşe Gizem Bayram 1594 Orta Doğu Teknik Üniversitesi Spor Kulübü Derneği K20 01:07:18
689
00:18:29
859
1548 46 00:17:51
46
8 Hilal Arslan 1583 Balıkesir Efeler Doğa Sporları Ve Oryantiring Spor Kulübü Derneği K20 01:00:00
772
00:19:35
811
1583 0 -
9 Buket Aydın 1522 Balıkesir Efeler Doğa Sporları Ve Oryantiring Spor Kulübü Derneği K20 01:28:50
522
00:15:53
1000
1522 0 -
10 Yaren Yılmaz 1429 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği K20 01:14:02
626
00:19:47
803
1429 0 -
11 Elif Kıymet Yahşi 1282 Adrenalin Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K20 01:23:36
554
00:21:49
728
1282 0 -
12 Nesrin Yavuz 1249 Tavşanlı Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K20 01:17:48
596
00:24:20
653
1249 0 -
13 Emine İçyer 1196 Balıkesir Efeler Doğa Sporları Ve Oryantiring Spor Kulübü Derneği K20 01:13:08
634
00:28:17
562
1196 0 -
14 Meral Öztürk 1154 Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü Derneği K20 01:56:36
398
00:22:05
719
1117 37 00:22:21
37
15 Gökçe Gül Günay 1001 Bahriye Yelkenve Su Sporları Kulübü Derneği K20 01:50:37
419
00:27:18
582
1001 0 -
16 Sena Uslu 991 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği K20 01:41:20
457
00:29:43
534
991 0 -
17 Zahide Çölez 940 Kastamonu Gsm K20 01:59:41
387
00:28:42
553
940 0 -
18 Eda Topbaş 707 Doruk Dağcılık Ve Doğa Sporları Kulübü Derneği K20 01:08:18
679
00:32:32
MP
679 28 00:29:56
28
19 Nur Gülnihal Çakır 690 Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulübü Derneği K20 01:05:01
MP
00:23:02
690
690 0 -
20 Melisa Altıncı 670 Balıkesir Efeler Doğa Sporları Ve Oryantiring Spor Kulübü Derneği K20 01:09:11
670

DNS
670 0 -
21 Özge Babacan 629 Orta Doğu Teknik Üniversitesi Spor Kulübü Derneği K20 02:16:11
DNF
00:25:14
629
629 0 -
22 Sabriye Kılıç 522 İnönü Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K20 01:28:48
522
00:20:42
DİSK
522 0 -
23 Şevval Tiriş 520 Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K20 01:23:54
MP
00:30:31
520
520 0 -
24 Evin Kaya 470 İzmir Atlas Spor Kulübü Derneği K20 01:38:40
470
00:41:00
DİSK
470 0 -
25 Gamze Zengin 347 Eskişehir Gsm K20 02:13:33
347
00:53:38
DİSK
347 0 -
26 Damla Küçük 346 Beyaz Kule Koleji Spor Kulübü Derneği K20 02:09:07
MP
00:45:56
346
346 0 -
27 Gülşah Karataşlı 344 Pusat Spor Kulübü Derneği K20 02:11:47
DNF
00:46:12
344
344 0 00:51:21
MP
28 Yasemin İlhan 0 İzmir Atlas Spor Kulübü Derneği K20
DNS

DNS
0 0 -
28 Rabia Şehirli 0 İzmir Atlas Spor Kulübü Derneği K20
DNS

DNS
0 0 -
28 Gülnigar Büyüksakallı 0 Kahramanmaraş Gençlik Spor İzcilik Kültür Ve Çevre Kulübü Derneği K20
DNF
01:33:37
DİSK
0 0 -
28 Yasemin Akça 0 Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü Derneği K20 01:57:23
MP
00:13:52
MP
0 0 -
28 Gülben Dilara Eratalay 0 Bahriye Yelkenve Su Sporları Kulübü Derneği K20
DNS

DNS
0 0 -
28 Saime Kaya 0 Van Gsm K20
DNS
00:42:07
MP
0 0 -
28 Öznur Ergin 0 Van Gsm K20
DNS
00:42:11
MP
0 0 -
1 Özgür Fettah 1919 Türk Silahlı Kuvvetleri (Tsk) Spor Gücü E21 00:30:22
1000
00:16:41
919
1919 0 -
2 İsmail Kılınç 1822 Rota Oryantiring Spor Kulübü Derneği E21 00:35:22
859
00:15:55
963
1822 0 -
3 Ahmet Kaçmaz 1763 Jandarma Gücü SK Derneği E21 00:39:47
763
00:15:20
1000
1763 0 -
4 Cansel Saraç 1761 Jandarma Gücü SK Derneği E21 00:33:13
914
00:18:06
847
1761 0 -
5 Ali Uçar 1743 Jandarma Gücü SK Derneği E21 00:35:45
849
00:17:09
894
1743 0 -
6 Furkan Topal 1733 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği E21 00:34:12
888
00:18:09
845
1733 0 -
7 Ercan Dudak 1697 Jandarma Gücü SK Derneği E21 00:37:14
816
00:17:24
881
1697 0 -
8 Hasan Akdoğan 1689 Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E21 00:40:42
746
00:16:16
943
1689 0 -
9 Mücahit Özkaya 1671 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği E21 00:42:53
708
00:15:55
963
1671 0 -
10 Şahin Demir 1657 Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü Derneği E21 00:45:29
668
00:15:30
989
1657 0 -
11 Yasar Ismet Demiröz 1631 Neo Doğa Sporları Derneği E21 00:40:35
748
00:17:22
883
1631 0 -
12 Meriç Arazoğlu 1625 Türk Silahlı Kuvvetleri (Tsk) Spor Gücü E21 00:41:12
737
00:17:16
888
1625 0 -
13 Harun İşler 1623 Jandarma Gücü SK Derneği E21 00:44:17
686
00:16:22
937
1623 0 -
14 Ramazan Bostancı 1598 Neo Doğa Sporları Derneği E21 00:46:50
648
00:16:08
950
1598 0 -
15 Ayhan Bikir 1541 Türk Silahlı Kuvvetleri (Tsk) Spor Gücü E21 00:36:55
823
00:21:21
718
1541 0 -
16 Fatih Bodur 1509 Jandarma Gücü SK Derneği E21 00:40:31
749
00:20:10
760
1509 0 -
17 Ramazan Çan 1496 Jandarma Gücü SK Derneği E21 00:43:01
706
00:19:25
790
1496 0 -
18 Mehmet Can Öztürk 1433 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği E21 00:47:49
635
00:19:13
798
1433 0 -
19 Fatih Atalı 1412 Orta Doğu Teknik Üniversitesi Spor Kulübü Derneği E21 00:49:53
609
00:19:05
803
1412 0 -
20 Emirhan Külahsız 1410 Adrenalin Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E21 00:49:22
615
00:19:17
795
1410 0 -
21 Ahmet Berkan Kuzuoğlu 1399 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği E21 00:57:21
529
00:17:38
870
1399 0 -
22 Hüseyin Cem Ataman 1390 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği E21 00:51:40
588
00:19:07
802
1390 0 -
23 Cengizhan Sabuncu 1385 Orta Doğu Teknik Üniversitesi Spor Kulübü Derneği E21 00:50:01
607
00:19:43
778
1385 0 -
24 Nurettin Çalışkan 1373 Uludağ Oryantiring Spor Kulübü E21 00:47:02
646
00:21:05
727
1373 0 -
25 İsmail İleri 1371 Adrenalin Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E21 00:59:08
514
00:17:53
857
1371 0 -
26 Erhan Çakmak 1367 Türk Silahlı Kuvvetleri (Tsk) Spor Gücü E21 00:51:36
589
00:19:42
778
1367 0 -
27 Cenk Özgüler 1340 Türk Silahlı Kuvvetleri (Tsk) Spor Gücü E21 00:52:23
580
00:20:11
760
1340 0 -
28 Can Hüseyin Şapul 1331 Neo Doğa Sporları Derneği E21 00:58:36
518
00:18:51
813
1331 0 -
29 Özgür Özdemir 1329 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği E21 00:49:06
618
00:21:34
711
1329 0 -
30 Abdullah Özdemir 1309 Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulübü Derneği E21 01:04:55
468
00:18:14
841
1309 0 -
31 Cem Okur 1299 Türk Silahlı Kuvvetleri (Tsk) Spor Gücü E21 00:53:22
569
00:21:01
730
1299 0 -
32 Utku Uzun 1289 Orta Doğu Teknik Üniversitesi Spor Kulübü Derneği E21 01:02:51
483
00:19:01
806
1289 0 -
33 Muhammed Bahadır 1271 Türk Silahlı Kuvvetleri (Tsk) Spor Gücü E21 00:52:50
575
00:22:01
696
1271 0 -
34 Abdulkadir Köseoglu 1262 Neo Doğa Sporları Derneği E21 00:54:55
553
00:21:38
709
1262 0 -
35 Mehmet Emin Avcil 1257 Neo Doğa Sporları Derneği E21 00:59:32
510
00:20:32
747
1257 0 -
36 Metehan Kalender 1253 Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E21 01:15:33
402
00:18:01
851
1253 0 -
37 Hatem İçme 1233 Türk Silahlı Kuvvetleri (Tsk) Spor Gücü E21 00:49:03
619
00:24:59
614
1233 0 -
38 Samet Durgut 1225 Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulübü Derneği E21 00:59:15
513
00:21:33
712
1225 0 -
39 Mehmet Esat Özmen 1192 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği E21 01:14:23
408
00:19:33
784
1192 0 -
40 Bayram Mert Altındağ 1162 Orta Doğu Teknik Üniversitesi Spor Kulübü Derneği E21 01:07:57
447
00:21:27
715
1162 0 -
41 Emre Bilir 1151 Orta Doğu Teknik Üniversitesi Spor Kulübü Derneği E21 01:17:53
390
00:20:09
761
1151 0 -
42 İlyas Karakuş 1147 Jandarma Gücü SK Derneği E21 01:05:03
467
00:22:33
680
1147 0 -
43 Nazmi Serkan Atalay 1145 Orta Doğu Teknik Üniversitesi Spor Kulübü Derneği E21 01:06:16
458
00:22:19
687
1145 0 -
44 Ramazan Emre Uçar 1142 Balıkesir Efeler Doğa Sporları Ve Oryantiring Spor Kulübü Derneği E21 01:23:21
364
00:19:43
778
1142 0 -
45 Mehmet Baytaş 1139 İzmir Atlas Spor Kulübü Derneği E21 01:03:36
477
00:23:10
662
1139 0 -
46 Murat Öztaş 1132 Orta Doğu Teknik Üniversitesi Spor Kulübü Derneği E21 01:21:22
373
00:20:12
759
1132 0 -
47 İbrahim Talha Özdemir 1125 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği E21 01:35:21
318
00:19:00
807
1125 0 -
48 Umut Gürcan 1122 İzmir Atlas Spor Kulübü Derneği E21 01:07:00
453
00:22:56
669
1122 0 -
49 Akın Şen 1089 Türk Silahlı Kuvvetleri (Tsk) Spor Gücü E21 01:04:32
471
00:24:49
618
1089 0 -
50 Muhammed Vehbi Yavuz Karataşlı 1078 Pusat Spor Kulübü Derneği E21 01:25:04
357
00:21:16
721
1078 0 -
51 Orkun Mancır 1077 Balıkesir Efeler Doğa Sporları Ve Oryantiring Spor Kulübü Derneği E21 01:23:23
364
00:21:31
713
1077 0 -
52 Berat Baykaloğlu 1073 Uludağ Oryantiring Spor Kulübü E21 01:42:33
296
00:19:44
777
1073 0 -
53 Ertuğrul Yücel 1049 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği E21 01:09:15
439
00:25:09
610
1049 0 -
54 Halit Uzuner 1047 Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü Derneği E21 01:43:24
294
00:20:21
753
1047 0 -
55 Hüsrev Akbaş 1036 Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E21 01:32:05
330
00:21:44
706
1036 0 -
55 Oğuzhan Özenç 1036 Türk Silahlı Kuvvetleri (Tsk) Spor Gücü E21 01:20:33
377
00:23:17
659
1036 0 -
56 Emre Doğuş Köse 1033 Türk Silahlı Kuvvetleri (Tsk) Spor Gücü E21 01:20:16
378
00:23:25
655
1033 0 -
56 Hakan Kayan 1033 Neo Doğa Sporları Derneği E21 01:14:07
410
00:24:37
623
1033 0 -
57 Doğukan Duymaz 1031 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği E21 01:08:18
445
00:26:09
586
1031 0 -
58 Görkem Ün 1028 Uludağ Oryantiring Spor Kulübü E21 01:32:47
327
00:21:53
701
1028 0 -
59 Engin Karakaya 1027 Uludağ Oryantiring Spor Kulübü E21 01:24:36
359
00:22:57
668
1027 0 -
60 Fatih Uyanık 1010 Uludağ Oryantiring Spor Kulübü E21 01:34:07
323
00:22:19
687
1010 0 -
60 Furkan Gökmen 1010 Orta Doğu Teknik Üniversitesi Spor Kulübü Derneği E21 01:25:12
356
00:23:26
654
1010 0 -
61 Batuhan Altuntaş 1000 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği E21 01:16:58
395
00:25:21
605
1000 0 -
62 Faruk Furkan Reis 998 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği E21 01:19:35
382
00:24:54
616
998 0 -
63 Haktan Yalçın 995 Orta Doğu Teknik Üniversitesi Spor Kulübü Derneği E21 01:49:16
278
00:21:24
717
995 0 -
64 Çağrı Akgün 978 Türk Silahlı Kuvvetleri (Tsk) Spor Gücü E21 01:17:52
390
00:26:04
588
978 0 -
65 Halil Özcan 975 Türk Silahlı Kuvvetleri (Tsk) Spor Gücü E21 01:11:18
426
00:27:57
549
975 0 -
66 Önder Aktimur 949 Tunceli Atlas Spor Kulübü Derneği E21 01:31:43
331
00:24:49
618
949 0 -
67 Hüseyin Aksoy 948 Türk Silahlı Kuvvetleri (Tsk) Spor Gücü E21 01:35:21
318
00:24:21
630
948 0 -
68 Ahmet Şallı 947 Neo Doğa Sporları Derneği E21 01:12:15
420
00:29:07
527
947 0 -
69 Samet Çetin 928 Orta Doğu Teknik Üniversitesi Spor Kulübü Derneği E21 01:29:41
339
00:26:02
589
928 0 -
70 Bilal Özbey 906 Uludağ Oryantiring Spor Kulübü E21 01:24:29
359
00:28:02
547
906 0 -
71 Hasan Aksu 895 Türk Silahlı Kuvvetleri (Tsk) Spor Gücü E21 01:23:57
362
00:28:46
533
895 0 -
72 Zafer Taha Özdemir 845 Orta Doğu Teknik Üniversitesi Spor Kulübü Derneği E21 02:04:55
243
00:25:27
602
845 0 -
73 Musa Erdoğan 842 Jandarma Gücü SK Derneği E21 00:36:03
842
00:19:30
MP
842 0 -
74 Ahmet Uluğ Yamalı 750 Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E21 02:08:50
236
00:29:51
514
750 0 -
75 Mert Uygun 700 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği E21 01:52:40
MP
00:21:55
700
700 0 -
76 İsrafil Küçüksakal 692 Jandarma Gücü SK Derneği E21 00:53:16
MP
00:22:10
692
692 0 -
77 Süleyman Demirel 672 Jandarma Gücü SK Derneği E21 00:45:13
672
00:19:23
DİSK
672 0 -
78 Furkan Yavuz 670 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği E21
DNS
00:22:54
670
670 0 -
79 Mustafa Es 661 Türk Silahlı Kuvvetleri (Tsk) Spor Gücü E21 02:06:19
240
00:36:25
421
661 0 -
80 Ömer Furkan Esen 646 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği E21 00:57:58
MP
00:23:44
646
646 0 -
81 Gökşen Mehmet Donbaloğlu 621 Türk Silahlı Kuvvetleri (Tsk) Spor Gücü E21 01:57:04
259
00:42:19
362
621 0 -
82 Bilal Keklik 617 Türk Silahlı Kuvvetleri (Tsk) Spor Gücü E21 02:18:27
219
00:38:30
398
617 0 -
83 Fırat Canikli 615 İnönü Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E21
DNS
00:24:57
615
615 0 -
84 Abdurrahman Çavdar 579 Neo Doğa Sporları Derneği E21 00:52:28
579
00:15:27
MP
579 0 -
85 Caner Yıldırım 574 Altun Hedef Gençlik Spor Kulübü Derneği E21 00:52:53
574
00:25:00
DİSK
574 0 -
86 Kadir Başar 567 Amazon Oryantiring Ve Doğa Sporları Kulübü Derneği E21 00:53:32
567
00:25:28
DNF
567 0 -
87 Kadir Çelebi Balveren 539 Kahramanmaraş Gençlik Spor İzcilik Kültür Ve Çevre Kulübü Derneği E21 02:36:30
194
00:44:28
345
539 0 -
88 Metin Keleş 502 Ankara Gsm E21 02:32:55
199
00:50:36
303
502 0 -
89 Gökhan Cin 478 Gülhane Sağlık Gençlik Spor Kulübü Derneği E21 01:03:35
478
00:22:49
DİSK
478 0 -
90 Musa Yeli 469 Adrenalin Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E21 01:04:45
469
00:17:18
DNF
469 0 -
91 Onur Altın 461 Türk Silahlı Kuvvetleri (Tsk) Spor Gücü E21 01:05:56
461
00:20:04
MP
461 0 -
92 Ali Uzun 452 Adrenalin Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E21 01:07:13
452

DNS
452 0 -
93 Muhammet Ali Albayrak 441 Adrenalin Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E21 01:08:49
441
00:24:30
MP
441 0 -
94 Nazim Altun 439 Türk Silahlı Kuvvetleri (Tsk) Spor Gücü E21 01:09:15
439

DNS
439 0 -
95 Alperen Dursun Yıldız 412 Amazon Oryantiring Ve Doğa Sporları Kulübü Derneği E21 01:13:42
412
00:22:00
DİSK
412 0 -
96 Mehmet Ali Kara 405 Neo Doğa Sporları Derneği E21 01:15:04
405
00:25:58
MP
405 0 -
97 Mücahit Erkam Altın 374 Uludağ Oryantiring Spor Kulübü E21 01:21:10
374
00:21:43
DİSK
374 0 -
98 Özgen Özdemiroğlu 367 Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü Derneği E21 01:22:42
367
00:30:50
DİSK
367 0 -
99 Mehmet Sadık Ceritlioğlu 307 Türk Silahlı Kuvvetleri (Tsk) Spor Gücü E21 01:38:49
307
00:24:09
MP
307 0 -
100 Akın Uruç 271 Türk Silahlı Kuvvetleri (Tsk) Spor Gücü E21 01:52:11
271
00:42:58
MP
271 0 -
101 Coşkun Kaçar 257 Türk Silahlı Kuvvetleri (Tsk) Spor Gücü E21 01:58:23
257
00:40:02
DİSK
257 0 -
102 Ali Öner 0 Türk Silahlı Kuvvetleri (Tsk) Spor Gücü E21
DNS

DNS
0 0 -
102 Fatih İncebacak 0 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği E21
DNS

DNS
0 0 -
102 Tarık Dogan 0 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği E21
DNS

DNS
0 0 -
102 Erkut Şaylı 0 Tunceli Atlas Spor Kulübü Derneği E21
DNS

DNS
0 0 -
102 Barış Rodi Bayar 0 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği E21
DNS
00:37:11
MP
0 0 -
102 Tufan Baykal 0 Niksar Belediye Spor Kulübü Derneği E21
DNS

DNS
0 0 -
102 Murat Arslan 0 Orta Doğu Teknik Üniversitesi Spor Kulübü Derneği E21
DNS

DNS
0 0 -
102 Taha Hayri Bagbudar 0 Kahramanmaraş Gençlik Spor İzcilik Kültür Ve Çevre Kulübü Derneği E21
DNS

DNS
0 0 -
102 Mustafa Çağlar Ünalmış 0 Antalya Atlas Spor Kulübü Derneği E21
DNS

DNS
0 0 -
102 Nurtekin Cura 0 İzmir Atlas Spor Kulübü Derneği E21
DNS

DNS
0 0 -
102 Uğur Ayçiçek 0 İzmir Atlas Spor Kulübü Derneği E21
DNS

DNS
0 0 -
102 Serkan Sural 0 Uludağ Oryantiring Spor Kulübü E21
DNS

DNS
0 0 -
102 Davut İrmak 0 Tunceli Atlas Spor Kulübü Derneği E21
DNS

DNS
0 0 -
102 Mustafa Aydoğmuş 0 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği E21 01:38:52
MP
00:54:03
MP
0 0 -
1 Elif Gökçe Avcı 1997 İnönü Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K21 00:40:07
997
00:16:42
1000
1997 0 -
2 Ayşe Bozkurt 1905 Balıkesir Gençlik Spor Kulübü Derneği K21 00:42:22
944
00:17:23
961
1905 0 -
3 Zeynep Ocak 1846 Neo Doğa Sporları Derneği K21 00:41:22
967
00:19:00
879
1846 0 -
4 Emine Sezgünsay 1773 Adrenalin Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K21 00:40:00
1000
00:21:36
773
1773 0 -
5 Betül Esner 1749 Adrenalin Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K21 00:45:34
878
00:19:11
871
1749 0 -
6 Hilal Oruç 1689 İnegöl Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K21 00:49:57
801
00:18:48
888
1689 0 -
7 Dudu Erol 1656 Orta Doğu Teknik Üniversitesi Spor Kulübü Derneği K21 01:01:00
656
00:16:42
1000
1656 0 -
8 Dilek Matyar 1655 Patika Spor Kulübü Derneği K21 00:56:41
706
00:17:36
949
1655 0 -
9 Melike Sancak 1520 Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulübü Derneği K21 01:02:49
637
00:18:55
883
1520 0 -
10 Şakire Kaçmaz 1491 Adrenalin Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K21 00:56:27
709
00:21:22
782
1491 0 -
11 Gonca Ünal 1479 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği K21 00:56:01
714
00:21:50
765
1479 0 -
12 Emine Dereli 1389 Jandarma Gücü SK Derneği K21 01:10:52
564
00:20:15
825
1389 0 -
13 Yasemin Özgüler 1369 Doruk Dağcılık Ve Doğa Sporları Kulübü Derneği K21 01:00:34
660
00:23:34
709
1369 0 -
14 Kübra Altun 1299 Jandarma Gücü SK Derneği K21 01:12:43
550
00:22:18
749
1299 0 -
15 Elif Eren Aksoy 1252 Patika Spor Kulübü Derneği K21 01:13:45
542
00:23:32
710
1252 0 -
16 Büşra Altun 1244 Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü Derneği K21 01:15:45
528
00:23:20
716
1244 0 -
17 Hilal Söker 1230 Gülhane Sağlık Gençlik Spor Kulübü Derneği K21 01:13:34
544
00:24:20
686
1230 0 -
18 Duygu Kaya 1215 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği K21 01:24:54
471
00:22:27
744
1215 0 -
19 Sevgi Ekin Bayram 1197 Orta Doğu Teknik Üniversitesi Spor Kulübü Derneği K21 01:37:41
409
00:21:11
788
1197 0 -
20 Hicret Kumalar 1190 Uludağ Oryantiring Spor Kulübü K21 01:36:15
416
00:21:35
774
1190 0 -
21 Mehtap Duran 1181 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği K21 01:21:19
492
00:24:15
689
1181 0 -
22 Saniye Yay 1176 Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü Derneği K21 01:26:17
464
00:23:28
712
1176 0 -
23 Yeşim Aydına 1175 Orta Doğu Teknik Üniversitesi Spor Kulübü Derneği K21 01:23:14
481
00:24:04
694
1175 0 -
24 Sibel Akca 1095 Jandarma Gücü SK Derneği K21 01:20:45
495
00:27:50
600
1095 0 -
25 Nisanur Aysu Arat 1079 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği K21 01:38:00
408
00:24:53
671
1079 0 -
26 Meltem Eke 1046 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği K21 01:25:53
466
00:28:48
580
1046 0 -
27 Buket Yürekli 952 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği K21 01:37:13
411
00:30:53
541
952 0 -
28 Yağmur Dursun 884 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği K21 02:14:40
297
00:28:28
587
884 0 -
29 Melike Ayar 875 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği K21 01:50:44
361
00:32:31
514
875 0 -
30 Ayla Saraçoğlu 827 Neo Doğa Sporları Derneği K21 01:47:01
374
00:36:50
453
827 0 -
31 Fatma Dombaz 811 Uludağ Oryantiring Spor Kulübü K21 02:04:55
320
00:33:59
491
811 0 -
32 Özlem Zirek 775 Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü Derneği K21 00:51:38
775
00:18:16
MP
775 0 -
33 Hümeyra Nur Demir 771 Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü Derneği K21 01:12:39
MP
00:21:39
771
771 0 -
34 Münevver Kumru 768 Lykia İzcilik Ve Doğa Sporları Kulübü Derneği K21 02:07:13
314
00:36:46
454
768 0 -
35 Lale Han Kılıç 757 Rota Oryantiring Spor Kulübü Derneği K21 00:52:51
757
00:21:27
DİSK
757 0 -
36 Ayşe Kübra Aktaş 751 Değirmendere Doğaspor Kulübü Derneği K21 02:00:06
333
00:39:56
418
751 0 -
37 Sena Otlu 747 Orta Doğu Teknik Üniversitesi Spor Kulübü Derneği K21 00:53:32
747
00:18:43
MP
747 0 -
38 Nazlı Özkoca 705 Orta Doğu Teknik Üniversitesi Spor Kulübü Derneği K21
DNS
00:23:41
705
705 0 -
39 Gözde Tuğçe Yalabaçoğlu 642 Adrenalin Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K21 01:16:13
DNF
00:26:01
642
642 0 -
40 Gamze Alpdoğan 640 İzmir Atlas Spor Kulübü Derneği K21 02:03:31
324
00:52:51
316
640 0 -
41 Ayfer Büber 459 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği K21 01:27:06
459
00:30:31
MP
459 0 -
42 Ayten Telatar 352 Patika Spor Kulübü Derneği K21 01:53:41
352
00:27:06
DİSK
352 0 -
43 Merve Türksoy 299 Uludağ Oryantiring Spor Kulübü K21 02:13:53
299
00:22:17
DİSK
299 0 -
44 Kezban Taş 290 Van Büyükşehir Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K21 02:17:45
290
01:12:24
MP
290 0 -
45 Ruken Akdağ 272 Van Büyükşehir Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K21 02:27:15
272

DNF
272 0 -
46 Dilek Düzce 0 Van Büyükşehir Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K21
DNS

DNS
0 0 -
46 Ayşe Nur Tekin 0 Van Büyükşehir Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K21
DNS

DNS
0 0 -
46 Gamze Nur Erçik 0 Van Büyükşehir Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K21
DNS

DNS
0 0 -
46 Nazlıcan Düzce 0 İzmir Atlas Spor Kulübü Derneği K21 01:22:56
MP
01:19:47
OT
0 0 -
46 Şengül Üzen 0 İzmir Atlas Spor Kulübü Derneği K21
DNS

DNS
0 0 -
46 Mine Avcıoğlu 0 Dere Tepe Dağcılık Doğa Sporları Ve Çevre Araştırma Kulübü Derneği K21 01:49:44
MP
01:14:51
DNF
0 0 -
46 Zeynep Büşra Taşcı 0 Orta Doğu Teknik Üniversitesi Spor Kulübü Derneği K21
DNS

DNS
0 0 -
46 Fatma Üstün 0 Uludağ Oryantiring Spor Kulübü K21
DNS

DNS
0 0 -
46 Funda Bayarslan 0 Patika Spor Kulübü Derneği K21
DNS
00:41:41
DİSK
0 0 -
46 Bircan Coşkun 0 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği K21
DNS
00:53:59
MP
0 0 -
1 Şahin Demir 50 Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü Derneği E21E - - 0 50 00:16:17
50
2 Muhammed Vehbi Yavuz Karataşlı 42 Pusat Spor Kulübü Derneği E21E - - 0 42 00:19:25
42
3 Haktan Yalçın 40 Orta Doğu Teknik Üniversitesi Spor Kulübü Derneği E21E - - 0 40 00:20:21
40
4 Nazmi Serkan Atalay 38 Orta Doğu Teknik Üniversitesi Spor Kulübü Derneği E21E - - 0 38 00:21:31
38
5 Umut Gürcan 35 İzmir Atlas Spor Kulübü Derneği E21E - - 0 35 00:23:10
35
1 Rabia Karamizrak 50 Orta Doğu Teknik Üniversitesi Spor Kulübü Derneği K21E - - 0 50 00:27:44
50
2 Rabia Useyma Gülhan 42 Orta Doğu Teknik Üniversitesi Spor Kulübü Derneği K21E - - 0 42 00:33:15
42
3 Gamze Alpdoğan 28 İzmir Atlas Spor Kulübü Derneği K21E - - 0 28 00:48:46
28
4 Şengül Üzen 0 İzmir Atlas Spor Kulübü Derneği K21E - - 0 0 -
4 Gülşah Miyasaoğlu 0 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği K21E - - 0 0 -
1 Muhammed Mustafa Uluçak 1989 Edirne Gsm E21A 00:51:30
1000
00:15:25
989
1989 0 -
2 Serkan Özen 1869 Patika Spor Kulübü Derneği E21A 00:56:02
919
00:16:03
950
1869 0 -
3 Mustafa Yasin Bosnalı 1866 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği E21A 00:59:28
866
00:15:15
1000
1866 0 -
4 Ahmet Bayzan 1813 Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü Derneği E21A 00:52:06
988
00:18:29
825
1813 0 -
5 Mehmet Uğur Batan 1764 İnönü Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E21A 01:00:32
851
00:16:42
913
1764 0 -
6 Recep Ali Eyüp 1283 İnönü Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E21A 01:04:04
804
00:31:50
479
1283 0 -
7 Ömer Tosunoğlu 1271 Balıkesir Gsm E21A 01:09:39
739
00:28:40
532
1271 0 -
8 Yakup Demir 1253 Balıkesir Oryantiring Ve Doğa Sporları Kulübü E21A 01:24:04
613
00:23:50
640
1253 0 -
9 Yalçın Yıldırım 1229 Balıkesir Gsm E21A 01:31:00
566
00:23:01
663
1229 0 -
10 Hasan Hüseyin Yıldız 1215 Balıkesir Gsm E21A 01:40:04
515
00:21:48
700
1215 0 -
11 Hüseyin Çelikçi 1202 Uludağ Oryantiring Spor Kulübü E21A 01:47:04
481
00:21:09
721
1202 0 -
12 Alper Kaan Yıldırım 1082 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği E21A 02:25:11
355
00:20:58
727
1082 0 -
13 Tolga Bozkurt 1077 Orta Doğu Teknik Üniversitesi Spor Kulübü Derneği E21A 02:08:29
401
00:22:33
676
1077 0 -
14 Ramazan Doğanay 893 Orta Doğu Teknik Üniversitesi Spor Kulübü Derneği E21A 00:55:53
DNF
00:17:05
893
893 0 -
15 Abdullah Kaşlı 641 Balıkesir Gsm E21A 01:20:21
641
00:21:02
DİSK
641 0 -
16 Hasan Furkan Baysal 390 Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü Derneği E21A 02:12:11
390
00:37:49
DİSK
390 0 -
17 Ramazan Karakaya 0 Uludağ Oryantiring Spor Kulübü E21A
DNS

DNS
0 0 -
1 Aliye Ayta 1973 Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulübü Derneği K21A 00:55:43
1000
00:19:25
973
1973 0 -
2 Gülsah Bircan Akpinar 1908 Doruk Dağcılık Ve Doğa Sporları Kulübü Derneği K21A 01:01:21
908
00:18:53
1000
1908 0 -
3 Eda Atakurt 1639 Antalya Atlas Spor Kulübü Derneği K21A 01:15:10
741
00:21:02
898
1639 0 -
4 Rabia Karamizrak 1434 Orta Doğu Teknik Üniversitesi Spor Kulübü Derneği K21A 01:40:20
555
00:21:29
879
1434 0 -
5 Gizem Gülenç 1226 Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü Derneği K21A 01:31:05
612
00:30:44
614
1226 0 -
6 Fatmanur Dalboy 992 Balıkesir Efeler Doğa Sporları Ve Oryantiring Spor Kulübü Derneği K21A 01:41:06
551
00:42:50
441
992 0 -
7 Ayşegül Gür 0 Adrenalin Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K21A
DNS

DNS
0 0 -
7 Ezgi Dursun 0 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği K21A
DNS

DNS
0 0 -
1 Erdi Arslan 1932 Kastamonu Gsm E21B 00:33:54
1000
00:12:59
932
1932 0 -
2 Bahadir Uçar 1707 Köroğlu Satranç Spor Kulübü Derneği E21B 00:47:57
707
00:12:06
1000
1707 0 -
3 Caner Kuçmen 1417 Doruk Dağcılık Ve Doğa Sporları Kulübü Derneği E21B 00:52:18
648
00:15:44
769
1417 0 -
4 Furkan Yusuf Demirkol 1272 Köroğlu Satranç Spor Kulübü Derneği E21B 00:58:48
577
00:17:25
695
1272 0 -
5 İsrafil Yıldızhan 1225 Lider Yüzme Spor Kulübü Derneği E21B 00:51:30
658
00:21:20
567
1225 0 -
6 Doruk Akusta 1222 İstanbul Doğa Sporları Kulübü Derneği E21B 00:59:29
570
00:18:34
652
1222 0 -
7 Mikail Gültekin 1176 Oryantiring Ordusu Spor Kulübü Derneği E21B 01:07:53
499
00:17:53
677
1176 0 -
8 Siddik Turgut 1154 İstanbul Doğa Sporları Kulübü Derneği E21B 01:19:25
427
00:16:38
727
1154 0 -
9 Muhammed Çıkaray 1129 Lider Yüzme Spor Kulübü Derneği E21B 01:03:16
536
00:20:24
593
1129 0 -
10 Selim Göksu 1084 Köroğlu Satranç Spor Kulübü Derneği E21B 01:16:16
444
00:18:55
640
1084 0 -
11 Özgün Üstüay 990 İstanbul Doğa Sporları Kulübü Derneği E21B 01:29:42
378
00:19:46
612
990 0 -
12 İsmail Burak Biçer 915 Soma Linyit Maden Spor Kulübü Derneği E21B 01:37:55
346
00:21:16
569
915 0 -
13 Erdem Ege Bağcı 877 İstanbul Doğa Sporları Kulübü Derneği E21B 01:23:07
408
00:25:49
469
877 0 -
14 Mehmet Burak Kaya 838 Lider Yüzme Spor Kulübü Derneği E21B 01:55:36
293
00:22:11
545
838 0 -
15 Gürkan Dikeç 750 Bilecik Gsm E21B 01:19:20
427
00:37:30
323
750 0 -
16 Selahattin Büyükçiçek 683 Oryantiring Ordusu Spor Kulübü Derneği E21B 00:49:37
683
00:24:31
MP
683 0 -
17 Atilla Sürmeli 575 İstanbul Doğa Sporları Kulübü Derneği E21B - 00:21:02
575
575 0 -
18 Ümit Can Balat 554 Lider Yüzme Spor Kulübü Derneği E21B 01:01:11
554

DNF
554 0 -
19 Semih Bilgili 488 Federasyon E21B 01:09:26
488
- 488 0 -
20 Aziz Azizoğlu 259 İstanbul Doğa Sporları Kulübü Derneği E21B - 00:46:47
259
259 0 -
21 Hakan Gümüş 0 Adrenalin Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E21B
DNS

DNS
0 0 -
21 Yakup Dağdelen 0 Lider Yüzme Spor Kulübü Derneği E21B
DNS

DNS
0 0 -
21 Mehmet Burak Polat 0 Lider Yüzme Spor Kulübü Derneği E21B 02:40:25
DNF
00:30:43
MP
0 0 -
21 Ali Tunçelli 0 18 Kasım Kurtuluş Spor Kulübü Derneği E21B 00:54:46
MP
00:24:41
DİSK
0 0 -
21 Ahmet Ceylan 0 18 Kasım Kurtuluş Spor Kulübü Derneği E21B
DNS
00:34:04
DNF
0 0 -
1 Seydanur Bulut 2000 Gülhane Sağlık Gençlik Spor Kulübü Derneği K21B 01:08:35
1000
00:20:56
1000
2000 0 -
2 Fatma Nur Ergin 1838 Zeynep Gülin Öngör Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K21B 01:09:44
984
00:24:30
854
1838 0 -
3 Huri Erdoğan 1784 Ankara Gsm K21B 01:09:18
990
00:26:22
794
1784 0 -
4 Deniz Kundakçı 1495 İstanbul Doğa Sporları Kulübü Derneği K21B 01:25:18
804
00:30:17
691
1495 0 -
5 Elifnur Toptaş 1176 Lider Yüzme Spor Kulübü Derneği K21B 01:56:06
591
00:35:47
585
1176 0 -
6 Fatma Eriş 945 Zeynep Gülin Öngör Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K21B 01:12:36
945
00:24:42
DİSK
945 0 -
7 Betül Yılmaz 799 Köroğlu Satranç Spor Kulübü Derneği K21B 01:25:47
799
00:48:08
MP
799 0 -
8 Yağmur Aleyna Güntürk 699 Lider Yüzme Spor Kulübü Derneği K21B 01:38:11
699
01:04:38
OT
699 0 -
9 Ebru Bucak 656 Lider Yüzme Spor Kulübü Derneği K21B 01:44:31
656
01:09:57
DİSK
656 0 -
10 Günseli Öz 628 Kahramanmaraş Edeler Doğa Sporları Kulübü Derneği K21B 01:49:11
628
01:06:58
DİSK
628 0 -
11 Yasemin Özbir 620 Kayseri Gsm K21B 01:50:39
620
00:18:27
DİSK
620 0 -
12 Zeynep Bozdağ 607 Kayseri Atak Spor Kulübü Derneği K21B 01:53:00
607
00:21:38
DİSK
607 0 -
13 Meryem Zeynep Özdemir 0 Lider Yüzme Spor Kulübü Derneği K21B
DNS

DNS
0 0 -
13 Melike Turan 0 Lider Yüzme Spor Kulübü Derneği K21B
DNS

DNS
0 0 -
13 Ezgi Arslan 0 Federasyon K21B
DNS
- 0 0 -
1 Ozan Çelik 2000 İnegöl Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E35 00:52:12
1000
00:17:54
1000
2000 0 -
2 Sedat Caferoğlu 1916 18 Kasım Kurtuluş Spor Kulübü Derneği E35 00:53:55
968
00:18:53
948
1916 0 -
3 Tarık Şeker 1509 İnegöl Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E35 01:17:26
674
00:21:26
835
1509 0 -
4 Ibrahim Cem Özer 1462 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği E35 01:16:49
680
00:22:54
782
1462 0 -
5 Ali Sarı 1395 İnegöl Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E35 01:39:06
527
00:20:38
868
1395 0 -
6 Hasan Kaan Ezik 1316 İstanbul Doğa Sporları Kulübü Derneği E35 01:28:39
589
00:24:37
727
1316 0 -
7 Mehmet Ali Ekincioğlu 1171 Gaziantep Akademi Spor Kulübü Derneği E35 01:51:19
469
00:25:29
702
1171 0 -
8 Erkan İyigün 1157 Oryantiring Ordusu Spor Kulübü Derneği E35 01:37:38
535
00:28:46
622
1157 0 -
9 Alper Kaya 972 Mersin Eğitim Kültür Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E35 02:14:46
387
00:30:36
585
972 0 -
10 Kenan Bayrakçı 945 İstanbul Doğa Sporları Kulübü Derneği E35 02:27:37
354
00:30:16
591
945 0 -
11 Necati Çibik 876 Kanyon Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü Derneği E35 01:54:41
455
00:42:32
421
876 0 -
12 İlker Açık 744 Zonguldak Gsm E35 01:10:11
744

DNS
744 0 -
13 Adem Ates 720 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği E35 01:12:28
720
00:17:25
MP
720 0 -
14 Muhterem Bulut 710 Lider Yüzme Spor Kulübü Derneği E35 01:13:30
710
00:20:04
DİSK
710 0 -
15 Oğuz Kaan Turan 652 Lider Yüzme Spor Kulübü Derneği E35 01:20:06
652
00:28:52
DİSK
652 0 -
16 Özer Akçınar 647 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği E35 01:20:40
647

DNS
647 0 -
17 Hüseyin Akarslan 565 Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü Derneği E35 01:32:23
565

DNS
565 0 -
18 Bülent Turutoğlu 305 İstanbul Doğa Sporları Kulübü Derneği E35 02:50:55
305
00:32:39
MP
305 0 -
19 Özgür Avcı 0 İstanbul Doğa Sporları Kulübü Derneği E35
DNS
- 0 0 -
19 Emrah Kurtoğlu 0 AKUT Arama Kurtarma Spor Kulübü Derneği E35 - - 0 0 -
19 Özgür Güvercin 0 Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E35 - - 0 0
DNS
19 Hasan Canerik 0 18 Kasım Kurtuluş Spor Kulübü Derneği E35 03:07:03
DNF
01:27:49
DİSK
0 0 -
19 Levent Bozoğlu 0 İnegöl Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E35
DNS

DNS
0 0 -
1 Dilek Mert 1734 Soma Linyit Maden Spor Kulübü Derneği K35 01:28:18
894
00:25:16
840
1734 0 -
2 Emel Seçer Yilmaz 1618 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği K35 02:07:51
618
00:21:13
1000
1618 0 -
3 Ferhan Çenber 1548 Pan Dağcılık Ve Doğa Sporları Kulübü Derneği K35 01:49:01
724
00:25:44
824
1548 0 -
4 Ahu Yetiş 1320 Yenimahalle Teknik Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K35 02:07:58
617
00:30:10
703
1320 0 -
5 Nursel Düzdemir 1164 Soma Linyit Maden Spor Kulübü Derneği K35 02:39:18
496
00:31:47
668
1164 0 -
6 Hanife Çatal 1000 İstanbul Doğa Sporları Kulübü Derneği K35 01:18:58
1000

DNS
1000 0 -
7 Gülcan Başaran 603 Kastamonu Gsm K35 02:10:59
603
01:26:22
DİSK
603 0 -
8 Nur Erdoğan Zere 0 Zonguldak Gsm K35 -
DNS
0 0 -
1 Elvan İlboğa 1937 Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü Derneği E40 00:43:35
1000
00:18:25
937
1937 0 -
2 Kenan Aksın 1902 Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü Derneği E40 00:48:20
902
00:17:15
1000
1902 0 -
3 Refik Zekai Diri 1738 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği E40 00:58:09
749
00:17:26
989
1738 0 -
4 Bülent Şahin 1543 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği E40 01:10:47
616
00:18:36
927
1543 0 -
5 Deniz Özşahin 1449 Altun Hedef Gençlik Spor Kulübü Derneği E40 01:19:46
546
00:19:06
903
1449 0 -
6 Umut Davut Başoğlu 1411 Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulübü Derneği E40 01:23:40
521
00:19:23
890
1411 0 -
7 Murat Ayanoğlu 1354 Altun Hedef Gençlik Spor Kulübü Derneği E40 01:29:07
489
00:19:57
865
1354 0 -
8 Mesut Özdemir 1186 Hatice Lütfü Akcan Anadolu Lisesi Spor Kulübü Derneği E40 01:48:00
404
00:22:03
782
1186 0 -
9 Akın Köse 1100 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği E40 02:11:35
331
00:22:26
769
1100 0 -
10 Mehmet Tekerek 1029 Kahramanmaraş Gsm E40 01:53:27
384
00:26:44
645
1029 0 -
11 Mahmut Şahin 946 Adana Doğa Ve Su Sporları Spor Kulübü Derneği E40 01:54:57
379
00:30:24
567
946 0 -
12 Firat Sungur 733 İstanbul Gsm E40 01:15:25
DNF
00:23:32
733
733 0 -
13 Ömer Furkan 629 Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü Derneği E40 01:09:19
629
00:18:33
DİSK
629 0 -
14 Mehmet Sirim Ünal 619 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği E40 01:10:27
619

DNS
619 0 -
15 Fatih Zere 0 Zonguldak Gsm E40 -
DNS
0 0 -
15 Ömer Dede 0 Ankara Gsm E40
DNS

DNS
0 0 -
15 Fatih Uygun 0 Bucak Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü E40
DNS

DNS
0 0 -
15 Bülent Ülkür 0 Mersin Eğitim Kültür Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E40 01:28:24
MP
00:39:25
DİSK
0 0 -
1 Gülcan Çelik 1884 Kuzey Oryantiring Spor Kulübü Derneği K40 01:12:30
884
00:17:40
1000
1884 0 -
2 Banu Kılıçoğlu 1605 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği K40 01:22:26
778
00:21:21
827
1605 0 -
3 Didem Demircan 1196 Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulübü Derneği K40 01:42:08
628
00:31:07
568
1196 0 -
4 Sibel Şen 1161 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği K40 02:14:47
476
00:25:47
685
1161 0 -
5 Nihal Özçelik 1130 İnönü Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K40 02:07:17
504
00:28:14
626
1130 0 -
6 Kezban Koramaz 1047 Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulübü Derneği K40 02:38:51
404
00:27:29
643
1047 0 -
7 Cemile Usta 1000 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği K40 01:04:06
1000
00:20:03
DİSK
1000 0 -
8 Dilek Ayten 774 Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü Derneği K40 01:51:49
MP
00:22:49
774
774 0 -
9 Çimen Deniz Sarp 663 Balıkesir Efeler Doğa Sporları Ve Oryantiring Spor Kulübü Derneği K40 01:36:37
663
00:28:42
DİSK
663 0 -
10 Burcu Büyükkan 570 Balıkesir Efeler Doğa Sporları Ve Oryantiring Spor Kulübü Derneği K40 01:52:22
570
01:07:21
OT
570 0 -
11 Canan Yıldız Şahin 522 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği K40 02:02:52
522
00:42:09
DİSK
522 0 -
12 Esra Kazar 402 18 Kasım Kurtuluş Spor Kulübü Derneği K40 02:39:22
402
01:14:37
MP
402 0 -
13 Gülşen Avcı 391 İnönü Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K40 01:37:44
MP
00:45:13
391
391 0 -
14 Tayyibe Demet Gürgenburan 0 Kuzey Oryantiring Spor Kulübü Derneği K40 01:14:46
MP
00:27:20
DİSK
0 0 -
14 Jale Filizel 0 Balıkesir Efeler Doğa Sporları Ve Oryantiring Spor Kulübü Derneği K40
DNS

DNS
0 0 -
14 Hülya Yalçın 0 Bursa Oryantiring Spor Kulübü K40 02:14:49
DNF
00:58:27
DİSK
0 0 -
14 Sevgi Uygun 0 Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K40
DNS

DNS
0 0 -
1 Sinan Şen 2000 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği E45 00:42:58
1000
00:16:46
1000
2000 0 -
2 Tarık Özmar 1788 Yalova Gsm E45 00:45:29
945
00:19:53
843
1788 0 -
3 Ekrem Deniz 1674 Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E45 00:58:22
736
00:17:53
938
1674 0 -
4 Fahrettin Tufan Sarp 1661 Balıkesir Efeler Doğa Sporları Ve Oryantiring Spor Kulübü Derneği E45 01:01:23
700
00:17:27
961
1661 0 -
5 Suat İpekoğlu 1603 Yenimahalle Teknik Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E45 00:52:08
824
00:21:31
779
1603 0 -
6 Hüseyin Doğan 1428 Yenimahalle Teknik Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E45 01:15:03
573
00:19:37
855
1428 0 -
7 Metin Değirmenci 1256 Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü Derneği E45 01:01:36
698
00:30:03
558
1256 0 -
8 Serkan Sürmeli 1245 Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E45 01:29:57
478
00:21:52
767
1245 0 -
9 Harun Uz 1163 Adana Doğa Ve Su Sporları Spor Kulübü Derneği E45 01:30:46
473
00:24:17
690
1163 0 -
10 Kudret Gökbulut 1117 Yenimahalle Teknik Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E45 01:29:27
480
00:26:20
637
1117 0 -
11 Barış Avcı 1088 Değirmendere Doğaspor Kulübü Derneği E45 02:08:45
334
00:22:15
754
1088 0 -
12 Murat Rasim 966 Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E45 01:35:29
450
00:32:31
516
966 0 -
13 Murat Dürüst 908 İstanbul Doğa Sporları Kulübü Derneği E45 02:08:56
333
00:29:09
575
908 0 -
14 Ercüment Usta 873 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği E45 00:49:14
873
00:17:52
MP
873 0 -
15 Öner Özmen 847 Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü Derneği E45 00:50:45
847
00:28:26
DİSK
847 0 -
16 Süleyman Şahin 824 İstanbul Doğa Sporları Kulübü Derneği E45 01:46:15
404
00:39:54
420
824 0 -
17 Mehmet Üveyik 794 Gaziantep Akademi Spor Kulübü Derneği E45 01:46:02
405
00:43:04
389
794 0 -
18 Satılmış Dalboy 753 Balıkesir Efeler Doğa Sporları Ve Oryantiring Spor Kulübü Derneği E45 00:57:05
753
00:18:23
MP
753 0 -
19 Mükremin Güven Solmaz 742 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği E45 00:57:53
742
00:18:38
DİSK
742 0 -
20 Mete Işık 726 Bilecik Gsm E45 01:50:47
388
00:49:36
338
726 0 -
21 Tanzer Dursun 712 Bursa Hedef Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü E45 01:00:19
712
00:15:27
MP
712 0 -
22 Mahmut Şevket Çiçek 711 Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E45 01:00:27
711
01:25:57
MP
711 0 -
23 Necati Darakçı 615 Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E45 01:09:50
615

DNS
615 0 -
24 Yavuz Maşalı 602 Tavşanlı Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E45 01:11:19
602
00:20:47
MP
602 0 -
25 Eker Ülkü 568 Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü Derneği E45 01:15:35
568
00:29:23
MP
568 0 -
26 Hacı Veli Kalmış 501 Kahramanmaraş Gençlik Spor İzcilik Kültür Ve Çevre Kulübü Derneği E45 01:21:09
DNF
00:33:26
501
501 0 -
26 Salih Çakır 501 Mersin Eğitim Kültür Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E45 01:25:44
501
01:12:50
OT
501 0 -
27 Hüseyin Tunçelli 499 18 Kasım Kurtuluş Spor Kulübü Derneği E45
DNF
00:33:35
499
499 0 -
28 Cahit Ergüven 0 Kahramanmaraş Gençlik Spor İzcilik Kültür Ve Çevre Kulübü Derneği E45 01:05:13
MP

DNS
0 0 -
28 Murat Türker Nazlıaka 0 Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü Derneği E45
DNS

DNS
0 0 -
28 Ali Osman Özcanlı 0 Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E45 02:08:07
DNF

DNS
0 0 -
1 Ayşegül Övünç 1814 Pan Dağcılık Ve Doğa Sporları Kulübü Derneği K45 01:20:25
764
00:24:03
1000
1764 50 00:15:22
50
2 Şenay İlboğa 1495 Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü Derneği K45 01:24:32
727
00:31:18
768
1495 0 -
3 İlknur Müjdeci 1357 Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K45 02:17:09
448
00:26:27
909
1357 0 -
4 Gamze Tuzcuoğulları 1269 Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K45 01:49:35
561
00:33:59
708
1269 0 -
5 Müge Dağdelen 1216 Mersin Eğitim Kültür Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K45 02:15:06
455
00:31:35
761
1216 0 -
6 Neval İlkerengil 1000 Kuzey Oryantiring Spor Kulübü Derneği K45 01:01:26
1000
00:23:50
MP
1000 0 -
7 Hazel Bayraktar 935 18 Kasım Kurtuluş Spor Kulübü Derneği K45 02:00:23
510
00:56:32
425
935 0 -
8 Burçin Çiçek 921 Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K45 01:06:43
921
01:05:35
OT
921 0 -
9 Mürvet Dirim 517 Değirmendere Doğaspor Kulübü Derneği K45 01:58:43
517
00:24:03
MP
517 0 -
10 Emine Öztürk 42 Bursa Oryantiring Spor Kulübü K45 - - 0 42 00:18:23
42
11 Nazan Temizkan 0 Bahriye Yelkenve Su Sporları Kulübü Derneği K45
DNS

DNS
0 0 -
1 Ali Çelebi 1889 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği E50 00:48:25
1000
00:18:23
889
1889 0 -
2 Aret Arapoğlu 1859 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği E50 00:56:21
859
00:16:21
1000
1859 0 -
3 Ahmet Yaşar 1795 Mersin Eğitim Kültür Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E50 00:57:14
846
00:17:14
949
1795 0 -
4 Necati Külahsız 1743 Uludağ Oryantiring Spor Kulübü E50 00:51:41
937
00:20:17
806
1743 0 -
5 Ali Engin 1728 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği E50 00:59:00
821
00:18:02
907
1728 0 -
6 Necati Yıldız 1632 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği E50 01:01:19
790
00:19:25
842
1632 0 -
7 Rahim İlgenli 1548 AKUT Arama Kurtarma Spor Kulübü Derneği E50 00:54:34
887
00:24:45
661
1548 0 -
8 Mustafa Aygün 1384 AKUT Arama Kurtarma Spor Kulübü Derneği E50 01:12:39
666
00:22:47
718
1384 0 -
9 Muammer İnan 1264 Zeynep Gülin Öngör Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E50 01:26:13
562
00:23:18
702
1264 0 -
10 Suray Duran 1258 Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E50 01:36:38
501
00:21:36
757
1258 0 -
11 Armağan Baz 1211 AKUT Arama Kurtarma Spor Kulübü Derneği E50 01:29:51
539
00:24:20
672
1211 0 -
12 Muhlis Erkmenuğur 1039 Kanyon Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü Derneği E50 02:00:39
401
00:25:38
638
1039 0 -
13 Tamer Doğan 1023 Kanyon Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü Derneği E50 02:01:22
399
00:26:13
624
1023 0 -
14 Serdar Hacımusalar 981 Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E50 01:50:55
437
00:30:04
544
981 0
DNS
15 Arif Hikmet Kanca 876 Kocaeli Gsm E50 02:18:02
351
00:31:07
525
876 0 -
16 Orhan Çavuş 813 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği E50
DNS
00:20:06
813
813 0 -
17 Nihat Köksal 805 Yenimahalle Teknik Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E50 03:13:33
250
00:29:28
555
805 0 -
18 Ahmet Çeltik 785 Yenimahalle Teknik Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E50 02:06:01
384
00:40:45
401
785 0 -
19 Abdullah Turan 724 Zonguldak Gsm E50 01:06:53
724

DNS
724 0 -
19 Arif Selçuk Öğrenci 724 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği E50
DNS
00:22:35
724
724 0 -
20 Erdoğan Güner 548 Yenimahalle Teknik Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E50 01:28:19
548
00:40:13
DİSK
548 0 -
20 Turhan Yılmaz 548 Yenimahalle Teknik Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E50 01:28:23
548
00:25:19
DİSK
548 0 -
21 Ertan Kara 512 Mersin Eğitim Kültür Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E50 01:34:29
512
01:15:06
DİSK
512 0 -
22 Bülent Baklacı 507 Kanyon Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü Derneği E50 01:35:33
507
00:50:53
DİSK
507 0 -
23 Mevlüt Çekirdekci 484 Zonguldak Gsm E50 01:39:58
484

DNS
484 0 -
24 Sami Akyürek 434 Bursa Oryantiring Spor Kulübü E50 01:51:31
434
00:44:30
DİSK
434 0 -
25 Göksel Bilenler 0 Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E50 - - 0 0
DNS
25 Recep Kıyısın 0 Zonguldak Gsm E50
DNS

DNS
0 0 -
1 Emine Öztürk 2000 Bursa Oryantiring Spor Kulübü K50 01:03:22
1000
00:15:47
1000
2000 0 -
2 Nilüfer Dursun 1393 Bursa Hedef Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü K50 01:36:07
659
00:21:30
734
1393 0 -
3 Fatma Kara 1044 Mersin Eğitim Kültür Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K50 01:31:36
692
00:44:47
352
1044 0 -
4 Zehra Akyürek 911 Bursa Oryantiring Spor Kulübü K50 02:18:07
459
00:34:56
452
911 0 -
5 Emine Bulut 798 Adana Doğa Ve Su Sporları Spor Kulübü Derneği K50 02:20:35
451
00:45:26
347
798 0 -
6 Nevin Hacımusalar 515 Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K50 02:02:57
515
00:27:01
MP
515 0 -
7 Hidayet Çağla Kalmış 444 Kahramanmaraş Gençlik Spor İzcilik Kültür Ve Çevre Kulübü Derneği K50 02:22:41
444
01:38:42
DİSK
444 0 -
8 Müveddet Banu Yamalı 407 Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği K50 02:35:31
407
01:06:04
OT
407 0 -
9 Gülşeker Altun 0 Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü Derneği K50 01:09:53
DNF
01:50:21
OT
0 0 -
1 Yakup Yakupoğlu 1963 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği E55 00:35:25
1000
00:12:42
963
1963 0 -
2 İbrahim Yücebaş 1598 AKUT Arama Kurtarma Spor Kulübü Derneği E55 00:59:15
598
00:12:14
1000
1598 0 -
3 Mehmet Çetin Şimşit 1410 AKUT Arama Kurtarma Spor Kulübü Derneği E55 01:14:25
476
00:13:06
934
1410 0 -
4 Hilmi Mert 1237 Bursa Oryantiring Spor Kulübü E55 01:11:30
495
00:16:29
742
1237 0 -
5 Soner Yazıcı 772 Yenimahalle Teknik Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E55 01:23:42
423
00:35:06
349
772 0 -
6 Bayram Aydın 761 Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E55 01:13:01
485
00:44:19
276
761 0 -
7 Nevzat Ökmenler 625 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği E55 01:40:55
351
00:44:34
274
625 0 -
8 Ali Ömerca 449 Yenimahalle Teknik Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E55 01:18:57
449
00:33:47
DNF
449 0 -
9 Yakup Turan 0 Yenimahalle Teknik Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği E55
DNS

DNS
0 0 -
9 Kemal Özdemir 0 İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneği E55 01:17:38
MP
00:21:24
MP
0 0 -
1 Ayşe Petek Bingöl 1994 Orta Doğu Teknik Üniversitesi Spor Kulübü Derneği K55 01:30:31
994
00:19:07
1000
1994 0 -
2 Nuriye Uzuncan 1643 Doruk Dağcılık Ve Doğa Sporları Kulübü Derneği K55 01:32:58
968
00:28:20
675
1643 0 -
3 Hülya Yücebaş 1615 AKUT Arama Kurtarma Spor Kulübü Derneği K55 01:30:00
1000
00:31:05
615
1615 0 -
4 Zeliha Öz 1450 İstanbul Doğa Sporları Kulübü Derneği K55 01:49:06
825
00:30:35
625
1450 0 -
5 Nalan Özdemir 0 Lider Yüzme Spor Kulübü Derneği K55
DNS

DNS
0 0 -
1 Rose Marie Doluca 50 Ege Maraton Spor Kulübü Derneği KYBY - - 0 50 00:22:06
50