14 Yaş ve Altı Mavi Grup 2.Kademe Yarışması - İnönü - Eskişehir
İşlem başarıyla tamamlandı
Kategori
Sıralama
KulüpSporcuKategori1. GünPuanSıralama
Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulübü DerneğiDeniz BasolE1000:07:23 1000 Sorunsuz bitirdi10001
Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulübü DerneğiKuzey BasolE1000:07:51 941 Sorunsuz bitirdi9412
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiAlptekin ÖzdemirE1000:08:18 890 Sorunsuz bitirdi8903
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiDorukalp AzizogluE1000:09:50 751 Sorunsuz bitirdi7514
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiMuhammet Ali KocaE1000:10:11 725 Sorunsuz bitirdi7255
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiEymen DumanE1000:11:08 663 Sorunsuz bitirdi6636
Bursa Oryantiring Spor KulübüUgur Batu YalçınE1000:12:30 591 Sorunsuz bitirdi5917
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiEnes UlutasE1000:13:42 539 Sorunsuz bitirdi5398
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiEymen Sabri ÖzlükE1000:14:10 521 Sorunsuz bitirdi5219
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiOsman Erdem CamE1000:15:45 469 Sorunsuz bitirdi46910
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiFurkan VarmazE1000:16:39 443 Sorunsuz bitirdi44311
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiAhmet Ege TuztasiE1000:17:04 433 Sorunsuz bitirdi43312
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiBerat AltunsözE1000:18:33 398 Sorunsuz bitirdi39813
Değirmendere Doğaspor Kulübü DerneğiMete BektasE1000:18:43 394 Sorunsuz bitirdi39414
Kuzey Oryantiring Spor Kulübü DerneğiMuhammed Ali ErdemE1000:19:39 376 Sorunsuz bitirdi37615
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiKaan KemanE1000:20:52 354 Sorunsuz bitirdi35416
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiMuhammed Emin AkbulutE1000:26:46 276 Sorunsuz bitirdi27617
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiSalih Efe BayramE1000:27:43 266 Sorunsuz bitirdi26618
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiMehmet Akif AslanE1000:31:43 233 Sorunsuz bitirdi23319
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiMücahit ZöngürE1000:34:26 214 Sorunsuz bitirdi21420
Bursa Oryantiring Spor KulübüAltar ÇoskunE1000:34:49 212 Sorunsuz bitirdi21221
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiMehmet Emre KaymakE1200:15:12 1000 Sorunsuz bitirdi10001
Oklubalı Köyü Spor Kulübü DerneğiErim ErogluE1200:15:39 971 Sorunsuz bitirdi9712
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiYusuf VurgunE1200:15:54 956 Sorunsuz bitirdi9563
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiSeyitali KocukE1200:16:17 933 Sorunsuz bitirdi9334
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiEgecan KoyunE1200:16:30 921 Sorunsuz bitirdi9215
Doruk Dağcılık Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiKadir ParlakE1200:16:39 913 Sorunsuz bitirdi9136
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü DerneğiEfe YildizE1200:17:26 872 Sorunsuz bitirdi8727
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiBerat VisneE1200:17:28 870 Sorunsuz bitirdi8708
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiMustafa Tuna KaragülleE1200:17:28 870 Sorunsuz bitirdi8708
Tavşanlı Gençler Gücü Spor Kulübü DerneğiZiya YücelE1200:17:33 866 Sorunsuz bitirdi86610
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiHüseyin SögütE1200:17:40 860 Sorunsuz bitirdi86011
Kuzey Oryantiring Spor Kulübü DerneğiEmirhan TopçuE1200:17:51 852 Sorunsuz bitirdi85212
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiAli Devran MetinE1200:17:54 849 Sorunsuz bitirdi84913
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiÖmer Faruk DemirtasE1200:17:59 845 Sorunsuz bitirdi84514
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiAtakan SarikayaE1200:18:07 839 Sorunsuz bitirdi83915
İstanbul Sinop Spor Kulübü DerneğiHidayet Tarik AlacahanE1200:18:12 835 Sorunsuz bitirdi83516
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiEfekan ÇantalE1200:18:18 831 Sorunsuz bitirdi83117
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiAhmet Alperen GedikbeyE1200:18:33 819 Sorunsuz bitirdi81918
İstanbul Sinop Spor Kulübü DerneğiCelal Kaan BulanikE1200:18:35 818 Sorunsuz bitirdi81819
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiKerem AtanE1200:18:53 805 Sorunsuz bitirdi80520
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiSerhat EkrenE1200:18:59 801 Sorunsuz bitirdi80121
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiEyüp AyyildizE1200:18:59 801 Sorunsuz bitirdi80121
Kuzey Oryantiring Spor Kulübü DerneğiTugberk KeskinE1200:19:04 797 Sorunsuz bitirdi79723
Demirtaş Spor Kulübü DerneğiEmre KirgilE1200:19:33 777 Sorunsuz bitirdi77724
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiAhmet YaziciE1200:19:53 764 Sorunsuz bitirdi76425
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiEmirhan TemelözE1200:19:58 761 Sorunsuz bitirdi76126
Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulübü DerneğiAtes TuralE1200:20:11 753 Sorunsuz bitirdi75327
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiSinan YildirimE1200:20:12 752 Sorunsuz bitirdi75228
Demirtaş Spor Kulübü DerneğiToprak KayadibiE1200:20:27 743 Sorunsuz bitirdi74329
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiOguz Kerem AyhanE1200:20:28 743 Sorunsuz bitirdi74330
Bursa Oryantiring Spor KulübüHasan Kagan MülkE1200:20:39 736 Sorunsuz bitirdi73631
Tavşanlı Gençler Gücü Spor Kulübü DerneğiHalil Ibrahim ManisaliE1200:20:53 728 Sorunsuz bitirdi72832
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiMehmet Yusuf SevinçE1200:21:49 697 Sorunsuz bitirdi69733
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiToprak Can ÇetinkayaE1200:22:04 689 Sorunsuz bitirdi68934
Bursa Oryantiring Spor KulübüBerat Alp YalçınE1200:22:08 687 Sorunsuz bitirdi68735
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiGürhan HorosanliE1200:22:26 678 Sorunsuz bitirdi67836
Demirtaş Spor Kulübü DerneğiTuna ErhanogluE1200:22:31 675 Sorunsuz bitirdi67537
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiRidvan Fuat GültopE1200:22:44 669 Sorunsuz bitirdi66938
Ayyıldız Gençlik Spor Ve Eğitim Kulübü DerneğiSüleyman Cihan ErdoganE1200:23:11 656 Sorunsuz bitirdi65639
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiTolgahan KavakE1200:23:14 654 Sorunsuz bitirdi65440
Eskişehir Oryantiring Spor Kulübü DerneğiEralp CanazE1200:23:29 647 Sorunsuz bitirdi64741
Tavşanlı Gençler Gücü Spor Kulübü DerneğiHüseyin Esat ÇıçekE1200:23:31 646 Sorunsuz bitirdi64642
Tavşanlı Gençler Gücü Spor Kulübü DerneğiEmir YasaE1200:23:44 640 Sorunsuz bitirdi64043
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiUmut ErgünE1200:23:47 639 Sorunsuz bitirdi63944
Kuzey Oryantiring Spor Kulübü DerneğiAyberk KatmerlerE1200:24:40 616 Sorunsuz bitirdi61645
İstanbul Sinop Spor Kulübü DerneğiÖmer Efe AcemogluE1200:24:45 614 Sorunsuz bitirdi61446
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiMehmet Akif ErsoyE1200:24:53 611 Sorunsuz bitirdi61147
Demirtaş Spor Kulübü DerneğiToprak IlkarE1200:25:22 599 Sorunsuz bitirdi59948
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiÖmer Mirza KocabasE1200:25:30 596 Sorunsuz bitirdi59649
İstanbul Sinop Spor Kulübü DerneğiEnes ÖzbekE1200:26:15 579 Sorunsuz bitirdi57950
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiEvren EyriboyunE1200:26:24 576 Sorunsuz bitirdi57651
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiYunus Kaan GeçgelE1200:27:22 555 Sorunsuz bitirdi55552
Bucak Spor KulübüHalil Arda TürkmenogluE1200:27:36 551 Sorunsuz bitirdi55153
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiAlptug AlbayrakE1200:28:11 539 Sorunsuz bitirdi53954
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiMustafa ÖzdemirE1200:28:19 537 Sorunsuz bitirdi53755
Tavşanlı Gençler Gücü Spor Kulübü DerneğiKerem ÇavgaE1200:29:00 524 Sorunsuz bitirdi52456
Bursa Oryantiring Spor KulübüYigit Alp AtesE1200:29:14 520 Sorunsuz bitirdi52057
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiTeoman Eren KaymakE1200:29:25 517 Sorunsuz bitirdi51758
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiMehmet Eren KayisE1200:30:16 502 Sorunsuz bitirdi50259
İstanbul Sinop Spor Kulübü DerneğiAhmed Said AydoganE1200:30:43 495 Sorunsuz bitirdi49560
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiEmre ÖnerE1200:32:49 463 Sorunsuz bitirdi46361
Kuzey Oryantiring Spor Kulübü DerneğiSüleyman Kaan ÖzdemirE1200:32:57 461 Sorunsuz bitirdi46162
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiTaha SanE1200:33:39 452 Sorunsuz bitirdi45263
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiHidir AyazE1200:33:45 450 Sorunsuz bitirdi45064
Demirtaş Spor Kulübü DerneğiMert Eren KivrakE1200:34:25 442 Sorunsuz bitirdi44265
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiMehmet YildizE1200:35:02 434 Sorunsuz bitirdi43466
Bucak Spor KulübüMustafa ÖrenE1200:35:22 430 Sorunsuz bitirdi43067
Değirmendere Doğaspor Kulübü DerneğiAli GürE1200:35:24 429 Sorunsuz bitirdi42968
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü DerneğiSüleyman Emre GüzelE1200:35:59 422 Sorunsuz bitirdi42269
Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulübü DerneğiEge ErtugrulE1200:38:23 396 Sorunsuz bitirdi39670
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiOguzhan GümüsE1200:38:37 394 Sorunsuz bitirdi39471
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiYunus Emre TekbasE1200:38:56 390 Sorunsuz bitirdi39072
İstanbul Sinop Spor Kulübü DerneğiMuhammet Emin KurtulusE1200:39:13 388 Sorunsuz bitirdi38873
Kuzey Oryantiring Spor Kulübü DerneğiYüksel Arda ArdiçE1200:39:20 386 Sorunsuz bitirdi38674
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiBurak ÇobanE1200:42:15 360 Sorunsuz bitirdi36075
Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulübü DerneğiEge ErdoganE1200:42:31 358 Sorunsuz bitirdi35876
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiAhmet Hasan KavakE1200:42:36 357 Sorunsuz bitirdi35777
Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulübü DerneğiKuzey SavaserE1200:43:12 352 Sorunsuz bitirdi35278
İstanbul Sinop Spor Kulübü DerneğiTarik Bugra GökE1200:44:36 341 Sorunsuz bitirdi34179
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiYigit YildizE1200:45:29 334 Sorunsuz bitirdi33480
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiBerat ÇelikE1200:46:55 324 Sorunsuz bitirdi32481
İstanbul Sinop Spor Kulübü DerneğiAhmet Arda BolakarE1200:49:00 310 Sorunsuz bitirdi31082
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiFurkan GençE1200:49:23 308 Sorunsuz bitirdi30883
Bursa Oryantiring Spor KulübüEmin TopyürekE1200:52:33 289 Sorunsuz bitirdi28984
Bursa Oryantiring Spor KulübüGüray KahramanE1200:52:59 287 Sorunsuz bitirdi28785
Kuzey Oryantiring Spor Kulübü DerneğiBurak ErsenE1200:55:26 274 Sorunsuz bitirdi27486
Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulübü DerneğiToprak Çınar BagciE1200:56:52 267 Sorunsuz bitirdi26787
Bursa Oryantiring Spor KulübüÇagan BilgiliE1201:03:49 238 Sorunsuz bitirdi23888
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiMahmut Emin BakanE1201:18:33 194 Sorunsuz bitirdi19489
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü DerneğiAli Serhan TormanE1201:18:41 193 Sorunsuz bitirdi19390
Kuzey Oryantiring Spor Kulübü DerneğiMert Devrim SanciE1201:24:26 180 Sorunsuz bitirdi18091
Ayyıldız Gençlik Spor Ve Eğitim Kulübü DerneğiIbrahim Talha ErgülE1201:33:22 163 Sorunsuz bitirdi16392
Ayyıldız Gençlik Spor Ve Eğitim Kulübü DerneğiHikmet Eren ÇukurE1201:48:13 140 Sorunsuz bitirdi14093
Ayyıldız Gençlik Spor Ve Eğitim Kulübü DerneğiRecep AydinE1202:31:24 100 Sorunsuz bitirdi10094
Kuzey Oryantiring Spor Kulübü DerneğiAyberk KeskinE1400:16:08 1000 Sorunsuz bitirdi10001
Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulübü DerneğiAybars Kagan KaraagaçE1400:17:09 941 Sorunsuz bitirdi9412
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiFeridun BenliE1400:18:56 852 Sorunsuz bitirdi8524
Bursa Yönder Sanat Ve Spor Kulübü DerneğiKerem ÖzcanE1400:18:56 852 Sorunsuz bitirdi8524
Cumalıkızık Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiOrhan UralE1400:19:09 842 Sorunsuz bitirdi8426
Cumalıkızık Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiBerke Baran TozkoparanE1400:19:09 842 Sorunsuz bitirdi8426
Bursa Oryantiring Spor KulübüEray AydinE1400:19:58 808 Sorunsuz bitirdi80810
Kuzey Oryantiring Spor Kulübü DerneğiErol AltiokE1400:19:59 807 Sorunsuz bitirdi80711
İstanbul Sinop Spor Kulübü DerneğiOrhan Refik ToktasE1400:20:42 779 Sorunsuz bitirdi77913
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiCan Toprak SahinE1400:20:55 771 Sorunsuz bitirdi77114
Denizli GsmMustafa KömürcülerE1400:21:04 766 Sorunsuz bitirdi76615
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiKayra KökcüE1400:21:07 764 Sorunsuz bitirdi76416
Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulübü DerneğiOrkun ArtuçE1400:21:23 754 Sorunsuz bitirdi75417
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü DerneğiIbrahim DemirE1400:21:55 736 Sorunsuz bitirdi73618
Eskişehir Oryantiring Spor Kulübü DerneğiMuhammet Yasin MelleE1400:21:57 735 Sorunsuz bitirdi73519
Denizli GsmAhmet Can BaklanE1400:22:03 732 Sorunsuz bitirdi73220
Demirtaş Spor Kulübü DerneğiGörkem YavasE1400:22:06 730 Sorunsuz bitirdi73021
Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulübü DerneğiToprak Isik ArikanE1400:22:14 726 Sorunsuz bitirdi72622
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiKutluhan KabakliE1400:22:27 719 Sorunsuz bitirdi71923
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiDeniz Cem SahinE1400:22:33 715 Sorunsuz bitirdi71524
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiSafa TaktaE1400:23:12 695 Sorunsuz bitirdi69525
Kuzey Oryantiring Spor Kulübü DerneğiUmut Devrim IlkerengilE1400:23:21 691 Sorunsuz bitirdi69126
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiYusuf Eren ÖzkanE1400:23:26 688 Sorunsuz bitirdi68827
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü DerneğiAli Hamza BeyazE1400:23:31 686 Sorunsuz bitirdi68628
Değirmendere Doğaspor Kulübü DerneğiMert Can KadiogluE1400:23:51 676 Sorunsuz bitirdi67629
İnegöl Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiHüseyin Mert UzE1400:24:15 665 Sorunsuz bitirdi66530
Kuzey Oryantiring Spor Kulübü DerneğiHüseyin Emre KaymakçıE1400:24:15 665 Sorunsuz bitirdi66530
Demirtaş Spor Kulübü DerneğiBaris KayadibiE1400:24:24 661 Sorunsuz bitirdi66132
Denizli GsmSelim Enes AydogduE1400:24:25 661 Sorunsuz bitirdi66133
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiEfe YilmazE1400:25:09 641 Sorunsuz bitirdi64134
Değirmendere Doğaspor Kulübü DerneğiTunahan YetkinE1400:25:12 640 Sorunsuz bitirdi64035
Denizli GsmMelih Toprak SungunE1400:25:25 635 Sorunsuz bitirdi63536
Değirmendere Doğaspor Kulübü DerneğiÖmer TantaE1400:25:44 627 Sorunsuz bitirdi62737
Demirtaş Spor Kulübü DerneğiEfe DönmezE1400:25:50 625 Sorunsuz bitirdi62538
Demirtaş Spor Kulübü DerneğiYagiz ErdemE1400:25:50 625 Sorunsuz bitirdi62538
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü DerneğiAhmet Toygar KerimE1400:26:40 605 Sorunsuz bitirdi60540
İstanbul Sinop Spor Kulübü DerneğiÖmer Talha ArslanE1400:26:48 602 Sorunsuz bitirdi60241
Tavşanlı Gençler Gücü Spor Kulübü DerneğiEtka SakarliE1400:27:03 596 Sorunsuz bitirdi59642
Değirmendere Doğaspor Kulübü DerneğiYusuf Kerem TunçayE1400:27:08 595 Sorunsuz bitirdi59543
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiÖmer Necati PolatE1400:27:12 593 Sorunsuz bitirdi59344
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiSefa DarakçıE1400:27:23 589 Sorunsuz bitirdi58945
Denizli GsmMehmet Enes SönmezE1400:27:32 586 Sorunsuz bitirdi58646
Kuzey Oryantiring Spor Kulübü DerneğiHayati TuranE1400:27:54 578 Sorunsuz bitirdi57847
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiAbdurrahman GülerceE1400:28:08 573 Sorunsuz bitirdi57348
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiÖnder Ahmet ÇıftçıE1400:28:20 569 Sorunsuz bitirdi56949
Cumalıkızık Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiEren Kadir PaluluogluE1400:28:48 560 Sorunsuz bitirdi56050
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiMelik AydinE1400:29:11 553 Sorunsuz bitirdi55351
Kuzey Oryantiring Spor Kulübü DerneğiOnur AyvazE1400:29:21 550 Sorunsuz bitirdi55052
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiMehmethan GümüsE1400:29:22 549 Sorunsuz bitirdi54953
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiTolga Aziz GulanE1400:29:43 543 Sorunsuz bitirdi54355
Denizli GsmRamazan Arda BozokE1400:30:15 533 Sorunsuz bitirdi53356
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiToygu KöseE1400:30:45 525 Sorunsuz bitirdi52557
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü DerneğiEmirhan BeklenE1400:31:03 520 Sorunsuz bitirdi52058
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiEfe KayurtganE1400:31:09 518 Sorunsuz bitirdi51859
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiYusufcan KulE1400:32:21 499 Sorunsuz bitirdi49960
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiAlper GölerE1400:32:26 497 Sorunsuz bitirdi49761
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiMuhammed Sait DemirtasE1400:32:30 496 Sorunsuz bitirdi49662
Tavşanlı Gençler Gücü Spor Kulübü DerneğiAybars SahmaranE1400:33:33 481 Sorunsuz bitirdi48163
Demirtaş Spor Kulübü DerneğiVolkan Yigit GedikliE1400:34:08 473 Sorunsuz bitirdi47364
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiAhmet Alperen ÖzdemirE1400:34:34 467 Sorunsuz bitirdi46765
Hannibal Kartaca Spor Kulübü DerneğiSarp Kuzey ÖzgünhanE1400:35:27 455 Sorunsuz bitirdi45566
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiHamza TekinE1400:35:45 451 Sorunsuz bitirdi45167
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiMert Can CokerE1400:37:47 427 Sorunsuz bitirdi42768
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiEsref CeylanE1400:40:14 401 Sorunsuz bitirdi40169
Bucak Spor KulübüRidvan Akif ÇetinkayaE1400:40:54 394 Sorunsuz bitirdi39470
Bursa Oryantiring Spor KulübüAda ÖzbeyE1400:41:02 393 Sorunsuz bitirdi39371
Hannibal Kartaca Spor Kulübü DerneğiArda OruçE1400:41:35 388 Sorunsuz bitirdi38872
Cumalıkızık Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiKazim Cenkay ImalE1400:42:18 381 Sorunsuz bitirdi38173
Hannibal Kartaca Spor Kulübü DerneğiArda YalgiE1400:46:24 348 Sorunsuz bitirdi34874
Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulübü DerneğiDenizhan ÖzüakE1400:47:38 339 Sorunsuz bitirdi33975
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiMehmet IncesuE1400:48:22 334 Sorunsuz bitirdi33476
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiArca Ilkay KaraE1400:56:08 287 Sorunsuz bitirdi28777
Bucak Spor KulübüMehmet HançarE1400:57:14 282 Sorunsuz bitirdi28278
Kuzey Oryantiring Spor Kulübü DerneğiArda CeylanE1400:59:47 270 Sorunsuz bitirdi27079
Hannibal Kartaca Spor Kulübü DerneğiBatin Efe ÇekiçE1401:03:06 256 Sorunsuz bitirdi25680
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiYasin UrganE1401:05:17 247 Sorunsuz bitirdi24781
Cumalıkızık Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiEnes SahinceE1401:11:44 225 Sorunsuz bitirdi22582
Hannibal Kartaca Spor Kulübü DerneğiDeniz ÇetinerE1401:28:35 182 Sorunsuz bitirdi18283
Ayyıldız Gençlik Spor Ve Eğitim Kulübü DerneğiAlihan AsmaE1401:31:00 177 Sorunsuz bitirdi17784
Tavşanlı Gençler Gücü Spor Kulübü DerneğiYusuf AkayEYBÇ00:09:21 1000 Sorunsuz bitirdi10001
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiMuhammet Talha BozkurtEYBÇ00:16:37 563 Sorunsuz bitirdi5633
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiBahadir BilginEYBÇ00:17:57 521 Sorunsuz bitirdi5214
Bucak Spor KulübüAhmet Burak DinçEYBÇ00:35:44 262 Sorunsuz bitirdi2626
İstanbul Sinop Spor Kulübü DerneğiBurak Emin GökçeEYBÇ00:50:21 186 Sorunsuz bitirdi1868
Bucak Spor KulübüCenk Tuna KiliçEYBÇ01:29:28 105 Sorunsuz bitirdi1059
Kuzey Oryantiring Spor Kulübü DerneğiElif DüsmezkalenderK1000:10:09 1000 Sorunsuz bitirdi10001
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiZeynep Büsra DenizK1000:10:29 968 Sorunsuz bitirdi9682
Cumalıkızık Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiIrem ÖzelerK1000:11:08 912 Sorunsuz bitirdi9123
Tavşanlı Gençler Gücü Spor Kulübü DerneğiFatma Sude SariK1000:11:12 906 Sorunsuz bitirdi9064
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiAyse Zeynep ErsoyK1000:11:25 889 Sorunsuz bitirdi8895
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiZeynep BilikK1000:11:37 874 Sorunsuz bitirdi8746
Bursa Oryantiring Spor KulübüEce Naz SönmezK1000:12:27 815 Sorunsuz bitirdi8157
Bursa Oryantiring Spor KulübüAda ÜstündagK1000:17:48 570 Sorunsuz bitirdi5708
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiTuana TorunK1000:18:51 538 Sorunsuz bitirdi5389
Demirtaş Spor Kulübü DerneğiInci AktasK1000:18:53 538 Sorunsuz bitirdi53810
İnegöl Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiElif Su MetinsoyK1000:20:15 501 Sorunsuz bitirdi50111
Cumalıkızık Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiBerrak BilginK1000:25:26 399 Sorunsuz bitirdi39912
Demirtaş Spor Kulübü DerneğiJulide EllesK1000:25:42 395 Sorunsuz bitirdi39513
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiBerra TiryakiogluK1000:28:00 362 Sorunsuz bitirdi36214
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiMerve CokerK1000:28:49 352 Sorunsuz bitirdi35215
Tavşanlı Gençler Gücü Spor Kulübü DerneğiIdil GençK1000:29:18 346 Sorunsuz bitirdi34616
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiEylül Azra AlanlarK1000:29:18 346 Sorunsuz bitirdi34616
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiElif TurgutK1000:30:08 337 Sorunsuz bitirdi33718
Demirtaş Spor Kulübü DerneğiSelin MutluK1000:30:50 329 Sorunsuz bitirdi32919
Değirmendere Doğaspor Kulübü DerneğiNida YabanK1000:30:58 328 Sorunsuz bitirdi32820
İl Gençlik Spor Kulübü DerneğiDicle SenK1000:39:39 256 Sorunsuz bitirdi25621
Bursa Oryantiring Spor KulübüTugba KahramanK1001:17:42 131 Sorunsuz bitirdi13122
Hannibal Kartaca Spor Kulübü DerneğiGülce BakirciK1001:26:53 117 Sorunsuz bitirdi11723
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiAleyna MindenK1200:11:44 1000 Sorunsuz bitirdi10001
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiSimal KökcüK1200:12:51 913 Sorunsuz bitirdi9132
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiAzra CoskunK1200:13:17 883 Sorunsuz bitirdi8833
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiSude AlpayK1200:14:21 818 Sorunsuz bitirdi8184
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiElvan KaraK1200:15:28 759 Sorunsuz bitirdi7595
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiSümeyye Zeren ÖzdemirK1200:15:36 752 Sorunsuz bitirdi7526
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiZeynep BalyemezK1200:15:55 737 Sorunsuz bitirdi7377
Uludağ Oryantiring Spor KulübüIrem GüngörK1200:16:03 731 Sorunsuz bitirdi7318
Denizli GsmEylül Nisa KurtK1200:16:32 710 Sorunsuz bitirdi7109
Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulübü DerneğiPelin YalçınK1200:16:44 701 Sorunsuz bitirdi70110
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiElif Ceyda AvciK1200:17:19 678 Sorunsuz bitirdi67811
Bucak Mesleki Eğitim Merkezi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiSena Dudu YilmazK1200:17:43 662 Sorunsuz bitirdi66212
Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulübü DerneğiIlke Dora CebeciK1200:18:01 651 Sorunsuz bitirdi65113
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiCemile Eslem ÖzlükK1200:18:43 627 Sorunsuz bitirdi62714
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiSude BalabanK1200:19:01 617 Sorunsuz bitirdi61715
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiSude Nur UrasK1200:20:00 587 Sorunsuz bitirdi58716
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiSengül Gökçe AvsarK1200:20:10 582 Sorunsuz bitirdi58217
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiTuana GünvaranK1200:21:38 542 Sorunsuz bitirdi54218
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiCeyda GürbüzK1200:23:10 506 Sorunsuz bitirdi50619
Hannibal Kartaca Spor Kulübü DerneğiÖzge ÖzdemirK1200:23:34 498 Sorunsuz bitirdi49820
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiZeynep Rana OrduK1200:24:06 487 Sorunsuz bitirdi48721
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiSueda ÇelikbasK1200:24:10 486 Sorunsuz bitirdi48622
Değirmendere Doğaspor Kulübü DerneğiZeren SavasK1200:24:23 481 Sorunsuz bitirdi48123
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiJanset ÖzdenK1200:24:35 477 Sorunsuz bitirdi47724
Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulübü DerneğiDerin Elif YilmazK1200:25:08 467 Sorunsuz bitirdi46725
Kuzey Oryantiring Spor Kulübü DerneğiEslem ÖzenselK1200:25:40 457 Sorunsuz bitirdi45726
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiDilara ArslanK1200:27:06 433 Sorunsuz bitirdi43327
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiIrem GirginK1200:28:34 411 Sorunsuz bitirdi41128
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiZümra ArslanK1200:29:35 397 Sorunsuz bitirdi39729
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiSükriye Gökçen BilbenK1200:31:14 376 Sorunsuz bitirdi37630
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiEylül VapurcuK1200:32:20 363 Sorunsuz bitirdi36331
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiCeyda GülerK1200:32:44 358 Sorunsuz bitirdi35832
İl Gençlik Spor Kulübü DerneğiIrmak DeveciK1200:34:07 344 Sorunsuz bitirdi34433
Değirmendere Doğaspor Kulübü DerneğiEce SalazK1200:34:21 342 Sorunsuz bitirdi34234
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiDerya TezerK1200:34:58 336 Sorunsuz bitirdi33635
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiAzra Ilgin FilizelK1200:35:01 335 Sorunsuz bitirdi33536
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiMümine Beyza GünayK1200:35:10 334 Sorunsuz bitirdi33437
Kuzey Oryantiring Spor Kulübü DerneğiMelek KavalK1200:38:09 308 Sorunsuz bitirdi30838
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiCeren Mesude VaysalK1200:40:01 293 Sorunsuz bitirdi29339
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiNurten KöseK1200:42:28 276 Sorunsuz bitirdi27640
Kuzey Oryantiring Spor Kulübü DerneğiIdil ErdoganK1200:48:11 244 Sorunsuz bitirdi24441
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiAylin Naz TekK1200:48:51 240 Sorunsuz bitirdi24042
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiEce BulutK1200:48:58 240 Sorunsuz bitirdi24043
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiZehra HorasanK1200:50:42 231 Sorunsuz bitirdi23144
Değirmendere Doğaspor Kulübü DerneğiSila Ravza TasK1200:52:28 224 Sorunsuz bitirdi22445
İl Gençlik Spor Kulübü DerneğiDeniz YilmazK1200:55:07 213 Sorunsuz bitirdi21346
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiCeylin KoçogluK1200:56:49 207 Sorunsuz bitirdi20747
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiCeren ÇapaK1200:57:44 203 Sorunsuz bitirdi20348
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiEslem ÜstünbasK1200:58:05 202 Sorunsuz bitirdi20249
Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulübü DerneğiIrmak ÜndeK1200:58:22 201 Sorunsuz bitirdi20150
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiEbrar ÜstünbasK1201:05:25 179 Sorunsuz bitirdi17951
Kuzey Oryantiring Spor Kulübü DerneğiInci ÜlkücüK1201:10:12 167 Sorunsuz bitirdi16752
Kuzey Oryantiring Spor Kulübü DerneğiNehir KiraçK1201:11:21 164 Sorunsuz bitirdi16453
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiEsma Nur PekörenK1201:13:41 159 Sorunsuz bitirdi15954
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiYagmur TezerK1201:15:07 156 Sorunsuz bitirdi15655
Hannibal Kartaca Spor Kulübü DerneğiElif KorkmazK1201:16:52 153 Sorunsuz bitirdi15356
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiAyse Zeynep ArslanK1201:20:50 145 Sorunsuz bitirdi14557
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiElif Derya ÖzkanK1201:28:12 133 Sorunsuz bitirdi13358
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiSenay CengizK1400:15:19 1000 Sorunsuz bitirdi10001
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiBuse AçılK1400:16:10 947 Sorunsuz bitirdi9472
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiCeren YalinK1400:17:26 879 Sorunsuz bitirdi8793
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiGizem YildizK1400:17:35 871 Sorunsuz bitirdi8714
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiYesim KahveciK1400:18:02 849 Sorunsuz bitirdi8495
Cumalıkızık Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiBetül ÖnalK1400:18:28 829 Sorunsuz bitirdi8296
Kuzey Oryantiring Spor Kulübü DerneğiSevim Sude BektasK1400:18:57 808 Sorunsuz bitirdi8087
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiEylül DalboyK1400:19:09 800 Sorunsuz bitirdi8008
Demirtaş Spor Kulübü DerneğiSila DursunK1400:19:13 797 Sorunsuz bitirdi7979
Kuzey Oryantiring Spor Kulübü DerneğiNisa ReçberogullariK1400:19:19 793 Sorunsuz bitirdi79310
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiGülin KayaK1400:19:39 779 Sorunsuz bitirdi77911
Tavşanlı Gençler Gücü Spor Kulübü DerneğiIrem SariK1400:20:04 763 Sorunsuz bitirdi76312
Kuzey Oryantiring Spor Kulübü DerneğiBengü Nisa ÇetinK1400:20:05 763 Sorunsuz bitirdi76313
Oklubalı Köyü Spor Kulübü DerneğiDoga OymakK1400:20:14 757 Sorunsuz bitirdi75714
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiRuya TairK1400:21:01 729 Sorunsuz bitirdi72915
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiSude Naz KülahK1400:21:13 722 Sorunsuz bitirdi72216
Demirtaş Spor Kulübü DerneğiCeren ÖzelerK1400:21:20 718 Sorunsuz bitirdi71817
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiSude TürkmenK1400:21:33 711 Sorunsuz bitirdi71118
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiBusenur SengülK1400:22:47 672 Sorunsuz bitirdi67219
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiBelinay EdincikK1400:22:55 668 Sorunsuz bitirdi66820
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiSemanur Ceyda KuzkayaK1400:23:09 662 Sorunsuz bitirdi66221
Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulübü DerneğiEce ÖgrenciK1400:23:27 653 Sorunsuz bitirdi65322
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiEsra BalatliK1400:23:31 651 Sorunsuz bitirdi65123
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiGülsima DaskayaK1400:24:09 634 Sorunsuz bitirdi63424
Denizli GsmGülizar Esfe TosgunK1400:24:11 633 Sorunsuz bitirdi63325
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiDilara ÖzbekK1400:24:52 616 Sorunsuz bitirdi61626
Tavşanlı Gençler Gücü Spor Kulübü DerneğiFeyza SariK1400:25:12 608 Sorunsuz bitirdi60827
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiAysen SaçliK1400:25:45 595 Sorunsuz bitirdi59528
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiSemanur ÖzdemirK1400:26:01 589 Sorunsuz bitirdi58929
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiHatice Büsra MeteK1400:26:19 582 Sorunsuz bitirdi58230
Ayyıldız Gençlik Spor Ve Eğitim Kulübü DerneğiAyse Sena DalliK1400:26:26 579 Sorunsuz bitirdi57931
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiMeltem SarikayaK1400:26:39 575 Sorunsuz bitirdi57532
Cumalıkızık Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiRabia AydinçakirK1400:26:42 574 Sorunsuz bitirdi57433
Demirtaş Spor Kulübü DerneğiZeynep BaskirK1400:27:16 562 Sorunsuz bitirdi56234
Denizli GsmNaide Nisa ZorlaK1400:27:37 555 Sorunsuz bitirdi55535
Değirmendere Doğaspor Kulübü DerneğiEsmanur DoganK1400:27:38 554 Sorunsuz bitirdi55436
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiSude ElmaciK1400:27:45 552 Sorunsuz bitirdi55237
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiIlayda SenK1400:27:54 549 Sorunsuz bitirdi54938
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiRümeysa EsenK1400:28:08 544 Sorunsuz bitirdi54439
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiSila DemirK1400:28:23 540 Sorunsuz bitirdi54040
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiNisanur SahinK1400:28:30 537 Sorunsuz bitirdi53741
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiLube PehlivanK1400:28:54 530 Sorunsuz bitirdi53042
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiNilay KorkmazK1400:28:57 529 Sorunsuz bitirdi52943
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiNisanur ÇelikbasK1400:29:34 518 Sorunsuz bitirdi51844
Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulübü DerneğiDamla AslanK1400:29:39 517 Sorunsuz bitirdi51745
Kuzey Oryantiring Spor Kulübü DerneğiNehir YildirimK1400:29:50 513 Sorunsuz bitirdi51346
Kuzey Oryantiring Spor Kulübü DerneğiGülce SehitliK1400:30:47 498 Sorunsuz bitirdi49847
Tavşanlı Gençler Gücü Spor Kulübü DerneğiAzra Dilara SiyasaltürkK1400:30:48 497 Sorunsuz bitirdi49748
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiSevval DönerK1400:30:53 496 Sorunsuz bitirdi49649
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiZeynep Sude KirkgülK1400:33:25 458 Sorunsuz bitirdi45850
Tavşanlı Gençler Gücü Spor Kulübü DerneğiNisa GünerK1400:33:41 455 Sorunsuz bitirdi45551
Denizli GsmEylül Naz TalanK1400:33:43 454 Sorunsuz bitirdi45452
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiSude BakirK1400:34:52 439 Sorunsuz bitirdi43953
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiZehra KorkmazK1400:34:58 438 Sorunsuz bitirdi43854
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü DerneğiBeyzanur GülK1400:35:20 433 Sorunsuz bitirdi43355
Denizli GsmAleyna VayisK1400:36:04 425 Sorunsuz bitirdi42556
Hannibal Kartaca Spor Kulübü DerneğiDuru Isil YapiciK1400:37:48 405 Sorunsuz bitirdi40557
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiGülcan ÖzdemirK1400:37:58 403 Sorunsuz bitirdi40358
Tavşanlı Gençler Gücü Spor Kulübü DerneğiSebahat AkçaK1400:39:23 389 Sorunsuz bitirdi38959
Denizli GsmBuse KanyildiranK1400:40:44 376 Sorunsuz bitirdi37660
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiGamze BayrakK1400:40:55 374 Sorunsuz bitirdi37461
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiBeyza AtaçK1400:41:24 370 Sorunsuz bitirdi37062
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiZehra PekdemirK1400:42:18 362 Sorunsuz bitirdi36263
Ayyıldız Gençlik Spor Ve Eğitim Kulübü DerneğiAyse Irem IlhanK1400:43:01 356 Sorunsuz bitirdi35664
Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulübü DerneğiAzra Derin SansalK1400:43:15 354 Sorunsuz bitirdi35465
Hannibal Kartaca Spor Kulübü DerneğiDoga TantaK1400:43:19 354 Sorunsuz bitirdi35466
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü DerneğiMeyrem Bercem YesilK1400:54:38 280 Sorunsuz bitirdi28067
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiDuru Simal DurmazK1401:02:50 244 Sorunsuz bitirdi24468
Bucak Spor KulübüElif ÇöllüogullariKYBÇ00:22:30 1000 Sorunsuz bitirdi10001
Bucak Spor KulübüCeyda ÇöllüogullariKYBÇ00:36:39 614 Sorunsuz bitirdi6142
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiYaren Talia MutluKYBÇ00:38:44 581 Sorunsuz bitirdi5813
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiZeynep Nur HorasanKYBÇ00:48:30 464 Sorunsuz bitirdi4644
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiAli Yavuz OralE10Hedef Atlamış00
Ayyıldız Gençlik Spor Ve Eğitim Kulübü DerneğiAtakan Yavuz BasaranerE10Hedef Atlamış00
Ayyıldız Gençlik Spor Ve Eğitim Kulübü DerneğiBurak BozdoganE10Hedef Atlamış00
Hannibal Kartaca Spor Kulübü DerneğiCengizhan OnayE10Hedef Atlamış00
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiEmre AkbulutE10Hedef Atlamış00
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiEren HazneciE10Bitirmedi00
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiHasan Emir ÇetinkayaE10Hedef Atlamış00
Değirmendere Doğaspor Kulübü DerneğiTuna ÇelikE10Hedef Atlamış00
Hannibal Kartaca Spor Kulübü DerneğiYaman SoyerE10Hedef Atlamış00
Kuzey Oryantiring Spor Kulübü DerneğiAhmet Kerim UluE12Hedef Atlamış00
Kuzey Oryantiring Spor Kulübü DerneğiAhmet Yusuf YildirimE12Hedef Atlamış00
Kuzey Oryantiring Spor Kulübü DerneğiArda KoçE12Bitirmedi00
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiArda BoyE12Bitirmedi00
Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulübü DerneğiAtakan VardarE12Bitirmedi00
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiCuma Yigit ErcanE12Hedef Atlamış00
Kuzey Oryantiring Spor Kulübü DerneğiFurkan AktasE12Hedef Atlamış00
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiHüseyin KoçE12Hedef Atlamış00
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiIsmail SagbasE12Hedef Atlamış00
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiKaan Yunus Emre AkgözE12Bitirmedi00
Balıkesir Oryantiring Ve Doğa Sporları KulübüMahir Toprak AtesE12Hedef Atlamış00
Kuzey Oryantiring Spor Kulübü DerneğiMehmet Melih ArslanE12Hedef Atlamış00
Cumalıkızık Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiMuhammet Furkan ÖzmusE12Hedef Atlamış00
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiMustafa UygunE12Hedef Atlamış00
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiMustafa ErenE12Bitirmedi00
Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulübü DerneğiRüzgar SavaserE12Bitirmedi00
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiZiyaettin Can BaskiE12Hedef Atlamış00
Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulübü DerneğiAral Bora MirzaE14Hedef Atlamış00
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiArda Sonay KaraE14Hedef Atlamış00
Akhisar Sportif Havacılık Spor KulübüBurak YamanE14Bitirmedi00
Ayyıldız Gençlik Spor Ve Eğitim Kulübü DerneğiCelal KiliçE14Hedef Atlamış00
Ayyıldız Gençlik Spor Ve Eğitim Kulübü DerneğiEsat GedikE14Hedef Atlamış00
Denizli GsmMuharrem EkiciogluE14Bitirmedi00
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiRamazan Emre ÖgdemE14Hedef Atlamış00
Ayyıldız Gençlik Spor Ve Eğitim Kulübü DerneğiRecep ErogulE14Bitirmedi00
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü DerneğiSametcan BeklenE14Hedef Atlamış00
Değirmendere Doğaspor Kulübü DerneğiVolkan AçarE14Hedef Atlamış00
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiYagiz DemirE14Hedef Atlamış00
Ayyıldız Gençlik Spor Ve Eğitim Kulübü DerneğiBera SentürkEYBÇHedef Atlamış00
İstanbul Sinop Spor Kulübü DerneğiEmir Bugra GökçeEYBÇHedef Atlamış00
İstanbul Sinop Spor Kulübü DerneğiMuhammed Emre MutlukanEYBÇHedef Atlamış00
Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulübü DerneğiDerin BagciK10Bitirmedi00
Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulübü DerneğiIrmak Ekin ArikanK10Bitirmedi00
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiKübra KaracaK10Bitirmedi00
Akhisar Sportif Havacılık Spor KulübüNeval AyyildizK10Bitirmedi00
Cumalıkızık Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiRabia Su ElmasK10Hedef Atlamış00
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiTülay BibiK10Hedef Atlamış00
Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulübü DerneğiAda DemircanK12Hedef Atlamış00
Kuzey Oryantiring Spor Kulübü DerneğiAlya MarasliK12Bitirmedi00
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiBetül EserK12Hedef Atlamış00
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiNehir SezgenK12Bitirmedi00
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiNermin BiltekinK14Bitirmedi00
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiSudem ÇamK14Hedef Atlamış00
Bucak Spor KulübüAhsen ArslanKYBÇBitirmedi00
Tavşanlı Gençler Gücü Spor Kulübü DerneğiBükre KavuncuKYBÇHedef Atlamış00