14 Yaş Altı Kademe Yarışması (AFYON 2020-2021)
İşlem başarıyla tamamlandı
Kategori
Sıralama
KulüpSporcuKategori1. Gün2. GünPuanSıralama
Erdemli Belediye Spor Kulübü DerneğiEnes Alpgiray AltunçiçekE100:18:37 -1 Sorunsuz bitirdi0:13:24 -1 Sorunsuz bitirdi01
Ege Maraton Spor Kulübü DerneğiEge ÖzataE100:19:00 -1 Sorunsuz bitirdi0:13:23 -1 Sorunsuz bitirdi02
Pardus Gençlik Ve Spor KulübüÖzgür AydınE100:15:54 -1 Sorunsuz bitirdi0:16:34 -1 Sorunsuz bitirdi03
Kuzey Oryantiring Spor Kulübü DerneğiYavuz Alp ÇelikE100:18:40 -1 Sorunsuz bitirdi0:19:32 -1 Sorunsuz bitirdi04
Pardus Gençlik Ve Spor KulübüMazhar Artun KovancıE100:22:45 -1 Sorunsuz bitirdi0:16:31 -1 Sorunsuz bitirdi05
Pusat Spor Kulübü DerneğiAlp Çınar YücelE100:20:10 -1 Sorunsuz bitirdi0:19:06 -1 Sorunsuz bitirdi06
Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiKemal Deniz SanE100:23:12 -1 Sorunsuz bitirdi0:17:33 -1 Sorunsuz bitirdi07
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiDemirhan KaptanE100:24:34 -1 Sorunsuz bitirdi0:17:22 -1 Sorunsuz bitirdi08
Bursa Hedef Gençlik Ve Doğa Sporları KulübüAlperen UçarE100:31:22 -1 Sorunsuz bitirdi0:21:19 -1 Sorunsuz bitirdi09
Erdemli Belediye Spor Kulübü DerneğiMuhammet Eren EserE100:38:39 -1 Sorunsuz bitirdi0:20:49 -1 Sorunsuz bitirdi010
Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiÖmer Tuna GençerE100:33:27 -1 Sorunsuz bitirdi0:25:14 -1 Sorunsuz bitirdi011
Altun Hedef Gençlik Spor Kulübü DerneğiEymen Bora AlıcıE101:02:22 -1 Sorunsuz bitirdi0:18:22 -1 Sorunsuz bitirdi012
Altun Hedef Gençlik Spor Kulübü DerneğiAli Mete AslanE10Elenmiş0:14:59 -1 Sorunsuz bitirdi013
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiDoğukan Tayyip MarangozE10Elenmiş0:16:45 -1 Sorunsuz bitirdi014
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiMehmet Kaan DavranE100:47:31 -1 Sorunsuz bitirdi0:32:09 -1 Sorunsuz bitirdi015
Bursa Oryantiring Spor KulübüYusuf Emir TopyürekE10Hedef Atlamış0:18:24 -1 Sorunsuz bitirdi016
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiAli Efe AcarE10Elenmiş0:19:20 -1 Sorunsuz bitirdi017
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiRüzgar ÖzgüE10Hedef Atlamış0:21:04 -1 Sorunsuz bitirdi018
Bursa Oryantiring Spor KulübüYusuf Mirza KabaçalıE100:26:06 -1 Sorunsuz bitirdiBitirmedi019
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiCağan VarolE10Hedef Atlamış0:22:20 -1 Sorunsuz bitirdi020
Altun Hedef Gençlik Spor Kulübü DerneğiAyhan BegğiE10Hedef Atlamış0:22:36 -1 Sorunsuz bitirdi021
Adana Doğa Ve Su Sporları Spor Kulübü DerneğiAhmet Emir TabakçıoğluE10Elenmiş0:22:38 -1 Sorunsuz bitirdi022
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiEren HamanE100:27:00 -1 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış023
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiAta Erdem NazlımoğluE10Bitirmedi0:31:13 -1 Sorunsuz bitirdi024
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiHakan YılmazE10Hedef Atlamış0:34:00 -1 Sorunsuz bitirdi025
Bursa Hedef Gençlik Ve Doğa Sporları KulübüYiğit TopçuE10Hedef Atlamış0:34:26 -1 Sorunsuz bitirdi026
Altun Hedef Gençlik Spor Kulübü DerneğiMehmet Ayaz BolatE10Hedef Atlamış0:35:45 -1 Sorunsuz bitirdi027
Batman GsmAli Fırat AltunE10Elenmiş0:38:48 -1 Sorunsuz bitirdi028
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiZafer Ege ÖzenE10Bitirmedi0:44:29 -1 Sorunsuz bitirdi029
Düzce Oryantiring Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiSalih OrhanE103:11:33 -1 Sorunsuz bitirdi1:28:05 -1 Sorunsuz bitirdi030
Pardus Gençlik Ve Spor KulübüDeniz Ares AksınE101:29:10 -1 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış031
Bursa Hedef Gençlik Ve Doğa Sporları KulübüBaturay KoşarE10Hedef AtlamışHedef Atlamış032
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiÖzgür ÖzdemirE10ElenmişHedef Atlamış032
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiEgemen Yiğit BülbülE120:13:23 -1 Sorunsuz bitirdi0:20:37 -1 Sorunsuz bitirdi01
Bursa Hedef Gençlik Ve Doğa Sporları KulübüMehmet Hasan KurtulmusE120:14:24 -1 Sorunsuz bitirdi0:23:30 -1 Sorunsuz bitirdi02
Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiHasan Göktürk AksaçE120:12:34 -1 Sorunsuz bitirdi0:29:22 -1 Sorunsuz bitirdi03
Altun Hedef Gençlik Spor Kulübü DerneğiDilaver VuralE120:15:05 -1 Sorunsuz bitirdi0:25:07 -1 Sorunsuz bitirdi04
Pardus Gençlik Ve Spor KulübüKoray ÖzmenE120:14:29 -1 Sorunsuz bitirdi0:26:57 -1 Sorunsuz bitirdi05
İstanbul GsmUras KavaklıoğluE120:15:56 -1 Sorunsuz bitirdi0:25:05 -1 Sorunsuz bitirdi06
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü Derneğiİbrahim DemirciE120:14:54 -1 Sorunsuz bitirdi0:27:51 -1 Sorunsuz bitirdi07
Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiKayra YetişE120:18:03 -1 Sorunsuz bitirdi0:24:40 -1 Sorunsuz bitirdi08
Çorum Gençlik Ve Spor Kulubü DerneğiToprak DemirelE120:17:41 -1 Sorunsuz bitirdi0:26:13 -1 Sorunsuz bitirdi09
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiAhmet Baran DümenliE120:17:29 -1 Sorunsuz bitirdi0:27:03 -1 Sorunsuz bitirdi010
Pardus Gençlik Ve Spor KulübüArda Doruk BardakE120:16:22 -1 Sorunsuz bitirdi0:28:59 -1 Sorunsuz bitirdi011
Erdemli Belediye Spor Kulübü DerneğiSeref Ismail EserE120:18:29 -1 Sorunsuz bitirdi0:27:52 -1 Sorunsuz bitirdi012
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiEnes Bera ÜzgünE120:15:55 -1 Sorunsuz bitirdi0:33:05 -1 Sorunsuz bitirdi013
Akhisar Sportif Havacılık Spor KulübüAhmet ÇiftçiE120:17:58 -1 Sorunsuz bitirdi0:29:44 -1 Sorunsuz bitirdi014
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiArın Doğu DilmeçE120:17:34 -1 Sorunsuz bitirdi0:32:16 -1 Sorunsuz bitirdi015
Akhisar Sportif Havacılık Spor KulübüYiğit Berk KurularE120:24:11 -1 Sorunsuz bitirdi0:24:46 -1 Sorunsuz bitirdi016
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiOrçun ErdoğanE120:16:01 -1 Sorunsuz bitirdi0:38:17 -1 Sorunsuz bitirdi017
Bursa Oryantiring Spor KulübüÇağan KabaçalıE120:19:59 -1 Sorunsuz bitirdi0:30:15 -1 Sorunsuz bitirdi018
Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiHüseyin Efe GülsoyE120:19:37 -1 Sorunsuz bitirdi0:32:17 -1 Sorunsuz bitirdi019
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiFatih UzunE120:21:03 -1 Sorunsuz bitirdi0:32:14 -1 Sorunsuz bitirdi020
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiSüleyman Sarp ÇoşkunE120:16:42 -1 Sorunsuz bitirdi0:46:05 -1 Sorunsuz bitirdi021
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiMetehan OğuzE120:18:12 -1 Sorunsuz bitirdi0:40:31 -1 Sorunsuz bitirdi022
Pardus Gençlik Ve Spor KulübüEren Cem AslanerE120:20:22 -1 Sorunsuz bitirdi0:36:14 -1 Sorunsuz bitirdi023
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiBatuhan Ayvaz BarutE120:22:34 -1 Sorunsuz bitirdi0:33:25 -1 Sorunsuz bitirdi024
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiRüzgar Efe AteşE120:31:09 -1 Sorunsuz bitirdi0:27:31 -1 Sorunsuz bitirdi025
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiEymen PolatoğluE120:16:30 -1 Sorunsuz bitirdi0:56:15 -1 Sorunsuz bitirdi026
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiArda CandarE120:42:08 -1 Sorunsuz bitirdi0:24:54 -1 Sorunsuz bitirdi027
Pardus Gençlik Ve Spor KulübüGündüz Onat MeteE120:28:04 -1 Sorunsuz bitirdi0:31:08 -1 Sorunsuz bitirdi028
Erdemli Belediye Spor Kulübü DerneğiOsman Muhammed AydınE120:26:05 -1 Sorunsuz bitirdi0:35:02 -1 Sorunsuz bitirdi029
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiMustafa Enes ElbirE120:23:46 -1 Sorunsuz bitirdi0:39:54 -1 Sorunsuz bitirdi030
Bursa Oryantiring Spor KulübüDoğa AkansuE120:18:22 -1 Sorunsuz bitirdi0:59:52 -1 Sorunsuz bitirdi031
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiBatuhan TongaE120:22:04 -1 Sorunsuz bitirdi0:46:10 -1 Sorunsuz bitirdi032
Zeynep Gülin Öngör Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiMuhammed YükselE120:28:14 -1 Sorunsuz bitirdi0:39:03 -1 Sorunsuz bitirdi033
Pardus Gençlik Ve Spor KulübüToprak SökmenE120:13:11 -1 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış034
Nevşehir GsmAbdullah KörükcüE120:33:10 -1 Sorunsuz bitirdi0:36:23 -1 Sorunsuz bitirdi035
Zeynep Gülin Öngör Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiHikmet AktaşE120:28:20 -1 Sorunsuz bitirdi0:41:36 -1 Sorunsuz bitirdi036
Erdemli Belediye Spor Kulübü DerneğiMehmet Fatih AydınE120:22:00 -1 Sorunsuz bitirdi0:56:15 -1 Sorunsuz bitirdi037
Pardus Gençlik Ve Spor KulübüÇınar BostancıoğluE120:22:51 -1 Sorunsuz bitirdi0:53:53 -1 Sorunsuz bitirdi038
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiDoruk AydoğanE120:27:16 -1 Sorunsuz bitirdi0:44:00 -1 Sorunsuz bitirdi039
Akhisar Sportif Havacılık Spor KulübüOrhan Alper KaradenizE120:23:21 -1 Sorunsuz bitirdi0:57:23 -1 Sorunsuz bitirdi040
Düzce Oryantiring Ve Doğa Sporları Kulübü Derneğiİbrahim OrhanE120:33:11 -1 Sorunsuz bitirdi0:40:09 -1 Sorunsuz bitirdi041
Bursa Hedef Gençlik Ve Doğa Sporları KulübüYiğit ŞenolE120:14:07 -1 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış042
Altun Hedef Gençlik Spor Kulübü DerneğiYusuf Eymen GünerE120:25:25 -1 Sorunsuz bitirdi0:55:05 -1 Sorunsuz bitirdi043
Nevşehir GsmBerkin MutluE120:35:36 -1 Sorunsuz bitirdi0:41:04 -1 Sorunsuz bitirdi044
Batman GsmSırat TikitE120:36:48 -1 Sorunsuz bitirdi0:42:14 -1 Sorunsuz bitirdi045
Nevşehir GsmTuna KahramanE12Elenmiş0:26:48 -1 Sorunsuz bitirdi046
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiRamazan KayaE120:38:54 -1 Sorunsuz bitirdi0:48:48 -1 Sorunsuz bitirdi047
Pardus Gençlik Ve Spor KulübüEge Arel AksınE120:44:54 -1 Sorunsuz bitirdi0:45:07 -1 Sorunsuz bitirdi048
Akhisar Sportif Havacılık Spor KulübüSüleyman ErkekE120:42:24 -1 Sorunsuz bitirdi0:57:17 -1 Sorunsuz bitirdi049
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiÇınar Can AbayE120:19:13 -1 Sorunsuz bitirdiBitirmedi050
Pardus Gençlik Ve Spor KulübüKaan SemerciE120:19:16 -1 Sorunsuz bitirdiBaşlamamış051
Akhisar Sportif Havacılık Spor Kulübüİsmail Kaan ElverE12 -1 Sorunsuz bitirdi0:31:46 -1 Sorunsuz bitirdi052
Çorum Gençlik Ve Spor Kulubü DerneğiToprak BaşaranE120:20:06 -1 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış053
Bursa Sınav Okulları Spor Kulübü DerneğiKayra Hür ÖzgüE12Hedef Atlamış0:34:04 -1 Sorunsuz bitirdi054
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiAta Çınar ÇamlıE120:21:21 -1 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış055
Nevşehir GsmBekir UluadaE12Hedef Atlamış0:36:27 -1 Sorunsuz bitirdi056
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiMustafa Yavuz SağlamE12Hedef Atlamış0:39:23 -1 Sorunsuz bitirdi057
Çorum Gençlik Ve Spor Kulubü Derneğiİsmail DemirelE12Hedef Atlamış0:44:18 -1 Sorunsuz bitirdi058
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiMelih UzunE120:30:06 -1 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış059
Batman GsmMuhammed Emin AkdağE120:30:54 -1 Sorunsuz bitirdiBitirmedi060
Akhisar Sportif Havacılık Spor KulübüCenker YurtseverE12 -1 Sorunsuz bitirdi0:53:52 -1 Sorunsuz bitirdi061
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiEmre VeznedaroğluE12Bitirmedi0:57:52 -1 Sorunsuz bitirdi062
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiIsmail Veli GüçE120:43:03 -1 Sorunsuz bitirdiBitirmedi063
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiBurak Eren AlamanE12Hedef AtlamışHedef Atlamış064
Balgat Seviye Gençlik Ve Spor KulübüKonuralp KaraibişE12Hedef AtlamışHedef Atlamış064
Erdemli Belediye Spor Kulübü DerneğiOsman Raşit AydınE140:16:04 -1 Sorunsuz bitirdi0:24:28 -1 Sorunsuz bitirdi01
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiGürhan HorosanliE140:13:25 -1 Sorunsuz bitirdi0:34:29 -1 Sorunsuz bitirdi02
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiMurat Ali YurdakulE140:16:01 -1 Sorunsuz bitirdi0:29:22 -1 Sorunsuz bitirdi03
Bursa Oryantiring Spor KulübüBerat Alp YalçınE140:17:33 -1 Sorunsuz bitirdi0:28:39 -1 Sorunsuz bitirdi04
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiKuzey ÖzkurtE140:18:02 -1 Sorunsuz bitirdi0:32:54 -1 Sorunsuz bitirdi05
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiÖmer Faruk DemirtasE140:24:23 -1 Sorunsuz bitirdi0:26:36 -1 Sorunsuz bitirdi06
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiEge ÖzavşarE140:16:13 -1 Sorunsuz bitirdi0:40:54 -1 Sorunsuz bitirdi07
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiMetehan ArslanE140:21:21 -1 Sorunsuz bitirdi0:37:57 -1 Sorunsuz bitirdi08
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiBerkay KılıçE140:25:47 -1 Sorunsuz bitirdi0:34:29 -1 Sorunsuz bitirdi09
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü DerneğiErtuğrul BilginE140:24:21 -1 Sorunsuz bitirdi0:36:52 -1 Sorunsuz bitirdi010
Bursa Oryantiring Spor KulübüUğur Batu YalçınE140:20:29 -1 Sorunsuz bitirdi0:47:31 -1 Sorunsuz bitirdi011
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiYusuf VurgunE140:24:30 -1 Sorunsuz bitirdi0:39:39 -1 Sorunsuz bitirdi012
Batman GsmMahmut KayaE140:30:45 -1 Sorunsuz bitirdi0:35:57 -1 Sorunsuz bitirdi013
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiAlptekin ÖzdemirE140:23:23 -1 Sorunsuz bitirdi0:46:50 -1 Sorunsuz bitirdi015
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiBurak ÇobanE140:22:00 -1 Sorunsuz bitirdi0:51:44 -1 Sorunsuz bitirdi016
Bursa Oryantiring Spor KulübüEmin TopyürekE140:26:43 -1 Sorunsuz bitirdi0:43:57 -1 Sorunsuz bitirdi017
Adana Sporcu Eğitim Spor Kulübü DerneğiHasan ÖztürkE140:30:16 -1 Sorunsuz bitirdi0:41:06 -1 Sorunsuz bitirdi018
Erdemli Belediye Spor Kulübü DerneğiMehmet Batuhan DemirE140:27:49 -1 Sorunsuz bitirdi0:44:46 -1 Sorunsuz bitirdi019
Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiEge GürzümarE140:26:09 -1 Sorunsuz bitirdi0:48:39 -1 Sorunsuz bitirdi020
Altun Hedef Gençlik Spor Kulübü DerneğiMehmet Alp AslanE140:25:33 -1 Sorunsuz bitirdi0:51:02 -1 Sorunsuz bitirdi021
Batman GsmYakup KayaE140:32:26 -1 Sorunsuz bitirdi0:43:44 -1 Sorunsuz bitirdi022
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiMusa Güven SevinçE140:35:20 -1 Sorunsuz bitirdi0:43:45 -1 Sorunsuz bitirdi023
Ege Atletik Spor KülübüEnder Efe ErişE140:20:27 -1 Sorunsuz bitirdi1:28:54 -1 Sorunsuz bitirdi024
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiEymen DumanE140:31:28 -1 Sorunsuz bitirdi0:48:46 -1 Sorunsuz bitirdi025
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiMuhammet Ali KocaE140:24:27 -1 Sorunsuz bitirdi1:06:13 -1 Sorunsuz bitirdi026
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiMert Efe ÇankayaE140:14:41 -1 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış027
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiEymen BuztaşE140:34:21 -1 Sorunsuz bitirdi0:48:16 -1 Sorunsuz bitirdi028
Düzce Oryantiring Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiGüven Alp ŞimşekE140:33:05 -1 Sorunsuz bitirdi0:49:48 -1 Sorunsuz bitirdi029
Pusat Spor Kulübü DerneğiKubilay KarataşlıE14Hedef Atlamış0:28:06 -1 Sorunsuz bitirdi030
Düzce Oryantiring Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiEsat Erim EsenE140:41:12 -1 Sorunsuz bitirdi0:45:49 -1 Sorunsuz bitirdi031
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiHasan Emir ÇetinkayaE140:33:08 -1 Sorunsuz bitirdi0:57:13 -1 Sorunsuz bitirdi032
Pardus Gençlik Ve Spor KulübüDoruk AytenE140:48:56 -1 Sorunsuz bitirdi0:45:43 -1 Sorunsuz bitirdi033
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiMehmet YayuzE140:37:01 -1 Sorunsuz bitirdi0:55:20 -1 Sorunsuz bitirdi034
Eskişehir Oryantiring Spor Kulübü DerneğiBayram Furkan HızlıE140:42:32 -1 Sorunsuz bitirdi0:50:03 -1 Sorunsuz bitirdi035
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiBerat AltunsözE140:28:51 -1 Sorunsuz bitirdi1:12:25 -1 Sorunsuz bitirdi036
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiMustafa Selim AydınE140:37:36 -1 Sorunsuz bitirdi0:56:24 -1 Sorunsuz bitirdi037
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiErdinç ToktaşE140:35:53 -1 Sorunsuz bitirdi1:00:03 -1 Sorunsuz bitirdi038
Batman GsmBünyamin TemelE140:30:22 -1 Sorunsuz bitirdi1:13:09 -1 Sorunsuz bitirdi039
Adana Doğa Ve Su Sporları Spor Kulübü DerneğiEfe AkmanE140:38:45 -1 Sorunsuz bitirdi0:57:37 -1 Sorunsuz bitirdi040
Çorum Gençlik Ve Spor Kulubü DerneğiAziz GürbüzE140:40:05 -1 Sorunsuz bitirdi0:57:02 -1 Sorunsuz bitirdi041
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiBahadır Kuzey BozakE140:38:25 -1 Sorunsuz bitirdi0:59:11 -1 Sorunsuz bitirdi042
Zeynep Gülin Öngör Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiNevzat Burak AkayE141:13:25 -1 Sorunsuz bitirdi0:46:04 -1 Sorunsuz bitirdi043
Nevşehir GsmOzan BulutE140:53:02 -1 Sorunsuz bitirdi0:55:42 -1 Sorunsuz bitirdi044
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiDemir DemirerE140:20:09 -1 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış045
Altun Hedef Gençlik Spor Kulübü DerneğiBurak Efe DeğirmenciE14Hedef Atlamış0:38:17 -1 Sorunsuz bitirdi046
İzmir GsmKağan DölekE14Hedef Atlamış0:39:39 -1 Sorunsuz bitirdi047
Bursa Oryantiring Spor KulübüDemir ÖzgünE14Hedef Atlamış0:40:03 -1 Sorunsuz bitirdi048
Mersin Eğitim Kültür Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiMiraç GençE14Bitirmedi0:40:27 -1 Sorunsuz bitirdi049
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiBurak Hamza TurnaE140:22:22 -1 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış050
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiMurat HancılarE140:22:47 -1 Sorunsuz bitirdiBitirmedi051
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAlper AksuE14Hedef Atlamış0:43:10 -1 Sorunsuz bitirdi052
Düzce Oryantiring Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiBatuhan YıldızE140:54:36 -1 Sorunsuz bitirdi1:16:40 -1 Sorunsuz bitirdi053
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiRemzi Yağız BahçıvanE140:43:06 -1 Sorunsuz bitirdi1:40:26 -1 Sorunsuz bitirdi054
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü DerneğiMurat GörgülüE140:25:04 -1 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış055
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiSüleyman Efe SarıE140:25:46 -1 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış056
Bursa Oryantiring Spor KulübüAli Poyraz GümüşE14Hedef Atlamış0:54:23 -1 Sorunsuz bitirdi057
Değirmendere Doğaspor Kulübü DerneğiBora KılcıE140:29:57 -1 Sorunsuz bitirdiBitirmedi058
Düzce Oryantiring Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiŞükrü Selim DurmuşE14Hedef Atlamış0:55:39 -1 Sorunsuz bitirdi059
Ege Maraton Spor Kulübü DerneğiOnat Tuna ÇelikE140:30:44 -1 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış060
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAdil Berk GünayE140:30:58 -1 Sorunsuz bitirdiBitirmedi061
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiSarp ZaptiyeoğullarıE140:32:31 -1 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış062
Zeynep Gülin Öngör Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiTolga SarpE140:33:05 -1 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış063
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiŞerif Efe SevinçE140:34:02 -1 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış064
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiSamet ÇelikE140:34:16 -1 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış065
Nevşehir GsmMuhammed Tahir UsluE14Bitirmedi1:05:46 -1 Sorunsuz bitirdi066
Bursa Sınav Okulları Spor Kulübü DerneğiAli Deniz BalıkE140:37:03 -1 Sorunsuz bitirdiElenmiş067
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiBasri Kağan BasatE14Hedef Atlamış1:08:49 -1 Sorunsuz bitirdi068
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiBurak KayaE140:37:59 -1 Sorunsuz bitirdiBitirmedi069
Nevşehir GsmCengizhan ÜrgençE14Hedef Atlamış1:12:06 -1 Sorunsuz bitirdi070
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiEmre AkbulutE14Hedef Atlamış1:16:03 -1 Sorunsuz bitirdi071
Çorum Gençlik Ve Spor Kulubü DerneğiBulut KalkanE14Hedef Atlamış1:22:14 -1 Sorunsuz bitirdi072
Nevşehir GsmYüksel YurtyapanE140:55:08 -1 Sorunsuz bitirdiBitirmedi073
Batman GsmMervan OrpakE140:57:52 -1 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış074
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiEmre DuranE14Hedef AtlamışElenmiş075
Pardus Gençlik Ve Spor KulübüDora Kayra DeğerE14BaşlamamışHedef Atlamış075
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiEfsun Berna AkcanK100:11:14 -1 Sorunsuz bitirdi0:12:44 -1 Sorunsuz bitirdi01
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiAda Zümra YılmazK100:18:13 -1 Sorunsuz bitirdi0:14:42 -1 Sorunsuz bitirdi02
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiEla ÖzdemirK100:16:58 -1 Sorunsuz bitirdi0:15:38 -1 Sorunsuz bitirdi03
Pardus Gençlik Ve Spor KulübüMeryem Serra AkarslanK100:17:34 -1 Sorunsuz bitirdi0:15:47 -1 Sorunsuz bitirdi04
Ege Maraton Spor Kulübü DerneğiEzel AvcıK100:16:26 -1 Sorunsuz bitirdi0:17:25 -1 Sorunsuz bitirdi05
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiNurbanu BayraktarK100:20:00 -1 Sorunsuz bitirdi0:17:00 -1 Sorunsuz bitirdi06
Pardus Gençlik Ve Spor KulübüDilruba DenizK100:16:34 -1 Sorunsuz bitirdi0:21:48 -1 Sorunsuz bitirdi07
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiZeynep ŞekerK100:22:06 -1 Sorunsuz bitirdi0:17:22 -1 Sorunsuz bitirdi08
Pardus Gençlik Ve Spor KulübüZeynep Rumeysa MertK100:20:29 -1 Sorunsuz bitirdi0:18:46 -1 Sorunsuz bitirdi09
Pusat Spor Kulübü DerneğiDefne Elif NacakK100:24:04 -1 Sorunsuz bitirdi0:19:28 -1 Sorunsuz bitirdi010
Altun Hedef Gençlik Spor Kulübü DerneğiSudenur TiftikK100:24:47 -1 Sorunsuz bitirdi0:25:32 -1 Sorunsuz bitirdi011
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü Derneğiİdil Talya DoğanK100:29:12 -1 Sorunsuz bitirdi0:25:21 -1 Sorunsuz bitirdi012
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiNisanur BabaK10Elenmiş0:18:09 -1 Sorunsuz bitirdi013
Bursa Hedef Gençlik Ve Doğa Sporları KulübüElif Beren UçarK100:40:25 -1 Sorunsuz bitirdi0:31:13 -1 Sorunsuz bitirdi014
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiBeren CeylanK10Bitirmedi0:19:23 -1 Sorunsuz bitirdi015
Bursa Hedef Gençlik Ve Doğa Sporları KulübüZeynep Buğlem KurtulmuşK100:38:02 -1 Sorunsuz bitirdi0:41:46 -1 Sorunsuz bitirdi016
Batman GsmNesrin ArslanK100:35:56 -1 Sorunsuz bitirdi0:48:02 -1 Sorunsuz bitirdi017
Adana Sporcu Eğitim Spor Kulübü DerneğiZeynep UzK100:19:28 -1 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış018
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiDeniz DemirayK10Hedef Atlamış0:22:29 -1 Sorunsuz bitirdi019
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiRümeysa CerdikK10Elenmiş0:25:08 -1 Sorunsuz bitirdi020
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiZeynep Sare ÇoşkunK10Hedef Atlamış0:26:35 -1 Sorunsuz bitirdi021
Batman GsmCansu GöçmenK10Bitirmedi0:44:18 -1 Sorunsuz bitirdi022
Altun Hedef Gençlik Spor Kulübü DerneğiAyşe Ebrar BalcıK10Hedef Atlamış0:48:14 -1 Sorunsuz bitirdi023
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiHatice Melek TaşcıoğluK100:53:30 -1 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış024
Batman GsmSultan GezginK101:30:40 -1 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış025
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiCeren CeylanK120:12:49 -1 Sorunsuz bitirdi0:15:02 -1 Sorunsuz bitirdi01
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiMelek TekinK120:13:26 -1 Sorunsuz bitirdi0:16:17 -1 Sorunsuz bitirdi02
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiHatice Ceylin SelçukK120:17:09 -1 Sorunsuz bitirdi0:16:44 -1 Sorunsuz bitirdi03
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiRabia AslanK120:14:08 -1 Sorunsuz bitirdi0:24:39 -1 Sorunsuz bitirdi04
Pardus Gençlik Ve Spor KulübüEylem Ada BirolK120:14:18 -1 Sorunsuz bitirdi0:26:58 -1 Sorunsuz bitirdi05
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiEzgi Nur ÇetinK120:13:24 -1 Sorunsuz bitirdi0:31:02 -1 Sorunsuz bitirdi06
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiDefne EnezK120:16:21 -1 Sorunsuz bitirdi0:23:01 -1 Sorunsuz bitirdi07
Tavşanlı Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiFatma Sude SarıK120:14:17 -1 Sorunsuz bitirdi0:28:50 -1 Sorunsuz bitirdi08
Pardus Gençlik Ve Spor KulübüEla İlboğaK120:17:06 -1 Sorunsuz bitirdi0:23:16 -1 Sorunsuz bitirdi09
Ege Maraton Spor Kulübü DerneğiLeila Türkan DolucaK120:15:16 -1 Sorunsuz bitirdi0:27:02 -1 Sorunsuz bitirdi010
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiSeher Meva BaşK120:21:20 -1 Sorunsuz bitirdi0:21:25 -1 Sorunsuz bitirdi011
Pardus Gençlik Ve Spor KulübüBerra Nisa TekneciK120:17:45 -1 Sorunsuz bitirdi0:26:14 -1 Sorunsuz bitirdi012
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiDerin DüzgünK120:15:54 -1 Sorunsuz bitirdi0:31:21 -1 Sorunsuz bitirdi013
Pusat Spor Kulübü DerneğiAyşegül Büşra KayakıranK120:18:06 -1 Sorunsuz bitirdi0:26:10 -1 Sorunsuz bitirdi014
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiElif ÇelikK120:16:12 -1 Sorunsuz bitirdi0:33:07 -1 Sorunsuz bitirdi015
Düzce Oryantiring Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiMeryem OrhanK120:18:57 -1 Sorunsuz bitirdi0:26:37 -1 Sorunsuz bitirdi016
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiCemre Ataöv DemirkanK120:20:49 -1 Sorunsuz bitirdi0:26:01 -1 Sorunsuz bitirdi017
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiCeylin DüztaşK120:21:23 -1 Sorunsuz bitirdi0:27:53 -1 Sorunsuz bitirdi018
Ege Maraton Spor Kulübü DerneğiBerçem BaltaşK120:26:03 -1 Sorunsuz bitirdi0:24:20 -1 Sorunsuz bitirdi019
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü DerneğiMelek AydınK120:23:22 -1 Sorunsuz bitirdi0:27:41 -1 Sorunsuz bitirdi020
Düzce GsmAyşenur MezarcıK120:20:14 -1 Sorunsuz bitirdi0:35:19 -1 Sorunsuz bitirdi021
Akhisar Sportif Havacılık Spor KulübüHüsna Nefes AşıkK120:17:45 -1 Sorunsuz bitirdi0:44:48 -1 Sorunsuz bitirdi022
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiEce SanguK120:23:28 -1 Sorunsuz bitirdi0:29:30 -1 Sorunsuz bitirdi023
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiDefne Duru ErdinK120:20:41 -1 Sorunsuz bitirdi0:36:51 -1 Sorunsuz bitirdi024
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiYaren YazıcıK120:26:53 -1 Sorunsuz bitirdi0:27:44 -1 Sorunsuz bitirdi025
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiZeynep İçyerK120:12:41 -1 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış026
Pusat Spor Kulübü DerneğiIrmak ÇetinK120:27:42 -1 Sorunsuz bitirdi0:27:50 -1 Sorunsuz bitirdi027
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiEfsa Sezin AkınK120:26:49 -1 Sorunsuz bitirdi0:28:59 -1 Sorunsuz bitirdi028
Zeynep Gülin Öngör Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiLeyla BaşyiğitK120:22:21 -1 Sorunsuz bitirdi0:35:42 -1 Sorunsuz bitirdi029
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiEylül ÜnmekK120:23:02 -1 Sorunsuz bitirdi0:36:11 -1 Sorunsuz bitirdi030
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiNeva KaragözK120:29:38 -1 Sorunsuz bitirdi0:29:01 -1 Sorunsuz bitirdi031
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiZeynep Sude KulK120:25:58 -1 Sorunsuz bitirdi0:33:53 -1 Sorunsuz bitirdi032
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü DerneğiMelisa YörükK120:23:46 -1 Sorunsuz bitirdi0:39:23 -1 Sorunsuz bitirdi033
Pardus Gençlik Ve Spor KulübüEkin Nehir GöbelK120:24:37 -1 Sorunsuz bitirdi0:40:42 -1 Sorunsuz bitirdi034
Altun Hedef Gençlik Spor Kulübü DerneğiBuse Naz TekK120:48:09 -1 Sorunsuz bitirdi0:24:35 -1 Sorunsuz bitirdi035
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü Derneğiİlkim ErbaşK120:26:31 -1 Sorunsuz bitirdi0:40:20 -1 Sorunsuz bitirdi036
Adana Doğa Ve Su Sporları Spor Kulübü DerneğiEla Naz TabakçıoğluK121:09:20 -1 Sorunsuz bitirdi0:23:28 -1 Sorunsuz bitirdi037
Batman GsmAsmin AfşarK120:36:27 -1 Sorunsuz bitirdi0:31:39 -1 Sorunsuz bitirdi038
Bostanlıspor Gençlik Spor KulübüIrmak AltanK120:28:28 -1 Sorunsuz bitirdi0:42:17 -1 Sorunsuz bitirdi039
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü DerneğiTuba KandemirK120:33:26 -1 Sorunsuz bitirdi0:41:11 -1 Sorunsuz bitirdi040
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiEcenur AlbayrakK120:31:36 -1 Sorunsuz bitirdi0:44:27 -1 Sorunsuz bitirdi041
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü DerneğiÇisem UcaK120:36:36 -1 Sorunsuz bitirdi0:40:44 -1 Sorunsuz bitirdi042
Ege Atletik Spor KülübüMasal BozkurtK120:45:26 -1 Sorunsuz bitirdi0:37:00 -1 Sorunsuz bitirdi043
Batman GsmEda BalicaK120:53:05 -1 Sorunsuz bitirdi0:36:29 -1 Sorunsuz bitirdi044
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiBilgehan Esmanur ÖzdurakK120:43:40 -1 Sorunsuz bitirdi0:43:47 -1 Sorunsuz bitirdi045
Bursa Sınav Okulları Spor Kulübü DerneğiÖykü Zeynep KamacıK12Elenmiş0:23:53 -1 Sorunsuz bitirdi046
Altun Hedef Gençlik Spor Kulübü DerneğiZeynep Nisa TüfekçiK120:45:39 -1 Sorunsuz bitirdi0:48:09 -1 Sorunsuz bitirdi047
Batman GsmAğin AfşarK120:54:22 -1 Sorunsuz bitirdi0:43:14 -1 Sorunsuz bitirdi048
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü DerneğiEla YılmazK120:51:19 -1 Sorunsuz bitirdi0:46:14 -1 Sorunsuz bitirdi049
Pusat Spor Kulübü DerneğiSümeyye AndaçK120:22:18 -1 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış050
Pusat Spor Kulübü DerneğiEkin Su ŞenolK121:06:35 -1 Sorunsuz bitirdi0:39:57 -1 Sorunsuz bitirdi051
Kuzey Oryantiring Spor Kulübü DerneğiFatma Melek GürgenburanK120:22:31 -1 Sorunsuz bitirdiBaşlamamış052
Batman GsmZerya İlminK120:44:45 -1 Sorunsuz bitirdi0:59:50 -1 Sorunsuz bitirdi053
Erdemli Belediye Spor Kulübü DerneğiAzime Nur Evşan AltunçiçekK120:25:47 -1 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış054
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiAzra Duru SarıvazK120:32:51 -1 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış055
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü Derneğiİsranur KuturK12Bitirmedi0:51:43 -1 Sorunsuz bitirdi056
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiNurhayal BeşikK121:39:49 -1 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış057
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü Derneğiİnci AkcanK140:14:39 -1 Sorunsuz bitirdi0:30:37 -1 Sorunsuz bitirdi01
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü Derneğiİrem Gül NazlımoğluK140:17:15 -1 Sorunsuz bitirdi0:27:59 -1 Sorunsuz bitirdi02
Altun Hedef Gençlik Spor Kulübü DerneğiHatice Elif KurtK140:17:23 -1 Sorunsuz bitirdi0:28:52 -1 Sorunsuz bitirdi03
Bursa Sınav Okulları Spor Kulübü DerneğiBelinay OkurK140:16:59 -1 Sorunsuz bitirdi0:32:24 -1 Sorunsuz bitirdi04
Bursa Oryantiring Spor KulübüEce Su ÖzgürK140:23:28 -1 Sorunsuz bitirdi0:30:28 -1 Sorunsuz bitirdi05
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiCeylinaz MutK140:22:58 -1 Sorunsuz bitirdi0:34:54 -1 Sorunsuz bitirdi06
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiZeynep BalyemezK140:21:19 -1 Sorunsuz bitirdi0:37:54 -1 Sorunsuz bitirdi07
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiZeynep Büsra DenizK140:22:20 -1 Sorunsuz bitirdi0:36:39 -1 Sorunsuz bitirdi08
Bursa Hedef Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübüİrem ÖzelerK140:31:18 -1 Sorunsuz bitirdi0:30:20 -1 Sorunsuz bitirdi09
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü DerneğiNisanur UysalK140:31:18 -1 Sorunsuz bitirdi0:30:50 -1 Sorunsuz bitirdi010
Mersin Eğitim Kültür Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiBetül Zehra GülerK140:28:40 -1 Sorunsuz bitirdi0:34:51 -1 Sorunsuz bitirdi011
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiAren ArdıçK140:27:15 -1 Sorunsuz bitirdi0:38:11 -1 Sorunsuz bitirdi012
Bursa Hedef Gençlik Ve Doğa Sporları KulübüBerrak BilginK140:31:52 -1 Sorunsuz bitirdi0:39:24 -1 Sorunsuz bitirdi013
Batman GsmArjin GezginK140:33:14 -1 Sorunsuz bitirdi0:38:35 -1 Sorunsuz bitirdi014
Eskişehir GsmSukeyna BaşbörekciK140:27:56 -1 Sorunsuz bitirdi0:44:28 -1 Sorunsuz bitirdi015
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiBeril ÖzerK140:31:08 -1 Sorunsuz bitirdi0:42:06 -1 Sorunsuz bitirdi016
Altun Hedef Gençlik Spor Kulübü DerneğiParla ÇeşitliK140:49:01 -1 Sorunsuz bitirdi0:33:51 -1 Sorunsuz bitirdi017
Pardus Gençlik Ve Spor KulübüAslı ÖzyurtK140:31:00 -1 Sorunsuz bitirdi0:44:13 -1 Sorunsuz bitirdi018
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiElifnaz OnurK140:38:03 -1 Sorunsuz bitirdi0:39:32 -1 Sorunsuz bitirdi019
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiTülay BibiK140:35:42 -1 Sorunsuz bitirdi0:43:38 -1 Sorunsuz bitirdi020
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiAleyna ZeybekK140:31:04 -1 Sorunsuz bitirdi0:50:50 -1 Sorunsuz bitirdi021
Düzce Oryantiring Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiCemre KaramahmutK140:31:34 -1 Sorunsuz bitirdi0:50:13 -1 Sorunsuz bitirdi022
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiEylül AtayK140:30:47 -1 Sorunsuz bitirdi0:55:47 -1 Sorunsuz bitirdi023
Eskişehir Oryantiring Spor Kulübü DerneğiAyşenur DemirelK140:24:44 -1 Sorunsuz bitirdi1:16:03 -1 Sorunsuz bitirdi024
Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiElif Nisa DenizK140:30:34 -1 Sorunsuz bitirdi1:09:52 -1 Sorunsuz bitirdi025
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiBegüm GüleçK140:33:52 -1 Sorunsuz bitirdi1:02:52 -1 Sorunsuz bitirdi026
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü Derneğiİdil Cemre ÜlküK140:25:17 -1 Sorunsuz bitirdi1:34:09 -1 Sorunsuz bitirdi027
Batman GsmDilek ÇiftçiK141:27:29 -1 Sorunsuz bitirdi0:41:28 -1 Sorunsuz bitirdi028
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiBerra TiryakioğluK140:35:07 -1 Sorunsuz bitirdi1:05:57 -1 Sorunsuz bitirdi029
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiDilara ŞahinK140:37:06 -1 Sorunsuz bitirdi1:03:57 -1 Sorunsuz bitirdi030
Bursa Hedef Gençlik Ve Doğa Sporları KulübüYaren YılmazK140:46:03 -1 Sorunsuz bitirdi0:54:44 -1 Sorunsuz bitirdi031
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiNehir KarakoçakK140:34:52 -1 Sorunsuz bitirdi1:09:00 -1 Sorunsuz bitirdi032
Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiEce RasimK140:19:14 -1 Sorunsuz bitirdiBitirmedi033
Ege Maraton Spor Kulübü DerneğiEylül ÇelikK140:43:36 -1 Sorunsuz bitirdi1:05:46 -1 Sorunsuz bitirdi034
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiMümine Beyza GünayK140:20:19 -1 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış035
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiBurcu Dila AbayK140:20:51 -1 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış036
Adana Sporcu Eğitim Spor Kulübü DerneğiGülseren ErekK140:42:08 -1 Sorunsuz bitirdi1:24:21 -1 Sorunsuz bitirdi037
Düzce GsmElif Ecrin YiğitK140:48:19 -1 Sorunsuz bitirdi1:25:19 -1 Sorunsuz bitirdi038
Düzce GsmZümra Selin KoçK140:23:27 -1 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış039
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiEla DumanK14Bitirmedi0:45:49 -1 Sorunsuz bitirdi040
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiEzgi ÖzdemirK14Hedef Atlamış0:48:02 -1 Sorunsuz bitirdi041
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiEcrin YazıkK14Hedef Atlamış0:49:04 -1 Sorunsuz bitirdi042
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü DerneğiSosi AbekK140:27:09 -1 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış043
Bursa Hedef Gençlik Ve Doğa Sporları KulübüBaşak KoşarK140:32:42 -1 Sorunsuz bitirdiBitirmedi044
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiSema SayınK140:33:23 -1 Sorunsuz bitirdiBitirmedi045
Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiEzgi ArslanK14Hedef Atlamış1:03:58 -1 Sorunsuz bitirdi046
Ankara Gsmİdil TanrıseverK140:37:18 -1 Sorunsuz bitirdiZaman aşımı047
Zeynep Gülin Öngör Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiFatmanaz BiçerK140:37:23 -1 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış048
Düzce Oryantiring Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiZülal Azra AltıokK14Hedef Atlamış1:12:29 -1 Sorunsuz bitirdi049
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiCeylin Müşerref UğurK140:41:20 -1 Sorunsuz bitirdiBitirmedi050
Adana Doğa Ve Su Sporları Spor Kulübü DerneğiEce AtaK14Hedef Atlamış1:38:05 -1 Sorunsuz bitirdi051
Adana Doğa Ve Su Sporları Spor Kulübü DerneğiYagmur SendurK141:01:11 -1 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış052
Batman GsmFigen ArslanK141:31:31 -1 Sorunsuz bitirdiBitirmedi053
Adana Doğa Ve Su Sporları Spor Kulübü DerneğiElanur ÇakırK14Hedef AtlamışHedef Atlamış054
Nevşehir GsmGökçen Beril AtamanK14Hedef AtlamışHedef Atlamış054
Balıkesir Oryantiring Ve Doğa Sporları KulübüBegüm PancarcıK14ElenmişHedef Atlamış054
Düzce GsmElif Naz MucukK14BitirmediHedef Atlamış054
Adana Doğa Ve Su Sporları Spor Kulübü DerneğiEylül AtaK14Hedef AtlamışHedef Atlamış054