2018-2019 ÖZEL 1.ULUSLARARASI BURSA-TRİLYE ORYANTİRİNG YARIŞI
İşlem başarıyla tamamlandı
Kategori
Sıralama
KulüpSporcuKategori1. Gün2. GünPuanSıralama
Bursa Sarp Dağcılık ve Doğa Sporları KulübüMehmet Hasan KurtulmusE1000:22:20 50 Sorunsuz bitirdi00:15:49 50 Sorunsuz bitirdi1001
Bursa Oryantiring Spor KulübüAltar ÇoskunE1000:26:24 42 Sorunsuz bitirdi00:20:46 38 Sorunsuz bitirdi802
Bursa Hedef Gençlik Ve Doğa Sporları KulübüKaan KerişE10Hedef AtlamışBitirmedi03
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiGürhan HorosanliE1200:12:49 38 Sorunsuz bitirdi00:29:00 34 Sorunsuz bitirdi721
Bursa Oryantiring Spor KulübüUgur Batu YalçınE1200:24:31 20 Sorunsuz bitirdi00:19:36 50 Sorunsuz bitirdi702
Bursa Oryantiring Spor KulübüBerat Alp YalçınE1200:09:49 50 Sorunsuz bitirdi00:50:41 19 Sorunsuz bitirdi693
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiYusuf VurgunE1200:10:03 49 Sorunsuz bitirdi00:56:15 17 Sorunsuz bitirdi664
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiEnes UlutasE1200:14:23 34 Sorunsuz bitirdi00:31:11 31 Sorunsuz bitirdi655
Demirtaş Spor Kulübü DerneğiToprak IlkarE1200:28:17 17 Sorunsuz bitirdi00:29:06 34 Sorunsuz bitirdi516
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiBurak Hamza TurnaE1200:16:00 31 Sorunsuz bitirdi01:02:22 16 Sorunsuz bitirdi477
Bursa Oryantiring Spor KulübüEmin TopyürekE1200:21:54 22 Sorunsuz bitirdi01:00:44 16 Sorunsuz bitirdi388
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiSalih Efe BayramE1200:21:35 23 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış239
Bursa Oryantiring Spor KulübüArda AkdenizE12Hedef Atlamış01:08:19 14 Sorunsuz bitirdi1410
Demirtaş Spor Kulübü DerneğiGörkem YavasE1400:10:16 48 Sorunsuz bitirdi00:29:21 50 Sorunsuz bitirdi981
Bursa Oryantiring Spor KulübüEmre KirgilE1400:09:53 50 Sorunsuz bitirdi00:35:30 41 Sorunsuz bitirdi912
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiBerat VisneE1400:11:23 43 Sorunsuz bitirdi00:39:53 37 Sorunsuz bitirdi803
Kuzey Oryantiring Spor Kulübü DerneğiUmut Devrim IlkerengilE1400:11:04 45 Sorunsuz bitirdi00:49:01 30 Sorunsuz bitirdi754
Demirtaş Spor Kulübü DerneğiEfe DönmezE1400:11:50 42 Sorunsuz bitirdi00:53:07 28 Sorunsuz bitirdi705
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiSerhat EkrenE1400:20:34 24 Sorunsuz bitirdi00:45:51 32 Sorunsuz bitirdi566
Cumalıkızık Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiKazim Cenkay ImalE1400:14:44 34 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış347
İnegöl Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiMehmet Emin UzelE1400:29:38 17 Sorunsuz bitirdiBitirmedi178
Kuzey Oryantiring Spor Kulübü DerneğiBora Ugur ÖzkaranfilE1600:08:18 50 Sorunsuz bitirdi00:28:24 50 Sorunsuz bitirdi1001
Kuzey Oryantiring Spor Kulübü DerneğiAnıl IşıksoyE1600:09:02 46 Sorunsuz bitirdi00:35:49 40 Sorunsuz bitirdi862
Bursa Oryantiring Spor KulübüAhmet ÖzbeyE1600:09:35 43 Sorunsuz bitirdi00:33:19 43 Sorunsuz bitirdi863
Bursa Oryantiring Spor KulübüEray AydinE1600:13:36 31 Sorunsuz bitirdi00:43:15 33 Sorunsuz bitirdi643
Demirtaş Spor Kulübü DerneğiKinay GültanE1600:16:25 25 Sorunsuz bitirdi00:52:24 27 Sorunsuz bitirdi524
Bursa Oryantiring Spor KulübüBakihan OrduE1600:15:37 27 Sorunsuz bitirdi01:02:15 23 Sorunsuz bitirdi505
Cumalıkızık Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAli DeligözE1600:16:12 26 Sorunsuz bitirdi01:14:36 19 Sorunsuz bitirdi456
Cumalıkızık Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiOrhan UralE1600:20:47 20 Sorunsuz bitirdi01:21:06 18 Sorunsuz bitirdi387
Değirmendere Doğaspor Kulübü DerneğiVolkan AçarE1600:24:02 17 Sorunsuz bitirdi 0 Sorunsuz bitirdi178
Cumalıkızık Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiEren Kadir PaluluogluE1600:34:36 12 Sorunsuz bitirdiBaşlamamış129
Rota Oryantiring Spor Kulübü DerneğiUgur ÜstündagE1800:10:45 50 Sorunsuz bitirdi00:40:58 50 Sorunsuz bitirdi1001
Kuzey Oryantiring Spor Kulübü DerneğiAyberk KalgayE1800:14:40 37 Sorunsuz bitirdi00:49:17 42 Sorunsuz bitirdi792
İstanbul Haydarpaşa Lisesi Spor KulübüBurak KurtE1800:24:28 22 Sorunsuz bitirdi01:14:25 28 Sorunsuz bitirdi503
İstanbul Haydarpaşa Lisesi Spor KulübüAli Ulas GünesE1800:34:11 16 Sorunsuz bitirdi01:06:02 31 Sorunsuz bitirdi474
Rota Oryantiring Spor Kulübü DerneğiYasin Mert TürkogluE1800:11:56 45 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış455
İstanbul Haydarpaşa Lisesi Spor KulübüHakki Orhun AkenginE1800:35:32 15 Sorunsuz bitirdi01:26:00 24 Sorunsuz bitirdi396
İstanbul Haydarpaşa Lisesi Spor KulübüBerkay KopuzE1800:47:35 11 Sorunsuz bitirdi01:31:54 22 Sorunsuz bitirdi337
Bursa Oryantiring Spor KulübüInanç ÖrenE1800:44:28 12 Sorunsuz bitirdi01:40:51 20 Sorunsuz bitirdi328
İstanbul Haydarpaşa Lisesi Spor KulübüOgulcan AydokanE1800:30:10 18 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış189
Neo Doğa Sporları DerneğiMert YıldızE2000:22:01 50 Sorunsuz bitirdi00:53:31 50 Sorunsuz bitirdi1001
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiHaldun BozkurtE2100:19:59 50 Sorunsuz bitirdi00:56:46 50 Sorunsuz bitirdi1001
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiAlper SaydamE2100:22:09 45 Sorunsuz bitirdi01:03:30 45 Sorunsuz bitirdi902
Değirmendere Doğaspor Kulübü DerneğiYakup AlpaslanE2100:36:22 27 Sorunsuz bitirdi 0 Sorunsuz bitirdi273
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiKadri KocaerE3500:13:51 50 Sorunsuz bitirdi00:48:46 47 Sorunsuz bitirdi971
İnegöl Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiTarik SekerE3500:14:52 47 Sorunsuz bitirdi00:46:14 49 Sorunsuz bitirdi962
Kahramanmaraş Edeler Doğa Sporları Kulübü DerneğiMehmet ÜnalE3500:16:04 43 Sorunsuz bitirdi00:45:41 50 Sorunsuz bitirdi933
İstanbul GsmFirat SungurE3500:19:00 36 Sorunsuz bitirdi00:50:15 45 Sorunsuz bitirdi814
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiSinan SenE4500:10:29 50 Sorunsuz bitirdi00:35:16 50 Sorunsuz bitirdi1001
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiErcüment UstaE4500:12:23 42 Sorunsuz bitirdi00:39:40 44 Sorunsuz bitirdi862
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiMükremin Güven SolmazE4500:13:23 39 Sorunsuz bitirdi00:41:17 43 Sorunsuz bitirdi823
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiMehmet Berkay KiliçogluE4500:13:41 38 Sorunsuz bitirdi00:42:05 42 Sorunsuz bitirdi804
Demirtaş Spor Kulübü DerneğiHilmi MertE4500:18:14 29 Sorunsuz bitirdi00:54:41 32 Sorunsuz bitirdi615
Değirmendere Doğaspor Kulübü DerneğiAli Günal ErdemE4500:26:37 20 Sorunsuz bitirdi 0 Sorunsuz bitirdi206
İnegöl Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiMelek TekinK1000:20:14 42 Sorunsuz bitirdi00:28:50 28 Sorunsuz bitirdi701
Bursa Oryantiring Spor KulübüEce Naz SönmezK10Hedef Atlamış00:15:57 50 Sorunsuz bitirdi502
Bursa Hedef Gençlik Ve Doğa Sporları KulübüYaren YılmazK1000:16:49 50 Sorunsuz bitirdiBitirmedi502
Bursa Hedef Gençlik Ve Doğa Sporları KulübüBaşak KoşarK10Hedef AtlamışHedef Atlamış04
Cumalıkızık Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiIrem ÖzelerK1200:21:53 37 Sorunsuz bitirdi00:27:56 50 Sorunsuz bitirdi871
Cumalıkızık Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiBerrak BilginK1200:20:57 39 Sorunsuz bitirdi00:37:00 38 Sorunsuz bitirdi772
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiElif Derya ÖzkanK1200:16:10 50 Sorunsuz bitirdi00:56:14 25 Sorunsuz bitirdi753
Bursa Oryantiring Spor KulübüÜmmühan Zeynep AkyürekK1200:22:45 36 Sorunsuz bitirdi00:39:25 35 Sorunsuz bitirdi714
Bursa Hedef Gençlik Ve Doğa Sporları KulübüCeren ÖzelerK1400:09:53 50 Sorunsuz bitirdi00:28:01 50 Sorunsuz bitirdi1001
İnegöl Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAleyna MindenK1400:11:45 42 Sorunsuz bitirdi00:42:01 33 Sorunsuz bitirdi752
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiSemanur ÖzdemirK1400:15:23 32 Sorunsuz bitirdi00:39:27 36 Sorunsuz bitirdi683
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiGamze BayrakK1400:16:11 31 Sorunsuz bitirdi00:49:52 28 Sorunsuz bitirdi594
İnegöl Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAzra CoskunK1400:18:57 26 Sorunsuz bitirdi00:46:53 30 Sorunsuz bitirdi565
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiBeyza AtaçK14Hedef Atlamış00:54:10 26 Sorunsuz bitirdi266
D.S.İ. BentsporGülce ÇelikK1600:08:46 50 Sorunsuz bitirdi00:25:28 50 Sorunsuz bitirdi1001
Demirtaş Spor Kulübü DerneğiBelinay KayaK1600:14:42 30 Sorunsuz bitirdi00:46:47 27 Sorunsuz bitirdi572
Bursa Yıldırım Doğa Sporları Gençlik Ve Spor KulübüBetül ÖnalK1600:16:01 27 Sorunsuz bitirdi00:41:49 30 Sorunsuz bitirdi573
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiRümeysa EsenK1600:13:24 33 Sorunsuz bitirdi01:16:34 17 Sorunsuz bitirdi503
Demirtaş Spor Kulübü DerneğiIrem Nur ÇanK1600:17:57 24 Sorunsuz bitirdi00:58:43 22 Sorunsuz bitirdi464
Bursa Oryantiring Spor KulübüAyse Nur KoçK1600:27:57 16 Sorunsuz bitirdi00:43:44 29 Sorunsuz bitirdi455
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiLube PehlivanK1600:16:58 26 Sorunsuz bitirdi01:22:22 15 Sorunsuz bitirdi416
Cumalıkızık Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiSudenur DemirciK16Hedef Atlamış00:34:22 37 Sorunsuz bitirdi377
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiMinel ÇaliskanK1600:22:27 20 Sorunsuz bitirdiBaşlamamış208
İnegöl Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiZeynep UlutasK1600:24:33 18 Sorunsuz bitirdiBitirmedi189
Cumalıkızık Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiRabia AydinçakirK1600:27:34 16 Sorunsuz bitirdiBitirmedi1610
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiSude BakirK1600:29:02 15 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış1511
Bursa Oryantiring Spor KulübüGamze KurnazK1800:17:12 46 Sorunsuz bitirdi01:06:19 42 Sorunsuz bitirdi881
Bursa Yıldırım Doğa Sporları Gençlik Ve Spor KulübüTugba VatanseverK1800:22:21 35 Sorunsuz bitirdi00:55:03 50 Sorunsuz bitirdi852
Bursa Oryantiring Spor KulübüIrem ZeytinciogluK1800:20:05 39 Sorunsuz bitirdi01:27:10 32 Sorunsuz bitirdi713
İstanbul Haydarpaşa Lisesi Spor KulübüCeyda ÇaglarK1800:22:11 36 Sorunsuz bitirdi01:30:43 30 Sorunsuz bitirdi664
Adım Gençlik Spor Ve Eğitim Kulübü DerneğiTugba ÇetinK1800:15:46 50 Sorunsuz bitirdiZaman aşımı505
Bursa GsmNecmiye ÇaliskanK20Başlamamış00:57:51 50 Sorunsuz bitirdi501
İnegöl Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiHilal OruçK2100:14:54 50 Sorunsuz bitirdi00:49:18 50 Sorunsuz bitirdi1001
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiGonca ÜnalK2100:18:57 39 Sorunsuz bitirdi00:58:17 42 Sorunsuz bitirdi812
İnegöl Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiBüsra AkkusK2100:22:44 33 Sorunsuz bitirdi01:03:50 39 Sorunsuz bitirdi723
İnegöl Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiRabia Nur ArtunK2100:21:48 34 Sorunsuz bitirdi01:06:30 37 Sorunsuz bitirdi714
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiZeynep AbaliK2100:23:22 32 Sorunsuz bitirdi01:34:00 26 Sorunsuz bitirdi585
Değirmendere Doğaspor Kulübü DerneğiAyse Kübra AktasK2100:48:49 15 Sorunsuz bitirdi01:22:12 30 Sorunsuz bitirdi456
Kuzey Oryantiring Spor Kulübü DerneğiGülcan ÇelikK3500:22:01 50 Sorunsuz bitirdi00:54:29 50 Sorunsuz bitirdi1001
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiCemile UstaK4500:16:29 50 Sorunsuz bitirdi00:43:40 50 Sorunsuz bitirdi1001
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiBanu KiliçogluK4500:17:20 48 Sorunsuz bitirdi01:02:25 35 Sorunsuz bitirdi832
Kuzey Oryantiring Spor Kulübü DerneğiNeval IlkerengilK4500:26:18 31 Sorunsuz bitirdi00:49:06 44 Sorunsuz bitirdi753
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiSibel SenK4500:20:48 40 Sorunsuz bitirdi01:13:20 30 Sorunsuz bitirdi704
Değirmendere Doğaspor Kulübü DerneğiMürvet DirimK45Hedef Atlamış01:39:39 22 Sorunsuz bitirdi225
Değirmendere Doğaspor Kulübü DerneğiNergiz ErdoganK45Hedef Atlamış 0 Sorunsuz bitirdi06