2018-2019 ÖZEL ORDU OKSİJEN ORYANTİRİNG YARIŞLARI (PUAN2)
İşlem başarıyla tamamlandı
Kategori
Sıralama
KulüpSporcuKategori1. GünPuanSıralama
Altun Hedef Gençlik Spor Kulübü DerneğiEren Efe SerinE1200:15:00 50 Sorunsuz bitirdi501
Altun Hedef Gençlik Spor Kulübü DerneğiBurak Efe DegirmenciE1200:15:37 48 Sorunsuz bitirdi482
Gelecek Spor KulübüKıvanç GölköyE1200:18:18 41 Sorunsuz bitirdi413
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiAhmet DemirE1200:23:54 31 Sorunsuz bitirdi314
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiSerhat Kayra GüreşçiE1200:28:32 26 Sorunsuz bitirdi265
Altun Hedef Gençlik Spor Kulübü DerneğiAtay Emre PolatE12Bitirmedi06
Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAltar Ilgaz TuzcuogullariE1400:09:30 50 Sorunsuz bitirdi501
Mersin Eğitim Kültür Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiBahattin Emre GülerE1400:09:56 48 Sorunsuz bitirdi482
Mersin Eğitim Kültür Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiBatuhan BayramE1400:09:51 48 Sorunsuz bitirdi483
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiAlperen BoynukaraE1400:10:55 44 Sorunsuz bitirdi443
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiMert Ali AkçayE1400:10:53 44 Sorunsuz bitirdi444
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiBaran GüçükE1400:10:59 43 Sorunsuz bitirdi434
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiMehmetefe ElmasE1400:10:56 43 Sorunsuz bitirdi435
Mersin Eğitim Kültür Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiMusa Kerem MetinE1400:11:33 41 Sorunsuz bitirdi415
Boyabat Yaşar Topçu Yibo Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiSatilmis KaraE1400:12:47 37 Sorunsuz bitirdi376
Mersin Eğitim Kültür Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiMurat Efe ÜlkürE1400:12:58 37 Sorunsuz bitirdi377
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiTughan ErcanE1400:13:41 35 Sorunsuz bitirdi357
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiMuhammet Mustafa ÇalisE1400:15:02 32 Sorunsuz bitirdi328
Boyabat Yaşar Topçu Yibo Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiMuhammet AkayE1400:16:25 29 Sorunsuz bitirdi299
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiEsat KeskinE1400:18:14 26 Sorunsuz bitirdi2610
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiMuhammed Şamil GözüdikE1400:17:56 26 Sorunsuz bitirdi2611
Kahramanmaraş Edeler Doğa Sporları Kulübü DerneğiAli Eren KılavuzE1400:29:31 16 Sorunsuz bitirdi1611
Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiKudret TürkmenogluE1600:12:10 50 Sorunsuz bitirdi501
Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiHasan TütüncüE1600:12:17 50 Sorunsuz bitirdi502
Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiÖmer Faruk TürkmenogluE1600:13:30 45 Sorunsuz bitirdi452
Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiKerem AktasE1600:16:11 38 Sorunsuz bitirdi383
Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiÖzdemir KerkitE1600:16:48 36 Sorunsuz bitirdi364
Boyabat Yaşar Topçu Yibo Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiYakup DemirE1600:16:42 36 Sorunsuz bitirdi365
Boyabat Yaşar Topçu Yibo Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiHasan Emre KabalE1600:16:49 36 Sorunsuz bitirdi365
Niksar Belediye Spor Kulübü DerneğiMertcan ErogluE1600:17:09 35 Sorunsuz bitirdi355
Niksar Belediye Spor Kulübü DerneğiAlperen KolayE1600:18:25 33 Sorunsuz bitirdi336
Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAhmet TiryakiE1600:20:14 30 Sorunsuz bitirdi307
Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiMert ÇolakE1600:21:04 29 Sorunsuz bitirdi298
Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAhmet Ozan ÖzvatanE1600:21:54 28 Sorunsuz bitirdi289
Boyabat Yaşar Topçu Yibo Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiHamdi YilmazE1600:22:14 27 Sorunsuz bitirdi2710
Altun Hedef Gençlik Spor Kulübü DerneğiTaha Mustafa AvcıoğluE1600:22:48 27 Sorunsuz bitirdi2711
Kahramanmaraş Gençlik Spor İzcilik Çevre Ve Kültür Derneği KulubuMehmet Ali KalmisE1600:23:28 26 Sorunsuz bitirdi2611
Niksar Belediye Spor Kulübü DerneğiDeniz DündarE1600:23:44 26 Sorunsuz bitirdi2612
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiMehmet GemiciE1600:25:12 24 Sorunsuz bitirdi2412
Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiPolat KemertasE1600:25:30 24 Sorunsuz bitirdi2413
Niksar Belediye Spor Kulübü DerneğiMuhammet Samet KezerE1600:29:29 21 Sorunsuz bitirdi2113
Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiKubilay KaradenizE1600:33:49 18 Sorunsuz bitirdi1814
Niksar Belediye Spor Kulübü DerneğiYusuf Berat ÖzbayE1600:33:39 18 Sorunsuz bitirdi1815
Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiBerat KayaE1600:41:23 15 Sorunsuz bitirdi1515
Kahramanmaraş GsmYusuf ErgüvenE1600:56:10 11 Sorunsuz bitirdi1116
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiBerat ÖztürkE1601:00:19 10 Sorunsuz bitirdi1017
Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiMetehan AvciE16Hedef Atlamış018
Niksar Belediye Spor Kulübü DerneğiEngin KurtE16Elenmiş018
Niksar Belediye Spor Kulübü DerneğiAli AydinE1800:12:45 50 Sorunsuz bitirdi501
Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiOguzhan BasE1800:13:30 47 Sorunsuz bitirdi472
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiAziz KiziltasE1800:13:54 46 Sorunsuz bitirdi463
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiFurkan SoranE1800:14:45 43 Sorunsuz bitirdi434
Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiHakan BakiE1800:14:40 43 Sorunsuz bitirdi435
Niksar Belediye Spor Kulübü DerneğiMusa Ekrem IlhanE1800:15:32 41 Sorunsuz bitirdi415
Kahramanmaraş Edeler Doğa Sporları Kulübü DerneğiAhmet Berke AçıkelE1800:16:13 39 Sorunsuz bitirdi396
Niksar Belediye Spor Kulübü DerneğiFurkan ÜnlüerE1800:16:10 39 Sorunsuz bitirdi397
Mersin Eğitim Kültür Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiEray ÖzdemirE1800:19:47 32 Sorunsuz bitirdi327
Niksar Belediye Spor Kulübü DerneğiMücahit BilgüE1800:21:06 30 Sorunsuz bitirdi308
Mersin Dalış Merkezi Spor Kulübü DerneğiMehmet Ali ÜnelE1800:21:11 30 Sorunsuz bitirdi309
Niksar Belediye Spor Kulübü DerneğiHayri SirtikaraE1800:21:34 30 Sorunsuz bitirdi309
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiYağız Faruk ErgülE1800:23:16 27 Sorunsuz bitirdi279
Niksar Belediye Spor Kulübü DerneğiSemih Can GünesE1800:33:41 19 Sorunsuz bitirdi1910
Niksar Belediye Spor Kulübü DerneğiSezgin DemirE1800:32:45 19 Sorunsuz bitirdi1911
Kahramanmaraş Edeler Doğa Sporları Kulübü DerneğiHaci Çaglar NizamogluE1800:51:53 12 Sorunsuz bitirdi1211
Ordu Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiFirat HekimE18Hedef Atlamış012
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiEmre ÇakmakE18Hedef Atlamış012
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiBugra GündüzE18Hedef Atlamış012
Kahramanmaraş Edeler Doğa Sporları Kulübü DerneğiAhmet ÜnalE18Hedef Atlamış012
Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiKalender Metehan KayaE2000:15:18 50 Sorunsuz bitirdi501
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiTalha GündayE2000:15:43 49 Sorunsuz bitirdi492
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiHüseyin Cem AtamanE2000:18:42 41 Sorunsuz bitirdi413
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiErdem CanazE2000:18:57 40 Sorunsuz bitirdi404
Kahramanmaraş Edeler Doğa Sporları Kulübü DerneğiBedirhan KöseE2000:20:03 38 Sorunsuz bitirdi385
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiAhmet Yigit TabakE2000:23:36 32 Sorunsuz bitirdi326
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiBatuhan AltuntasE2000:24:40 31 Sorunsuz bitirdi317
Kahramanmaraş Gençlik Spor İzcilik Çevre Ve Kültür Derneği KulubuKadir Çelebi BalverenE2000:24:40 31 Sorunsuz bitirdi318
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiAli Tayyib GöktasE2000:28:54 26 Sorunsuz bitirdi268
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiHasan Furkan BaysalE2000:31:20 24 Sorunsuz bitirdi249
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiMücahit ÖzkayaE2100:18:14 50 Sorunsuz bitirdi501
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiAhmet Berkan KuzuogluE2100:19:18 47 Sorunsuz bitirdi472
İstanbul Doğa Sporları Kulübü DerneğiHasan Kaan EzikE3500:21:30 50 Sorunsuz bitirdi501
Kahramanmaraş Edeler Doğa Sporları Kulübü DerneğiMehmet AçıkelE3500:22:15 48 Sorunsuz bitirdi482
Kahramanmaraş Edeler Doğa Sporları Kulübü DerneğiHaci Ali NizamogluE3500:45:30 24 Sorunsuz bitirdi243
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiKenan AksinE4000:18:54 50 Sorunsuz bitirdi501
Mersin Eğitim Kültür Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiSalih ÇakirE4000:29:04 33 Sorunsuz bitirdi332
Mersin Eğitim Kültür Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiBülent ÜlkürE4000:29:15 32 Sorunsuz bitirdi323
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiBasak YilmazK1200:10:37 50 Sorunsuz bitirdi501
Boyabat Yaşar Topçu Yibo Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiSibel KaraK1200:13:56 38 Sorunsuz bitirdi382
Boyabat Yaşar Topçu Yibo Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiFatma KocakurtK1200:15:53 33 Sorunsuz bitirdi333
Altun Hedef Gençlik Spor Kulübü DerneğiHatice Elif KurtK1200:17:14 31 Sorunsuz bitirdi314
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiElif KeskinK1200:18:48 28 Sorunsuz bitirdi285
Pardus Gençlik Ve Spor KulübüAsli ÖzyurtK1200:22:02 24 Sorunsuz bitirdi246
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiZeynep İrem BaşoğluK1200:28:19 19 Sorunsuz bitirdi197
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiHatice Berra GözüdikK1200:29:29 18 Sorunsuz bitirdi188
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiEcem Naz VuralK1200:54:52 10 Sorunsuz bitirdi109
Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAysa Asya TuzcuogullariK1400:10:28 50 Sorunsuz bitirdi501
Mersin Eğitim Kültür Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiSila CanK1400:11:52 44 Sorunsuz bitirdi442
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiAsel AkpinarK1400:12:35 42 Sorunsuz bitirdi423
Mersin Eğitim Kültür Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiIlgin DagdelenK1400:13:40 38 Sorunsuz bitirdi384
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiŞeyma Nur ÇakırK1400:14:59 35 Sorunsuz bitirdi355
Mersin Eğitim Kültür Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiSelin KerimogluK1400:15:59 33 Sorunsuz bitirdi336
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiNurevsan ÖvüçK1400:16:22 32 Sorunsuz bitirdi327
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiMeryem Yagmur DemirK1400:17:13 30 Sorunsuz bitirdi308
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiBengihan ErcanK1400:27:34 19 Sorunsuz bitirdi199
Mersin Eğitim Kültür Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiVildan ÖktenK1400:41:08 13 Sorunsuz bitirdi1310
Pardus Gençlik Ve Spor KulübüDidem TürkkanK14Hedef Atlamış011
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiÖzüm Günes BayramogluK1600:15:59 50 Sorunsuz bitirdi501
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiZeynep UzunK1600:16:33 48 Sorunsuz bitirdi482
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiRumeysa ÖzcanK1600:17:16 46 Sorunsuz bitirdi463
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiDilek BilginK1600:17:22 46 Sorunsuz bitirdi464
Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiCansever KurtK1600:17:53 45 Sorunsuz bitirdi454
Mersin Eğitim Kültür Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiNeslihan KerimogluK1600:20:57 38 Sorunsuz bitirdi385
Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiElif Sude GüneyK1600:22:20 36 Sorunsuz bitirdi366
Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAzra ArolK1600:23:06 35 Sorunsuz bitirdi357
Boyabat Yaşar Topçu Yibo Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiSati AltunbilekK1600:25:41 31 Sorunsuz bitirdi318
Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiBerna ErginK1600:25:32 31 Sorunsuz bitirdi319
Kahramanmaraş Edeler Doğa Sporları Kulübü DerneğiBüsra ÜnalK1600:28:59 28 Sorunsuz bitirdi289
Boyabat Yaşar Topçu Yibo Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiGülseren ÖzkayaK1600:28:11 28 Sorunsuz bitirdi2810
Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiBüsra AlK1600:28:35 28 Sorunsuz bitirdi2810
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiAçelya TuranK1600:34:08 23 Sorunsuz bitirdi2310
Boyabat Yaşar Topçu Yibo Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiMihriban ÇelenkogluK1600:42:33 19 Sorunsuz bitirdi1911
Boyabat Yaşar Topçu Yibo Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiMelek IşıkK16Hedef Atlamış012
Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiElif Asli KayaK16Elenmiş012
Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiBeyza DilberK1800:16:55 50 Sorunsuz bitirdi501
Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiSevval TirisK1800:20:47 41 Sorunsuz bitirdi412
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiNagihan DemirK1800:21:41 39 Sorunsuz bitirdi393
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiYaren YilmazK1800:22:30 38 Sorunsuz bitirdi384
Mersin Dalış Merkezi Spor Kulübü DerneğiArzu ÖztürkK1800:28:03 30 Sorunsuz bitirdi305
Kahramanmaraş Gençlik Spor İzcilik Çevre Ve Kültür Derneği KulubuGülnigar BüyüksakalliK1801:31:20 9 Sorunsuz bitirdi96
Ordu Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiFatma SasmazK18Hedef Atlamış07
Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAli Osman ÖzcanliE4500:32:31 26 Sorunsuz bitirdi260
Kahramanmaraş GsmCahit ErgüvenE4500:46:40 18 Sorunsuz bitirdi180
Maraşgücü Spor KulübüHaci Veli KalmisE4500:36:35 23 Sorunsuz bitirdi230
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiMurat Türker NazliakaE4500:16:50 50 Sorunsuz bitirdi500
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiEla Ilgın YöndemK1000:35:34 50 Sorunsuz bitirdi500
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiMelike AyarK2000:31:36 33 Sorunsuz bitirdi330
Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiNur Gülnihal ÇakirK2000:20:59 50 Sorunsuz bitirdi500
Kahramanmaraş Gençlik Spor İzcilik Çevre Ve Kültür Derneği KulubuSelin Nur KozakK2000:37:52 28 Sorunsuz bitirdi280
Altun Hedef Gençlik Spor Kulübü DerneğiAysegül Güner DegirmenciK4500:34:45 50 Sorunsuz bitirdi500
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiGönül TürkkanK5000:55:01 50 Sorunsuz bitirdi500
Dere Tepe Dağcılık Doğa Sporları Ve Çevre Araştırma Kulübü DerneğiMine AvciogluK5001:05:00 42 Sorunsuz bitirdi420
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Spor Kulübü DerneğiAyse Petek BingölK5500:24:24 50 Sorunsuz bitirdi500