- / -
No Kategori Kulüp Adı Soyadı DY SI No 1.Yarış 2.Yarış
E12A PUSULA DSK-PUDOS Mustafa Kemal Şengül 2012 1408051 - 1
E14A PUSULA DSK-PUDOS Ata Çınar Çamlı 2009 1408052 - 1
E14A ADRENALİN SK Uras Kavaklıoğlu 2010 2072833 1 -
E16A BURSA ORYANTİRİNG SK Demir Özgün 2007 8041223 1 4
E16A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Kuzey Özkurt 2007 2146401 3 1
E16A İNEGÖL BELEDİYE SK Gürhan Horasanlı 2007 2042583 2 3
E16A SAFARİ DSK Mert Yılmaz 2007 9201370 4 6
E16A ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK Kubilay Karataşlı 2007 8500766 7 2
E16A İNEGÖL BELEDİYE SK Yusuf Vurğun 2007 2042581 6 5
E16A BURSA ORYANTİRİNG SK Uğur Batu Yalçın 2008 8387295 5 10
E16A BURSA ORYANTİRİNG SK Berat Alp Yalçın 2007 8135628 8 8
E16A ERDEMLİ BELEDİYE SK Osman Raşit Aydın 2007 9 7
E16A YENİMAHALLE TEKNİK SK Kayra Yetiş 2009 8501418 - 9
E16A PUSULA DSK-PUDOS Şerif Efe Sevinç 2008 1408053 - 11
E16A GEBZE GSİM SK Aras Çalış 2007 - 12
E16A GEBZE GSİM SK Enes Şaban Seymen 2007 - 13
E16A GEBZE GSİM SK Esat Düşünceli 2007 - -
E18A NİKSAR BELEDİYE SK Hüseyin Yüce 2005 8503740 1 2
E18A ANADOLU ORYANTİRİNG SK Utku Çiçek 2006 8420943 2 3
E18A BALIKESİR GSİM SK Hüseyin Şahan 2005 8501387 4 1
E18A BALIKESİR GSİM SK Halil Özdemir 2005 8500726 3 4
E18A ANADOLU ORYANTİRİNG SK Barış Sarıca 2006 8044565 5 6
E18A NİKSAR BELEDİYE SK İbrahim Ali Dalgıç 2005 7003555 6 5
E18A TAVŞANLI ORYANTİRİNG SK Muhammed Buğra Karaman 2006 8501826 7 7
E20A PUSULA DSK-PUDOS Emirhan Camuka 2003 2067765 1 2
E20A BALIKESİR GSİM SK Orbay Fatih Yıldız 2003 8670448 2 1
E20A BALIKESİR GSİM SK Hasan Emre Sarp 2005 8660025 3 4
E20A ULUDAĞ OSK Fatih Çıngı 2003 5 3
E20A YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK Tuna Şen 2003 2067763 4 6
E20A ANADOLU ORYANTİRİNG SK Muhammet Yasin Melle 2004 6 5
E21A YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK Tolga Öztürk 2002 2067859 1 2
E21A YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK Rüştü Başaran 1998 2029496 2 7
E21A ULUDAĞ OSK Sefer Yasin Arslan 2002 4 5
E21A YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK Fatih Akkuş 2001 2067852 6 3
E21A YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK Emir Öztürk 2002 7 9
E21A YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK Tolga Derviş 1995 9 8
E21A İNEGÖL ORYANTİRİNG SK Tarık Şeker 1983 9201881 5 13
E21A ULUDAĞ OSK Mehmet Kocatürk 1998 8 12
E21A YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK Samet Durgut 1999 1479987 - 1
E21A YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK Yunus Emre Uslu 1999 - 4
E21A YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK Cemal Gül 2002 - 6
E21A İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG Kaan Çakır 1994 - 10
E21A ULUDAĞ OSK Mustafa Pala 2000 - 11
E21A YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK İbrahim Alperen Kürüm 2002 3 -
E21A ULUDAĞ OSK Beytullah Karadeniz 2002 - 14
E21A ULUDAĞ OSK Ufuk Arslan 2001 - -
E21A YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK Emir İpek 2002 - -
E21E JANDARMA GÜCÜ SK Cansel Saraç 1994 8646931 1 5
E21E JANDARMA GÜCÜ SK Ahmet Kaçmaz 1985 8646930 2 2
E21E TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK Özgür Fettah 1988 8516217 3 8
E21E ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Aziz Kızıltaş 2001 8636949 5 4
E21E ALTUN ORYANTİRİNG VE ASK Şahin Demir 1999 8635801 8 1
E21E TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK Ayhan Bikir 1997 8516214 6 6
E21E JANDARMA GÜCÜ SK Ercan Dudak 1989 8646928 4 15
E21E NİKSAR BELEDİYE SK Ali Aydın 2001 8503760 7 13
E21E TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK Koray Şahin 2000 8519815 11 3
E21E JANDARMA GÜCÜ SK Ali Uçar 1985 8646934 10 10
E21E JANDARMA GÜCÜ SK Harun İşler 1990 8646935 9 16
E21E ANADOLU ORYANTİRİNG SK Huzeyfe Sığırcı 1995 8503737 12 11
E21E TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK Onur Altın 1999 8519818 14 7
E21E İNÖNÜ BELEDİYESİ SK Hüseyin Cem Ataman 1999 8518814 13 14
E21E İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG Ahmet Berkan Kuzuoğlu 1997 8300589 15 12
E21E TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK Cenk Özgüler 1999 8519817 17 9
E21E JANDARMA GÜCÜ SK Mustafa Alperen Çetinkaya 1995 8646929 16 18
E21E TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK Doğukan Koç 2000 8055758 18 19
E21E YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK Gökhan Bıçak 1993 8501372 19 21
E21E TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK Çağlar Kasım 1987 8516515 - 17
E21E ANADOLU ORYANTİRİNG SK Ali Erinmez 2000 8503708 - 20
E21E JANDARMA GÜCÜ SK Murat Arslantaş 1999 9200963 - 22
E21E KASTAMONU ORYANTİRİNG SK Turgut Köse 2003 20 -
E21E İSTANBUL DOĞA SK Orkun Aygün 2002 - -
E35 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG Cihan Sanver 1982 8501386 2 1
E35 BURSA ORYANTİRİNG SK Anton Meleshko 1982 7022029 1 2
E35 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG Devrim Caner Odabaşoğlu 1975 8501365 3 4
E35 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG İbrahim Cem Özer 1977 8631268 4 3
E35 KOCAELİ ORYANTİRİNG SK Yakup Alpaslan 1985 - 5
E40 İSTANBUL DOĞA SK Kenan Bayrakçı 1981 1 2
E40 PUSULA DSK-PUDOS Yavuz Arslan 1978 2046177 - 1
E40 PUSULA DSK-PUDOS İsmail Zeytin 1982 1408057 - 3
E40 İSTANBUL GSM Fırat Sungur 1979 1902711 - -
E40 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG Bülent Şahin 1975 8516216 - -
E45 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG Yavuz Kurtuluş Anıl 1959 8518815 1 1
E45 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG Mükremin Güven Solmaz 1969 8215969 2 2
E45 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG Necati Yıldız 1967 8055749 - 3
E45 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG Sinan Şen 1968 8168997 3 -
E45 PUSULA DSK-PUDOS Hüseyin Bayır 1977 8190314 - -
E50 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG Aret Arapoğlu 1961 8143000 1 2
E50 BURSA HEDEF GDSK Tanzer Dursun 1969 2083724 2 1
E50 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG Ali Çelebi 1959 8055755 - 3
E50 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG Arif Selçuk Öğrenci 1969 2104861 3 -
E55 BURSA GSM Mehmet Güngör 1967 2130962 1 1
E60 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Mehmet Çetin Şimşit 1962 2078674 1 2
E60 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Rahim İlgenli 1962 2083726 2 1
E60 KOCAELİ ORYANTİRİNG SK Ali Günal Erdem 1962 - 3
K14A PUSULA DSK-PUDOS Defne Duru Erdin 2009 2073003 - 1
K14A GEBZE GSİM SK Buse Tanem Holoğlu 2012 - 2
K16A İNEGÖL BELEDİYE SK Melek Tekin 2009 2042577 1 1
K16A İNEGÖL BELEDİYE SK Rabia Aslan 2009 2042578 4 3
K16A BALIKESİR GSİM SK İrem Gül Nazlımoğlu 2007 8500735 2 4
K16A BALIKESİR GSİM SK Tuana Günvaran 2007 8501389 5 2
K16A BURSA ORYANTİRİNG SK Ece Su Özgür 2008 2078622 3 5
K16A BALIKESİR GSİM SK Duru Karaduman 2007 8501358 6 7
K16A BURSA HEDEF GDSK İrem Özeler 2008 1408060 - 6
K16A BURSA ORYANTİRİNG SK İrem Güngör 2007 2083716 - 8
K16A PUSULA DSK-PUDOS Hayrünnisa Bayır 2007 2073010 - 9
K16A PUSULA DSK-PUDOS Nisanur Zeytin 2007 2073005 - 10
K18A İNEGÖL BELEDİYE SK Aleyna Minden 2006 8501395 1 3
K18A İNEGÖL BELEDİYE SK Azra Coşkun 2006 8501394 2 2
K18A BALIKESİR GSİM SK Buse Açıl 2005 8501364 4 1
K18A KUZEY ORYANTİRİNG SK Tuba Ceyda Darıcan 2005 5 4
K18A BURSA HEDEF GDSK Sıla Dursun 2005 2083713 3 -
K18A KUZEY ORYANTİRİNG SK Zeynep Ecrin Sakallı 2006 - 5
K18A KOCAELİ ORYANTİRİNG SK Asude Yaren Aşçıoğlu 2005 1452144 - 6
K20A ANADOLU ORYANTİRİNG SK Esma Melle 2003 8089651 1 2
K20A ANADOLU ORYANTİRİNG SK Betül Önal 2004 8500733 2 1
K20A İNEGÖL BELEDİYE SK Sude Naz Külah 2005 2042583 4 3
K20A BALIKESİR GSİM SK Duygu Yigen 2003 8500727 3 5
K20A ANADOLU ORYANTİRİNG SK Ayşe Nur Koç 2003 5 7
K20A ANADOLU ORYANTİRİNG SK Rumeysa Özcan 2004 8636945 6 6
K20A KUZEY ORYANTİRİNG SK Gülce Çelik 2003 1409437 - 4
K20A İNÖNÜ BELEDİYESİ SK Bahar Özçelik 2003 1409426 - 8
K20A KUZEY ORYANTİRİNG SK Berra Kaplan 2003 - 9
K20A YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK Sıla Kaya 2003 - 10
K20A YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK Ece Kırcı 2004 - 11
K20A ULUDAĞ OSK Münevver Akçay 2003 - -
K21A YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK Ayşe Pınar Dinçer 1998 1 2
K21A YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK Asiye Bayar 2002 2067857 2 5
K21A YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK Gizem Söyler 1999 2067851 3 1
K21A ULUDAĞ OSK Beyza Tekin 2001 4 4
K21A KOCAELİ ORYANTİRİNG SK Pelin Cevahir 2002 6 3
K21A YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK Tuğçe Esma Dinçtürk 2001 - 6
K21A YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK Fatma Selin Özaydın 2001 - 7
K21A YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK Esin Özcan 1998 - 8
K21A ULUDAĞ OSK Sümeyye Setenay Gürhan 2002 5 -
K21A PUSULA DSK-PUDOS Saniye Alegöz 1989 2104910 - 9
K21A YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK Gülin Esma Çaytuğ 2001 7 -
K21A ULUDAĞ OSK Esra Nur Şen 1999 - -
K21A YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK Özlem Koç 2001 2067860 - -
K21A YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK Melike Karlıoğlu 2003 - -
K21E İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG Yaren Yılmaz 2001 8518818 2 4
K21E BALIKESİR GSİM SK Buket Aydın 2001 8660022 3 2
K21E İNÖNÜ BELEDİYESİ SK Elif Gökçe Avcı Ataman 1998 8651937 7 1
K21E ANADOLU ORYANTİRİNG SK Özge Bozça 2000 5 3
K21E JANDARMA GÜCÜ SK Lale Han Kılıç 1997 8646939 4 7
K21E JANDARMA GÜCÜ SK Betül Esner 1999 8646925 8 6
K21E ULUDAĞ OSK Sevim Sevinç 2001 9 9
K21E YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK Tuğçe Yalankoz 1998 11 5
K21E JANDARMA GÜCÜ SK Aslıhan Ataoğlu 1996 8646937 10 8
K21E JANDARMA GÜCÜ SK Ayşe İşler 1997 8646922 1 -
K21E İNEGÖL ORYANTİRİNG SK Hilal Oruç 1998 8000192 6 -
K35 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG Tatiana Kalenderoğlu 1972 8664347 - 1
K40 YENİMAHALLE TEKNİK SK Ahu Yetiş 1981 8105261 - 1
K40 PUSULA DSK-PUDOS Seda Arslan 1980 8190314 - 2
K40 GEBZE GSİM SK Okşan Girgin Holoğlu 1980 - 3
K45 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG Canan Yıldız Şahin 1972 8501355 - 1
K45 KOCAELİ ORYANTİRİNG SK Gül Kurt 1978 1100461 - -
K50 BURSA HEDEF GDSK Nilüfer Dursun 1970 2078625 2 1
K50 BURSA ORYANTİRİNG SK Emine Öztürk 1970 8041607 1 -
K50 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG Özden Varol 1969 410150 - 2
K55 GEBZE GSİM SK Serap Selçuk 1968 - 1
K55 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG Yester Ani Arapoğlu 1962 1444454 - 2

TOF Çerez Kullanımı


Sitemizde kullanımınızı kolaylaştırmak için çerezleri kullanıyoruz.

Kabul Et ve Devam Et

Çerez Kullanımı Politikası

KVKK Gizlilik Politikası

Yükleniyor...