GAZİANTEP ORYANTİRİNG 1.KADEME YARDIMCI ANTRENÖR YETİŞTİRME KURSUNA KATILMAYA HAK KAZANANLAR

ORYANTİRİNG 1. KADEME YARDIMCI ANTRENÖR YETİŞTİRME KURSU

GENEL BİLGİLENDİRME ve DUYURULAR

25 Nisan-06 Mayıs  2018 tarihlerinde Gaziantep’de açılacak olan Oryantiring 1. Kademe Yardımcı Antrenör Yetiştirme Kursuna katılmaya hak kazanan kişiler aşağıdaki listede belirtilmiştir.

 Kursa katılma hakkı elde eden adayların, istenen evraklar ile 25.04.2018 tarihinde kayıt yerinde hazır bulunmaları gerekmektedir. Kurs açılış ve kayıt işlemleri 08.30 -12.30 saatleri arasında Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapılacaktır.

Açılış merasimi sonrasında genel bilgilendirme ve kursa katılım için gerekli evrakların kontrol edilmesi ve teslim alınması işlemleri gerçekleştirilecektir.

İstenen evraklarda eksik ve/veya hata olması durumunda adayların kayıt işlemleri sırasında düzeltmesi ve eksikliklerin tamamlanması istenecektir. Kayıt işlemleri bitinceye kadar belgelerindeki eksik ve hataları tamamlamayan adayların başvuruları geçersiz sayılarak kursla ilişiği kesilecektir.

Antrenör  Eğitim Yönetmeliğinin 21. Maddesine göre Temel Eğitim Derslerinden muafiyet hakkı bulunan adayların muafiyet durumlarını belgelemeleri gerekmektedir.

Adayların, muafiyet nedeni olan belgelerinin fotokopisini (önlü-arkalı ve/veya tüm bilgilerin yer alacağı şekilde) “aslı gibidir” şeklinde tasdik ettirmeleri gerekmektedir. Söz konusu belgelerde muafiyeti sağlayacak bilgilerin bulunmaması durumunda muafiyet hakkını kullanmak mümkün olmayacaktır.

İSTENEN BELGELER

a)      2 adet vesikalık fotoğraf - (Biometrik orijinal fotoğraf)

b)      Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı ya da noter onaylı sureti. - (Üniversite veya Lise mezunları ile üniversitede okuyan öğrencilerin e-devletten alacakları öğrenim belgeleri geçerli olacaktır. Mezuniyet belgelerinin, Milli Eğitim Bakanlığı ilgili birimleri, mezun olunan eğitim kurumu, Spor Genel Müdürlüğünün ilgili birimleri ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlükleri tarafından yapılan aslına uygunluk/tasdik işlemleri kabul edilecektir.)

c)      E-Devlet Kapısından alınan, “Resmi Kurumlar” için verilen ve QR kodlu doğrulanabilir Adli Sicil Kaydı belgesi. – (Elektronik olarak doğrulanamayan belgeler kabul edilmeyecektir.)

d)      Sağlık Raporu - (Bağlı bulunduğu aile hekimliği veya Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren diğer sağlık birimlerinden alınmış EK-6 Durum Bildirir Tek Hekim Raporu” formunun aslı. Söz konusu belgenin alınamaması durumunda, hekim tarafından verilen “Antrenörlük yapmasında sakınca yoktur” ibaresinin yer aldığı diğer sağlık raporu belgesinin aslı.)

e)      Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden cezaları olmadığına dair yazı- Örnek yazı için tıklayınız.   

f)       E-Devlet Kapısından alınan, QR kodlu doğrulanabilir Nüfus Kayıt Örneği belgesi.

 

 

Not: Adayların, başvuru sırasında istenen belgeleri E-Devlet Kapısı Spor Bilgi Sistemine yüklemesi gerekmektedir. Belgelerinizin aslı kurs yerine getirilecektir.

 

İstenen belgelerde bahsedilen tasdik işleminde; “aslı gibidir” ibaresi, tasdik yapan kişinin adı soyadı, imzası, kurumunun mührü yer almadığı veya bu bilgilerin okunamadığı durumlarda tasdik işlemi kabul edilmeyecektir. Ayrıca tasdik yapılmış evrakın renkli/siyah-beyaz fotokopisi kabul edilmeyecektir.

 

GAZİANTEP ORYANTİRİNG 1.KADEME YARDIMCI ANTRENÖR YETİŞTİRME KURSUNA KATILMAYA HAK KAZANANLAR

S.NO

TC.NO

ADI

SOYADI

1

29****52

BAHAR

YILAN

2

37****24

EBRU

KURT

3

41****12

FATİH OĞUZ

ERKUŞ

4

55****88

FATMA

ELCİK

5

24****30

FATMA

KÖŞKER

6

35****70

FIRAT

ÇELİK

7

26****92

GÖKTUĞ

AKDOĞAN

8

13****64

HALİT MERT

ONAT

9

38****52

İBRAHİM

DEMİR

10

19****76

İRFAN

BABA

11

23****98

KEMAL

DOĞAN

12

20****12

MEHMET FATİH

AKDAĞ

13

35****02

MEHMET SERDAR

BİLGİN

14

26****38

MERVE NUR

KÖĞÇE

15

11****44

MURAT

ÖZBAK

16

38****38

SAMET

ASLAN

17

35****84

SARA

KURŞUN

18

48****94

SERHAT

POLAT

19

21****40

SONGÜL

AKTAŞ

20

39****94

ŞÜKRÜ

ALTUNDAĞ

21

20****92

VAHİT

ÇİRİŞ