ZİYARET...

  Türkiye Oryantiring Federasyonu Başkanımız Sn Hacer Akyüz Türkiye Oryantiring Federasyonu Genel Sekreterimiz Sn Mahir Irmak, Manisa Oryantiring İl Temsilciliği  Figen Taran  ve Türkiye Oryantiring Federasyonu Organizasyon Kurulu Başkanı Özgür MORBEL, Demirci İlçe Kaymakamı Sn Adem KAYA ve Demirci Belediye Başkanı Sn Selami SELÇUK’u makamlarında ziyaret ettiler.

  Zafer Kalkınma Ajansı tarafından desteklenmeye hak kazanan “Sarıçayır Doğa Aktiviteleri ve Milli Bilinç Kampı Turizm Merkezi Projesi” kapsamında Demirci ilçemize kazandırılacak olan toplamda 10 km2 lik alanda yapılacak  haritalandırma faaliyetlerine başlandı. Federasyon tarafından yapılacak haritalandırma çalışmaları neticesinde Federasyonun 2021 yılı faaliyet takvimi içerisinde ilçemizde eğitim, kamp ve yarışma faaliyetleri düzenlenebilecek.

 Gordes Gençlik Spor İlçe Müdürü Halil Erden'in de hazır bulunduğu ziyaretlerin ardından.Gördes Gençlik Spor İlçe Müdürü Halil Erden'e Oryantiring'e vermiş oldu katkılardan dolayı Plaket taktimi yapıldı. Gördes'te ikamet eden hakemlerden Murat Yılmaz ve Yeliz Büyükkarabostanoğlu Yılmaz'a Oryantiring branşına verdikleri emeklerden dolayı teşekkür edildi.

Akhisar'da TOF Organizasyon Kurulu Üyeleri Muammer Inan ve Fehmi Yaman'a kısa bir ziyarette bulunularak branşa katkılarından dolayı teşekkür edildi. Akhisar Piramit Boza ve Dondurma işletmesi sahibi Macit Tepeköylü'yü ziyaret edilerek Oryantiring branşına yaptıkları katkılardan dolayı sohbet edildi. Eski bir Milli Sporcu ve emekli asker olan Macit Tepeköylü; ziyaretten duyduğu memnuniyeti iletirken, Piramit lezzetlerinden ikramda bulundu.