2. KADEME ANTRENÖR KURSU (UYGULAMA EĞİTİMİ)

23-30 Ağustos tarihleri arasında, sözleşmeli antrenör alımına başvuracak antrenörlerimiz için, Ankara 'da 2.Kademe antrenör uygulama eğitimi kursu açılacaktır.

Kursa katılmak isteyen kursiyerler; https://www.turkiye.gov.tr/ Spor Bilgi Sistemi üzerinden başvurularını yapacaklardır.

Başvuru tarihleri : 17 - 20 Ağustos 2021 

Başvuru sonuçları: 21 Ağustos 2021  tarihinde http://www.oryantiring.org.tr/ adresinde duyurulacaktır.

ORYANTİRİNG 2.KADEME ANTRENÖR KURSUNA KATILACAKLARDA ARANILAN ŞARTLAR

a) Adaylar Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yapılan 2. Kademe  Antrenörlük Temel Eğitim Sınavından başarılı olmalıdır (veya Üst kademe Temel Eğitim Sınavıdan) ve ilgili bölüm mezunları muhafiyet haklarından yararlanabilir (https://sporegitim.gsb.gov.tr/Sayfalar/3675/2882/spor-bilimleri-spor-lisesi-ve-konservatuar-mezunlarinin-hak-ve-muafiyetleri.aspx)

b) 1.Kademe Yardımcı Antrenör Belgesinin alındığı tarihten itibaren 1 yıl geçmiş olması

c) Şartları sağlayan adaylar e-devlet spor bilgi sistemi üzerinden başvurularını yaparlar.

Ödeme Bilgileri:

(TEB) Türk Ekonomi Bankası'na gişeden 665 TL olarak sistemden verilen REFERANS NUMARASINA ile yatırılacaktır. Hesaba, internet üzerinden havale/eft yapılan veya bankamatikten yatırılan ücretler kabul edilmemektedir.

ÖNEMLİ NOT: Ön Başvuru tamamlandıktan sonra mail adresinize gelen "REFERANS" numarası ile başvuru yaptığınız kurs ücreti şubeden yatırılacaktır.

Antrenör kart talebinde bulunacak kişiler 30,00-TL Antrenör kart ücretini Federasyon hesabına yatırdıktan sonra Federasyona dekont ve adresleri ile beraber mail gönderip isteyebilirler.

(Başvuru ücretini yatırırken Federasyon hesabına referans numarası olmadan direkt ücret yatırdığınız taktirde kursa katılacaklar listesinde isminiz görünmemektedir.)

 Sistem üzerinde başvuru yapan ve ödemesini yapan kursiyer başvuru işlemlerini tamamlamış olur.

 

MUVAFAKATNAME İÇİN TIKLAYINIZ... (İmzalanıp teslim dilecektir.)

Kurs Yeri: ANKARA

Sorularınız için iletişim no: 0536 054 29 21 

-      Antrenör Bilgi Formunu doldurularak getirilecektir. (Form için TIKLAYINIZ  İl temsilcisine teslim edilecek.)