BAŞKANIMIZDAN SİZLERE MESAJ VAR !

Kıymetli Oryantiring Ailemiz,

Sizlerle çıktığımız bu yolda beraber yürümenin onurunu yaşadığımız için çok mutluyuz. Bu duygunun karşılıklı olduğunu, 18 - 19 Aralık 2021 tarihlerinde İzmir/Karşıyaka'da düzenlenen Zübeyde Hanım 1.Kademe Oryantiring Yarışmasına güzel Türkiye’mizin her köşesinden 1510 sporcu katılımıyla bizlere gösterdiğiniz için çok teşekkür ederiz.

Sizlerin destek ve katkılarıyla her etkinliğimizin bir öncekinden daha iyi olacağına inanıyoruz. Bizler de federasyonumuzun tüm imkanları ile kulüplerimize, antrenörlerimize ve sporcularımıza destek olmaya devam edeceğiz.

Bu bağlamda elimizdeki imkanları en verimli şekilde kullanmamız için israfa sebep olabilecek durumları önlemek bir zorunluluktur. Zübeyde Hanım 1.Kademe Oryantiring Yarışmasına 1782 kayıt yapılmış ve 1510 sporcu katılımı gerçekleşmiştir. Gelemeyen sporcularımız için iki gün toplamda 544 adet harita ve lejant baskısı yapılmış, harita poşeti kullanılmıştır. Takdir edersiniz ki bu sayılarla bir sonraki yarışımızın masraflarını azaltarak, ödeneklerimizi sizlere daha fazla katkı sağlamak için kullanabiliriz. Sizlerden ricamız yarışmaya kayıt yaptırdıktan sonra gelemeyecek sporcularımızın kayıtlarını geri çekerek imkanlarımızı daha verimli kullanmamıza yardımcı olmanızdır.

Çalışmalarınızda başarılar ve sağlıklı günler dileriz.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Tekin ÇOLAKOĞLU

Türkiye Oryantiring Federasyonu Başkanı