14 Yaş ve Altı Yeşil Grup 2.Kademe Yarışması - Elazığ
İşlem başarıyla tamamlandı
Kategori
Sıralama
KulüpSporcuKategori1. GünPuanSıralama
Batman Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiÇagan GöztasE1000:31:59 1000 Sorunsuz bitirdi10001
Lider Yüzme Spor Kulübü DerneğiYagiz Ali TuranE1000:37:20 857 Sorunsuz bitirdi8572
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiAlperen BoynukaraE1200:30:56 1000 Sorunsuz bitirdi10001
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiAhmet DemirE1200:35:57 860 Sorunsuz bitirdi8602
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiMehmetefe ElmasE1200:36:24 850 Sorunsuz bitirdi8503
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiTughan ErcanE1200:37:37 822 Sorunsuz bitirdi8224
Batman Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiMehmet Nuri AslanE1200:38:04 813 Sorunsuz bitirdi8135
Batman Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiTalha Raman YildizE1200:40:05 772 Sorunsuz bitirdi7726
Batman Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiIshak CihangirE1200:47:18 654 Sorunsuz bitirdi6547
Batman Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiBilal SalmanE1200:48:41 635 Sorunsuz bitirdi6358
Batman Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAdem TutumanE1200:49:27 626 Sorunsuz bitirdi6269
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiMuhammet Mustafa ÇalisE1200:49:49 621 Sorunsuz bitirdi62110
Batman Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAhmet OrhanE1200:50:06 617 Sorunsuz bitirdi61711
Adıyaman Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiDeniz DemirE1200:54:27 568 Sorunsuz bitirdi56812
Osmaniye Gençlik İzcilik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiMuhammed Esad TaskinE1201:02:10 498 Sorunsuz bitirdi49813
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiKazim Efe TuranE1201:03:33 487 Sorunsuz bitirdi48714
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiTaner AydinE1201:05:32 472 Sorunsuz bitirdi47215
Osmaniye Gençlik İzcilik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiÇagri Dogukan ÖzcanE1201:10:30 439 Sorunsuz bitirdi43916
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiMustafa Emir AfsinE1201:10:32 439 Sorunsuz bitirdi43917
Zigana Doğasporları Gençlik Spor Kulübü DerneğiKoray TolipE1201:15:30 410 Sorunsuz bitirdi41018
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiAyhan Emre DagogluE1201:21:18 380 Sorunsuz bitirdi38019
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiMuhammed Umutcan SanliE1201:47:21 288 Sorunsuz bitirdi28820
Kahramanmaraş Edeler Doğa Sporları Kulübü DerneğiAli Eren KilavuzE1202:24:21 214 Sorunsuz bitirdi21421
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiSalim Esat AtaE1400:20:08 1000 Sorunsuz bitirdi10001
Osmaniye Gençlik İzcilik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiKasim AritiE1400:26:53 749 Sorunsuz bitirdi7492
Osmaniye Gençlik İzcilik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiMustafa KelesE1400:28:40 702 Sorunsuz bitirdi7023
Zigana Doğasporları Gençlik Spor Kulübü DerneğiBayram ZavrakE1400:30:12 667 Sorunsuz bitirdi6674
Zigana Doğasporları Gençlik Spor Kulübü DerneğiÖmercan SenerE1400:33:15 606 Sorunsuz bitirdi6065
Osmaniye Gençlik İzcilik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiAbdulkadir SakarE1400:35:42 564 Sorunsuz bitirdi5646
Batman Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiRidvan TufanE1400:37:47 533 Sorunsuz bitirdi5337
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiBerat Can KiliçE1400:42:34 473 Sorunsuz bitirdi4738
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiEdiz Kagan UlusoyE1400:42:46 471 Sorunsuz bitirdi4719
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiMehmet Akif YilmazE1400:42:59 468 Sorunsuz bitirdi46810
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiEren KapanE1400:43:25 464 Sorunsuz bitirdi46411
Doğu Karadeniz Doğa Sporları Turizm İhtisas Kulübü DerneğiAhmet KörogluE1400:43:51 459 Sorunsuz bitirdi45912
Osmaniye Gençlik İzcilik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiUgur Can ErdoganE1400:55:34 362 Sorunsuz bitirdi36213
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiMehmet Akif AliserE1400:57:44 349 Sorunsuz bitirdi34914
Zigana Doğasporları Gençlik Spor Kulübü DerneğiMetehan TurhanE1401:00:13 334 Sorunsuz bitirdi33415
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiEfe Umut TemelE1401:01:49 326 Sorunsuz bitirdi32616
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiBaran GüçükE1401:05:51 306 Sorunsuz bitirdi30617
Batman Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiMuhammed Ali YalmanE1401:07:00 300 Sorunsuz bitirdi30018
Batman Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiMuhammed Emrah AslanE1401:09:11 291 Sorunsuz bitirdi29119
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiAhmet Efe GülE1401:09:55 288 Sorunsuz bitirdi28820
Osmaniye Gençlik İzcilik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiÖzgür TülüceE1401:10:06 287 Sorunsuz bitirdi28721
Batman Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiVedat ÇıçekE1401:10:16 287 Sorunsuz bitirdi28722
Batman Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAbdullah YildirimE1401:13:23 274 Sorunsuz bitirdi27423
Gökados Spor Kulübü DerneğiEmirhan TurhanE1401:14:09 272 Sorunsuz bitirdi27224
Ruba (Irmak) Doğa Sporları Kulübü DerneğiEmirhan KörE1401:17:32 260 Sorunsuz bitirdi26025
Trabzon İstiklal Spor DerneğiEren KuvvetE1401:25:29 236 Sorunsuz bitirdi23626
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiFethi Ahmet YilmazE1401:33:47 215 Sorunsuz bitirdi21527
Batman Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiRecep KaradagE1401:56:52 172 Sorunsuz bitirdi17228
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiMelik ÖzdemirE1401:59:53 168 Sorunsuz bitirdi16829
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiElif KeskinK1000:42:33 1000 Sorunsuz bitirdi10001
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiAsel AkpinarK1200:34:06 1000 Sorunsuz bitirdi10001
Batman Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiZehra YalmanK1200:40:49 835 Sorunsuz bitirdi8352
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiBasak YilmazK1200:42:49 796 Sorunsuz bitirdi7963
Batman Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiEsmanur RüzgarK1201:01:26 555 Sorunsuz bitirdi5554
Batman Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiHalime ÇelikK1201:09:10 493 Sorunsuz bitirdi4935
Osmaniye Gençlik İzcilik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiEmine ÖztekinK1201:22:40 412 Sorunsuz bitirdi4126
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiZeynep Irem BasogluK1201:32:25 369 Sorunsuz bitirdi3697
Karadeniz Teknik Dağcılık İhtisas Kulübü DerneğiNaide Irem OkumusK1201:35:18 358 Sorunsuz bitirdi3588
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiDilek BilginK1400:30:03 1000 Sorunsuz bitirdi10001
Osmaniye Gençlik İzcilik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiFatma Nur TüysüzK1400:36:23 826 Sorunsuz bitirdi8262
Osmaniye Gençlik İzcilik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiHilal Nur KaynarK1400:38:23 783 Sorunsuz bitirdi7833
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiÖzüm Günes BayramogluK1400:38:36 778 Sorunsuz bitirdi7784
Zigana Doğasporları Gençlik Spor Kulübü DerneğiIpek ZavrakK1400:41:38 722 Sorunsuz bitirdi7225
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiZeynep UzunK1400:42:55 700 Sorunsuz bitirdi7006
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiMeryem Yagmur DemirK1400:44:58 668 Sorunsuz bitirdi6687
Kahramanmaraş Edeler Doğa Sporları Kulübü DerneğiNisan Arca KocabasK1400:58:51 511 Sorunsuz bitirdi5118
Zigana Doğasporları Gençlik Spor Kulübü DerneğiElvan KörogluK1401:02:50 478 Sorunsuz bitirdi4789
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiSeyma Nur ÇakirK1401:09:47 431 Sorunsuz bitirdi43110
Karadeniz Teknik Üniversitesi Spor Kulübü DerneğiAzra KuyumcuK1401:14:30 403 Sorunsuz bitirdi40311
Uzungöl Doğa Sporları Adrenalin Kulübü DerneğiSela SerbestK1401:17:55 386 Sorunsuz bitirdi38612
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiCeren ÜstündagK1401:31:19 329 Sorunsuz bitirdi32913
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiDilek GündogduK1401:38:40 305 Sorunsuz bitirdi30514
Kahramanmaraş Edeler Doğa Sporları Kulübü DerneğiDila Cansu KocabasE10Bitirmedi00
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiHamza Halil AydinE10Bitirmedi00
Kahramanmaraş Edeler Doğa Sporları Kulübü DerneğiHiranur SöylerE10Bitirmedi00
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiMikail SaviciE10Başlamamış00
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiYusuf Efe DoganE10Bitirmedi00
Adıyaman Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAhmet Eren UluerE12Bitirmedi00
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiAlperen CanbazE12Hedef Atlamış00
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiArda MertE12Başlamamış00
Şırnak Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulubü DerneğiAzat ÖkmenE12Başlamamış00
Uzungöl Doğa Sporları Adrenalin Kulübü DerneğiBerat ErogluE12Bitirmedi00
Yusufeli Turizm Doğa Ve Su Sporları Kulübü DerneğiBugra AydinE12Bitirmedi00
Kahramanmaraş Edeler Doğa Sporları Kulübü DerneğiBurhan KöseE12Bitirmedi00
Adıyaman Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiÇagin Basar CananE12Başlamamış00
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiEmir ÜstündagE12Hedef Atlamış00
Fatih Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiEmirhan KarabulutE12Hedef Atlamış00
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiEmirhan CoskunE12Başlamamış00
Ruba (Irmak) Doğa Sporları Kulübü DerneğiEnes AydemirE12Bitirmedi00
Şırnak Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulubü DerneğiFirat GeçgelE12Başlamamış00
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiFurkan DilekE12Bitirmedi00
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiFurkan ToprakE12Başlamamış00
Şırnak Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulubü DerneğiHarun GeçgelE12Başlamamış00
Batman Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiHarun TuncerE12Başlamamış00
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiHasim Efe ÇıçekE12Hedef Atlamış00
Şırnak Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulubü DerneğiIdris ÖklüE12Başlamamış00
Kahramanmaraş Edeler Doğa Sporları Kulübü DerneğiKadir Eren NizamogluE12Hedef Atlamış00
Adıyaman Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiKadir Mert BiricikE12Hedef Atlamış00
Şırnak Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulubü DerneğiKamil GeçgelE12Başlamamış00
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiMert AtasogluE12Bitirmedi00
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiMiraç DemirE12Bitirmedi00
Adıyaman Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiMuhammed Ertürk DeneriE12Bitirmedi00
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiMuhammed Firat KayaE12Hedef Atlamış00
Adıyaman Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiMuhammed Furkan BaliE12Hedef Atlamış00
Adıyaman Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiMuhammed Mert BilirE12Bitirmedi00
Trabzon İstiklal Spor DerneğiMuhammet Bedirhan SezgiE12Bitirmedi00
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiRamazan BaspinarE12Bitirmedi00
Adıyaman Doğa Atıcılık Ve Avcılık Gençlik Spor Kulübü DerneğiRenas Cem TastanE12Bitirmedi00
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiSabahattin ErgünE12Başlamamış00
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiSerhad Jiyan BarçagE12Başlamamış00
Poyraz Gençlik Spor Kulübü DerneğiUhud Emirhan BulutE12Başlamamış00
Şırnak Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulubü DerneğiAdem BaburE14Başlamamış00
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiAhmet Hazar DemirelE14Başlamamış00
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiBaris GündogduE14Bitirmedi00
Şırnak Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulubü DerneğiBilal OzkanE14Başlamamış00
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiCengizhan BalciE14Başlamamış00
Şırnak Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulubü DerneğiDavut ÖkmenE14Başlamamış00
Osmaniye Gençlik İzcilik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiEmin IrginE14Başlamamış00
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiEmre ÖzerE14Bitirmedi00
Osmaniye Gençlik İzcilik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiEmrullah LökogluE14Başlamamış00
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiFethi DilekE14Bitirmedi00
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiFurkan Aslan ÖzenE14Bitirmedi00
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiHüsamettin KanE14Başlamamış00
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiIlhami KüçükayE14Bitirmedi00
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiKaya AydinE14Bitirmedi00
Şırnak Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulubü DerneğiMehmet Emin OgruE14Başlamamış00
Kahramanmaraş Edeler Doğa Sporları Kulübü DerneğiMuhammed Özkan ÜnalE14Başlamamış00
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiMuhammet Alptug DumanE14Hedef Atlamış00
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiMustafa SaviciE14Başlamamış00
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiMükremin ÇakabayE14Başlamamış00
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiSerhat GündogduE14Hedef Atlamış00
Şırnak Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulubü DerneğiSinan GeçgelE14Başlamamış00
Karadeniz Teknik Dağcılık İhtisas Kulübü DerneğiTolgahan Efe ToprakE14Bitirmedi00
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiUgur Erkan UlusoyE14Bitirmedi00
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiTaha ErhanEYBÇHedef Atlamış00
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiEbru YilmazK10Hedef Atlamış00
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiEsma DedeK10Başlamamış00
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiHatice Berra GözüdikK10Hedef Atlamış00
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiHümeyra ErdenK10Bitirmedi00
Kahramanmaraş Edeler Doğa Sporları Kulübü DerneğiPinar SahindasK10Bitirmedi00
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiVuslat Asya MadakK10Başlamamış00
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiZeynep Sude MutluK10Başlamamış00
Adıyaman Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiArjin DolasK12Başlamamış00
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiAyda DalokayK12Hedef Atlamış00
Osmaniye Gençlik İzcilik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiCeren ÇabukK12Bitirmedi00
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiCeren YelmenK12Başlamamış00
Adıyaman Doğa Atıcılık Ve Avcılık Gençlik Spor Kulübü DerneğiDamla KasarK12Başlamamış00
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiEcem Naz VuralK12Hedef Atlamış00
Adıyaman Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiEla YarguciK12Başlamamış00
Batman Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiEmine SunaK12Hedef Atlamış00
Osmaniye Gençlik İzcilik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiEsma AlkanK12Hedef Atlamış00
Adıyaman Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiEsma Nur UluerK12Bitirmedi00
Adıyaman Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiEylül ÖzkaraK12Başlamamış00
Gökados Spor Kulübü DerneğiFatma Gül KuvvetK12Bitirmedi00
Adıyaman Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiFatma Medine DeveciK12Başlamamış00
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiFatma Nur KaratasK12Başlamamış00
Osmaniye Gençlik İzcilik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiIlayda KiliçK12Başlamamış00
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiImran Dilan ÇankayaK12Hedef Atlamış00
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiIrmak AltasK12Bitirmedi00
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiMeryem Sude KavakK12Hedef Atlamış00
Osmaniye Gençlik İzcilik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiNehir KömesögütlüK12Başlamamış00
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiNisa Nur DemirelK12Bitirmedi00
Batman Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiNurcan TasanK12Hedef Atlamış00
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiPelinsu MertK12Hedef Atlamış00
Karadeniz Teknik Dağcılık İhtisas Kulübü DerneğiRavzanur TürkerK12Bitirmedi00
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiReyyan KoçusagiK12Hedef Atlamış00
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiSena FiratK12Başlamamış00
Batman Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiSultan EkinK12Bitirmedi00
Osmaniye Gençlik İzcilik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiSümeyra KömesögütlüK12Bitirmedi00
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiYagmur GündogduK12Başlamamış00
Adıyaman Doğa Atıcılık Ve Avcılık Gençlik Spor Kulübü DerneğiYagmur Tuana KösemenK12Bitirmedi00
Adıyaman Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiZeliha Sude AkinciK12Başlamamış00
Adıyaman Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiZeynep Hena InanK12Başlamamış00
Kahramanmaraş Edeler Doğa Sporları Kulübü DerneğiZeynep Nisa BulutK12Hedef Atlamış00
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiZilan KarakulakK12Hedef Atlamış00
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiAslihan ÖzenK14Bitirmedi00
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiBengihan ErcanK14Bitirmedi00
Poyraz Gençlik Spor Kulübü DerneğiBuket KuvvetK14Bitirmedi00
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiDilan GündogduK14Bitirmedi00
Genç Fırtına İzcilik Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiFatma SafakK14Bitirmedi00
Karadeniz Teknik Dağcılık İhtisas Kulübü DerneğiFirdevs Buse PinarciK14Bitirmedi00
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiFunda FidanK14Başlamamış00
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiGizem GürK14Bitirmedi00
Karadeniz Teknik Üniversitesi Spor Kulübü DerneğiGülçın YavuzK14Hedef Atlamış00
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiHatun AydinK14Bitirmedi00
Doğu Karadeniz Doğa Sporları Turizm İhtisas Kulübü DerneğiIklim YükselK14Bitirmedi00
Kahramanmaraş Edeler Doğa Sporları Kulübü DerneğiIrem KilavuzK14Hedef Atlamış00
Fatih Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiKader MumcuK14Bitirmedi00
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiKader TozkoparanK14Başlamamış00
Osmaniye Gençlik İzcilik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiMerve KaratasK14Başlamamış00
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiMeryem AytekinK14Başlamamış00
Yusufeli Turizm Doğa Ve Su Sporları Kulübü DerneğiNisanur BaylanK14Bitirmedi00
Osmaniye Gençlik İzcilik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiNurcan DemirK14Başlamamış00
Adıyaman Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiRanagül SahinK14Bitirmedi00
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiRumeysa ÖzcanK14Hedef Atlamış00
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiSevda AksakalK14Başlamamış00
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiSevgi AksakalK14Başlamamış00
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiSibel GündogduK14Hedef Atlamış00
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiYasemin KarabulutK14Bitirmedi00
Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü DerneğiNuray ÜnalKYBÇBaşlamamış00