Bergama Şehit J.Asb.Kd.Bçvş. Süleyman DEMİREL 2. Kademe Oryantiring Yarışması
İşlem başarıyla tamamlandı
Kategori
Sıralama
KulüpSporcuKategori1. Gün2. GünPuanSıralama
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiHalil ÖzdemirE1600:50:04 1000 Sorunsuz bitirdi00:16:59 974 Sorunsuz bitirdi19741
Ümraniye Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAltar Ilgaz TuzcuoğullarıE1601:03:51 784 Sorunsuz bitirdi00:17:00 974 Sorunsuz bitirdi17582
Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiGüney ÖzkulE1600:58:08 861 Sorunsuz bitirdi00:18:45 883 Sorunsuz bitirdi17443
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiHasan Emre SarpE1601:09:26 721 Sorunsuz bitirdi00:18:06 914 Sorunsuz bitirdi16354
Kuzey Oryantiring Spor Kulübü DerneğiUmut Devrim İlkerengilE1601:08:10 734 Sorunsuz bitirdi00:18:52 877 Sorunsuz bitirdi16115
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiHüseyin ŞahanE1601:29:08 562 Sorunsuz bitirdi00:16:33 1000 Sorunsuz bitirdi15626
Kuzey Oryantiring Spor Kulübü DerneğiHüseyin Emre KaymakçıE1601:09:28 721 Sorunsuz bitirdi00:20:11 820 Sorunsuz bitirdi15417
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiAhmet Emre AlamanE1601:28:30 566 Sorunsuz bitirdi00:17:29 947 Sorunsuz bitirdi15138
Niksar Belediye Spor Kulübü DerneğiHüseyin YüceE1601:27:27 573 Sorunsuz bitirdi00:18:11 910 Sorunsuz bitirdi14839
Niksar Belediye Spor Kulübü DerneğiEmirhan KorkmazE1601:11:46 698 Sorunsuz bitirdi00:21:14 779 Sorunsuz bitirdi147710
Niksar Belediye Spor Kulübü DerneğiCemal ÖztürkE1600:57:45 867 Sorunsuz bitirdi00:27:14 608 Sorunsuz bitirdi147511
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiBarış YörükE1601:41:42 492 Sorunsuz bitirdi00:20:23 812 Sorunsuz bitirdi130412
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiMetehan ÖzgünE1601:27:38 571 Sorunsuz bitirdi00:23:06 716 Sorunsuz bitirdi128713
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiVolkan ÖzmenE1601:30:59 550 Sorunsuz bitirdi00:23:31 704 Sorunsuz bitirdi125414
Kuzey Oryantiring Spor Kulübü DerneğiTuğberk KeskinE1601:25:30 586 Sorunsuz bitirdi00:26:39 621 Sorunsuz bitirdi120715
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiAhmet YazıcıE1601:44:21 480 Sorunsuz bitirdi00:24:53 665 Sorunsuz bitirdi114516
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiGürhan HorosanliE1601:43:21 484 Sorunsuz bitirdi00:26:06 634 Sorunsuz bitirdi111817
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiFurkan GençE1601:56:04 431 Sorunsuz bitirdi00:25:14 656 Sorunsuz bitirdi108718
Bursa Oryantiring Spor KulübüBerat Alp YalçınE1601:32:18 542 Sorunsuz bitirdi00:30:42 539 Sorunsuz bitirdi108119
Adana Sporcu Eğitim Spor Kulübü DerneğiÖzcan YıldırımE1601:12:43 689 Sorunsuz bitirdi00:45:07 367 Sorunsuz bitirdi105620
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiAlptuğ AlbayrakE1601:52:21 446 Sorunsuz bitirdi00:30:42 539 Sorunsuz bitirdi98522
Niksar Belediye Spor Kulübü Derneğiİbrahim Ali DalgıçE1601:54:57 436 Sorunsuz bitirdi00:33:51 489 Sorunsuz bitirdi92523
Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiBarış SarıcaE16Zaman aşımı00:18:37 889 Sorunsuz bitirdi88924
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiSamet ArslanE1601:53:42 440 Sorunsuz bitirdi00:39:27 420 Sorunsuz bitirdi86025
Adana Sporcu Eğitim Spor Kulübü DerneğiYusuf GelmezE16Bitirmedi00:23:27 706 Sorunsuz bitirdi70626
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiYagiz DemirE1601:13:22 682 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış68227
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiToprak Can ÇetinkayaE16Zaman aşımı00:24:37 672 Sorunsuz bitirdi67228
Bursa Oryantiring Spor KulübüEmre KırgılE16Bitirmedi00:25:22 652 Sorunsuz bitirdi65229
Bursa Oryantiring Spor KulübüYaşar Eren DemirE16Zaman aşımı00:26:38 621 Sorunsuz bitirdi62130
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiYavuz Çağan BozakE16Zaman aşımı00:26:42 620 Sorunsuz bitirdi62031
Kuzey Oryantiring Spor Kulübü DerneğiEmirhan TopçuE16Hedef Atlamış00:26:51 616 Sorunsuz bitirdi61632
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiYunus Kaan GeçgelE16Bitirmedi00:27:23 604 Sorunsuz bitirdi60433
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiTaha Okan FidanE1601:23:14 602 Sorunsuz bitirdiBitirmedi60234
Altun Hedef Gençlik Spor Kulübü DerneğiMurat Arda AyanoğluE16Zaman aşımı00:27:59 591 Sorunsuz bitirdi59135
Çorum Gençlik Ve Spor Kulubü DerneğiAbdilkadir Geylani KaracaE16Zaman aşımı00:30:38 540 Sorunsuz bitirdi54037
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiHıdır AyazE16Bitirmedi00:30:42 539 Sorunsuz bitirdi53938
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiYusuf VurgunE16Zaman aşımı00:31:36 524 Sorunsuz bitirdi52439
Değirmendere Doğaspor Kulübü DerneğiTunahan YetkinE16Zaman aşımı00:31:42 522 Sorunsuz bitirdi52240
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiOnur AltayE16Zaman aşımı00:31:50 520 Sorunsuz bitirdi52041
Bostanlıspor Gençlik Spor KulübüSametcan BeklenE16Zaman aşımı00:33:06 500 Sorunsuz bitirdi50042
Bursa Oryantiring Spor KulübüUğur Batu YalçınE16Zaman aşımı00:33:13 498 Sorunsuz bitirdi49843
Bursa Yıldırım Doğa Sporları Gençlik Ve Spor KulübüSüleyman Arda UzunE16Bitirmedi00:33:32 494 Sorunsuz bitirdi49444
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü DerneğiErtuğrul BilginE16Bitirmedi00:33:40 492 Sorunsuz bitirdi49245
Çorum Gençlik Ve Spor Kulubü DerneğiSemih BiricikE16Bitirmedi00:33:51 489 Sorunsuz bitirdi48946
Tavşanlı Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiMuhammed Buğra KaramanE16Bitirmedi00:36:33 453 Sorunsuz bitirdi45347
Adana Sporcu Eğitim Spor Kulübü DerneğiÇınar AntepüzümüE16Hedef Atlamış00:38:36 429 Sorunsuz bitirdi42948
Batman GsmEnes ÇakarE16Bitirmedi00:39:01 424 Sorunsuz bitirdi42449
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiMert KoçE1601:59:40 418 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış41850
Altun Hedef Gençlik Spor Kulübü DerneğiBerat Ali DemirtaşE16Zaman aşımı00:40:24 410 Sorunsuz bitirdi41051
Tavşanlı Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiZiya YücelE16Zaman aşımı00:41:27 399 Sorunsuz bitirdi39952
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiYasin UrğanE16Hedef Atlamış00:42:17 391 Sorunsuz bitirdi39153
Kayseri GsmTolga SağnakE16Bitirmedi00:44:05 375 Sorunsuz bitirdi37554
Çankaya Gençlik Merkezi Yön Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiRecep Tayyip AydoğanE16Bitirmedi00:45:05 367 Sorunsuz bitirdi36755
Çankaya Gençlik Merkezi Yön Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiEnes AlemdaroğluE16Hedef Atlamış00:45:51 361 Sorunsuz bitirdi36156
Adana Sporcu Eğitim Spor Kulübü DerneğiGökay ArslanE16Bitirmedi00:46:13 358 Sorunsuz bitirdi35857
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü DerneğiMurat GörgülüE16Bitirmedi00:49:42 333 Sorunsuz bitirdi33358
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiKutluhan KabaklıE16Başlamamış00:50:20 329 Sorunsuz bitirdi32959
Adana Doğa Ve Su Sporları Spor Kulübü DerneğiEfe AkmanE16Zaman aşımı00:51:02 324 Sorunsuz bitirdi32460
Bostanlıspor Gençlik Spor KulübüEmirhan BeklenE16Hedef Atlamış00:55:46 297 Sorunsuz bitirdi29761
Adana Doğa Ve Su Sporları Spor Kulübü DerneğiEge KondakçıE16BitirmediZaman aşımı062
Batman GsmMuhammed ÖztaşE16BitirmediZaman aşımı062
Altun Hedef Gençlik Spor Kulübü DerneğiBurak Efe DeğirmenciE16BitirmediHedef Atlamış062
Kayseri GsmAhmet UyanıkE16BitirmediZaman aşımı062
Batman GsmBilal OrpakE16BitirmediZaman aşımı062
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiBuğra Mustafa YazıcıE16BitirmediZaman aşımı062
Mersin Eğitim Kültür Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiBatuhan BayramE16Hedef AtlamışBitirmedi062
Kuzey Oryantiring Spor Kulübü DerneğiYağız Alp ArıkanE16BitirmediHedef Atlamış062
Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulübü DerneğiEmirhan CamukaE1800:49:55 1000 Sorunsuz bitirdi00:15:57 1000 Sorunsuz bitirdi20001
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiMehmet Deniz AltenE1800:51:30 969 Sorunsuz bitirdi00:17:14 926 Sorunsuz bitirdi18952
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiOrkunt TekE1800:54:55 909 Sorunsuz bitirdi00:17:26 915 Sorunsuz bitirdi18243
Kuzey Oryantiring Spor Kulübü DerneğiAyberk KeskinE1800:55:33 899 Sorunsuz bitirdi00:17:34 908 Sorunsuz bitirdi18074
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiBarış Efe AğtaşE1801:02:47 795 Sorunsuz bitirdi00:18:06 881 Sorunsuz bitirdi16765
Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiBarkın DoğrusözE1801:03:23 788 Sorunsuz bitirdi00:18:21 869 Sorunsuz bitirdi16576
Bursa Oryantiring Spor KulübüAhmet ÖzbeyE1801:02:37 797 Sorunsuz bitirdi00:19:06 835 Sorunsuz bitirdi16327
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiOrbay Fatih YıldızE1801:06:01 756 Sorunsuz bitirdi00:18:42 853 Sorunsuz bitirdi16098
İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneğiİbrahim Bilge UlusseverE1801:10:32 708 Sorunsuz bitirdi00:18:56 842 Sorunsuz bitirdi15509
Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiDeniz ŞahinE1801:16:12 655 Sorunsuz bitirdi00:19:39 812 Sorunsuz bitirdi146710
Tavşanlı Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAhmet PolatE1801:16:20 654 Sorunsuz bitirdi00:20:13 789 Sorunsuz bitirdi144311
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiEnes ÇetinE1801:07:46 737 Sorunsuz bitirdi00:24:48 643 Sorunsuz bitirdi138012
Doruk Dağcılık Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiSaid Ahmet YavuzE1801:18:16 638 Sorunsuz bitirdi00:22:13 718 Sorunsuz bitirdi135613
NİKSAR BELEDİYESPOR KULÜBÜOnay HanilçeE1801:23:10 600 Sorunsuz bitirdi00:22:04 723 Sorunsuz bitirdi132314
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiSalim Esat AtaE1801:39:23 502 Sorunsuz bitirdi00:20:22 783 Sorunsuz bitirdi128515
Niksar Belediye Spor Kulübü DerneğiYusuf ÖztürkE1801:40:17 498 Sorunsuz bitirdi00:20:28 779 Sorunsuz bitirdi127716
Akhisar Sportif Havacılık Spor KulübüBurak YamanE1801:26:22 578 Sorunsuz bitirdi00:22:58 694 Sorunsuz bitirdi127217
Niksar Belediye Spor Kulübü DerneğiAlperen KolayE1801:49:53 454 Sorunsuz bitirdi00:19:42 810 Sorunsuz bitirdi126418
Niksar Belediye Spor Kulübü DerneğiMuhammet Samet KezerE1801:21:57 609 Sorunsuz bitirdi00:24:37 648 Sorunsuz bitirdi125719
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü Derneğiİbrahim DemirE1801:35:16 524 Sorunsuz bitirdi00:22:46 701 Sorunsuz bitirdi122520
Amazon Oryantiring Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiEmre Can ArslanE1801:32:21 541 Sorunsuz bitirdi00:23:42 673 Sorunsuz bitirdi121421
Kuzey Oryantiring Spor Kulübü DerneğiErol AltıokE1801:28:03 567 Sorunsuz bitirdi00:25:05 636 Sorunsuz bitirdi120322
Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiNurettin Arda DedeE1801:46:34 468 Sorunsuz bitirdi00:21:51 730 Sorunsuz bitirdi119823
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiFeridun BenliE1801:39:55 500 Sorunsuz bitirdi00:23:22 683 Sorunsuz bitirdi118324
Amazon Oryantiring Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiEmirhan SevinçE1801:37:15 513 Sorunsuz bitirdi00:23:56 666 Sorunsuz bitirdi117925
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiDemirhan DemirE1801:08:27 729 Sorunsuz bitirdi00:38:33 414 Sorunsuz bitirdi114326
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiSafa TaktaE1801:51:16 449 Sorunsuz bitirdi00:23:14 687 Sorunsuz bitirdi113627
Akhisar Sportif Havacılık Spor KulübüRüstem KurtE1801:29:33 557 Sorunsuz bitirdi00:27:42 576 Sorunsuz bitirdi113328
Niksar Belediye Spor Kulübü DerneğiGöktuğ BuyrukE1801:46:10 470 Sorunsuz bitirdi00:24:14 658 Sorunsuz bitirdi112829
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiCan Toprak ŞahinE1801:32:59 537 Sorunsuz bitirdi00:26:58 591 Sorunsuz bitirdi112829
Bursa Oryantiring Spor KulübüKınay GültanE1801:43:17 483 Sorunsuz bitirdi00:25:28 626 Sorunsuz bitirdi110931
Amazon Oryantiring Ve Doğa Sporları Kulübü Derneğiİsmail ÇelikE1801:50:04 454 Sorunsuz bitirdi00:24:20 655 Sorunsuz bitirdi110931
Niksar Belediye Spor Kulübü DerneğiDeniz DündarE1801:37:46 511 Sorunsuz bitirdi00:29:55 533 Sorunsuz bitirdi104433
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiDeniz Cem ŞahinE1801:51:21 448 Sorunsuz bitirdi00:28:18 564 Sorunsuz bitirdi101234
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiFazlı ÇolakE1801:41:11 493 Sorunsuz bitirdi00:50:31 316 Sorunsuz bitirdi80935
Tavşanlı Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAnıl DemirkolE18Zaman aşımı00:21:53 729 Sorunsuz bitirdi72936
Akhisar Sportif Havacılık Spor KulübüHüseyin GökayE18Zaman aşımı00:22:32 708 Sorunsuz bitirdi70837
Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulübü DerneğiAli Nihat ÖkmenlerE18Hedef Atlamış00:23:45 672 Sorunsuz bitirdi67238
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiÖzgür ÖztürkE18Zaman aşımı00:24:04 663 Sorunsuz bitirdi66339
Bursa Yıldırım Doğa Sporları Gençlik Ve Spor KulübüBurak AkkoyunE18Zaman aşımı00:25:00 638 Sorunsuz bitirdi63840
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiDerviş BallıE18Zaman aşımı00:25:36 623 Sorunsuz bitirdi62341
Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiKudret TürkmenoğluE18Hedef Atlamış00:26:08 610 Sorunsuz bitirdi61042
Kayseri Atak Spor Kulübü Derneğiİbrahim ÇolakE1801:22:33 605 Sorunsuz bitirdiBitirmedi60543
Dere Tepe Dağcılık Doğa Sporları Ve Çevre Araştırma Kulübü DerneğiTaha Mustafa AvcıoğluE18Hedef Atlamış00:26:27 603 Sorunsuz bitirdi60344
Adana Doğa Ve Su Sporları Spor Kulübü DerneğiTayyip GünalE18Zaman aşımı00:28:46 554 Sorunsuz bitirdi55445
Adana Doğa Ve Su Sporları Spor Kulübü DerneğiYusuf Kaan AslanE18Başlamamış00:29:03 549 Sorunsuz bitirdi54946
Adana Doğa Ve Su Sporları Spor Kulübü DerneğiTunahan UçakE18Bitirmedi00:29:21 543 Sorunsuz bitirdi54347
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiBuğra Baki GüngörE1801:32:24 540 Sorunsuz bitirdiBaşlamamış54048
Adana Sporcu Eğitim Spor Kulübü DerneğiErolcan AslanE18Zaman aşımı00:29:48 535 Sorunsuz bitirdi53549
Kayseri Gsmİsmail ÇetinE18Bitirmedi00:30:38 521 Sorunsuz bitirdi52150
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiYiğit Can AltınayE1801:43:16 483 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış48351
Adana Doğa Ve Su Sporları Spor Kulübü DerneğiTaha AksoyE18Bitirmedi00:33:43 473 Sorunsuz bitirdi47352
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiEnes Berkay AksoyE18Zaman aşımı00:34:50 458 Sorunsuz bitirdi45853
Adana Sporcu Eğitim Spor Kulübü DerneğiMehmet Ali SalmanE18Zaman aşımı00:35:35 448 Sorunsuz bitirdi44854
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiKamil Efe EkizE18Zaman aşımı00:36:01 443 Sorunsuz bitirdi44355
Muğla Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiEren Said GünayE18Bitirmedi00:36:05 442 Sorunsuz bitirdi44256
Amazon Oryantiring Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiEmircan KayaE18Zaman aşımı00:36:51 433 Sorunsuz bitirdi43357
Adana Doğa Ve Su Sporları Spor Kulübü DerneğiEren ErdoğanE18Bitirmedi00:39:31 404 Sorunsuz bitirdi40458
Batman Gsmİbrahim AlukE18Zaman aşımı00:40:17 396 Sorunsuz bitirdi39659
Adana Doğa Ve Su Sporları Spor Kulübü DerneğiMustafa Mert TatlıE18Zaman aşımı00:42:13 378 Sorunsuz bitirdi37860
Batman GsmÖmer Faruk ÇiftçiE18Bitirmedi00:45:36 350 Sorunsuz bitirdi35061
Batman GsmFırat TaşE18Bitirmedi00:45:40 349 Sorunsuz bitirdi34962
Değirmendere Doğaspor Kulübü DerneğiVolkan AçarE18Bitirmedi00:50:55 313 Sorunsuz bitirdi31363
Adana Doğa Ve Su Sporları Spor Kulübü DerneğiRahmi BozkırE18Bitirmedi00:52:32 304 Sorunsuz bitirdi30464
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiEfe KayurtganE18Bitirmedi00:55:15 289 Sorunsuz bitirdi28965
Kayseri Atak Spor Kulübü DerneğiMehmetcan KorkutE18Hedef AtlamışBitirmedi066
Kayseri GsmBerkin Anıl PoyrazE18Zaman aşımıHedef Atlamış066
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiAziz KızıltaşE2000:47:39 1000 Sorunsuz bitirdi00:15:10 1000 Sorunsuz bitirdi20001
Niksar Belediye Spor Kulübü DerneğiAli AydınE2000:48:29 983 Sorunsuz bitirdi00:15:44 964 Sorunsuz bitirdi19472
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiAhmet Yasin TemelE2000:51:20 928 Sorunsuz bitirdi00:18:41 812 Sorunsuz bitirdi17403
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiKadir Buğra BudakE2001:03:36 749 Sorunsuz bitirdi00:19:06 794 Sorunsuz bitirdi15434
Doruk Dağcılık Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiYusuf ParlakE2001:13:06 652 Sorunsuz bitirdi00:18:19 828 Sorunsuz bitirdi14805
Rota Oryantiring Spor Kulübü DerneğiUğur ÜstündağE2001:10:09 679 Sorunsuz bitirdi00:19:06 794 Sorunsuz bitirdi14736
Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiMustafa Ali TürkmenoğluE2001:07:23 707 Sorunsuz bitirdi00:20:20 746 Sorunsuz bitirdi14537
Kayseri GsmCuma EkiciE2001:16:49 620 Sorunsuz bitirdi00:18:49 806 Sorunsuz bitirdi14268
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiBayram Can ÇelikkayaE2001:12:51 654 Sorunsuz bitirdi00:21:35 703 Sorunsuz bitirdi13579
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiBora Ege SarpE2001:21:03 588 Sorunsuz bitirdi00:20:58 723 Sorunsuz bitirdi131110
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiHami Emircan AydınE2001:23:49 569 Sorunsuz bitirdi00:21:32 704 Sorunsuz bitirdi127311
Türk Silahlı Kuvvetleri (Tsk) Spor Gücüİsmail UsluE2001:11:35 666 Sorunsuz bitirdi00:25:10 603 Sorunsuz bitirdi126912
Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü Derneğiİsmail Alp ArslanE2001:21:25 585 Sorunsuz bitirdi00:22:13 683 Sorunsuz bitirdi126813
Türk Silahlı Kuvvetleri (Tsk) Spor GücüOsman GünayE2001:16:10 626 Sorunsuz bitirdi00:25:36 592 Sorunsuz bitirdi121814
Türk Silahlı Kuvvetleri (Tsk) Spor GücüBahaddin Fırat SolmazE2001:27:56 542 Sorunsuz bitirdi00:23:24 648 Sorunsuz bitirdi119015
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiCevat ŞenelE2001:49:47 434 Sorunsuz bitirdi00:28:47 527 Sorunsuz bitirdi96116
Türk Silahlı Kuvvetleri (Tsk) Spor Gücüİkram GözeE2001:43:14 462 Sorunsuz bitirdi00:33:50 448 Sorunsuz bitirdi91017
Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAhmet Tarık DenizE20Başlamamış00:20:53 726 Sorunsuz bitirdi72618
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü DerneğiÖzcan DenizE2001:10:37 675 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış67519
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiEmre ŞahinE20Zaman aşımı00:24:03 631 Sorunsuz bitirdi63120
Türk Silahlı Kuvvetleri (Tsk) Spor GücüMuhammed Fatih İnalE20Bitirmedi00:24:52 610 Sorunsuz bitirdi61021
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiMustafa Can YüzügüllüE20Zaman aşımı00:26:21 576 Sorunsuz bitirdi57622
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiEmre ÇakmakE20Zaman aşımı00:27:02 561 Sorunsuz bitirdi56123
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiUmut Utku AkçaE20Zaman aşımı00:27:09 559 Sorunsuz bitirdi55924
Rota Oryantiring Spor Kulübü DerneğiÜmit ÜstündağE2001:25:52 555 Sorunsuz bitirdiBaşlamamış55525
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiMücahit İzciE20Zaman aşımı00:28:53 525 Sorunsuz bitirdi52526
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiEmre NormanE20Zaman aşımı00:29:51 508 Sorunsuz bitirdi50827
Türk Silahlı Kuvvetleri (Tsk) Spor GücüYusuf KurtE20Zaman aşımı00:31:11 486 Sorunsuz bitirdi48628
Çankaya Gençlik Merkezi Yön Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiBerat ÖzenE20Hedef Atlamış00:31:52 476 Sorunsuz bitirdi47629
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiYunus Berkay AydınE20Bitirmedi00:32:50 462 Sorunsuz bitirdi46230
Adana Doğa Ve Su Sporları Spor Kulübü DerneğiKemal Yiğit AntepüzümüE20Bitirmedi00:40:43 372 Sorunsuz bitirdi37231
Muğla Herkes İçin Spor KulübüUğur AdıgüzelE20Hedef Atlamış00:46:46 324 Sorunsuz bitirdi32432
Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiOğuzhan BaşE20Zaman aşımıZaman aşımı033
Jandarma Gücü Sk DerneğiAhmet KaçmazE2100:41:17 1000 Sorunsuz bitirdi00:17:17 1000 Sorunsuz bitirdi20001
Türk Silahlı Kuvvetleri (Tsk) Spor GücüÖzgür FettahE2100:41:54 985 Sorunsuz bitirdi00:17:43 976 Sorunsuz bitirdi19612
Jandarma Gücü Sk DerneğiCansel SaraçE2100:44:26 929 Sorunsuz bitirdi00:17:28 990 Sorunsuz bitirdi19193
Jandarma Gücü Sk DerneğiHarun İşlerE2100:47:56 861 Sorunsuz bitirdi00:17:48 971 Sorunsuz bitirdi18324
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiMücahit ÖzkayaE2100:46:51 881 Sorunsuz bitirdi00:19:13 899 Sorunsuz bitirdi17805
Neo Doğa Sporları DerneğiRamazan BostancıE2100:49:01 842 Sorunsuz bitirdi00:18:45 922 Sorunsuz bitirdi17646
İnönü Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiHüseyin Cem AtamanE2100:50:27 818 Sorunsuz bitirdi00:18:26 938 Sorunsuz bitirdi17567
Türk Silahlı Kuvvetleri (Tsk) Spor GücüMeriç ArazoğluE2100:52:26 787 Sorunsuz bitirdi00:18:12 950 Sorunsuz bitirdi17378
Türk Silahlı Kuvvetleri (Tsk) Spor GücüHalil ÖzcanE2100:48:34 850 Sorunsuz bitirdi00:20:16 853 Sorunsuz bitirdi17039
Türk Silahlı Kuvvetleri (Tsk) Spor GücüÇağlar KasımE2100:49:13 839 Sorunsuz bitirdi00:21:29 804 Sorunsuz bitirdi164310
Jandarma Gücü Sk DerneğiMusa ErdoğanE2100:54:53 752 Sorunsuz bitirdi00:20:09 858 Sorunsuz bitirdi161011
Türk Silahlı Kuvvetleri (Tsk) Spor GücüNazım MusluE2100:56:24 732 Sorunsuz bitirdi00:19:49 872 Sorunsuz bitirdi160412
Neo Doğa Sporları DerneğiYasar Ismet DemirözE2100:53:42 769 Sorunsuz bitirdi00:21:09 817 Sorunsuz bitirdi158613
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiTalha GündayE2100:57:51 714 Sorunsuz bitirdi00:20:56 826 Sorunsuz bitirdi154014
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiÖzgür ÖzdemirE2100:55:12 748 Sorunsuz bitirdi00:22:51 756 Sorunsuz bitirdi150415
Adrenalin Gençlik Ve Spor Kulübü Derneğiİsmail İleriE2101:03:43 648 Sorunsuz bitirdi00:20:46 832 Sorunsuz bitirdi148016
Türk Silahlı Kuvvetleri (Tsk) Spor GücüÜmit BalatlıE2101:02:28 661 Sorunsuz bitirdi00:21:08 818 Sorunsuz bitirdi147917
Türk Silahlı Kuvvetleri (Tsk) Spor GücüOğuzhan ÖzençE2101:06:52 617 Sorunsuz bitirdi00:20:26 846 Sorunsuz bitirdi146318
Amazon Oryantiring Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiUğur OranE2101:14:56 551 Sorunsuz bitirdi00:20:33 841 Sorunsuz bitirdi139219
Neo Doğa Sporları DerneğiGökhan BiliciE2101:02:46 658 Sorunsuz bitirdi00:24:21 710 Sorunsuz bitirdi136820
Türk Silahlı Kuvvetleri (Tsk) Spor GücüCenk ÖzgülerE2101:21:29 507 Sorunsuz bitirdi00:20:07 859 Sorunsuz bitirdi136621
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiAhmet Berkan KuzuoğluE2101:13:28 562 Sorunsuz bitirdi00:21:50 792 Sorunsuz bitirdi135422
Amazon Oryantiring Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiKadir BaşarE2101:08:56 599 Sorunsuz bitirdi00:23:44 728 Sorunsuz bitirdi132723
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü DerneğiAli ErinmezE2101:14:12 556 Sorunsuz bitirdi00:22:45 760 Sorunsuz bitirdi131624
Jandarma Gücü Sk DerneğiFatih BodurE2101:10:33 585 Sorunsuz bitirdi00:23:43 729 Sorunsuz bitirdi131425
Jandarma Gücü Sk DerneğiEmirhan KotanE2101:02:49 657 Sorunsuz bitirdi00:27:01 640 Sorunsuz bitirdi129726
Türk Silahlı Kuvvetleri (Tsk) Spor GücüOnur DemirciE2101:12:19 571 Sorunsuz bitirdi00:24:47 697 Sorunsuz bitirdi126827
Jandarma Gücü Sk DerneğiNadir Buğra SaygılıE2101:03:22 651 Sorunsuz bitirdi00:28:19 610 Sorunsuz bitirdi126128
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiEmre ÇetinkayaE2101:28:51 465 Sorunsuz bitirdi00:23:14 744 Sorunsuz bitirdi120929
Ankara GsmYusuf DemirciE2101:13:58 558 Sorunsuz bitirdi00:27:06 638 Sorunsuz bitirdi119630
Türk Silahlı Kuvvetleri (Tsk) Spor GücüÖmer TosunoğluE2101:23:26 495 Sorunsuz bitirdi00:25:03 690 Sorunsuz bitirdi118531
İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneğiİbrahim Talha ÖzdemirE2101:35:34 432 Sorunsuz bitirdi00:23:55 723 Sorunsuz bitirdi115532
Türk Silahlı Kuvvetleri (Tsk) Spor GücüAbdullah KaşlıE2101:26:59 475 Sorunsuz bitirdi00:25:59 665 Sorunsuz bitirdi114033
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü DerneğiDoğukan AltunE2101:32:49 445 Sorunsuz bitirdi00:26:32 651 Sorunsuz bitirdi109634
Türk Silahlı Kuvvetleri (Tsk) Spor GücüDoğukan KoçE2101:36:29 428 Sorunsuz bitirdi00:26:14 659 Sorunsuz bitirdi108735
Neo Doğa Sporları DerneğiHakan KayanE2101:32:26 447 Sorunsuz bitirdi00:27:50 621 Sorunsuz bitirdi106836
Türk Silahlı Kuvvetleri (Tsk) Spor GücüDoğukan UzunözE2101:45:05 393 Sorunsuz bitirdi00:26:30 652 Sorunsuz bitirdi104537
Türk Silahlı Kuvvetleri (Tsk) Spor GücüHasan BeyazE2101:49:13 378 Sorunsuz bitirdi00:26:44 647 Sorunsuz bitirdi102538
Türk Silahlı Kuvvetleri (Tsk) Spor GücüOğuzhan AytenE2101:45:54 390 Sorunsuz bitirdi00:27:35 627 Sorunsuz bitirdi101739
Jandarma Gücü Sk DerneğiErcan DudakE2100:42:30 971 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış97140
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiAbdurrahman ÇavdarE2100:45:22 910 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış91041
Türk Silahlı Kuvvetleri (Tsk) Spor GücüKoray ŞahinE2100:47:27 870 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış87042
Türk Silahlı Kuvvetleri (Tsk) Spor GücüAyhan BikirE21Hedef Atlamış00:20:19 851 Sorunsuz bitirdi85143
Rota Oryantiring Spor Kulübü Derneğiİsmail KılınçE2100:50:34 816 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış81644
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü DerneğiŞahin DemirE2100:52:07 792 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış79245
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü DerneğiGökhan BeklenE21Hedef Atlamış00:22:29 769 Sorunsuz bitirdi76946
Türk Silahlı Kuvvetleri (Tsk) Spor GücüEmre Doğuş KöseE2100:54:59 751 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış75147
Neo Doğa Sporları DerneğiVeysel GülerE2100:59:43 691 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış69148
Jandarma Gücü Sk DerneğiAli UçarE2101:00:52 678 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış67849
Ankara GsmEnes SaruhanE21Zaman aşımı00:26:16 658 Sorunsuz bitirdi65850
Türk Silahlı Kuvvetleri (Tsk) Spor GücüÇağrı AkgünE21Hedef Atlamış00:27:06 638 Sorunsuz bitirdi63851
Türk Silahlı Kuvvetleri (Tsk) Spor GücüOnur AltınE2101:05:00 635 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış63552
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiGufran TuranE21Hedef Atlamış00:27:16 634 Sorunsuz bitirdi63453
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiCan GürgünE21Başlamamış00:30:18 570 Sorunsuz bitirdi57054
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü DerneğiYalçın Yağız KüçükE2101:13:19 563 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış56355
Bilecik GsmGürkan DikeçE21Zaman aşımı00:38:19 451 Sorunsuz bitirdi45156
Ankara GsmYunus Emre EkinciE2101:38:22 420 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış42057
Çankaya Gençlik Merkezi Yön Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAdil YılmazE2101:54:09 362 Sorunsuz bitirdiBaşlamamış36258
Gülhane Sağlık Gençlik Spor Kulübü DerneğiGökhan CinE21BitirmediBaşlamamış059
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiYusuf Emre AydoğduE21Hedef AtlamışHedef Atlamış059
Doruk Dağcılık Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiCevdet AlyilmazE21BaşlamamışHedef Atlamış059
Türk Silahlı Kuvvetleri (Tsk) Spor GücüHakan YaybelE21Hedef AtlamışHedef Atlamış059
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiHakan ArslanE21Hedef AtlamışBaşlamamış059
İnönü Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü Derneğiİbrahim KorE21B00:50:48 1000 Sorunsuz bitirdi00:16:40 1000 Sorunsuz bitirdi20001
Türk Silahlı Kuvvetleri (Tsk) Spor GücüNazim AltunE21B00:59:00 861 Sorunsuz bitirdi00:20:43 805 Sorunsuz bitirdi16662
Uludağ Oryantiring Spor KulübüSerkan SuralE21B01:05:09 780 Sorunsuz bitirdi00:20:14 824 Sorunsuz bitirdi16043
İnönü Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiRamazan KemikE21B01:08:45 739 Sorunsuz bitirdi00:19:41 847 Sorunsuz bitirdi15864
Yıldız Teknik Üniversiteliler Spor KulübüGökhan BıçakE21B01:11:20 712 Sorunsuz bitirdi00:20:14 824 Sorunsuz bitirdi15365
İnönü Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiOğuzhan KaratepeE21B01:05:44 773 Sorunsuz bitirdi00:22:49 730 Sorunsuz bitirdi15036
Eskişehir Oryantiring Spor Kulübü Derneğiİbrahim DilekE21B00:59:56 848 Sorunsuz bitirdi00:25:54 644 Sorunsuz bitirdi14927
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Spor Kulübü DerneğiMurat ÖztaşE21B01:30:56 559 Sorunsuz bitirdi00:17:53 932 Sorunsuz bitirdi14918
Antalya GsmMehmet Akif TandoğruE21B01:15:30 673 Sorunsuz bitirdi00:20:44 804 Sorunsuz bitirdi14779
Jandarma Gücü Sk DerneğiMustafa Çağlar ÜnalmışE21B01:13:53 688 Sorunsuz bitirdi00:22:19 747 Sorunsuz bitirdi143510
İnönü Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiHamza Ali YılmazE21B01:31:05 558 Sorunsuz bitirdi00:20:21 819 Sorunsuz bitirdi137711
Yıldız Teknik Üniversiteliler Spor KulübüRüştü BaşaranE21B01:18:02 651 Sorunsuz bitirdi00:24:13 688 Sorunsuz bitirdi133912
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Spor Kulübü DerneğiEmre BilirE21B01:40:43 504 Sorunsuz bitirdi00:20:09 827 Sorunsuz bitirdi133113
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiMehmet Baki ÖztürkE21B01:14:20 683 Sorunsuz bitirdi00:26:13 636 Sorunsuz bitirdi131914
İnönü Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiRecep Ali EyüpE21B01:21:19 625 Sorunsuz bitirdi00:24:01 694 Sorunsuz bitirdi131914
Uludağ Oryantiring Spor KulübüBerat BaykaloğluE21B01:25:35 594 Sorunsuz bitirdi00:23:24 712 Sorunsuz bitirdi130616
Balıkesir Oryantiring Ve Doğa Sporları Kulübüİbrahim KirazE21B01:33:42 542 Sorunsuz bitirdi00:21:55 760 Sorunsuz bitirdi130217
Ankara GsmGökşen Mehmet DonbaloğluE21B01:33:01 546 Sorunsuz bitirdi00:22:19 747 Sorunsuz bitirdi129318
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiHalit UzunerE21B01:41:28 501 Sorunsuz bitirdi00:21:40 769 Sorunsuz bitirdi127019
Yıldız Teknik Üniversiteliler Spor KulübüAbdullah KeçeciE21B01:39:22 511 Sorunsuz bitirdi00:22:31 740 Sorunsuz bitirdi125120
Ankara GsmMurat DüzünE21B01:31:42 554 Sorunsuz bitirdi00:24:11 689 Sorunsuz bitirdi124321
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Spor Kulübü DerneğiRamazan DemirE21B01:17:59 651 Sorunsuz bitirdi00:29:02 574 Sorunsuz bitirdi122522
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiOsman Ertuğrul AktürkE21B01:26:43 586 Sorunsuz bitirdi00:26:52 620 Sorunsuz bitirdi120623
Kayseri Atak Spor Kulübü DerneğiKadir BirolE21B01:56:23 436 Sorunsuz bitirdi00:22:15 749 Sorunsuz bitirdi118524
Uludağ Oryantiring Spor KulübüEngin KarakayaE21B01:39:15 512 Sorunsuz bitirdi00:25:26 655 Sorunsuz bitirdi116725
Neo Doğa Sporları DerneğiAhmet ŞallıE21B01:31:32 555 Sorunsuz bitirdi00:29:05 573 Sorunsuz bitirdi112826
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Spor Kulübü DerneğiHakan AltınE21B01:39:13 512 Sorunsuz bitirdi00:28:02 595 Sorunsuz bitirdi110727
Malatya GsmMuhammed ÇıkarayE21B01:57:24 433 Sorunsuz bitirdi00:24:52 670 Sorunsuz bitirdi110328
Yıldız Teknik Üniversiteliler Spor KulübüZekeriyye AkgünE21B01:53:32 447 Sorunsuz bitirdi00:25:29 654 Sorunsuz bitirdi110129
Yıldız Teknik Üniversiteliler Spor KulübüMustafa Burak AkıncılarE21B01:59:31 425 Sorunsuz bitirdi00:25:41 649 Sorunsuz bitirdi107430
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiMert SugürE21B01:51:36 455 Sorunsuz bitirdi00:27:36 604 Sorunsuz bitirdi105931
Yıldız Teknik Üniversiteliler Spor KulübüCemal GülE21B01:52:46 450 Sorunsuz bitirdi00:27:36 604 Sorunsuz bitirdi105432
Yıldız Teknik Üniversiteliler Spor KulübüYavuz Ömer AktürkE21B01:58:41 428 Sorunsuz bitirdi00:26:42 624 Sorunsuz bitirdi105233
Uludağ Oryantiring Spor KulübüHüseyin Kaan YıldızE21B01:55:37 439 Sorunsuz bitirdi00:27:27 607 Sorunsuz bitirdi104634
Yıldız Teknik Üniversiteliler Spor KulübüOzan ŞahinE21B01:47:32 472 Sorunsuz bitirdi00:29:52 558 Sorunsuz bitirdi103035
Uludağ Oryantiring Spor KulübüGörkem ÜnE21B01:44:41 485 Sorunsuz bitirdi00:31:41 526 Sorunsuz bitirdi101136
Kayseri GsmErkan ÖcalE21B01:54:08 445 Sorunsuz bitirdi00:29:34 564 Sorunsuz bitirdi100937
Yıldız Teknik Üniversiteliler Spor KulübüMustafa BayrakE21B01:57:05 434 Sorunsuz bitirdi00:29:14 570 Sorunsuz bitirdi100438
Malatya GsmMehmet Burak KayaE21B01:30:06 564 Sorunsuz bitirdi00:40:55 407 Sorunsuz bitirdi97139
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiMehmet Yunus TülekE21B01:58:31 429 Sorunsuz bitirdi00:34:25 484 Sorunsuz bitirdi91340
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü DerneğiÖzgen ÖzdemiroğluE21B01:50:34 459 Sorunsuz bitirdi00:37:51 440 Sorunsuz bitirdi89941
İnönü Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü Derneğiİlyas AvcıE21BHedef Atlamış00:19:42 846 Sorunsuz bitirdi84642
Yıldız Teknik Üniversiteliler Spor KulübüFurkan ErE21B01:55:45 439 Sorunsuz bitirdi00:41:18 404 Sorunsuz bitirdi84343
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiOrkun MancırE21BBaşlamamış00:21:58 759 Sorunsuz bitirdi75944
Isparta GsmAykut İşçiE21BHedef Atlamış00:23:21 714 Sorunsuz bitirdi71445
Adrenalin Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiHalil KarlıkE21BBaşlamamış00:25:13 661 Sorunsuz bitirdi66146
Malatya Gsmİsrafil YıldızhanE21BZaman aşımı00:25:29 654 Sorunsuz bitirdi65447
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiTaner AksoyluE21BHedef Atlamış00:26:34 627 Sorunsuz bitirdi62748
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiMehmet Esat ÖzmenE21B01:28:04 577 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış57749
Yıldız Teknik Üniversiteliler Spor KulübüAhmet Berkay DursunE21BZaman aşımı00:29:03 574 Sorunsuz bitirdi57450
Malatya GsmAbdülmecit AydınoğluE21B01:28:55 571 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış57151
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiHasan Furkan BaysalE21BBitirmedi00:29:51 558 Sorunsuz bitirdi55852
Uludağ Oryantiring Spor KulübüOnur AksakalE21BHedef Atlamış00:34:17 486 Sorunsuz bitirdi48653
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiBuğra GündüzE21BBitirmedi00:36:17 459 Sorunsuz bitirdi45954
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiSelahattin BüyükçiçekE21BBitirmedi00:37:06 449 Sorunsuz bitirdi44955
Malatya GsmHamza ÖzerE21BZaman aşımı00:38:04 438 Sorunsuz bitirdi43856
Pusula Arama-Kurtarma Ve Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiOğuzhan ManisalıgilE21BHedef Atlamış00:42:42 390 Sorunsuz bitirdi39057
Muğla Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiMurat KamışE21BZaman aşımı00:55:12 302 Sorunsuz bitirdi30258
Kayseri GsmEnsar Ahmet KaraaslanE21BBitirmediBitirmedi059
Değirmendere Doğaspor Kulübü DerneğiSerhat KırıktaşE21BZaman aşımıZaman aşımı059
İnönü Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiFırat CanikliE21BBaşlamamışZaman aşımı059
Jandarma Gücü Sk DerneğiAbdullah ErdoğanE3500:55:52 1000 Sorunsuz bitirdi00:23:01 905 Sorunsuz bitirdi19051
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiAdem AtesE3501:03:19 882 Sorunsuz bitirdi00:20:50 1000 Sorunsuz bitirdi18822
Altun Hedef Gençlik Spor Kulübü DerneğiDeniz ÖzşahinE3501:10:02 798 Sorunsuz bitirdi00:28:07 741 Sorunsuz bitirdi15393
İnegöl Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiOzan ÇelikE3501:26:52 643 Sorunsuz bitirdi00:23:44 878 Sorunsuz bitirdi15214
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiDevrim Caner OdabaşoğluE3501:25:07 656 Sorunsuz bitirdi00:24:34 848 Sorunsuz bitirdi15045
Malatya GsmMuhterem BulutE3501:18:46 709 Sorunsuz bitirdi00:33:40 619 Sorunsuz bitirdi13286
Balıkesir GsmAlper AkyolE3501:50:53 504 Sorunsuz bitirdi00:26:49 777 Sorunsuz bitirdi12817
İnegöl Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiTarık ŞekerE3501:30:33 617 Sorunsuz bitirdi00:32:54 633 Sorunsuz bitirdi12508
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiMehmet Sirim ÜnalE3501:52:33 496 Sorunsuz bitirdi00:44:40 466 Sorunsuz bitirdi9629
Bucak Spor KulübüMehmet Sadık DumanE35Zaman aşımı00:31:19 665 Sorunsuz bitirdi66510
Mersin Eğitim Kültür Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAlper KayaE35Zaman aşımı00:31:34 660 Sorunsuz bitirdi66011
Değirmendere Doğaspor Kulübü DerneğiYakup AlpaslanE35Zaman aşımı00:32:55 633 Sorunsuz bitirdi63312
Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiCem GündoğduE35Zaman aşımı00:32:56 633 Sorunsuz bitirdi63312
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiErkan İyigünE35Zaman aşımı00:33:31 622 Sorunsuz bitirdi62214
Amazon Oryantiring Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiBasri GökmenE35Zaman aşımı00:55:17 377 Sorunsuz bitirdi37715
Zonguldak GsmBarış BaltacıE35BitirmediZaman aşımı016
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiÇağrı KüçükkaramukluE35BitirmediZaman aşımı016
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiKadri KocaerE35Hedef AtlamışHedef Atlamış016
Muğla Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiMuhammed SayE35Zaman aşımıZaman aşımı016
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiFeridun TakışE4001:01:55 1000 Sorunsuz bitirdi00:29:09 910 Sorunsuz bitirdi19101
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiRefik Zekai DiriE4001:13:48 839 Sorunsuz bitirdi00:26:31 1000 Sorunsuz bitirdi18392
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiYavuz Kurtuluş AnılE4001:16:23 811 Sorunsuz bitirdi00:26:58 983 Sorunsuz bitirdi17943
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiBülent ŞahinE4001:29:07 695 Sorunsuz bitirdi00:28:15 939 Sorunsuz bitirdi16344
Tavşanlı Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAli SarıE4001:24:57 729 Sorunsuz bitirdi00:29:24 902 Sorunsuz bitirdi16315
Çorum Gençlik Ve Spor Kulubü DerneğiDuran TorbacıoğluE4001:54:06 543 Sorunsuz bitirdi00:29:06 911 Sorunsuz bitirdi14546
Malatya GsmSavaş GüvenE4001:39:52 620 Sorunsuz bitirdi00:41:26 640 Sorunsuz bitirdi12607
Zonguldak Gsmİlker AçıkE40Zaman aşımı00:28:42 924 Sorunsuz bitirdi9248
Altun Hedef Gençlik Spor Kulübü DerneğiMurat AyanoğluE40Zaman aşımı00:32:15 822 Sorunsuz bitirdi8229
Bursa Sınav Okulları Spor Kulübü DerneğiYavuz ArslanE40Zaman aşımı00:38:33 688 Sorunsuz bitirdi68810
Zeynep Gülin Öngör Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiFerdi BaşyiğitE40Zaman aşımı00:39:32 671 Sorunsuz bitirdi67111
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiMedeni SoysalE40Zaman aşımı00:40:45 651 Sorunsuz bitirdi65112
İstanbul Doğa Sporları Kulübü DerneğiBülent TurutoğluE40Zaman aşımı00:42:04 630 Sorunsuz bitirdi63013
Zeynep Gülin Öngör Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiMuammer İnanE40Zaman aşımı00:44:20 598 Sorunsuz bitirdi59814
İstanbul Doğa Sporları Kulübü DerneğiKenan BayrakçıE40Zaman aşımı00:54:27 487 Sorunsuz bitirdi48715
Bursa Hedef Gençlik Ve Doğa Sporları KulübüErtuğrul ŞenolE40Hedef Atlamış00:57:01 465 Sorunsuz bitirdi46516
Zeynep Gülin Öngör Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiÖzcan KaradenizE40Zaman aşımıZaman aşımı017
Manisa GsmNurullah AkyıldızE40Zaman aşımıBaşlamamış017
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü Derneğiİsa Tolga HelvacıgülE40BitirmediZaman aşımı017
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiSinan ŞenE4500:44:32 1000 Sorunsuz bitirdi00:21:12 1000 Sorunsuz bitirdi20001
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiMurat Türker NazlıakaE4500:53:14 837 Sorunsuz bitirdi00:23:22 907 Sorunsuz bitirdi17442
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiSatılmış DalboyE4501:00:06 741 Sorunsuz bitirdi00:24:58 849 Sorunsuz bitirdi15903
Yenimahalle Teknik Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiHüseyin DoğanE4501:05:34 679 Sorunsuz bitirdi00:24:32 864 Sorunsuz bitirdi15434
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiÖner ÖzmenE4500:56:23 790 Sorunsuz bitirdi00:28:17 750 Sorunsuz bitirdi15405
Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiEkrem DenizE4501:05:33 679 Sorunsuz bitirdi00:28:36 741 Sorunsuz bitirdi14206
Yenimahalle Teknik Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiSuat İpekoğluE4501:20:12 555 Sorunsuz bitirdi00:32:28 653 Sorunsuz bitirdi12087
Adana Doğa Ve Su Sporları Spor Kulübü DerneğiHarun UzE4501:30:15 493 Sorunsuz bitirdi00:32:20 656 Sorunsuz bitirdi11498
Rusumat 4 Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiSerkan SürmeliE4501:42:05 436 Sorunsuz bitirdi00:33:34 632 Sorunsuz bitirdi10689
Pamukkale Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiYavuz MaşalıE4501:57:11 380 Sorunsuz bitirdi00:31:10 680 Sorunsuz bitirdi106010
Yenimahalle Teknik Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiKudret GökbulutE4501:33:18 477 Sorunsuz bitirdi00:37:26 566 Sorunsuz bitirdi104311
Yenimahalle Teknik Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiErcan TilkicikE4501:49:07 408 Sorunsuz bitirdi00:42:34 498 Sorunsuz bitirdi90612
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiFahrettin Tufan SarpE45Zaman aşımı00:25:14 840 Sorunsuz bitirdi84013
Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiÖmer DedeE4501:54:27 389 Sorunsuz bitirdi00:55:28 382 Sorunsuz bitirdi77114
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü Derneğiİbrahim EravcıE45Hedef Atlamış00:32:39 649 Sorunsuz bitirdi64915
Bursa Hedef Gençlik Ve Doğa Sporları KulübüTanzer DursunE4501:14:59 594 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış59416
Değirmendere Doğaspor Kulübü DerneğiÖzgür KılcıE45Zaman aşımı00:37:47 561 Sorunsuz bitirdi56117
İstanbul Doğa Sporları Kulübü DerneğiMurat DürüstE45Zaman aşımı00:38:38 549 Sorunsuz bitirdi54918
Mersin Eğitim Kültür Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiBülent ÜlkürE45Başlamamış00:51:57 408 Sorunsuz bitirdi40819
Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiMahmut Şevket ÇiçekE45Zaman aşımıZaman aşımı020
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiMurat BalıkE45BitirmediZaman aşımı020
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiOrhan ÇavuşE5000:51:09 1000 Sorunsuz bitirdi00:22:23 941 Sorunsuz bitirdi19411
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiAret ArapoğluE5001:10:45 723 Sorunsuz bitirdi00:21:04 1000 Sorunsuz bitirdi17232
Mersin Eğitim Kültür Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAhmet YaşarE5000:56:23 907 Sorunsuz bitirdi00:33:52 622 Sorunsuz bitirdi15293
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiNecati YıldızE5001:07:03 763 Sorunsuz bitirdi00:27:38 762 Sorunsuz bitirdi15254
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiMetin DeğirmenciE5001:10:16 728 Sorunsuz bitirdi00:26:34 793 Sorunsuz bitirdi15215
Yenimahalle Teknik Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiTacettin UlusoyE5000:58:17 878 Sorunsuz bitirdi00:35:21 596 Sorunsuz bitirdi14746
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiGöksel BilenlerE5001:08:32 746 Sorunsuz bitirdi00:31:51 661 Sorunsuz bitirdi14077
Tusaş Spor Kulübü DerneğiNecati KülahsızE5001:14:17 689 Sorunsuz bitirdi00:29:22 717 Sorunsuz bitirdi14068
Zonguldak GsmRecep KıyısınE5001:26:11 594 Sorunsuz bitirdi00:29:17 719 Sorunsuz bitirdi13139
Mersin Eğitim Kültür Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiCumali KaracaE5001:11:29 716 Sorunsuz bitirdi00:38:34 546 Sorunsuz bitirdi126210
Mersin Eğitim Kültür Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiSalih ÇakırE5001:22:23 621 Sorunsuz bitirdi00:46:46 450 Sorunsuz bitirdi107111
Bilecik GsmMete IşıkE5001:58:14 433 Sorunsuz bitirdi00:34:45 606 Sorunsuz bitirdi103912
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiErtuğrul UstaE50Zaman aşımı00:32:12 654 Sorunsuz bitirdi65413
Yenimahalle Teknik Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAhmet ÇeltikE5001:25:20 599 Sorunsuz bitirdiZaman aşımı59914
Yenimahalle Teknik Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAtila GüzelhanE50Zaman aşımı00:44:29 474 Sorunsuz bitirdi47415
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiHüseyin VarlıE50BitirmediZaman aşımı016
Zonguldak GsmMevlüt ÇekirdekciE50Zaman aşımıBitirmedi016
Akut Arama Kurtarma Spor Kulübü Derneğiİbrahim YücebaşE5500:49:59 1000 Sorunsuz bitirdi00:32:15 984 Sorunsuz bitirdi19841
Yenimahalle Teknik Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiYakup TuranE5501:09:34 718 Sorunsuz bitirdi00:31:45 1000 Sorunsuz bitirdi17182
Yenimahalle Teknik Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAbdullah TuranE5501:02:05 805 Sorunsuz bitirdi00:35:56 884 Sorunsuz bitirdi16893
İzmir GsmÖmer Bilgen ÖzdemiroğluE5501:46:49 468 Sorunsuz bitirdi00:32:57 964 Sorunsuz bitirdi14324
Yenimahalle Teknik Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiNihat KöksalE5501:45:12 475 Sorunsuz bitirdi00:37:10 854 Sorunsuz bitirdi13295
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiKemal ÖzdemirE5501:36:09 520 Sorunsuz bitirdi00:49:44 638 Sorunsuz bitirdi11586
Değirmendere Doğaspor Kulübü DerneğiAli Günal ErdemE55Hedef Atlamış00:35:24 897 Sorunsuz bitirdi8977
Doruk Dağcılık Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiErtun YıldızlıE5501:19:03 632 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış6328
Bursa Oryantiring Spor KulübüHilmi MertE5501:20:13 623 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış6239
Alaş Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiMehmet HacimusalarE55Zaman aşımı00:52:39 603 Sorunsuz bitirdi60310
Yenimahalle Teknik Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAli ÖmercaE55Zaman aşımıZaman aşımı011
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiSude Naz KülahK1600:54:53 987 Sorunsuz bitirdi00:16:56 1000 Sorunsuz bitirdi19871
Bursa Hedef Gençlik Ve Doğa Sporları KulübüSıla DursunK1600:54:09 1000 Sorunsuz bitirdi00:22:39 748 Sorunsuz bitirdi17482
Ümraniye Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAyşa Asya TuzcuoğullarıK1601:14:13 730 Sorunsuz bitirdi00:18:03 938 Sorunsuz bitirdi16683
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiAzra CoşkunK1601:18:29 690 Sorunsuz bitirdi00:20:38 821 Sorunsuz bitirdi15114
Pamukkale Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiElif MaşalıK1601:12:12 750 Sorunsuz bitirdi00:23:00 736 Sorunsuz bitirdi14865
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiSemanur ÖzdemirK1601:20:44 671 Sorunsuz bitirdi00:22:26 755 Sorunsuz bitirdi14266
Mersin Eğitim Kültür Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiSıla CanK1601:22:26 657 Sorunsuz bitirdi00:26:16 645 Sorunsuz bitirdi13027
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiEylül DalboyK1601:22:51 654 Sorunsuz bitirdi00:26:31 639 Sorunsuz bitirdi12938
Çorum Gençlik Ve Spor Kulubü DerneğiEcem KalkanK1601:16:29 708 Sorunsuz bitirdi00:31:26 539 Sorunsuz bitirdi12479
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiDuru Şimal DurmazK1601:34:56 570 Sorunsuz bitirdi00:25:35 662 Sorunsuz bitirdi123210
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiAleyna MindenK1601:39:40 543 Sorunsuz bitirdi00:25:49 656 Sorunsuz bitirdi119911
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü DerneğiBeyzanur GülK1601:34:32 573 Sorunsuz bitirdi00:27:24 618 Sorunsuz bitirdi119112
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiSimal KökcüK1601:55:27 469 Sorunsuz bitirdi00:24:04 704 Sorunsuz bitirdi117313
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü DerneğiSosi AbekK1601:27:14 621 Sorunsuz bitirdi00:32:59 513 Sorunsuz bitirdi113414
Altun Hedef Gençlik Spor Kulübü DerneğiHatice Elif KurtK1601:44:43 517 Sorunsuz bitirdi00:27:52 608 Sorunsuz bitirdi112515
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü DerneğiHavin ÇelikK1601:57:03 463 Sorunsuz bitirdi00:28:39 591 Sorunsuz bitirdi105416
Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiPınar MüjdeciK1601:50:56 488 Sorunsuz bitirdi00:31:12 543 Sorunsuz bitirdi103117
Altun Hedef Gençlik Spor Kulübü DerneğiEbrar Nida ÖzdoğanK1601:49:34 494 Sorunsuz bitirdi00:32:27 522 Sorunsuz bitirdi101618
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiDilara ArslanK1601:45:15 514 Sorunsuz bitirdi00:50:21 336 Sorunsuz bitirdi85019
Bursa Hedef Gençlik Ve Doğa Sporları KulübüCeren ÖzelerK1601:10:14 771 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış77120
İzmir GsmDefne KoparalK16Hedef Atlamış00:30:33 554 Sorunsuz bitirdi55421
Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiLeyla Zeynep LoğaK16Hedef Atlamış00:31:36 536 Sorunsuz bitirdi53622
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiEce BulutK16Bitirmedi00:33:45 502 Sorunsuz bitirdi50223
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiBaşak YılmazK16Bitirmedi00:35:58 471 Sorunsuz bitirdi47124
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiSude SenK16Zaman aşımı00:36:23 465 Sorunsuz bitirdi46525
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiSude AlpayK16Zaman aşımı00:37:23 453 Sorunsuz bitirdi45326
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü DerneğiSelen ÖzgençK16Zaman aşımı00:37:56 446 Sorunsuz bitirdi44627
Bursa Oryantiring Spor KulübüEce Su ÖzgürK16Bitirmedi00:38:12 443 Sorunsuz bitirdi44328
Değirmendere Doğaspor Kulübü DerneğiZeren SavaşK16Bitirmedi00:39:25 430 Sorunsuz bitirdi43029
İzmir GsmJanset SelenK16Bitirmedi00:41:23 409 Sorunsuz bitirdi40930
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiNihal ÖzkanK16Hedef Atlamış00:41:32 408 Sorunsuz bitirdi40831
Değirmendere Doğaspor Kulübü DerneğiSila Ravza TasK16Bitirmedi00:42:43 396 Sorunsuz bitirdi39632
Adana Doğa Ve Su Sporları Spor Kulübü DerneğiYagmur ÇetinelK16Zaman aşımı00:43:36 388 Sorunsuz bitirdi38833
Bursa Hedef Gençlik Ve Doğa Sporları KulübüZeynep ŞenolK16Hedef Atlamış00:43:47 387 Sorunsuz bitirdi38734
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiCeylinaz MutK16Hedef Atlamış00:44:50 378 Sorunsuz bitirdi37835
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiMeryem Yağmur DemirK16Zaman aşımı00:44:50 378 Sorunsuz bitirdi37835
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiEylül SanguK16Bitirmedi00:46:00 368 Sorunsuz bitirdi36837
Bursa Yıldırım Doğa Sporları Gençlik Ve Spor KulübüAzra DurgutK16Bitirmedi00:46:25 365 Sorunsuz bitirdi36538
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiAzra Ilgin FilizelK16Zaman aşımı00:46:55 361 Sorunsuz bitirdi36139
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü DerneğiEzo ErK16Zaman aşımı00:47:28 357 Sorunsuz bitirdi35740
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiIrem GirginK16Zaman aşımı00:48:30 349 Sorunsuz bitirdi34941
Değirmendere Doğaspor Kulübü DerneğiGünce KüçükünsalK16Bitirmedi00:50:17 337 Sorunsuz bitirdi33742
Kuzey Oryantiring Spor Kulübü DerneğiZeynep Ecrin SakallıK16Zaman aşımı00:50:19 337 Sorunsuz bitirdi33742
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü DerneğiNisanur UysalK16Hedef Atlamış00:50:34 335 Sorunsuz bitirdi33544
Mersin Eğitim Kültür Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAyşegül Gözde KayacıK16Bitirmedi00:57:14 296 Sorunsuz bitirdi29645
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiDerin ÜretenK16BitirmediHedef Atlamış046
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiDuru YılmazK16BitirmediZaman aşımı046
Balıkesir GsmSolmaz AbdullayevaK16BitirmediZaman aşımı046
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü DerneğiEsra AğaçdelenK16Hedef AtlamışZaman aşımı046
Kayseri Atak Spor Kulübü DerneğiGizem GüneyK16BitirmediHedef Atlamış046
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiIrmak ÜretenK16 0 Sorunsuz bitirdiZaman aşımı046
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiDuygu YigenK1801:06:28 1000 Sorunsuz bitirdi00:20:35 926 Sorunsuz bitirdi19261
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiŞenay CengizK1801:09:32 956 Sorunsuz bitirdi00:22:47 837 Sorunsuz bitirdi17932
Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiBeyza Nur KaplanK1801:21:36 815 Sorunsuz bitirdi00:19:55 957 Sorunsuz bitirdi17723
İnönü Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiDoğa OymakK1801:13:15 907 Sorunsuz bitirdi00:22:09 861 Sorunsuz bitirdi17684
Bursa Hedef Gençlik Ve Doğa Sporları KulübüBetül ÖnalK1801:27:46 757 Sorunsuz bitirdi00:19:04 1000 Sorunsuz bitirdi17575
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiBuse AçılK1801:23:27 796 Sorunsuz bitirdi00:19:54 958 Sorunsuz bitirdi17546
Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiEylül Begüm KorkmazK1801:23:13 799 Sorunsuz bitirdi00:22:09 861 Sorunsuz bitirdi16607
Niksar Belediye Spor Kulübü DerneğiEda ZenginK1801:23:59 791 Sorunsuz bitirdi00:29:59 636 Sorunsuz bitirdi14278
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiSueda BerksoyK1801:56:20 571 Sorunsuz bitirdi00:24:37 775 Sorunsuz bitirdi13469
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiEylül ŞenalK1801:39:00 671 Sorunsuz bitirdi00:28:30 669 Sorunsuz bitirdi134010
Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiDila ÇiçekK1801:56:33 570 Sorunsuz bitirdi00:27:22 697 Sorunsuz bitirdi126711
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiEzgi İçyerK1801:54:07 582 Sorunsuz bitirdi00:28:15 675 Sorunsuz bitirdi125712
Kuzey Oryantiring Spor Kulübü DerneğiBengü Nisa ÇetinK1801:50:33 601 Sorunsuz bitirdi00:31:23 608 Sorunsuz bitirdi120913
Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiEzgi AkarK1801:55:03 578 Sorunsuz bitirdi00:34:10 558 Sorunsuz bitirdi113614
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiIlayda SenK1801:55:58 573 Sorunsuz bitirdi00:38:14 499 Sorunsuz bitirdi107215
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiGamze BayrakK18Hedef Atlamış00:23:22 816 Sorunsuz bitirdi81616
Bursa Oryantiring Spor KulübüAyşe Nur KoçK18Zaman aşımı00:24:50 768 Sorunsuz bitirdi76817
Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiÇiğdem SarıK18Hedef Atlamış00:24:55 765 Sorunsuz bitirdi76518
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiRuya TairK18Zaman aşımı00:27:31 693 Sorunsuz bitirdi69319
Niksar Belediye Spor Kulübü DerneğiGülsüm SırtıkaraK18Zaman aşımı00:30:31 625 Sorunsuz bitirdi62520
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiElif YarışK18Bitirmedi00:30:42 621 Sorunsuz bitirdi62121
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiRumeysa ÖzcanK18Zaman aşımı00:31:40 602 Sorunsuz bitirdi60222
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiZeliha Sıla ArslanK18Zaman aşımı00:31:55 597 Sorunsuz bitirdi59723
Niksar Belediye Spor Kulübü DerneğiElif Şehri AsanK18Zaman aşımı00:32:22 589 Sorunsuz bitirdi58924
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiGizem YıldızK18Zaman aşımı00:33:31 569 Sorunsuz bitirdi56925
İnegöl Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiSemanur ŞaffakK18Bitirmedi00:33:39 567 Sorunsuz bitirdi56726
Kayseri Atak Spor Kulübü DerneğiAyşegül ÇürüttüK18Bitirmedi00:34:12 558 Sorunsuz bitirdi55827
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiMünevver VarlıK18Hedef Atlamış00:35:29 537 Sorunsuz bitirdi53728
Adana Doğa Ve Su Sporları Spor Kulübü DerneğiBeyza KalkanK18Hedef Atlamış00:35:46 533 Sorunsuz bitirdi53329
Oryantiring Ordusu Spor Kulübü DerneğiZeynep UzunK18Hedef Atlamış00:36:53 517 Sorunsuz bitirdi51730
Kayseri Atak Spor Kulübü DerneğiAybüke ŞimşekK18Zaman aşımı00:39:22 484 Sorunsuz bitirdi48431
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiMerve KaplanK18Bitirmedi00:43:11 442 Sorunsuz bitirdi44232
Adana Sporcu Eğitim Spor Kulübü DerneğiEmine GülnazK18Zaman aşımı00:45:23 420 Sorunsuz bitirdi42033
Batman GsmHevidar BilginK18Bitirmedi00:55:22 344 Sorunsuz bitirdi34434
Adana Doğa Ve Su Sporları Spor Kulübü Derneğiİremsu MertK18BitirmediBitirmedi035
Adana Doğa Ve Su Sporları Spor Kulübü DerneğiDilek GökcanK18Zaman aşımıZaman aşımı035
Adana Doğa Ve Su Sporları Spor Kulübü DerneğiIlgın İnceK18Zaman aşımıBitirmedi035
Kayseri Atak Spor Kulübü DerneğiÖzge Sultan GökkayaK18BitirmediBitirmedi035
Kayseri Atak Spor Kulübü DerneğiHatice KartalK18Hedef AtlamışBitirmedi035
Kayseri GsmBahar Zehrq PadakK18BitirmediZaman aşımı035
Adana Doğa Ve Su Sporları Spor Kulübü Derneğiİrem AkyüzlüK18Zaman aşımıZaman aşımı035
Adana Doğa Ve Su Sporları Spor Kulübü DerneğiSudecan ErdoğanK18BitirmediZaman aşımı035
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiElif Sena UygunK2001:02:03 1000 Sorunsuz bitirdi00:22:31 848 Sorunsuz bitirdi18481
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiEsma MelleK2001:10:11 884 Sorunsuz bitirdi00:21:30 888 Sorunsuz bitirdi17722
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiBuket AydınK2001:25:38 725 Sorunsuz bitirdi00:19:06 1000 Sorunsuz bitirdi17253
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiMelisa AltıncıK2001:06:36 932 Sorunsuz bitirdi00:24:57 766 Sorunsuz bitirdi16984
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiEmine İçyerK2001:19:48 778 Sorunsuz bitirdi00:21:54 872 Sorunsuz bitirdi16505
İzmir GsmCemre Nur YeşilK2001:10:48 876 Sorunsuz bitirdi00:25:58 736 Sorunsuz bitirdi16126
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiYaren YılmazK2001:39:26 624 Sorunsuz bitirdi00:24:58 765 Sorunsuz bitirdi13897
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiNesrin YavuzK2001:25:12 728 Sorunsuz bitirdi00:29:50 640 Sorunsuz bitirdi13688
İnönü Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiBahar ÖzçelikK2001:33:14 666 Sorunsuz bitirdi00:27:37 692 Sorunsuz bitirdi13589
Kuzey Oryantiring Spor Kulübü DerneğiGülce ÇelikK2001:49:50 565 Sorunsuz bitirdi00:24:17 787 Sorunsuz bitirdi135210
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiBuket BilenlerK2001:54:59 540 Sorunsuz bitirdi00:31:32 606 Sorunsuz bitirdi114611
İnönü Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiDoğa BelyurtK20Bitirmedi00:28:02 681 Sorunsuz bitirdi68112
Bursa Oryantiring Spor KulübüGamze KurnazK20Zaman aşımı00:28:18 675 Sorunsuz bitirdi67513
İnönü Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiEylül ÇobanK20Bitirmedi00:35:34 537 Sorunsuz bitirdi53714
Zeynep Gülin Öngör Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiMerve ErdinçliK20Zaman aşımı00:38:21 498 Sorunsuz bitirdi49815
Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiBirsen ÖzerK20Zaman aşımı00:40:19 474 Sorunsuz bitirdi47416
Zeynep Gülin Öngör Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiZeliha Nur ArazK20Zaman aşımı00:40:57 466 Sorunsuz bitirdi46617
İstanbul Doğa Sporları Kulübü DerneğiBurcu SarK20Zaman aşımı00:41:59 455 Sorunsuz bitirdi45518
Adana Doğa Ve Su Sporları Spor Kulübü DerneğiZeynep Liva PalamutK20Hedef Atlamış00:42:57 445 Sorunsuz bitirdi44519
Zeynep Gülin Öngör Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiSinem SungunK20Zaman aşımıZaman aşımı020
Uludağ Oryantiring Spor KulübüBeyza TekinK20BitirmediZaman aşımı020
Kayseri GsmGözde TamK20BitirmediZaman aşımı020
Bursa Yıldırım Doğa Sporları Gençlik Ve Spor KulübüTuğba VatanseverK20BitirmediZaman aşımı020
Muğla Herkes İçin Spor KulübüSevim SevinçK20Hedef AtlamışZaman aşımı020
Batman GsmSema BilikK20Zaman aşımıBitirmedi020
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiAyşe BozkurtK2100:54:34 1000 Sorunsuz bitirdi00:19:43 974 Sorunsuz bitirdi19741
İnönü Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiElif Gökçe AvcıK2100:59:50 912 Sorunsuz bitirdi00:19:12 1000 Sorunsuz bitirdi19122
Jandarma Gücü Sk DerneğiBetül EsnerK2101:01:46 883 Sorunsuz bitirdi00:20:28 938 Sorunsuz bitirdi18213
Neo Doğa Sporları DerneğiZeynep OcakK2100:58:55 926 Sorunsuz bitirdi00:22:43 845 Sorunsuz bitirdi17714
Jandarma Gücü Sk DerneğiÖzge BozçaK2100:59:18 920 Sorunsuz bitirdi00:23:36 814 Sorunsuz bitirdi17345
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Spor Kulübü DerneğiDudu ErolK2101:07:21 810 Sorunsuz bitirdi00:21:06 910 Sorunsuz bitirdi17206
Bostanlıspor Gençlik Spor KulübüBüşra AltunK2101:10:38 773 Sorunsuz bitirdi00:21:47 881 Sorunsuz bitirdi16547
İnegöl Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiHilal OruçK2101:21:32 669 Sorunsuz bitirdi00:19:50 968 Sorunsuz bitirdi16378
Jandarma Gücü Sk DerneğiLale Han KılıçK2101:18:40 694 Sorunsuz bitirdi00:20:58 916 Sorunsuz bitirdi16109
Jandarma Gücü Sk DerneğiEmine DereliK2101:26:33 630 Sorunsuz bitirdi00:23:56 802 Sorunsuz bitirdi143210
Adrenalin Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiŞakire KaçmazK2101:21:06 673 Sorunsuz bitirdi00:26:16 731 Sorunsuz bitirdi140411
Adrenalin Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiEmine SezgünsayK2101:15:15 725 Sorunsuz bitirdi00:30:35 628 Sorunsuz bitirdi135312
Gülhane Sağlık Gençlik Spor Kulübü DerneğiTuğba CinK2101:23:21 655 Sorunsuz bitirdi00:28:27 675 Sorunsuz bitirdi133013
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiGonca ÜnalK2101:30:06 606 Sorunsuz bitirdi00:28:43 669 Sorunsuz bitirdi127514
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiMehtap Duran PınarK2101:42:36 532 Sorunsuz bitirdi00:31:10 616 Sorunsuz bitirdi114815
Jandarma Gücü Sk DerneğiSibel AkcaK2101:31:26 597 Sorunsuz bitirdi00:35:47 537 Sorunsuz bitirdi113416
Gülhane Sağlık Gençlik Spor Kulübü Derneğiİrem DenizK2101:56:14 469 Sorunsuz bitirdi00:29:47 645 Sorunsuz bitirdi111417
Gülhane Sağlık Gençlik Spor Kulübü DerneğiSelma CabriK2101:55:46 471 Sorunsuz bitirdi00:33:33 572 Sorunsuz bitirdi104318
İzmir Atlas Spor Kulübü DerneğiGamze Nur ErçikK2101:27:11 626 Sorunsuz bitirdi00:49:57 384 Sorunsuz bitirdi101019
Doruk Dağcılık Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiEda TopaşK21Zaman aşımı00:34:23 558 Sorunsuz bitirdi55820
Lykia İzcilik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiMünevver KumruK21Zaman aşımı00:44:46 429 Sorunsuz bitirdi42921
Çankaya Gençlik Merkezi Yön Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiBuket Hilal YılmazK21Bitirmedi00:49:25 389 Sorunsuz bitirdi38922
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiElif Bilge KüçükkaramukluK21BitirmediZaman aşımı023
Çankaya Gençlik Merkezi Yön Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiNuran YiğitK21BaşlamamışZaman aşımı023
İzmir Atlas Spor Kulübü DerneğiGamze AlpdoğanK21BitirmediHedef Atlamış023
Doruk Dağcılık Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiYasemin ÖzgülerK21B01:16:16 986 Sorunsuz bitirdi00:22:58 1000 Sorunsuz bitirdi19861
Zeynep Gülin Öngör Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiEmine BilirK21B01:16:31 983 Sorunsuz bitirdi00:26:16 874 Sorunsuz bitirdi18572
İnönü Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAyşe Akın ÖzdemirK21B01:15:14 1000 Sorunsuz bitirdi00:27:18 841 Sorunsuz bitirdi18413
Yıldız Teknik Üniversiteliler Spor KulübüMeral CincilK21B01:15:41 994 Sorunsuz bitirdi00:29:36 776 Sorunsuz bitirdi17704
İnönü Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiSabriye KılıçK21B01:26:24 871 Sorunsuz bitirdi00:29:56 767 Sorunsuz bitirdi16385
Kayseri Atak Spor Kulübü DerneğiZeynep BozdağK21B01:56:35 645 Sorunsuz bitirdi00:24:09 951 Sorunsuz bitirdi15966
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Spor Kulübü DerneğiYeşim AydınaK21B01:46:43 705 Sorunsuz bitirdi00:25:53 887 Sorunsuz bitirdi15927
Zeynep Gülin Öngör Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiFatma ErişK21B01:30:39 830 Sorunsuz bitirdi00:48:15 476 Sorunsuz bitirdi13068
Yıldız Teknik Üniversiteliler Spor KulübüTuğçe YalankozK21BZaman aşımı00:27:35 833 Sorunsuz bitirdi8339
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiGülşah Miyasaoğlu TülekK21BZaman aşımı00:28:07 817 Sorunsuz bitirdi81710
Yıldız Teknik Üniversiteliler Spor KulübüBeyza DinlerK21BZaman aşımı00:31:25 731 Sorunsuz bitirdi73111
Yıldız Teknik Üniversiteliler Spor KulübüGizem SöylerK21BZaman aşımı00:33:18 690 Sorunsuz bitirdi69012
Eskişehir Oryantiring Spor Kulübü DerneğiNihan TemelK21BZaman aşımı00:34:49 660 Sorunsuz bitirdi66013
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiEcem GökK21BZaman aşımı00:35:06 654 Sorunsuz bitirdi65414
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Spor Kulübü DerneğiRabia KaramizrakK21BBitirmedi00:35:36 645 Sorunsuz bitirdi64515
Malatya GsmElifnur ToptaşK21BHedef Atlamış00:37:25 614 Sorunsuz bitirdi61416
Malatya GsmKübra AkdenizK21BZaman aşımı00:37:46 608 Sorunsuz bitirdi60817
Yıldız Teknik Üniversiteliler Spor KulübüAyşe Pınar DinçerK21BBitirmedi00:39:46 578 Sorunsuz bitirdi57818
Yıldız Teknik Üniversiteliler Spor Kulübüİrem KuzuK21BZaman aşımı00:39:49 577 Sorunsuz bitirdi57719
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiBüşra AteşK21BZaman aşımı00:40:18 570 Sorunsuz bitirdi57020
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiMine KızılgüneşK21BZaman aşımı00:42:32 540 Sorunsuz bitirdi54021
İstanbul Doğa Sporları Kulübü DerneğiDeniz KundakçıK21BZaman aşımı00:45:36 504 Sorunsuz bitirdi50422
Adrenalin Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAyben Asena ÇölK21BBaşlamamış00:45:50 501 Sorunsuz bitirdi50123
Uludağ Oryantiring Spor KulübüÖzlem TomuşoğluK21BZaman aşımı00:46:46 491 Sorunsuz bitirdi49124
Pusula Arama-Kurtarma Ve Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiGonca AksoyK21BZaman aşımı00:47:27 484 Sorunsuz bitirdi48425
Malatya GsmFatma YılmazK21BHedef Atlamış00:54:33 421 Sorunsuz bitirdi42126
Malatya GsmYağmur Aleyna GüntürkK21BHedef Atlamış00:57:52 397 Sorunsuz bitirdi39727
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü DerneğiGizem AtalıK21BHedef AtlamışBaşlamamış028
Mersin Eğitim Kültür Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiSongül DağdelenK21BBitirmediBitirmedi028
Uludağ Oryantiring Spor KulübüSimay YalçınkayaK21BZaman aşımıZaman aşımı028
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Spor Kulübü DerneğiKeziban Halise KocabıçakK21BZaman aşımıBaşlamamış028
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Spor Kulübü DerneğiFatımate Zehra ÇelikK21BZaman aşımıBaşlamamış028
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiGizem GülençK21BHedef AtlamışBaşlamamış028
Dere Tepe Dağcılık Doğa Sporları Ve Çevre Araştırma Kulübü DerneğiMine AvcıoğluK21BBitirmediZaman aşımı028
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiEmel Seçer YilmazK3501:34:02 1000 Sorunsuz bitirdi00:27:30 1000 Sorunsuz bitirdi20001
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiFerhan HelvacıgülK3501:43:27 909 Sorunsuz bitirdi00:33:52 812 Sorunsuz bitirdi17212
Bostanlıspor Gençlik Spor KulübüGülhatun ArslanK35Hedef Atlamış00:58:00 474 Sorunsuz bitirdi4743
Bostanlıspor Gençlik Spor KulübüSerap Güzel MeralK35Hedef AtlamışZaman aşımı04
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiDilek MertK4001:20:02 1000 Sorunsuz bitirdi00:31:25 936 Sorunsuz bitirdi19361
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiDuygu ÖzmenK4001:22:02 976 Sorunsuz bitirdi00:34:01 864 Sorunsuz bitirdi18402
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiSeda ArslanK4001:51:26 718 Sorunsuz bitirdi00:32:45 898 Sorunsuz bitirdi16163
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiSibel ŞenK4001:52:47 710 Sorunsuz bitirdi00:38:43 759 Sorunsuz bitirdi14694
İnönü Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiGülşen AvcıK4001:52:33 711 Sorunsuz bitirdi00:55:03 534 Sorunsuz bitirdi12455
Kuzey Oryantiring Spor Kulübü DerneğiGülcan ÇelikK40Bitirmedi00:29:24 1000 Sorunsuz bitirdi10006
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiCanan Yıldız ŞahinK40Zaman aşımı00:43:31 676 Sorunsuz bitirdi6767
Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiBurçin ÇiçekK40Bitirmedi00:45:32 646 Sorunsuz bitirdi6468
Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü Derneğiİlknur MüjdeciK40Zaman aşımı00:47:17 622 Sorunsuz bitirdi6229
İnönü Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiNihal ÖzçelikK40Zaman aşımı00:50:29 582 Sorunsuz bitirdi58210
Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiSinem DenizK40Zaman aşımı00:52:14 563 Sorunsuz bitirdi56311
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiFüsun ErtunçK40Zaman aşımıZaman aşımı012
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiNursel DüzdemirK40Zaman aşımıBaşlamamış012
Yenimahalle Teknik Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAhu YetişK40Zaman aşımıHedef Atlamış012
Değirmendere Doğaspor Kulübü DerneğiHatice KoçK40Zaman aşımıZaman aşımı012
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiJale FilizelK40Zaman aşımıZaman aşımı012
Pusula Arama-Kurtarma Ve Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiZekiye KayaK40BitirmediZaman aşımı012
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiEmine ÇakanerK45Zaman aşımı00:41:36 1000 Sorunsuz bitirdi10001
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiNuran DemirerK45Zaman aşımı00:42:08 987 Sorunsuz bitirdi9872
Kuzey Oryantiring Spor Kulübü DerneğiNeval İlkerengilK45Zaman aşımı00:44:43 930 Sorunsuz bitirdi9303
Bursa Oryantiring Spor KulübüHülya YalçınK45Bitirmedi00:50:30 824 Sorunsuz bitirdi8244
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiHatice BiçerK45Zaman aşımıZaman aşımı05
Değirmendere Doğaspor Kulübü DerneğiMürvet DirimK45Zaman aşımıHedef Atlamış05
Alaş Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAyşe Dudu BalcıoğluK45Zaman aşımıZaman aşımı05
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiSevda YalçınK45Zaman aşımıZaman aşımı05
Değirmendere Doğaspor Kulübü DerneğiNergiz ErdoğanK45Hedef AtlamışZaman aşımı05
Bursa Oryantiring Spor KulübüEmine ÖztürkK5000:53:25 1000 Sorunsuz bitirdi00:25:08 1000 Sorunsuz bitirdi20001
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiFiliz BilenlerK5001:39:27 537 Sorunsuz bitirdi00:31:50 790 Sorunsuz bitirdi13272
Bursa Hedef Gençlik Ve Doğa Sporları KulübüNilüfer DursunK50Zaman aşımı00:31:30 798 Sorunsuz bitirdi7983
Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulübü DerneğiKezban KoramazK50Başlamamış00:33:27 751 Sorunsuz bitirdi7514
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiGamze DüşmezK50Bitirmedi00:51:04 492 Sorunsuz bitirdi4925
Bostanlıspor Gençlik Spor KulübüGülşeker AltunK50Zaman aşımı00:57:25 438 Sorunsuz bitirdi4386
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiNurşen ÇoşkunK50Hedef AtlamışZaman aşımı07
Bursa Oryantiring Spor KulübüNecla CesurK50Hedef AtlamışZaman aşımı07
Adana Doğa Ve Su Sporları Spor Kulübü DerneğiNeziha AkmanK50Hedef AtlamışZaman aşımı07
Adana Doğa Ve Su Sporları Spor Kulübü DerneğiEmine BulutK50Zaman aşımıZaman aşımı07
Bursa Oryantiring Spor KulübüFazilet DemirK50Zaman aşımıBaşlamamış07
Akut Arama Kurtarma Spor Kulübü DerneğiHülya YücebaşK5501:40:37 1000 Sorunsuz bitirdi00:43:07 1000 Sorunsuz bitirdi20001
İzmir GsmSıdıka ÖzdemiroğluK5501:53:31 886 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış8862
Alaş Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiSerpil HacimusalarK55Zaman aşımıBaşlamamış03