Bergama Gece Yarışı
İşlem başarıyla tamamlandı
Kategori
Sıralama
KulüpSporcuKategori1. GünPuanSıralama
Ümraniye Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAltar Ilgaz TuzcuoğullarıE160:14:56 1000 Sorunsuz bitirdi10001
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiHüseyin ŞahanE160:15:49 944 Sorunsuz bitirdi9442
Kuzey Oryantiring Spor Kulübü DerneğiHüseyin Emre KaymakçıE160:17:26 857 Sorunsuz bitirdi8573
Niksar Belediye Spor Kulübü Derneğiİbrahim Ali DalgıçE160:21:24 698 Sorunsuz bitirdi6984
Niksar Belediye Spor Kulübü DerneğiHüseyin YüceE160:21:45 687 Sorunsuz bitirdi6875
Niksar Belediye Spor Kulübü DerneğiCemal ÖztürkE160:22:27 665 Sorunsuz bitirdi6657
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiYunus Kaan GeçgelE160:23:22 639 Sorunsuz bitirdi6398
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiSamet ArslanE160:24:13 617 Sorunsuz bitirdi6179
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiAlptuğ AlbayrakE160:25:06 595 Sorunsuz bitirdi59510
Niksar Belediye Spor Kulübü DerneğiEmirhan KorkmazE160:25:24 588 Sorunsuz bitirdi58811
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiToprak Can ÇetinkayaE160:25:53 577 Sorunsuz bitirdi57712
Tavşanlı Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiZiya YücelE160:26:11 570 Sorunsuz bitirdi57013
Kuzey Oryantiring Spor Kulübü DerneğiUmut Devrim İlkerengilE160:26:31 563 Sorunsuz bitirdi56314
Tavşanlı Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiMuhammed Buğra KaramanE160:29:46 502 Sorunsuz bitirdi50215
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiYavuz Çağan BozakE160:30:43 486 Sorunsuz bitirdi48616
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiHıdır AyazE160:33:13 450 Sorunsuz bitirdi45017
Kayseri GsmAhmet UyanıkE160:36:02 414 Sorunsuz bitirdi41418
Kayseri GsmTolga SağnakE160:36:04 414 Sorunsuz bitirdi41418
Bostanlıspor Gençlik Spor KulübüEmirhan BeklenE160:49:49 300 Sorunsuz bitirdi30020
Bostanlıspor Gençlik Spor KulübüSametcan BeklenE160:49:49 300 Sorunsuz bitirdi30020
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiTaha Okan FidanE16Hedef Atlamış022
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiAhmet YazıcıE16Hedef Atlamış022
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiGürhan HorosanliE16Hedef Atlamış022
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiYusuf VurgunE16Hedef Atlamış022
Bursa Yıldırım Doğa Sporları Gençlik Ve Spor KulübüSüleyman Arda UzunE16Hedef Atlamış022
Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulübü DerneğiEmirhan CamukaE180:14:36 1000 Sorunsuz bitirdi10001
Kuzey Oryantiring Spor Kulübü DerneğiAyberk KeskinE180:16:52 866 Sorunsuz bitirdi8662
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü Derneğiİbrahim DemirE180:17:42 825 Sorunsuz bitirdi8253
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiOrbay Fatih YıldızE180:18:40 782 Sorunsuz bitirdi7824
NİKSAR BELEDİYESPOR KULÜBÜOnay HanilçeE180:18:41 781 Sorunsuz bitirdi7815
Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiNurettin Arda DedeE180:18:41 781 Sorunsuz bitirdi7815
Niksar Belediye Spor Kulübü DerneğiAlperen KolayE180:18:43 780 Sorunsuz bitirdi7807
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiYiğit Can AltınayE180:18:47 777 Sorunsuz bitirdi7778
Tavşanlı Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAhmet PolatE180:18:58 770 Sorunsuz bitirdi7709
Kayseri GsmBerkin Anıl PoyrazE180:19:40 742 Sorunsuz bitirdi74210
Doruk Dağcılık Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiSaid Ahmet YavuzE180:20:38 708 Sorunsuz bitirdi70811
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiSafa TaktaE180:22:04 662 Sorunsuz bitirdi66212
Niksar Belediye Spor Kulübü DerneğiGöktuğ BuyrukE180:22:21 653 Sorunsuz bitirdi65313
Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulübü DerneğiAli Nihat ÖkmenlerE180:22:25 651 Sorunsuz bitirdi65114
Tavşanlı Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAnıl DemirkolE180:22:50 639 Sorunsuz bitirdi63915
Kayseri Gsmİsmail ÇetinE180:23:00 635 Sorunsuz bitirdi63516
Amazon Oryantiring Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiEmre Can ArslanE180:23:57 610 Sorunsuz bitirdi61017
Amazon Oryantiring Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiEmirhan SevinçE180:23:59 609 Sorunsuz bitirdi60918
Amazon Oryantiring Ve Doğa Sporları Kulübü Derneğiİsmail ÇelikE180:24:00 608 Sorunsuz bitirdi60819
Niksar Belediye Spor Kulübü DerneğiMuhammet Samet KezerE180:24:04 607 Sorunsuz bitirdi60720
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiDeniz Cem ŞahinE180:24:07 605 Sorunsuz bitirdi60521
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiCan Toprak ŞahinE180:24:14 602 Sorunsuz bitirdi60222
Niksar Belediye Spor Kulübü DerneğiDeniz DündarE180:26:00 562 Sorunsuz bitirdi56223
Niksar Belediye Spor Kulübü DerneğiYusuf ÖztürkE180:27:03 540 Sorunsuz bitirdi54024
Bursa Yıldırım Doğa Sporları Gençlik Ve Spor KulübüBurak AkkoyunE180:27:24 533 Sorunsuz bitirdi53325
Akhisar Sportif Havacılık Spor KulübüBurak YamanE180:27:36 529 Sorunsuz bitirdi52926
Akhisar Sportif Havacılık Spor KulübüRüstem KurtE180:27:37 529 Sorunsuz bitirdi52926
Kayseri Atak Spor Kulübü Derneğiİbrahim ÇolakE180:27:57 522 Sorunsuz bitirdi52228
Amazon Oryantiring Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiEmircan KayaE180:29:38 493 Sorunsuz bitirdi49329
Akhisar Sportif Havacılık Spor KulübüHüseyin GökayE180:32:31 449 Sorunsuz bitirdi44930
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiEfe KayurtganE180:34:06 428 Sorunsuz bitirdi42831
Kayseri Atak Spor Kulübü DerneğiMehmetcan KorkutE18Bitirmedi032
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiAziz KızıltaşE200:15:16 1000 Sorunsuz bitirdi10001
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü DerneğiÖzcan DenizE200:15:45 969 Sorunsuz bitirdi9692
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiKadir Buğra BudakE200:17:36 867 Sorunsuz bitirdi8673
Kayseri GsmCuma EkiciE200:17:37 867 Sorunsuz bitirdi8673
Doruk Dağcılık Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiYusuf ParlakE200:18:05 844 Sorunsuz bitirdi8445
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiAhmet Yasin TemelE200:18:10 840 Sorunsuz bitirdi8406
Niksar Belediye Spor Kulübü DerneğiAli AydınE200:18:11 840 Sorunsuz bitirdi8406
Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü Derneğiİsmail Alp ArslanE200:19:17 792 Sorunsuz bitirdi7928
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiMücahit İzciE200:28:25 537 Sorunsuz bitirdi5379
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiEmre NormanE20Bitirmedi010
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiAbdurrahman ÇavdarE210:15:55 1000 Sorunsuz bitirdi10001
Rota Oryantiring Spor Kulübü Derneğiİsmail KılınçE210:16:48 947 Sorunsuz bitirdi9472
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü DerneğiŞahin DemirE210:16:48 947 Sorunsuz bitirdi9472
Jandarma Gücü Sk DerneğiCansel SaraçE210:17:08 929 Sorunsuz bitirdi9294
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiMücahit ÖzkayaE210:17:51 892 Sorunsuz bitirdi8925
İnönü Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiHüseyin Cem AtamanE210:19:06 833 Sorunsuz bitirdi8336
Neo Doğa Sporları DerneğiRamazan BostancıE210:19:41 809 Sorunsuz bitirdi8097
Amazon Oryantiring Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiKadir BaşarE210:20:17 785 Sorunsuz bitirdi7858
Amazon Oryantiring Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiUğur OranE210:20:20 783 Sorunsuz bitirdi7839
Neo Doğa Sporları DerneğiYasar Ismet DemirözE210:20:53 762 Sorunsuz bitirdi76210
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiAhmet Berkan KuzuoğluE210:23:04 690 Sorunsuz bitirdi69011
İstanbul Orienteering Spor Kulübü Derneğiİbrahim Talha ÖzdemirE210:23:05 690 Sorunsuz bitirdi69011
Neo Doğa Sporları DerneğiVeysel GülerE210:23:16 684 Sorunsuz bitirdi68413
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiÖzgür ÖzdemirE210:23:22 681 Sorunsuz bitirdi68114
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiEmre ÇetinkayaE210:24:28 651 Sorunsuz bitirdi65115
Neo Doğa Sporları DerneğiHakan KayanE210:25:55 614 Sorunsuz bitirdi61416
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Spor Kulübü DerneğiHakan AltınE210:26:39 597 Sorunsuz bitirdi59717
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiHakan ArslanE210:29:47 534 Sorunsuz bitirdi53418
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiCan GürgünE210:30:30 522 Sorunsuz bitirdi52219
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiGufran TuranE210:50:57 312 Sorunsuz bitirdi31220
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Spor Kulübü DerneğiRamazan DemirE21Bitirmedi021
Kayseri Atak Spor Kulübü DerneğiKadir BirolE21B0:19:12 1000 Sorunsuz bitirdi10001
İnönü Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü Derneğiİbrahim KorE21B0:19:42 975 Sorunsuz bitirdi9752
İnönü Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü Derneğiİlyas AvcıE21B0:19:44 973 Sorunsuz bitirdi9733
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiMehmet Esat ÖzmenE21B0:20:29 937 Sorunsuz bitirdi9374
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Spor Kulübü DerneğiEmre BilirE21B0:20:48 923 Sorunsuz bitirdi9235
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Spor Kulübü DerneğiMurat ÖztaşE21B0:21:02 913 Sorunsuz bitirdi9136
İnönü Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiRecep Ali EyüpE21B0:21:04 911 Sorunsuz bitirdi9117
İnönü Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiRamazan KemikE21B0:21:04 911 Sorunsuz bitirdi9117
Yıldız Teknik Üniversiteliler Spor KulübüAbdullah KeçeciE21B0:22:14 864 Sorunsuz bitirdi8649
Yıldız Teknik Üniversiteliler Spor KulübüGökhan BıçakE21B0:22:28 855 Sorunsuz bitirdi85510
Yıldız Teknik Üniversiteliler Spor KulübüCemal GülE21B0:24:28 785 Sorunsuz bitirdi78511
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiMehmet Baki ÖztürkE21B0:24:30 784 Sorunsuz bitirdi78412
Yıldız Teknik Üniversiteliler Spor KulübüZekeriyye AkgünE21B0:24:31 783 Sorunsuz bitirdi78313
Yıldız Teknik Üniversiteliler Spor KulübüRüştü BaşaranE21B0:24:31 783 Sorunsuz bitirdi78313
Kayseri GsmErkan ÖcalE21B0:25:28 754 Sorunsuz bitirdi75415
Kayseri GsmEnsar Ahmet KaraaslanE21B0:26:02 738 Sorunsuz bitirdi73816
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiTaner AksoyluE21B0:26:16 731 Sorunsuz bitirdi73117
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiMert SugürE21B0:26:49 716 Sorunsuz bitirdi71618
Malatya Gsmİsrafil YıldızhanE21B0:31:40 606 Sorunsuz bitirdi60619
Malatya GsmMuhammed ÇıkarayE21B0:31:42 606 Sorunsuz bitirdi60619
Yıldız Teknik Üniversiteliler Spor KulübüOzan ŞahinE21B0:32:38 588 Sorunsuz bitirdi58821
Malatya GsmMehmet Burak KayaE21B0:33:06 580 Sorunsuz bitirdi58022
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiMehmet Yunus TülekE21B0:36:51 521 Sorunsuz bitirdi52123
Neo Doğa Sporları DerneğiAhmet ŞallıE21B0:42:34 451 Sorunsuz bitirdi45124
Malatya GsmHamza ÖzerE21B0:51:33 372 Sorunsuz bitirdi37225
İnönü Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiHamza Ali YılmazE21BHedef Atlamış026
Yıldız Teknik Üniversiteliler Spor KulübüMustafa Burak AkıncılarE21BHedef Atlamış026
İstanbul Doğa Sporları Kulübü DerneğiÖzgün ÜstüayE21BHedef Atlamış026
İnönü Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiFırat CanikliE21BBitirmedi026
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiDevrim Caner OdabaşoğluE350:19:13 1000 Sorunsuz bitirdi10001
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiAdem AtesE350:19:56 964 Sorunsuz bitirdi9642
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiSinan ŞenE350:21:23 899 Sorunsuz bitirdi8993
Malatya GsmMuhterem BulutE350:21:45 884 Sorunsuz bitirdi8844
Tavşanlı Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAli SarıE350:21:52 879 Sorunsuz bitirdi8795
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiFeridun TakışE350:22:18 862 Sorunsuz bitirdi8626
Yenimahalle Teknik Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiSuat İpekoğluE350:22:58 837 Sorunsuz bitirdi8377
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiBülent ŞahinE350:23:14 827 Sorunsuz bitirdi8278
Bucak Spor KulübüMehmet Sadık DumanE350:23:45 809 Sorunsuz bitirdi8099
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiYavuz Kurtuluş AnılE350:24:25 787 Sorunsuz bitirdi78710
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiRefik Zekai DiriE350:26:12 733 Sorunsuz bitirdi73311
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiAret ArapoğluE350:26:13 733 Sorunsuz bitirdi73311
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiMehmet Sirim ÜnalE350:26:16 732 Sorunsuz bitirdi73213
Bursa Sınav Okulları Spor Kulübü DerneğiYavuz ArslanE350:26:51 716 Sorunsuz bitirdi71614
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiKadri KocaerE350:27:37 696 Sorunsuz bitirdi69615
İstanbul Doğa Sporları Kulübü DerneğiBülent TurutoğluE350:27:41 694 Sorunsuz bitirdi69416
Manisa GsmNurullah AkyıldızE350:29:46 646 Sorunsuz bitirdi64617
Akut Arama Kurtarma Spor Kulübü Derneğiİbrahim YücebaşE350:32:50 585 Sorunsuz bitirdi58518
Yenimahalle Teknik Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiHüseyin DoğanE350:34:41 554 Sorunsuz bitirdi55419
Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiMahmut Şevket ÇiçekE350:36:23 528 Sorunsuz bitirdi52820
Yenimahalle Teknik Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiKudret GökbulutE350:36:59 520 Sorunsuz bitirdi52021
Yenimahalle Teknik Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiTacettin UlusoyE350:37:00 519 Sorunsuz bitirdi51922
Amazon Oryantiring Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiBasri GökmenE350:37:20 515 Sorunsuz bitirdi51523
İstanbul Doğa Sporları Kulübü DerneğiKenan BayrakçıE350:42:32 452 Sorunsuz bitirdi45224
Malatya GsmSavaş GüvenE350:43:27 442 Sorunsuz bitirdi44225
Yenimahalle Teknik Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiErcan TilkicikE350:51:08 376 Sorunsuz bitirdi37626
Yenimahalle Teknik Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAtila GüzelhanE350:51:10 376 Sorunsuz bitirdi37626
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiMurat BalıkE350:51:38 372 Sorunsuz bitirdi37228
Yenimahalle Teknik Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiNihat KöksalE351:00:24 318 Sorunsuz bitirdi31829
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiKemal ÖzdemirE35Hedef Atlamış030
İstanbul Doğa Sporları Kulübü DerneğiMurat DürüstE35Hedef Atlamış030
Yenimahalle Teknik Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAhmet ÇeltikE35Bitirmedi030
Ümraniye Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAyşa Asya TuzcuoğullarıK160:22:00 1000 Sorunsuz bitirdi10001
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiSemanur ÖzdemirK160:22:00 1000 Sorunsuz bitirdi10001
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiAzra CoşkunK160:22:05 996 Sorunsuz bitirdi9963
Bursa Hedef Gençlik Ve Doğa Sporları KulübüCeren ÖzelerK160:23:30 936 Sorunsuz bitirdi9364
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü DerneğiBeyzanur GülK160:25:36 859 Sorunsuz bitirdi8595
Pamukkale Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiElif MaşalıK160:28:29 772 Sorunsuz bitirdi7726
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiDerin ÜretenK160:30:57 711 Sorunsuz bitirdi7117
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiSude AlpayK160:31:32 698 Sorunsuz bitirdi6988
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiCeylinaz MutK160:32:24 679 Sorunsuz bitirdi6799
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü DerneğiHavin ÇelikK160:34:11 644 Sorunsuz bitirdi64410
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü DerneğiSelen ÖzgençK160:36:02 611 Sorunsuz bitirdi61111
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiEce BulutK160:36:17 606 Sorunsuz bitirdi60612
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiDuru Şimal DurmazK160:36:21 605 Sorunsuz bitirdi60513
Bursa Yıldırım Doğa Sporları Gençlik Ve Spor KulübüAzra DurgutK160:43:14 509 Sorunsuz bitirdi50914
Bursa Hedef Gençlik Ve Doğa Sporları KulübüSıla DursunK16Hedef Atlamış015
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü DerneğiEzo ErK16Hedef Atlamış015
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiSude Naz KülahK16Hedef Atlamış015
Bursa Hedef Gençlik Ve Doğa Sporları KulübüBetül ÖnalK180:24:43 1000 Sorunsuz bitirdi10001
İnönü Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiDoğa OymakK180:27:36 896 Sorunsuz bitirdi8962
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiGizem YıldızK180:30:35 808 Sorunsuz bitirdi8083
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiSueda BerksoyK180:30:37 807 Sorunsuz bitirdi8074
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiElif YarışK180:30:44 804 Sorunsuz bitirdi8045
Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiDila ÇiçekK180:30:45 804 Sorunsuz bitirdi8045
İnegöl Belediye Spor Kulübü Gençlik DerneğiGamze BayrakK180:32:12 768 Sorunsuz bitirdi7687
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiIlayda SenK180:32:22 764 Sorunsuz bitirdi7648
Niksar Belediye Spor Kulübü DerneğiElif Şehri AsanK180:32:32 760 Sorunsuz bitirdi7609
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiRuya TairK180:32:32 760 Sorunsuz bitirdi7609
Niksar Belediye Spor Kulübü DerneğiEda ZenginK180:32:34 759 Sorunsuz bitirdi75911
Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiEylül Begüm KorkmazK180:32:36 758 Sorunsuz bitirdi75812
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiMünevver VarlıK180:34:00 727 Sorunsuz bitirdi72713
Kayseri Atak Spor Kulübü DerneğiAyşegül ÇürüttüK180:34:02 726 Sorunsuz bitirdi72614
Kayseri Atak Spor Kulübü DerneğiAybüke ŞimşekK180:34:06 725 Sorunsuz bitirdi72515
İnegöl Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiSemanur ŞaffakK180:36:07 684 Sorunsuz bitirdi68416
Niksar Belediye Spor Kulübü DerneğiGülsüm SırtıkaraK180:36:39 674 Sorunsuz bitirdi67417
Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiÇiğdem SarıK180:39:38 624 Sorunsuz bitirdi62418
Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiBeyza Nur KaplanK18Hedef Atlamış019
Kayseri GsmBahar Zehrq PadakK18Bitirmedi019
Kayseri Atak Spor Kulübü DerneğiÖzge Sultan GökkayaK18Bitirmedi019
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiBuket AydınK200:22:07 1000 Sorunsuz bitirdi10001
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiEsma MelleK200:23:29 942 Sorunsuz bitirdi9422
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiElif Sena UygunK200:23:30 941 Sorunsuz bitirdi9413
İnönü Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiBahar ÖzçelikK200:23:46 931 Sorunsuz bitirdi9314
İnönü Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiDoğa BelyurtK200:27:38 800 Sorunsuz bitirdi8005
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiYaren YılmazK200:29:45 743 Sorunsuz bitirdi7436
Bursa Yıldırım Doğa Sporları Gençlik Ve Spor KulübüTuğba VatanseverK200:32:20 684 Sorunsuz bitirdi6847
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiBuket BilenlerK200:32:31 680 Sorunsuz bitirdi6808
İnönü Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiEylül ÇobanK200:32:54 672 Sorunsuz bitirdi6729
Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiBirsen ÖzerK200:36:07 612 Sorunsuz bitirdi61210
İstanbul Doğa Sporları Kulübü DerneğiBurcu SarK200:37:29 590 Sorunsuz bitirdi59011
Zeynep Gülin Öngör Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiZeliha Nur ArazK200:44:52 493 Sorunsuz bitirdi49312
Zeynep Gülin Öngör Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiSinem SungunK200:44:53 493 Sorunsuz bitirdi49312
Zeynep Gülin Öngör Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiMerve ErdinçliK200:44:54 493 Sorunsuz bitirdi49312
Kayseri GsmGözde TamK200:49:26 447 Sorunsuz bitirdi44715
İnönü Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiElif Gökçe AvcıK210:22:57 1000 Sorunsuz bitirdi10001
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Spor Kulübü DerneğiDudu ErolK210:24:00 956 Sorunsuz bitirdi9562
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiAyşe BozkurtK210:24:36 933 Sorunsuz bitirdi9333
İnegöl Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiHilal OruçK210:25:00 918 Sorunsuz bitirdi9184
Bostanlıspor Gençlik Spor KulübüBüşra AltunK210:25:00 918 Sorunsuz bitirdi9184
Neo Doğa Sporları DerneğiZeynep OcakK210:25:21 905 Sorunsuz bitirdi9057
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiGonca ÜnalK210:29:30 778 Sorunsuz bitirdi7788
Doruk Dağcılık Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiEda TopaşK210:32:55 697 Sorunsuz bitirdi6979
Lykia İzcilik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiMünevver KumruK210:48:20 475 Sorunsuz bitirdi47510
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Spor Kulübü DerneğiFatımate Zehra ÇelikK210:58:13 394 Sorunsuz bitirdi39411
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Spor Kulübü DerneğiKeziban Halise KocabıçakK210:58:32 392 Sorunsuz bitirdi39212
Kayseri Atak Spor Kulübü DerneğiZeynep BozdağK21B0:26:27 1000 Sorunsuz bitirdi10001
Yıldız Teknik Üniversiteliler Spor KulübüTuğçe YalankozK21B0:27:45 953 Sorunsuz bitirdi9532
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Spor Kulübü DerneğiYeşim AydınaK21B0:28:35 925 Sorunsuz bitirdi9253
Yıldız Teknik Üniversiteliler Spor KulübüMeral CincilK21B0:28:52 916 Sorunsuz bitirdi9164
İnönü Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiSabriye KılıçK21B0:29:35 894 Sorunsuz bitirdi8945
Yıldız Teknik Üniversiteliler Spor KulübüBeyza DinlerK21B0:29:49 887 Sorunsuz bitirdi8876
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiGülşah Miyasaoğlu TülekK21B0:30:05 879 Sorunsuz bitirdi8797
İnönü Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAyşe Akın ÖzdemirK21B0:32:28 815 Sorunsuz bitirdi8158
Zeynep Gülin Öngör Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiFatma ErişK21B0:32:42 809 Sorunsuz bitirdi8099
Yıldız Teknik Üniversiteliler Spor KulübüGizem SöylerK21B0:33:31 789 Sorunsuz bitirdi78910
Yıldız Teknik Üniversiteliler Spor KulübüAyşe Pınar DinçerK21B0:33:46 783 Sorunsuz bitirdi78311
İstanbul Doğa Sporları Kulübü DerneğiDeniz KundakçıK21B0:35:02 755 Sorunsuz bitirdi75512
Yıldız Teknik Üniversiteliler Spor Kulübüİrem KuzuK21B0:42:36 621 Sorunsuz bitirdi62113
Malatya GsmKübra AkdenizK21B0:42:56 616 Sorunsuz bitirdi61614
Malatya GsmFatma YılmazK21B0:42:59 615 Sorunsuz bitirdi61515
Malatya GsmYağmur Aleyna GüntürkK21B1:06:09 400 Sorunsuz bitirdi40016
Malatya GsmElifnur ToptaşK21B1:06:15 399 Sorunsuz bitirdi39917
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiEmel Seçer YilmazK350:28:52 1000 Sorunsuz bitirdi10001
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiSeda ArslanK350:36:52 783 Sorunsuz bitirdi7832
Akut Arama Kurtarma Spor Kulübü DerneğiHülya YücebaşK350:38:43 746 Sorunsuz bitirdi7463
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiSibel ŞenK350:38:44 745 Sorunsuz bitirdi7454
Yenimahalle Teknik Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAhu YetişK350:42:05 686 Sorunsuz bitirdi6865
Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiBurçin ÇiçekK350:42:10 685 Sorunsuz bitirdi6856
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiCanan Yıldız ŞahinK350:42:12 684 Sorunsuz bitirdi6847
İnönü Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiNihal ÖzçelikK35Bitirmedi08