BİSİKLETLE ORYANTİRİNG TÜRKİYE ŞAMPİYONASI - AKSARAY(GEÇ KAYIT)
İşlem başarıyla tamamlandı
Kategori
Sıralama
KulüpSporcuKategori1. Gün2. GünPuanSıralama
Bucak Spor KulübüMehmet Emin AsanE-181:09:02 1000 Sorunsuz bitirdi1:17:58 1000 Sorunsuz bitirdi20001
Akhisar Sportif Havacılık Spor KulübüHüseyin GökayE-181:20:08 861 Sorunsuz bitirdi1:39:46 781 Sorunsuz bitirdi16422
Ümraniye Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAltar Ilgaz TuzcuoğullarıE-181:36:20 716 Sorunsuz bitirdi1:36:16 809 Sorunsuz bitirdi15253
Akhisar Sportif Havacılık Spor KulübüBurak YamanE-181:32:07 749 Sorunsuz bitirdi1:44:00 749 Sorunsuz bitirdi14984
Kastamonu GsmTurgut KöseE-181:25:20 808 Sorunsuz bitirdi2:10:40 596 Sorunsuz bitirdi14045
Kastamonu Akademi Spor Klübü DerneğiFırat TutluE-182:27:54 466 Sorunsuz bitirdi1:57:05 665 Sorunsuz bitirdi11316
Ankara GsmYiğit ÖzekliE-183:31:12 326 Sorunsuz bitirdiBitirmedi3267
Kastamonu Akademi Spor Klübü DerneğiSerhat ÇelikE-18Hedef AtlamışBitirmedi08
Kanyon Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiBurak Mithat BayındırE-201:41:52 857 Sorunsuz bitirdi2:20:11 1000 Sorunsuz bitirdi18571
Yalova GsmFurkan ÖzmarE-201:27:18 1000 Sorunsuz bitirdi3:08:47 742 Sorunsuz bitirdi17422
Kastamonu GsmEren HacıoğluE-201:58:41 735 Sorunsuz bitirdi3:12:27 728 Sorunsuz bitirdi14633
Kastamonu GsmHazar SayıkoğluE-202:42:10 538 Sorunsuz bitirdiBitirmedi5384
Adrenalin Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAli UzunE-211:15:01 963 Sorunsuz bitirdi2:07:26 1000 Sorunsuz bitirdi19631
Jandarma Gücü Sk DerneğiHarun İşlerE-211:16:25 946 Sorunsuz bitirdi2:09:34 983 Sorunsuz bitirdi19292
Jandarma Gücü Sk DerneğiAli UçarE-211:12:18 1000 Sorunsuz bitirdi2:26:21 870 Sorunsuz bitirdi18703
Neo Doğa Sporları DerneğiAtakan ÜlkerE-211:16:35 944 Sorunsuz bitirdi2:24:17 883 Sorunsuz bitirdi18274
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiÖzgür ÖzdemirE-211:39:47 724 Sorunsuz bitirdi2:23:18 889 Sorunsuz bitirdi16135
Kastamonu Akademi Spor Klübü DerneğiRamazan BurkucuE-211:45:59 682 Sorunsuz bitirdi2:59:07 711 Sorunsuz bitirdi13936
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü DerneğiAli ErinmezE-211:54:08 633 Sorunsuz bitirdi3:01:06 703 Sorunsuz bitirdi13367
Jandarma Gücü Sk DerneğiKaan AkmanE-21Hedef Atlamış2:45:29 770 Sorunsuz bitirdi7708
Jandarma Gücü Sk DerneğiAbdullah ErdoğanE-211:51:11 650 Sorunsuz bitirdiBitirmedi6509
Mersin Eğitim Kültür Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiMustafa DüzgünE-212:34:35 467 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış46710
Ankara GsmBarkın DemirkıranE-212:50:45 423 Sorunsuz bitirdiBitirmedi42311
Kastamonu GsmMuhammet GürtekinE-21BitirmediBitirmedi012
Doruk Dağcılık Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiCevdet AlyilmazE-401:15:45 1000 Sorunsuz bitirdi2:04:35 1000 Sorunsuz bitirdi20001
Mersin Eğitim Kültür Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiBaris GöztasE-401:41:30 746 Sorunsuz bitirdi2:37:06 793 Sorunsuz bitirdi15392
Yenimahalle Teknik Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiSuat İpekoğluE-401:51:05 681 Sorunsuz bitirdi2:35:45 799 Sorunsuz bitirdi14803
Mersin Eğitim Kültür Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAlper KayaE-402:07:30 594 Sorunsuz bitirdi3:11:42 649 Sorunsuz bitirdi12434
Kanyon Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiAli ElgünE-402:45:44 457 Sorunsuz bitirdi2:54:57 712 Sorunsuz bitirdi11695
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiFikret AsanE-402:22:43 530 Sorunsuz bitirdi3:18:31 627 Sorunsuz bitirdi11576
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiMurat Türker NazlıakaE-401:25:27 886 Sorunsuz bitirdiBaşlamamış8867
Altun Hedef Gençlik Spor Kulübü DerneğiHatice Elif KurtK-162:17:16 1000 Sorunsuz bitirdiBitirmedi10001
Zeynep Gülin Öngör Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiMeltem DoğruK-162:20:49 974 Sorunsuz bitirdiBitirmedi9742
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiEylül ŞenalK-201:30:49 946 Sorunsuz bitirdi1:54:29 1000 Sorunsuz bitirdi19461
Ümraniye Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAyşa Asya TuzcuoğullarıK-201:26:00 1000 Sorunsuz bitirdi2:14:20 852 Sorunsuz bitirdi18522
Zeynep Gülin Öngör Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiMerve ErdinçliK-203:04:50 465 Sorunsuz bitirdi3:22:27 565 Sorunsuz bitirdi10303
Zeynep Gülin Öngör Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiZeliha Nur ArazK-202:28:27 579 Sorunsuz bitirdiBitirmedi5794
Çeşme Yelken Gençlik Ve Spor KulübüGülsah Bircan AkpinarK-211:17:59 1000 Sorunsuz bitirdi3:02:45 1000 Sorunsuz bitirdi20001
Zeynep Gülin Öngör Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiEmine BilirK-212:23:56 541 Sorunsuz bitirdi3:47:38 802 Sorunsuz bitirdi13432
Kastamonu GsmAynur SevinK-212:34:42 504 Sorunsuz bitirdi5:36:33 543 Sorunsuz bitirdi10473
Rota Oryantiring Spor Kulübü DerneğiCeren KorkmazK-212:46:15 469 Sorunsuz bitirdiBitirmedi4694
Zeynep Gülin Öngör Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiDuygu YurtK-214:08:18 314 Sorunsuz bitirdiBitirmedi3145
Kastamonu GsmZahide ÇölezK-21BitirmediBaşlamamış06
Neo Doğa Sporları DerneğiAyla SaraçoğluK-21BitirmediBitirmedi06
Yenimahalle Teknik Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAhu YetişK-401:38:24 1000 Sorunsuz bitirdi3:27:36 1000 Sorunsuz bitirdi20001