2018-2019 ÖZEL İSTANBUL 5 DAYS
İşlem başarıyla tamamlandı
Kategori
Sıralama
KulüpSporcuKategori1. Gün2. GünPuanSıralama
Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAltar Ilgaz TuzcuogullariE1200:18:02 48 Sorunsuz bitirdi00:18:28 50 Sorunsuz bitirdi981
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiDemir DemirerE1200:21:46 40 Sorunsuz bitirdi00:25:30 36 Sorunsuz bitirdi762
Bursa Oryantiring Spor KulübüBerat Alp YalçınE1200:20:27 43 Sorunsuz bitirdi00:30:16 31 Sorunsuz bitirdi743
Bursa Oryantiring Spor KulübüUgur Batu YalçınE1200:25:09 35 Sorunsuz bitirdi00:35:39 26 Sorunsuz bitirdi614
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiÖmer Faruk DemirtasE1200:17:27 50 Sorunsuz bitirdi 0 Sorunsuz bitirdi505
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiEge ÖzavşarE12 0 Sorunsuz bitirdi00:25:50 36 Sorunsuz bitirdi366
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiMuhammet Ali KocaE1200:26:24 33 Sorunsuz bitirdi 0 Sorunsuz bitirdi337
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiMehmet Emre KaymakE14 0 Sorunsuz bitirdi02:20:57 50 Sorunsuz bitirdi501
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiMelih Kadir TaskiranE1400:57:14 40 Sorunsuz bitirdi 0 Sorunsuz bitirdi402
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiYunus Kaan GeçgelE1400:45:41 50 Sorunsuz bitirdiBitirmedi502
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiAli Devran MetinE1401:05:51 35 Sorunsuz bitirdi 0 Sorunsuz bitirdi353
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiYasin UrganE1400:57:42 40 Sorunsuz bitirdi 0 Sorunsuz bitirdi403
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiFurkan GençE1401:14:33 31 Sorunsuz bitirdi 0 Sorunsuz bitirdi314
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiMehmet Akif ErsoyE14 0 Sorunsuz bitirdiBitirmedi05
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiBerat ÇelikE14 0 Sorunsuz bitirdiBitirmedi05
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiMustafa Tuna KaragülleE14 0 Sorunsuz bitirdiBitirmedi05
Bursa Oryantiring Spor KulübüAhmet ÖzbeyE1600:33:08 46 Sorunsuz bitirdi00:52:45 50 Sorunsuz bitirdi961
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiEnes ÇetinE1600:37:01 41 Sorunsuz bitirdi01:05:05 41 Sorunsuz bitirdi822
Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiBerke BasözE1600:33:45 45 Sorunsuz bitirdi01:16:40 34 Sorunsuz bitirdi793
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiOrbay Fatih YıldızE1600:47:52 32 Sorunsuz bitirdi01:10:33 37 Sorunsuz bitirdi694
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiIbrahim Bilge UlusseverE1600:43:37 35 Sorunsuz bitirdi01:24:17 31 Sorunsuz bitirdi665
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiOrkunt TekE1600:30:28 50 Sorunsuz bitirdiBitirmedi506
Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulübü DerneğiAli Nihat ÖkmenlerE16 0 Sorunsuz bitirdi01:24:49 31 Sorunsuz bitirdi317
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiCan Toprak SahinE16 0 Sorunsuz bitirdi01:27:49 30 Sorunsuz bitirdi308
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiYigit Can AltinayE16 0 Sorunsuz bitirdi01:33:24 28 Sorunsuz bitirdi289
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiDeniz Cem SahinE16 0 Sorunsuz bitirdi01:39:33 26 Sorunsuz bitirdi2610
Oyun Gençlik Ve Spor KulübüFurkan ÖzmarE16 0 Sorunsuz bitirdi01:55:31 23 Sorunsuz bitirdi2311
Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAras SamukE16BaşlamamışBaşlamamış012
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiKuzey DemirerE16BaşlamamışBaşlamamış012
Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAhmet Tarik DenizE1800:35:36 50 Sorunsuz bitirdi01:03:01 45 Sorunsuz bitirdi951
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiHami Emircan AydinE1800:39:43 45 Sorunsuz bitirdi00:57:18 50 Sorunsuz bitirdi952
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiBora Ege SarpE1800:38:51 46 Sorunsuz bitirdi01:00:07 48 Sorunsuz bitirdi942
Rota Oryantiring Spor Kulübü DerneğiUgur ÜstündagE1800:35:26 50 Sorunsuz bitirdi01:05:56 43 Sorunsuz bitirdi933
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiAziz KiziltasE1800:37:09 48 Sorunsuz bitirdi01:19:13 36 Sorunsuz bitirdi844
Niksar Belediye Spor Kulübü DerneğiAli AydinE1800:37:26 47 Sorunsuz bitirdi01:17:12 37 Sorunsuz bitirdi845
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiKadir Buğra BudakE1800:51:00 35 Sorunsuz bitirdi01:08:45 42 Sorunsuz bitirdi775
Rota Oryantiring Spor Kulübü DerneğiYasin Mert TürkogluE1800:49:40 36 Sorunsuz bitirdi01:12:43 39 Sorunsuz bitirdi756
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiEnes GülençE1800:49:09 36 Sorunsuz bitirdi01:21:06 35 Sorunsuz bitirdi717
Hannibal Kartaca Spor Kulübü DerneğiGüney Aart VerheijE1800:55:02 32 Sorunsuz bitirdi01:32:43 31 Sorunsuz bitirdi638
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiFurkan SoranE1801:13:50 24 Sorunsuz bitirdi01:19:12 36 Sorunsuz bitirdi609
Rota Oryantiring Spor Kulübü DerneğiÜmit ÜstündagE1800:41:09 43 Sorunsuz bitirdiBitirmedi4310
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiÇagri Cem MacarE18 0 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış011
İstanbul GsmFatih AkardoganE2000:56:22 42 Sorunsuz bitirdi01:40:44 49 Sorunsuz bitirdi911
İzmir GsmOsman ÇetinkayaliE2000:59:41 40 Sorunsuz bitirdi01:37:46 50 Sorunsuz bitirdi902
Balıkesir GsmKoray SahinE2000:47:09 50 Sorunsuz bitirdi02:08:51 38 Sorunsuz bitirdi883
Balıkesir GsmCenk ÖzgülerE2000:51:29 46 Sorunsuz bitirdi01:50:55 44 Sorunsuz bitirdi903
İzmir GsmEmre Dogus KöseE2000:49:46 47 Sorunsuz bitirdi02:05:48 39 Sorunsuz bitirdi864
Balıkesir GsmCem OkurE2001:03:41 37 Sorunsuz bitirdi01:53:49 43 Sorunsuz bitirdi805
Balıkesir GsmOnur DemirciE2000:50:43 46 Sorunsuz bitirdi02:00:55 40 Sorunsuz bitirdi865
İstanbul GsmEnes BegdesE2000:49:58 47 Sorunsuz bitirdi02:35:41 31 Sorunsuz bitirdi786
İstanbul GsmCan KaraE2000:55:21 43 Sorunsuz bitirdi02:30:02 33 Sorunsuz bitirdi767
İstanbul GsmHasan Utku YildirimE2001:00:42 39 Sorunsuz bitirdi02:11:31 37 Sorunsuz bitirdi768
İstanbul GsmTugberk OzansoyE2000:55:01 43 Sorunsuz bitirdi02:41:30 30 Sorunsuz bitirdi738
İzmir GsmÇagri AkgünE2001:05:46 36 Sorunsuz bitirdi02:17:53 35 Sorunsuz bitirdi719
İstanbul GsmAtacan ArslanE2001:08:46 34 Sorunsuz bitirdi02:05:23 39 Sorunsuz bitirdi739
İstanbul GsmTaha Alp ElmaE2001:15:35 31 Sorunsuz bitirdi02:25:05 34 Sorunsuz bitirdi6510
İstanbul GsmHasan Basri AgdukE2001:31:57 26 Sorunsuz bitirdi02:12:39 37 Sorunsuz bitirdi6311
İzmir GsmIsmail KalkanE2000:49:33 48 Sorunsuz bitirdiBitirmedi4812
Balıkesir GsmOnur AltinE2000:55:01 43 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış4313
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiFurkan TopalE2000:58:21 40 Sorunsuz bitirdiBitirmedi4014
İstanbul GsmÖmer Faruk SahinE2001:09:25 34 Sorunsuz bitirdiBitirmedi3415
İstanbul GsmAli ÖkteE2001:14:42 32 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış3216
İstanbul GsmAtilla Emre AkataE2001:21:58 29 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış2917
İstanbul GsmSadik Ahmet ÖzelE2001:48:33 22 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış2218
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiHüseyin Cem AtamanE20BaşlamamışBaşlamamış019
Bursa GsmErkan SezginE2101:01:07 43 Sorunsuz bitirdi01:13:06 50 Sorunsuz bitirdi931
Adrenalin Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiHuzeyfe SigirciE2100:53:00 50 Sorunsuz bitirdi01:28:01 42 Sorunsuz bitirdi922
Balıkesir GsmAyhan BikirE2101:02:46 42 Sorunsuz bitirdi01:54:30 32 Sorunsuz bitirdi743
Balıkesir Oryantiring Ve Doğa Sporları KulübüRamazan Emre UçarE2101:18:45 34 Sorunsuz bitirdi01:40:22 36 Sorunsuz bitirdi704
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiÖzgür ÖzdemirE21 0 Sorunsuz bitirdi01:29:09 41 Sorunsuz bitirdi416
Rota Oryantiring Spor Kulübü DerneğiElif AtesE21 0 Sorunsuz bitirdi02:19:24 26 Sorunsuz bitirdi267
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Spor Kulübü DerneğiBayram Mert AltindagE21 0 Sorunsuz bitirdi02:25:25 25 Sorunsuz bitirdi258
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiHaldun BozkurtE21Başlamamış 0 Sorunsuz bitirdi09
Jandarma Gücü Sk DerneğiHarun IslerE21BaşlamamışBaşlamamış09
Jandarma Gücü Sk DerneğiErcan DudakE21BaşlamamışBaşlamamış09
Jandarma Gücü Sk DerneğiAli UçarE21BaşlamamışBaşlamamış09
Patika Spor Kulübü DerneğiMehmet ÖztürkE21BaşlamamışBitirmedi09
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiFatih IncebacakE21BaşlamamışBitirmedi09
Bursa GsmEmirhan KülahsizE21BaşlamamışBaşlamamış09
Adrenalin Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiHasan AkdoganE21BaşlamamışBaşlamamış09
Yenimahalle Teknik Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiSuat IpekogluE4500:55:57 50 Sorunsuz bitirdi01:44:44 50 Sorunsuz bitirdi1001
Yenimahalle Teknik Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiHüseyin DoganE4501:12:29 39 Sorunsuz bitirdi01:59:59 44 Sorunsuz bitirdi832
Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiEkrem DenizE4501:14:54 37 Sorunsuz bitirdi01:54:24 46 Sorunsuz bitirdi833
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiYakup YakupogluE4501:06:51 42 Sorunsuz bitirdiBaşlamamış423
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiMurat Türker NazliakaE45BaşlamamışBaşlamamış04
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiOrhan ÇavuşE4501:07:15 42 Sorunsuz bitirdiBaşlamamış424
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiNecati YildizE5001:19:33 45 Sorunsuz bitirdi01:32:03 50 Sorunsuz bitirdi951
Akut Arama Kurtarma Spor Kulübü DerneğiMustafa AygünE5001:30:13 40 Sorunsuz bitirdi01:39:09 46 Sorunsuz bitirdi862
Akut Arama Kurtarma Spor Kulübü DerneğiRahim IlgenliE5001:31:40 39 Sorunsuz bitirdi01:37:07 47 Sorunsuz bitirdi863
Kanyon Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiAli ElgünE5001:47:40 33 Sorunsuz bitirdi01:50:25 42 Sorunsuz bitirdi753
Yenimahalle Teknik Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiKudret GökbulutE5001:43:41 34 Sorunsuz bitirdi02:35:21 30 Sorunsuz bitirdi644
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiSuray DuranE5002:06:57 28 Sorunsuz bitirdi02:51:37 27 Sorunsuz bitirdi555
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiAret ArapoğluE5001:11:32 50 Sorunsuz bitirdi 0 Sorunsuz bitirdi506
Akut Arama Kurtarma Spor Kulübü DerneğiArmağan BazE5002:07:15 28 Sorunsuz bitirdiBaşlamamış287
Yenimahalle Teknik Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiTacettin UlusoyE50BitirmediBitirmedi08
Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAysa Asya TuzcuogullariK1400:20:08 50 Sorunsuz bitirdi00:32:45 50 Sorunsuz bitirdi1001
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiEsra KarakobakK1400:39:24 26 Sorunsuz bitirdi 0 Sorunsuz bitirdi262
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiEylül VapurcuK1401:12:46 14 Sorunsuz bitirdi 0 Sorunsuz bitirdi143
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiIrem GirginK14Bitirmedi 0 Sorunsuz bitirdi04
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiDuygu YigenK1600:28:53 50 Sorunsuz bitirdi00:58:46 50 Sorunsuz bitirdi1001
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiEsma MelleK1600:32:43 44 Sorunsuz bitirdi01:05:58 45 Sorunsuz bitirdi892
Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiBeyza Nur KaplanK1600:35:43 40 Sorunsuz bitirdi01:05:23 45 Sorunsuz bitirdi853
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiŞenay CengizK1600:34:54 41 Sorunsuz bitirdi01:10:26 42 Sorunsuz bitirdi834
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiBuse AçılK1600:31:49 45 Sorunsuz bitirdiBitirmedi455
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiAyris DemirK1601:10:48 20 Sorunsuz bitirdi02:43:33 18 Sorunsuz bitirdi386
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiMerve Nur IgüsK16Hedef AtlamışHedef Atlamış07
Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiEzgi Selin UzunK16 0 Sorunsuz bitirdiBaşlamamış07
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiNur PelivanK16BaşlamamışBaşlamamış07
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiBuket AydınK1800:47:37 46 Sorunsuz bitirdi01:07:38 50 Sorunsuz bitirdi961
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiIrem ErogluK1800:43:32 50 Sorunsuz bitirdi01:22:09 41 Sorunsuz bitirdi912
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiZeynep Sude GültekinK1801:03:29 34 Sorunsuz bitirdi01:35:24 35 Sorunsuz bitirdi693
Oklubalı Köyü Spor Kulübü DerneğiMelike AydinK1800:45:58 47 Sorunsuz bitirdiBaşlamamış474
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiÖzge BozçaK2000:44:03 47 Sorunsuz bitirdi01:01:04 50 Sorunsuz bitirdi971
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiÖzlem ZirekK2000:41:17 50 Sorunsuz bitirdi01:09:41 44 Sorunsuz bitirdi942
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiHilal ArslanK2000:56:45 36 Sorunsuz bitirdi01:01:59 49 Sorunsuz bitirdi853
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiSümeyra GökcülK2000:49:44 42 Sorunsuz bitirdi01:33:38 33 Sorunsuz bitirdi754
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiBetül EsnerK20Başlamamış01:26:56 35 Sorunsuz bitirdi355
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiNisanur Aysu AratK20 0 Sorunsuz bitirdiBaşlamamış06
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiAhmet Sonat IdiE35 0 Sorunsuz bitirdiBaşlamamış00
Balıkesir GsmAlper AkyolE3501:02:35 50 Sorunsuz bitirdi02:25:29 30 Sorunsuz bitirdi800
İstanbul GsmFirat SungurE3501:29:22 35 Sorunsuz bitirdi 0 Sorunsuz bitirdi350
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiIbrahim Cem ÖzerE35Başlamamış01:26:18 50 Sorunsuz bitirdi500
Lider Yüzme Spor Kulübü DerneğiOguz Kaan TuranE3501:19:21 39 Sorunsuz bitirdi02:11:30 33 Sorunsuz bitirdi720
Zonguldak GsmFatih ZereE40Hedef Atlamış 0 Sorunsuz bitirdi00
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiKenan AksinE4000:50:47 50 Sorunsuz bitirdi00:59:53 50 Sorunsuz bitirdi1000
Yalova GsmTarik ÖzmarE40 0 Sorunsuz bitirdi01:59:18 25 Sorunsuz bitirdi250
Değirmendere Doğaspor Kulübü DerneğiAli Günal ErdemE5502:20:14 50 Sorunsuz bitirdi 0 Sorunsuz bitirdi500
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiNevzat ÖkmenlerE55Başlamamış 0 Sorunsuz bitirdi00
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiAyse Zeynep ErsoyK10 0 Sorunsuz bitirdiBitirmedi00
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiElif TurgutK10 0 Sorunsuz bitirdiBitirmedi00
Çankaya Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiElif Nisa DenizK1200:44:21 50 Sorunsuz bitirdi00:51:04 50 Sorunsuz bitirdi1000
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiAyşe BozkurtK2100:47:39 50 Sorunsuz bitirdi01:21:29 45 Sorunsuz bitirdi950
Patika Spor Kulübü DerneğiDilek MatyarK2100:53:44 44 Sorunsuz bitirdi01:15:41 49 Sorunsuz bitirdi930
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Spor Kulübü DerneğiDudu ErolK2100:49:05 49 Sorunsuz bitirdi01:14:03 50 Sorunsuz bitirdi990
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiMehtap DuranK21BaşlamamışBaşlamamış00
Ankara GsmÖznur ÇağlarK2100:57:54 41 Sorunsuz bitirdi01:39:14 37 Sorunsuz bitirdi780
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Spor Kulübü DerneğiTugçe GölgeliK21BaşlamamışBaşlamamış00
Yenimahalle Teknik Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAhu YetisK3501:34:27 50 Sorunsuz bitirdi03:12:04 50 Sorunsuz bitirdi1000
Zonguldak GsmNur Erdogan ZereK35Hedef Atlamış 0 Sorunsuz bitirdi00
Bursa Oryantiring Spor KulübüHülya YalçınK40BitirmediBitirmedi00
Bursa Oryantiring Spor KulübüAslihan Sadikoglu KornosorK4502:20:43 24 Sorunsuz bitirdiBaşlamamış240
Demirtaş Spor Kulübü DerneğiEmine ÖztürkK4501:08:43 50 Sorunsuz bitirdi01:20:27 50 Sorunsuz bitirdi1000
Değirmendere Doğaspor Kulübü DerneğiNergiz ErdoganK45Bitirmedi 0 Sorunsuz bitirdi00
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiNuran DemirerK4502:07:11 27 Sorunsuz bitirdi02:55:40 23 Sorunsuz bitirdi500
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiSerpil TuranK50Hedef Atlamış 0 Sorunsuz bitirdi00