2019-2020 ULUSLARARASI İZMİR KURTULUŞ ORYANTİRİNG GÜNLERİ YARIŞMASI
İşlem başarıyla tamamlandı
Kategori
Sıralama
KulüpSporcuKategori1. Gün2. GünPuanSıralama
Bursa Oryantiring Spor KulübüMuhammed Ali KorkmazE1001:52:39 28 Sorunsuz bitirdi01:59:03 30 Sorunsuz bitirdi581
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAteş ŞentürkE1001:03:43 50 Sorunsuz bitirdiBitirmedi502
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiSüleyman Sarp ÇoşkunE10Başlamamış01:10:19 50 Sorunsuz bitirdi503
Ege Maraton Spor Kulübü DerneğiMusa Nevzat Barry DolucaE1001:08:56 46 Sorunsuz bitirdiBaşlamamış463
Bursa Oryantiring Spor KulübüUğur Batu YalçınE1200:17:22 48 Sorunsuz bitirdi00:18:38 50 Sorunsuz bitirdi981
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiDemir DemirerE1200:16:49 50 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış502
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiNihat Berk YengeçE1200:36:46 23 Sorunsuz bitirdiBaşlamamış233
Bursa Oryantiring Spor KulübüBerat Alp YalçınE1400:45:33 50 Sorunsuz bitirdi00:31:12 50 Sorunsuz bitirdi1001
Bursa Oryantiring Spor KulübüDemir ÖzgünE1400:52:42 43 Sorunsuz bitirdi00:35:01 45 Sorunsuz bitirdi882
Pardus Gençlik Ve Spor KulübüDora Kayra DeğerE1401:06:22 34 Sorunsuz bitirdi00:36:41 43 Sorunsuz bitirdi773
Ege Maraton Spor Kulübü DerneğiYiğit TosunE14BitirmediBaşlamamış05
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAli BodurE14Hedef AtlamışBaşlamamış05
Pusat Spor Kulübü DerneğiMustafa Berk DemirtaşE1601:01:50 44 Sorunsuz bitirdi00:52:10 50 Sorunsuz bitirdi941
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiBerkay GevenE1600:54:26 50 Sorunsuz bitirdi01:03:03 41 Sorunsuz bitirdi912
Akhisar Sportif Havacılık Spor KulübüBurak YamanE1600:59:23 46 Sorunsuz bitirdi00:59:57 44 Sorunsuz bitirdi903
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiFeridun BenliE1600:55:57 49 Sorunsuz bitirdi01:14:01 35 Sorunsuz bitirdi844
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiÖzgür ÖztürkE1600:58:01 47 Sorunsuz bitirdi01:11:07 37 Sorunsuz bitirdi845
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiEnes Berkay AksoyE1602:12:03 21 Sorunsuz bitirdi01:26:41 30 Sorunsuz bitirdi515
Ege Maraton Spor Kulübü DerneğiGürkan GençE16BitirmediBaşlamamış06
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiKılıç Boran KuzucuE16Hedef AtlamışBaşlamamış06
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiBayram Can ÇelikkayaE1801:03:54 50 Sorunsuz bitirdi00:54:22 50 Sorunsuz bitirdi1001
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiMustafa Berkay ÜnalE1801:11:57 44 Sorunsuz bitirdi01:02:29 44 Sorunsuz bitirdi882
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiCevat ŞenelE1801:14:58 43 Sorunsuz bitirdi01:56:10 23 Sorunsuz bitirdi663
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiSeref Volkan AldemirE1801:48:15 30 Sorunsuz bitirdi01:16:38 35 Sorunsuz bitirdi654
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiEmre ŞahinE1801:37:04 33 Sorunsuz bitirdi02:12:18 21 Sorunsuz bitirdi545
Pusat Spor Kulübü DerneğiAlper KayakıranE18Bitirmedi01:32:43 29 Sorunsuz bitirdi296
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiNihat ÖksüzE18Başlamamış02:06:16 22 Sorunsuz bitirdi227
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiBatuhan ÇakırE18BaşlamamışBaşlamamış08
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiEge ArslanE18BaşlamamışBaşlamamış08
Doruk Dağcılık Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiYusuf ParlakE2001:03:39 50 Sorunsuz bitirdi00:51:45 50 Sorunsuz bitirdi1001
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Spor Kulübü DerneğiUtku UzunE21E01:02:30 50 Sorunsuz bitirdi00:57:30 50 Sorunsuz bitirdi1001
Pusat Spor Kulübü DerneğiMuhammed Vehbi Yavuz KarataşlıE21E01:21:09 39 Sorunsuz bitirdi01:20:46 36 Sorunsuz bitirdi752
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Spor Kulübü DerneğiNazmi Serkan AtalayE21E01:28:06 35 Sorunsuz bitirdi01:42:47 28 Sorunsuz bitirdi633
İzmir Atlas Spor Kulübü DerneğiUmut GürcanE21EBitirmedi01:01:20 47 Sorunsuz bitirdi474
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAhmet Uluğ YamalıE21EBaşlamamışBaşlamamış05
Akut Arama Kurtarma Spor Kulübü DerneğiEmrah KurtoğluE3504:12:16 50 Sorunsuz bitirdiBaşlamamış501
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiÖzgür GüvercinE35Hedef AtlamışBaşlamamış02
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiSerdar HacımusalarE50BitirmediBitirmedi01
Akut Arama Kurtarma Spor Kulübü Derneğiİbrahim YücebaşE5501:03:57 50 Sorunsuz bitirdi01:14:24 50 Sorunsuz bitirdi1001
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiFurkan SolakEYBÇ00:54:09 50 Sorunsuz bitirdi00:33:18 50 Sorunsuz bitirdi1001
Bursa Oryantiring Spor KulübüSami AkyürekEYBY00:47:01 50 Sorunsuz bitirdi00:50:51 50 Sorunsuz bitirdi1001
Ege Maraton Spor Kulübü DerneğiLeila Türkan DolucaK1200:31:03 50 Sorunsuz bitirdi01:03:03 50 Sorunsuz bitirdi1001
Bursa Oryantiring Spor KulübüNisa Duru ElbirK1200:40:48 38 Sorunsuz bitirdi01:32:22 34 Sorunsuz bitirdi722
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiEylül ÜnmekK12BitirmediBaşlamamış03
Bursa Oryantiring Spor KulübüFatma Sena ÇakmakK1400:51:16 50 Sorunsuz bitirdi00:43:18 50 Sorunsuz bitirdi1001
Bursa Oryantiring Spor KulübüÜmmühan Zeynep AkyürekK1401:07:23 38 Sorunsuz bitirdi01:26:19 25 Sorunsuz bitirdi632
Ege Maraton Spor Kulübü DerneğiAsya Yakamoz RossiK14Bitirmedi01:21:00 27 Sorunsuz bitirdi273
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiÜmmü Aysu DuranK1401:40:53 25 Sorunsuz bitirdiHedef Atlamış254
Ege Maraton Spor Kulübü DerneğiYağmur AkyılK14Başlamamış01:33:13 23 Sorunsuz bitirdi235
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiZeliha Sıla ArslanK16Hedef Atlamış01:21:50 50 Sorunsuz bitirdi501
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiIlayda SenK16Hedef Atlamış01:28:15 46 Sorunsuz bitirdi462
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiMünevver VarlıK1601:18:10 50 Sorunsuz bitirdiBitirmedi502
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiDoğa Naz KuzucuK1602:23:03 27 Sorunsuz bitirdiBaşlamamış273
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiBuket BilenlerK1801:37:37 50 Sorunsuz bitirdi02:10:47 50 Sorunsuz bitirdi1001
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiSıla SaylıkK18BitirmediBitirmedi02
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiElif Sena UygunK2001:02:14 50 Sorunsuz bitirdi01:11:07 50 Sorunsuz bitirdi1001
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Spor Kulübü DerneğiAyşe Gizem BayramK2001:07:35 46 Sorunsuz bitirdi01:54:46 31 Sorunsuz bitirdi772
Ankara Orıenteerıng Spor Kulübü DerneğiMeral ÖztürkK2001:47:03 29 Sorunsuz bitirdi01:50:49 32 Sorunsuz bitirdi613
Doruk Dağcılık Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiEda TopbaşK2001:45:31 29 Sorunsuz bitirdi02:00:11 30 Sorunsuz bitirdi594
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Spor Kulübü DerneğiRabia KaramizrakK21EBitirmediBitirmedi01
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Spor Kulübü DerneğiRabia Useyma GülhanK21EBitirmediBitirmedi01
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiBelgin TekK40Hedef AtlamışBitirmedi01
Bursa Oryantiring Spor KulübüHülya YalçınK40Hedef AtlamışBitirmedi01
Bursa Oryantiring Spor KulübüEmine ÖztürkK4501:11:03 50 Sorunsuz bitirdi01:02:41 50 Sorunsuz bitirdi1001
Pan Dağcılık Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiAyşegül ÖvünçK4501:27:35 41 Sorunsuz bitirdiBitirmedi412
Doruk Dağcılık Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiNuriye UzuncanK55 0 Sorunsuz bitirdi01:25:57 50 Sorunsuz bitirdi501
Akut Arama Kurtarma Spor Kulübü DerneğiHülya YücebaşK55Hedef Atlamış01:43:35 41 Sorunsuz bitirdi412
Bursa Oryantiring Spor KulübüZehra AkyürekKYBY00:56:35 50 Sorunsuz bitirdi00:46:09 50 Sorunsuz bitirdi1001
Ege Maraton Spor Kulübü DerneğiRose Marie DolucaKYBY01:15:16 38 Sorunsuz bitirdi01:08:58 33 Sorunsuz bitirdi712