14 Yaş ve Altı Mavi Grup 1.Kademe Yarışması İzmir-Şirince
İşlem başarıyla tamamlandı
Kategori
Sıralama
KulüpSporcuKategori1. GünPuanSıralama
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiMuhammet Ali KocaE100:24:52 1000 Sorunsuz bitirdi10001
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiDemir DemirerE100:27:30 904 Sorunsuz bitirdi9042
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiAlptekin ÖzdemirE100:29:47 835 Sorunsuz bitirdi8353
Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulübü DerneğiKuzey BasolE100:33:52 734 Sorunsuz bitirdi7344
Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulübü DerneğiDeniz BasolE100:48:38 511 Sorunsuz bitirdi5115
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiBerat AltunsözE101:20:14 310 Sorunsuz bitirdi3106
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiEren HazneciE101:27:47 283 Sorunsuz bitirdi2837
Gömeç Belediye Spor Kulübü DerneğiEmirhan YunusogluE101:28:30 281 Sorunsuz bitirdi2818
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiCemal EkrenE101:31:53 271 Sorunsuz bitirdi2719
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiHasan KahrimanE101:37:40 255 Sorunsuz bitirdi25510
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiEmir Ismail TilikE101:37:47 254 Sorunsuz bitirdi25411
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiDeniz ErtopE101:38:54 251 Sorunsuz bitirdi25112
Gömeç Belediye Spor Kulübü DerneğiEren YaverE101:43:37 240 Sorunsuz bitirdi24013
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAlaattin NuhogluE101:44:08 239 Sorunsuz bitirdi23914
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiEge SolakE101:53:02 220 Sorunsuz bitirdi22015
Karaağaç Spor Kulübü DerneğiEgemen AdicanE102:01:03 205 Sorunsuz bitirdi20516
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiCemilcan GülmayaE102:16:48 182 Sorunsuz bitirdi18217
Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulübü DerneğiAybars Kagan KaraagaçE120:16:54 1000 Sorunsuz bitirdi10001
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiSeyitali KocukE120:18:53 895 Sorunsuz bitirdi8952
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiUmut ErgünE120:21:15 795 Sorunsuz bitirdi7953
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiToprak Can ÇetinkayaE120:23:32 718 Sorunsuz bitirdi7184
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiCengizhan CengizE120:25:03 675 Sorunsuz bitirdi6755
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü DerneğiEfe YildizE120:29:43 569 Sorunsuz bitirdi5696
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiEren Batu SoluganE120:29:56 565 Sorunsuz bitirdi5657
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiBesir Ömer ÇelikE120:30:19 557 Sorunsuz bitirdi5578
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiSamet ArslanE120:30:44 550 Sorunsuz bitirdi5509
Gömeç Belediye Spor Kulübü DerneğiEmirhan ÜnsalE120:31:11 542 Sorunsuz bitirdi54210
Doruk Dağcılık Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiKadir ParlakE120:31:23 539 Sorunsuz bitirdi53911
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiMustafa UygunE120:31:58 529 Sorunsuz bitirdi52912
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiEmirhan TemelözE120:32:27 521 Sorunsuz bitirdi52113
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiHasancan Polat ÇakirE120:32:49 515 Sorunsuz bitirdi51514
Demirtaş Spor Kulübü DerneğiToprak KayadibiE120:33:56 498 Sorunsuz bitirdi49815
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiMustafa ÖzdemirE120:34:40 488 Sorunsuz bitirdi48816
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAli BodurE120:35:37 474 Sorunsuz bitirdi47417
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiÖmer Faruk DemirtasE120:35:52 471 Sorunsuz bitirdi47118
Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulübü DerneğiAtes TuralE120:36:32 463 Sorunsuz bitirdi46319
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiArda KocabiyikE120:36:33 462 Sorunsuz bitirdi46220
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiMehmet Emre KaymakE120:36:44 460 Sorunsuz bitirdi46021
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiEyüp AyyildizE120:36:45 460 Sorunsuz bitirdi46022
Gömeç Belediye Spor Kulübü DerneğiUmutcan KorkmazE120:38:04 444 Sorunsuz bitirdi44423
Gömeç Belediye Spor Kulübü DerneğiAli InceE120:38:59 434 Sorunsuz bitirdi43424
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiÖmer Mirza KocabasE120:40:13 420 Sorunsuz bitirdi42025
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiMehmet Eren KayisE120:41:03 412 Sorunsuz bitirdi41226
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiDemir SönmezE120:41:29 407 Sorunsuz bitirdi40727
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiAli Devran MetinE120:41:58 403 Sorunsuz bitirdi40328
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiMehmet Yusuf SevinçE120:42:54 394 Sorunsuz bitirdi39429
Demirtaş Spor Kulübü DerneğiTuna ErhanogluE120:44:11 382 Sorunsuz bitirdi38230
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiTahsin InalbayE120:44:25 380 Sorunsuz bitirdi38031
Cumalıkızık Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiSüleyman Arda UzunE120:44:43 378 Sorunsuz bitirdi37832
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiHüseyin SögütE120:44:48 377 Sorunsuz bitirdi37733
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiYunus Kaan GeçgelE120:46:00 367 Sorunsuz bitirdi36734
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü DerneğiSüleyman Emre GüzelE120:47:11 358 Sorunsuz bitirdi35835
Demirtaş Spor Kulübü DerneğiToprak IlkarE120:47:47 354 Sorunsuz bitirdi35436
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiYavuz Çagan BozakE120:50:13 337 Sorunsuz bitirdi33737
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiSinan YildirimE120:50:39 334 Sorunsuz bitirdi33438
Gömeç Belediye Spor Kulübü DerneğiFurkan KayahanE120:51:51 326 Sorunsuz bitirdi32639
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiUmut ErkanE120:54:17 311 Sorunsuz bitirdi31140
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiHidir AyazE120:54:42 309 Sorunsuz bitirdi30941
Bursa Oryantiring Spor KulübüGüray KahramanE120:55:17 306 Sorunsuz bitirdi30642
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiOguz Kerem AyhanE121:00:11 281 Sorunsuz bitirdi28143
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiAlptug AlbayrakE121:02:55 269 Sorunsuz bitirdi26944
Gömeç Belediye Spor Kulübü DerneğiFaikcan SelimE121:07:00 252 Sorunsuz bitirdi25245
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiEmre ÖnerE121:07:54 249 Sorunsuz bitirdi24946
Bursa Oryantiring Spor KulübüHasan Kagan MülkE121:09:09 244 Sorunsuz bitirdi24447
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiTeoman Eren KaymakE121:11:08 238 Sorunsuz bitirdi23848
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiIlker KuruE121:12:02 235 Sorunsuz bitirdi23549
Gömeç Belediye Spor Kulübü DerneğiAhmet InceE121:13:12 231 Sorunsuz bitirdi23150
Cumalıkızık Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiBatin EgenE121:13:57 229 Sorunsuz bitirdi22951
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiEge ErtopE121:16:12 222 Sorunsuz bitirdi22252
Cumalıkızık Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiMuhammet BaskayaE121:17:03 219 Sorunsuz bitirdi21953
Gömeç Belediye Spor Kulübü DerneğiMuhammet KayaE121:18:05 216 Sorunsuz bitirdi21654
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiBerat ÇelikE121:19:47 212 Sorunsuz bitirdi21255
Bursa Oryantiring Spor KulübüYigit Alp AtesE121:27:16 194 Sorunsuz bitirdi19456
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiCivan Deniz TevsiE121:27:32 193 Sorunsuz bitirdi19357
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiArda ÖzkanE121:27:46 193 Sorunsuz bitirdi19358
Feta Gençlik Spor KulübüEfe ÖztuzcuE121:30:57 186 Sorunsuz bitirdi18659
Gömeç Belediye Spor Kulübü DerneğiSefik ArslanE121:47:09 158 Sorunsuz bitirdi15860
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiArda BoyE121:53:50 148 Sorunsuz bitirdi14861
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiAhmet Hasan KavakE121:54:11 148 Sorunsuz bitirdi14862
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiYagiz DemirelE122:13:56 126 Sorunsuz bitirdi12663
Bursa Oryantiring Spor KulübüMustafa Kemal DoganE122:40:25 105 Sorunsuz bitirdi10564
Karaağaç Spor Kulübü DerneğiHasan Emre SarpE140:25:26 1000 Sorunsuz bitirdi10001
Karaağaç Spor Kulübü DerneğiMetehan ÖzgünE140:32:49 775 Sorunsuz bitirdi7752
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiHalil ÖzdemirE140:33:52 751 Sorunsuz bitirdi7513
Denizli GsmMustafa KömürcülerE140:34:34 736 Sorunsuz bitirdi7364
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiOnur ÇagenE140:36:57 688 Sorunsuz bitirdi6885
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü DerneğiIbrahim DemirE140:37:25 680 Sorunsuz bitirdi6806
Demirtaş Spor Kulübü DerneğiGörkem YavasE140:39:22 646 Sorunsuz bitirdi6467
Denizli GsmMelih Toprak SungunE140:39:33 643 Sorunsuz bitirdi6438
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiFeridun BenliE140:40:40 625 Sorunsuz bitirdi6259
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiCan Toprak SahinE140:41:04 619 Sorunsuz bitirdi61910
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiOguzhan ElbirE140:42:21 601 Sorunsuz bitirdi60111
Demirtaş Spor Kulübü DerneğiYagiz ErdemE140:42:27 599 Sorunsuz bitirdi59912
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiIlker OrhanE140:42:56 592 Sorunsuz bitirdi59213
Demirtaş Spor Kulübü DerneğiBaris KayadibiE140:43:07 590 Sorunsuz bitirdi59014
Denizli GsmMehmet Enes SönmezE140:43:26 586 Sorunsuz bitirdi58615
İstanbul Orienteering Spor Kulübü DerneğiDeniz Cem SahinE140:44:09 576 Sorunsuz bitirdi57616
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü DerneğiSametcan BeklenE140:44:39 570 Sorunsuz bitirdi57017
Cumalıkızık Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiOrhan UralE140:45:05 564 Sorunsuz bitirdi56418
Demirtaş Spor Kulübü DerneğiEfe DönmezE140:47:15 538 Sorunsuz bitirdi53819
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiSafa TaktaE140:47:52 531 Sorunsuz bitirdi53120
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiAhmet Alperen ÖzdemirE140:48:33 524 Sorunsuz bitirdi52421
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü DerneğiAli Hamza BeyazE140:49:00 519 Sorunsuz bitirdi51922
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiDogukan BayhanE140:49:09 517 Sorunsuz bitirdi51723
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiKayra KökcüE140:50:04 508 Sorunsuz bitirdi50824
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiYigit PirogluE140:51:01 499 Sorunsuz bitirdi49925
Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulübü DerneğiAral Bora MirzaE140:51:57 490 Sorunsuz bitirdi49026
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiKutluhan KabakliE140:52:08 488 Sorunsuz bitirdi48827
Bursa Oryantiring Spor KulübüEray AydinE140:52:47 482 Sorunsuz bitirdi48228
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiTolga Aziz GulanE140:53:31 475 Sorunsuz bitirdi47529
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiHüseyin SahanE140:54:38 466 Sorunsuz bitirdi46630
Karaağaç Spor Kulübü DerneğiUmut ÖzbeyE140:54:46 464 Sorunsuz bitirdi46431
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiMelih KuruE140:55:27 459 Sorunsuz bitirdi45932
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiMehmet Efe EryilmazE140:56:11 453 Sorunsuz bitirdi45333
Denizli GsmSelim Enes AydogduE140:56:21 451 Sorunsuz bitirdi45134
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiBaris YörükE140:57:55 439 Sorunsuz bitirdi43935
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiUgur Yilmaz KarakasE140:59:44 426 Sorunsuz bitirdi42636
Demirtaş Spor Kulübü DerneğiVolkan Yigit GedikliE141:00:06 423 Sorunsuz bitirdi42337
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiDeniz Caner AkyüzE141:03:07 403 Sorunsuz bitirdi40339
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiKoray GökçelerE141:05:54 386 Sorunsuz bitirdi38641
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiEnes Berkay AksoyE141:06:18 384 Sorunsuz bitirdi38442
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiSefa DarakçıE141:06:32 382 Sorunsuz bitirdi38243
Cumalıkızık Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiBerke Baran TozkoparanE141:15:20 338 Sorunsuz bitirdi33844
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiOsman Levent BeyazaslanE141:19:23 320 Sorunsuz bitirdi32045
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiMelih Kadir TaskiranE141:20:02 318 Sorunsuz bitirdi31846
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiEfe KayurtganE141:20:19 317 Sorunsuz bitirdi31747
Denizli GsmAhmet Can BaklanE141:23:12 306 Sorunsuz bitirdi30648
Karaağaç Spor Kulübü DerneğiFurkan ÖzdemE141:27:52 289 Sorunsuz bitirdi28949
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü DerneğiEmirhan BeklenE141:30:19 282 Sorunsuz bitirdi28250
Denizli GsmMuharrem EkiciogluE141:30:30 281 Sorunsuz bitirdi28151
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiEsref CeylanE141:33:20 272 Sorunsuz bitirdi27252
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiEfe YilmazE141:35:05 267 Sorunsuz bitirdi26753
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü DerneğiLütfü KeskinE141:36:39 263 Sorunsuz bitirdi26354
Cumalıkızık Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiTaner UlasE141:37:46 260 Sorunsuz bitirdi26055
Cumalıkızık Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiKadir ErenE141:45:34 241 Sorunsuz bitirdi24157
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiYusufcan KulE141:59:17 213 Sorunsuz bitirdi21359
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiÖmer Faruk OkumusE142:03:07 207 Sorunsuz bitirdi20760
Karaağaç Spor Kulübü DerneğiEren EnginogluE142:03:12 206 Sorunsuz bitirdi20661
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiAlper GölerE142:31:05 168 Sorunsuz bitirdi16862
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiZeynep Büsra DenizK100:27:44 1000 Sorunsuz bitirdi10001
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiZeynep BilikK100:34:24 806 Sorunsuz bitirdi8062
Demirtaş Spor Kulübü DerneğiSelin MutluK100:41:34 667 Sorunsuz bitirdi6673
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiBerna AçıkK100:55:29 500 Sorunsuz bitirdi5004
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiSehri Naz ÇetinkayaK101:01:18 452 Sorunsuz bitirdi4525
Cumalıkızık Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiIrem ÖzelerK101:02:23 445 Sorunsuz bitirdi4456
Cumalıkızık Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiRabia Su ElmasK101:07:27 411 Sorunsuz bitirdi4117
Cumalıkızık Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiBerrak BilginK101:10:19 394 Sorunsuz bitirdi3948
Demirtaş Spor Kulübü DerneğiJulide EllesK101:14:46 371 Sorunsuz bitirdi3719
Gömeç Belediye Spor Kulübü DerneğiElvan ÜnsalK101:16:59 360 Sorunsuz bitirdi36010
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiSude MangalK101:25:22 325 Sorunsuz bitirdi32511
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiBeril GülenK101:37:21 285 Sorunsuz bitirdi28512
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiNilay KorkmazK101:38:08 283 Sorunsuz bitirdi28313
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiYade Zehra UsK101:42:39 270 Sorunsuz bitirdi27014
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiBerra Nur PirinçciK101:47:59 257 Sorunsuz bitirdi25715
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiNilsu GümüsK102:02:56 226 Sorunsuz bitirdi22616
Bursa Oryantiring Spor KulübüAda ÜstündagK102:06:14 220 Sorunsuz bitirdi22017
Gömeç Belediye Spor Kulübü DerneğiNisanur SafakK102:11:59 210 Sorunsuz bitirdi21018
Gömeç Belediye Spor Kulübü DerneğiEcem Nur KorkmazK102:18:00 201 Sorunsuz bitirdi20119
Demirtaş Spor Kulübü DerneğiInci AktasK102:21:58 195 Sorunsuz bitirdi19520
Gömeç Belediye Spor Kulübü DerneğiNehir UygunK103:10:12 146 Sorunsuz bitirdi14621
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiSeyyide Meryem AkkirmanK120:25:57 1000 Sorunsuz bitirdi10001
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü DerneğiPelin DamatK120:45:00 577 Sorunsuz bitirdi5772
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiIrmak TahtaK120:47:35 545 Sorunsuz bitirdi5453
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiSude AlpayK120:48:39 533 Sorunsuz bitirdi5334
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiSümeyye Zeren ÖzdemirK120:50:14 517 Sorunsuz bitirdi5175
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiErva InceogluK120:50:27 514 Sorunsuz bitirdi5146
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiZozan Yagmur YildizK120:52:51 491 Sorunsuz bitirdi4917
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiHilal ÖzK120:52:59 490 Sorunsuz bitirdi4908
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiAfra ÇakiciK120:54:42 474 Sorunsuz bitirdi4749
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiEylül GürkanK120:54:51 473 Sorunsuz bitirdi47310
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiElif Ceyda AvciK120:54:55 473 Sorunsuz bitirdi47311
Uludağ Oryantiring Spor KulübüIrem GüngörK120:56:08 462 Sorunsuz bitirdi46212
Bucak Mesleki Eğitim Merkezi Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAysenur DamarcanK120:57:06 454 Sorunsuz bitirdi45413
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiSimal KökcüK120:57:35 451 Sorunsuz bitirdi45114
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiSude Nur UrasK120:57:49 449 Sorunsuz bitirdi44915
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiAzra Ilgin FilizelK121:04:31 402 Sorunsuz bitirdi40216
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiSüeda Naz BadakK121:06:41 389 Sorunsuz bitirdi38917
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiTuana GünvaranK121:07:08 387 Sorunsuz bitirdi38718
Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulübü DerneğiIlke Dora CebeciK121:09:28 374 Sorunsuz bitirdi37419
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiDefne Günes AydinK121:09:59 371 Sorunsuz bitirdi37120
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiEylül KebüdeK121:11:48 361 Sorunsuz bitirdi36121
Doruk Dağcılık Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiAda AkçaK121:14:01 351 Sorunsuz bitirdi35122
Manisa İl Gençlik Spor KulübüElif Naz DilerK121:14:37 348 Sorunsuz bitirdi34823
Gömeç Belediye Spor Kulübü DerneğiElif YildizK121:15:22 344 Sorunsuz bitirdi34424
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiEslem ÜstünbasK121:15:58 342 Sorunsuz bitirdi34225
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiElvan KaraK121:16:32 339 Sorunsuz bitirdi33926
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiSengül Gökçe AvsarK121:16:56 337 Sorunsuz bitirdi33727
Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulübü DerneğiDerin Elif YilmazK121:20:07 324 Sorunsuz bitirdi32428
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiÜmmü Aysu DuranK121:22:14 316 Sorunsuz bitirdi31629
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiEce BulutK121:23:52 309 Sorunsuz bitirdi30930
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiCeyda GürbüzK121:24:10 308 Sorunsuz bitirdi30831
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiCeyda GülerK121:26:00 302 Sorunsuz bitirdi30232
Manisa İl Gençlik Spor KulübüIrmak DeveciK121:26:31 300 Sorunsuz bitirdi30033
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiRüya GümüskayaK121:27:05 298 Sorunsuz bitirdi29834
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiEkin ÖzçavdarK121:30:13 288 Sorunsuz bitirdi28835
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiCansin ÖztürkK121:35:38 271 Sorunsuz bitirdi27136
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiMiray TairK121:45:57 245 Sorunsuz bitirdi24537
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiHilal ÇoksaygiliK121:48:29 239 Sorunsuz bitirdi23938
Gömeç Belediye Spor Kulübü DerneğiEzgi KayaK121:49:01 238 Sorunsuz bitirdi23839
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiZeynep Rana OrduK121:49:09 238 Sorunsuz bitirdi23840
Manisa İl Gençlik Spor KulübüElif Su PenayirK121:52:29 231 Sorunsuz bitirdi23141
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiZümra ArslanK121:53:33 229 Sorunsuz bitirdi22942
Gömeç Belediye Spor Kulübü DerneğiZeynep PelivanK122:01:28 214 Sorunsuz bitirdi21443
Cumalıkızık Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiBetül ÖnalK140:34:07 1000 Sorunsuz bitirdi10001
Demirtaş Spor Kulübü DerneğiSila DursunK140:35:30 961 Sorunsuz bitirdi9612
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiSenay CengizK140:36:38 931 Sorunsuz bitirdi9313
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiGizem YildizK140:37:00 922 Sorunsuz bitirdi9224
Karaağaç Spor Kulübü DerneğiNur PelivanK140:39:25 866 Sorunsuz bitirdi8665
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiAysen SaçliK140:39:51 856 Sorunsuz bitirdi8566
Karaağaç Spor Kulübü DerneğiEce TesiK140:41:44 817 Sorunsuz bitirdi8177
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiMeltem SarikayaK140:42:06 810 Sorunsuz bitirdi8108
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiBusenur SengülK140:45:09 756 Sorunsuz bitirdi7569
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiCeren YalinK140:45:17 753 Sorunsuz bitirdi75310
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiEdanur SevikK140:45:24 751 Sorunsuz bitirdi75111
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiBuse AçılK140:46:25 735 Sorunsuz bitirdi73512
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiNisanur SahinK140:48:42 701 Sorunsuz bitirdi70113
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiHatice Büsra MeteK140:48:54 698 Sorunsuz bitirdi69814
Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulübü DerneğiDamla AslanK140:49:39 687 Sorunsuz bitirdi68715
Cumalıkızık Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAda Nur KaçarK140:50:11 680 Sorunsuz bitirdi68016
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiEylül DalboyK140:50:17 678 Sorunsuz bitirdi67817
Demirtaş Spor Kulübü DerneğiCeren ÖzelerK140:50:23 677 Sorunsuz bitirdi67718
Tavşanlı Gençler Gücü Spor Kulübü DerneğiIrem SariK140:52:40 648 Sorunsuz bitirdi64819
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiRuya TairK140:53:47 634 Sorunsuz bitirdi63420
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiEsra BalatliK140:54:25 627 Sorunsuz bitirdi62721
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiSude ElmaciK140:55:47 612 Sorunsuz bitirdi61222
Tavşanlı Oryantiring Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiElif MasaliK140:56:30 604 Sorunsuz bitirdi60423
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiZeynep Sude KirkgülK140:57:32 593 Sorunsuz bitirdi59324
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiGülsima DaskayaK140:59:37 572 Sorunsuz bitirdi57225
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiSevval DönerK141:01:30 555 Sorunsuz bitirdi55526
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiFeyza ÖzdemirK141:03:26 538 Sorunsuz bitirdi53827
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiSudem ÇamK141:04:24 530 Sorunsuz bitirdi53028
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiDilara ÖzbekK141:07:24 506 Sorunsuz bitirdi50629
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAzra Berin SönmezK141:11:46 475 Sorunsuz bitirdi47530
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiIlayda SenK141:13:33 464 Sorunsuz bitirdi46431
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiSila ÖzdemirK141:19:03 432 Sorunsuz bitirdi43232
Demirtaş Spor Kulübü DerneğiZeynep BaskirK141:22:42 413 Sorunsuz bitirdi41333
Denizli GsmAleyna VayisK141:27:20 391 Sorunsuz bitirdi39134
Denizli GsmGülizar Esfe TosgunK141:36:36 353 Sorunsuz bitirdi35335
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiEmine ÇetinK141:36:51 352 Sorunsuz bitirdi35236
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiNehir TokerK141:43:29 330 Sorunsuz bitirdi33037
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiGülin KayaK141:44:51 325 Sorunsuz bitirdi32538
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiSemira Nur ErcanK141:46:17 321 Sorunsuz bitirdi32139
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiMeltem KaratasK141:54:10 299 Sorunsuz bitirdi29940
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiBerinay ErimK142:01:18 281 Sorunsuz bitirdi28141
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiDuru Simal DurmazK142:04:58 273 Sorunsuz bitirdi27342
Denizli GsmBuse KanyildiranK142:19:35 244 Sorunsuz bitirdi24443
Demirtaş Spor Kulübü DerneğiGökçe EllesK142:24:07 237 Sorunsuz bitirdi23744
Gömeç Belediye Spor Kulübü DerneğiArsen Ata SenE10Bitirmedi00
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAyberk ToptasE10Bitirmedi00
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiBurak ErkanE10Hedef Atlamış00
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiCan Berk KoruluE10Elenmiş00
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü DerneğiÇagan YildizE10Hedef Atlamış00
Manisa İl Gençlik Spor KulübüÇagri Nurullah PenayirE10Bitirmedi00
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiDorukalp AzizogluE10Bitirmedi00
Bursa Oryantiring Spor KulübüEfe SahinE10Bitirmedi00
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiEnes Bera ÜzgünE10Hedef Atlamış00
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiKaan KemanE10Bitirmedi00
Manisa İl Gençlik Spor KulübüMert Yilmaz YildirimE10Bitirmedi00
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiÖmer Efsan DölekE10Hedef Atlamış00
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiRüzgar Tuna KökE10Bitirmedi00
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiSüleyman MangalE10Bitirmedi00
Manisa İl Gençlik Spor KulübüYigit YeterE10Bitirmedi00
Gömeç Belediye Spor Kulübü DerneğiAhmet TunaE12Elenmiş00
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü DerneğiAli Serhan TormanE12Bitirmedi00
Manisa İl Gençlik Spor KulübüArda SenE12Hedef Atlamış00
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiArda ErsözE12Hedef Atlamış00
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiBasar Arda BagE12Bitirmedi00
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiBedirhan KircaE12Bitirmedi00
Cumalıkızık Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiCaner UlasE12Hedef Atlamış00
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiCuma Yigit ErcanE12Bitirmedi00
Gömeç Belediye Spor Kulübü DerneğiEge Ali SümerE12Bitirmedi00
Demirtaş Spor Kulübü DerneğiEmre KirgilE12Hedef Atlamış00
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiEren BayhanE12Hedef Atlamış00
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiFurkan ÇukadarE12Bitirmedi00
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiHüseyin KoçE12Hedef Atlamış00
Gömeç Belediye Spor Kulübü DerneğiHüseyin DuranE12Bitirmedi00
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiIrmak Eren BüyükkanE12Hedef Atlamış00
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiIsmail SagbasE12Hedef Atlamış00
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiKaan SalginciE12Hedef Atlamış00
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiKaan Can PekerE12Hedef Atlamış00
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiMehmet Yigit OguzE12Bitirmedi00
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiMert GümüskayaE12Bitirmedi00
Cumalıkızık Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiMuhammet Furkan ÖzmusE12Elenmiş00
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiMustafa AtarE12Bitirmedi00
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiOguzhan ZenginE12Bitirmedi00
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiTaha SanE12Bitirmedi00
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiUfuk Alp SandalciE12Bitirmedi00
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiAhmet InceE14Hedef Atlamış00
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiCelal Göktug OvagülE14Hedef Atlamış00
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiIsmail Efe YorulmazE14Bitirmedi00
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiMert Can CokerE14Hedef Atlamış00
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiMümin Can ZeybekE14Bitirmedi00
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiÖnder Ahmet ÇıftçıE14Bitirmedi00
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiToprak ÇırakogluE14Bitirmedi00
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiToygu KöseE14Hedef Atlamış00
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiYagiz DemirE14Hedef Atlamış00
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiYusuf MertE14Hedef Atlamış00
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiYusuf Eren ÖzkanE14Hedef Atlamış00
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiDefne EnezK10Bitirmedi00
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiDefne Nil DölekK10Bitirmedi00
Manisa İl Gençlik Spor KulübüDicle SenK10Bitirmedi00
Bursa Oryantiring Spor KulübüEcem AydinK10Bitirmedi00
Karaağaç Spor Kulübü DerneğiElif KeserK10Bitirmedi00
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiElif BoyK10Bitirmedi00
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiElif Betül ToksoyK10Bitirmedi00
Karaağaç Spor Kulübü DerneğiFecriye Berre ErkulK10Bitirmedi00
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiIrem ÖzdemirK10Bitirmedi00
Denizli GsmIrmak BozkayaK10Bitirmedi00
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiMerve CokerK10Hedef Atlamış00
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiRumeysa ÇıldirK10Hedef Atlamış00
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiSude GeyikK10Bitirmedi00
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiTuba Sare KonçakK10Bitirmedi00
Bursa Oryantiring Spor KulübüTugba KahramanK10Bitirmedi00
Manisa İl Gençlik Spor KulübüZeynep Lal YaparK10Bitirmedi00
Demirtaş Spor Kulübü DerneğiZeynep Rana ÇakirK10Hedef Atlamış00
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiBeste ElburusK12Bitirmedi00
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiBetül EserK12Hedef Atlamış00
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiBetül TaflanK12Bitirmedi00
Karaağaç Spor Kulübü DerneğiBeyza BarikK12Hedef Atlamış00
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiCaner GöldemirK12Bitirmedi00
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü DerneğiCeren ÇetinK12Hedef Atlamış00
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiCeren Mesude VaysalK12Bitirmedi00
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiCeylin KoçogluK12Bitirmedi00
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü DerneğiÇısem TekinliK12Bitirmedi00
Manisa İl Gençlik Spor KulübüDeniz YilmazK12Hedef Atlamış00
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiEbrar ÜstünbasK12Hedef Atlamış00
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiElif YenilmezK12Bitirmedi00
Denizli GsmEylül Nisa KurtK12Hedef Atlamış00
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiEymen KamciK12Bitirmedi00
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiFatma Betül GürelK12Bitirmedi00
Denizli GsmGizem BakanK12Bitirmedi00
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiGökçe Nisa ErsoyK12Bitirmedi00
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiHüsna Nilüfer ÖzdamarK12Bitirmedi00
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiMelis YenilmezK12Bitirmedi00
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiNehir SezgenK12Bitirmedi00
Manisa İl Gençlik Spor KulübüNijel SaitK12Bitirmedi00
Soma Linyit Maden Spor Kulübü DerneğiNilsu YörükK12Bitirmedi00
Manisa İl Gençlik Spor KulübüÖzlem KisaK12Bitirmedi00
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiPinar GündoganK12Hedef Atlamış00
Manisa İl Gençlik Spor KulübüSena GürselK12Bitirmedi00
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiSevval SenK12Bitirmedi00
Manisa İl Gençlik Spor KulübüSila GüngörK12Bitirmedi00
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiSude BalabanK12Bitirmedi00
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiSuennur EdincikK12Bitirmedi00
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiSugra Nur KircaK12Bitirmedi00
Gömeç Belediye Spor Kulübü DerneğiBegüm AkovaK14Bitirmedi00
Altun Oryantiring Ve Atletizm Spor Kulübü DerneğiBeyzanur GülK14Bitirmedi00
Karaağaç Spor Kulübü DerneğiBüsra YakinK14Hedef Atlamış00
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiEkin AvciK14Hedef Atlamış00
Denizli GsmEylül Naz TalanK14Hedef Atlamış00
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiGülsüm Sude YücelK14Hedef Atlamış00
Ahmet Vefik Paşa Cihan Spor Kulubü DerneğiHayrünnüsa KaraK14Bitirmedi00
Balıkesir Gençlik Spor Kulübü DerneğiIlayda AydemirK14Bitirmedi00
Denizli GsmNaide Nisa ZorlaK14Elenmiş00
Yakamoz Gençlik Ve Spor Kulübü DerneğiNehir DemircanK14Hedef Atlamış00
Gömeç Belediye Spor Kulübü DerneğiSevda PalaK14Bitirmedi00
Balıkesir Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiSila DemirK14Hedef Atlamış00
Nilüfer Gençlik Ve Doğa Sporları Kulübü DerneğiZehra KorkmazK14Bitirmedi00