- / -
No Kategori Kulüp Adı Soyadı DY SI No 1.Yarış 2.Yarış
E10A BOSTANLISPOR GSK Alvin Arslan 2012 - -
E10A EGE ATLETİK SK Yusuf Poyraz Tunç 2013 1 1
E10A EGE ATLETİK SK Cevher Sezai Gözübüyük 2013 1 3
E10A OSMANİYE OGİDOS Alperen Topcu 2014 - -
E10A OSMANİYE OGİDOS Uzay Kök 2013 - 2
E10A YAKAMOZ GSK Emre Arda Damar 2013 3 4
E12A AHMET VEFİK PASA CİHAN SK Ömer Yeşilçayır 2012 2 2
E12A BURSA ORYANTİRİNG SK Kerem Kurt 2011 2078663 4 4
E12A EGE ATLETİK SK Ege Özata 2011 1 5
E12A EGE ATLETİK SK Berk Doğan 2012 7 -
E12A SOMA LİNYİT SK Semih Bozbay 2011 3 3
E12A YAKAMOZ GSK Ata Özcanşen 2012 6 -
E12A YAKAMOZ GSK Ateş Özcanşen 2012 8 -
E12A ZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSK Kadir Toprak Alp 2012 5 1
E14A ADRENALİN GSK Uras Kavaklıoğlu 2010 2072833 - -
E14A EGE ATLETİK SK Selim Enişte 2010 3 1
E14A OSMANİYE OGİDOS Kerem Hayta 2009 2 3
E14A SOMA LİNYİT SK Batuhan Ayvaz Barut 2009 - -
E14A SOMA LİNYİT SK Ahmet Baran Dümenli 2009 1 2
E14A YAKAMOZ GSK Süleyman Sarp Coşkun 2010 - -
E14A YAKAMOZ GSK Ateş Şentürk 2010 4 4
E14A YAKAMOZ GSK Mahmut Uras Tengiz 2010 - -
E16A BURSA ORYANTİRİNG SK Demir Özgün 2007 8041223 2 3
E16A BURSA ORYANTİRİNG SK Emin Topyürek 2007 2078669 7 5
E16A MERSİN BAHRİYE YELKEN DOĞA SK Süleyman Emre Aldıç 2007 4 8
E16A SOMA LİNYİT SK Berkay Kılıç 2007 1 2
E16A SOMA LİNYİT SK Muhammet Ali Koca 2008 6 6
E16A SOMA LİNYİT SK Umut Bozbay 2008 9 4
E16A SOMA LİNYİT SK Onur Akcan 2007 10 -
E16A SOMA LİNYİT SK Ömer Faruk Demirtaş 2007 5 1
E16A SOMA LİNYİT SK Emre Duran 2008 3 9
E16A YAKAMOZ GSK Demir Demirer 2008 9200564 - 10
E16A YAKAMOZ GSK Bahadır Kuzey Bozak 2008 9200570 8 7
E16A YAKAMOZ GSK Efe Özen 2008 - -
E18A MERSİN BAHRİYE YELKEN DOĞA SK Melih Tuna Ergin 2006 3 4
E18A MERSİN BAHRİYE YELKEN DOĞA SK Eren Kesen 2006 4 3
E18A SOMA LİNYİT SK Furkan Genç 2006 1 1
E18A YAKAMOZ GSK Yavuz Çağan Bozak 2006 9200568 2 2
E18B SOMA LİNYİT SK Melih Kadir Taşkıran 2005 1 1
E20A MERSİN BAHRİYE YELKEN DOĞA SK Bilgekağan Okur 2004 7 7
E20A OSMANİYE OGİDOS Abdulkadir Sakar 2004 2089856 7 8
E20A SOMA LİNYİT SK Kamil Efe Ekiz 2004 11 5
E20A TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK Rıdvan Ovalı 2003 8501388 2 1
E20A TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK Eren Çiçek 2003 10 11
E20A TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK Baran Mola 2003 8501383 1 2
E20A TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK Abdullah Enes Uguç 2003 4 4
E20A TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK Taha Yusuf Yolcu 2003 9 10
E20A TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK Beytullah Temelli 2003 5 6
E20A TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK Ali Kaplan 2003 7212290 3 9
E20A ULUDAĞ OSK Fatih Çıngı 2003 6 3
E21A MERSİN BAHRİYE YELKEN DOĞA SK Mehmet Mert Özhüsrevoğlu 2001 3 5
E21A ODTÜ SK Ahmet Eren Çolak 2002 - -
E21A SOMA LİNYİT SK İsmail Burak Biçer 1997 6 7
E21A TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK Mustafa Uykun 2002 4 6
E21A TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK Ahmet Kazan 2002 8501392 1 1
E21A TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK Ali Eren 2002 7208069 5 2
E21A TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK Arda Berkcan Topal 2001 7212287 2 4
E21A TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK Yasin Yeşil 2002 7207475 7 3
E21E ANADOLU ORYANTİRİNG SK Huzeyfe Sığırcı 1995 8503737 - -
E21E ANKARA GSM Mehmet Kavaz 1992 1479983 - -
E21E JANDARMA GÜCÜ SK Ali Uçar 1985 8646934 - -
E21E JANDARMA GÜCÜ SK Batuhan Duğan 1997 8646936 - -
E21E JANDARMA GÜCÜ SK Harun İşler 1990 8646935 - -
E21E JANDARMA GÜCÜ SK Ercan Dudak 1989 8646928 - -
E21E JANDARMA GÜCÜ SK Cansel Saraç 1994 8646931 - -
E21E JANDARMA GÜCÜ SK Kemal Gümüş 1997 8646932 - -
E21E JANDARMA GÜCÜ SK Mustafa Alperen Çetinkaya 1995 8646929 - -
E21E TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK Fırat Gündüz 1999 5 5
E21E TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK Batuhan Gazi Kılıç 2001 9102765 2 4
E21E TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK Muhammet Arpacı 1998 9102760 4 3
E21E TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK Enes Ayhan 2000 9102758 3 2
E21E TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK Hasan Hüseyin Fırat 2000 8501375 1 1
E35 OSMANİYE OGİDOS Uğur Doğan Kök 1985 2089861 1 1
E35 YAKAMOZ GSK Çağrı Küçükkaramuklu 1985 2 -
E40 OSMANİYE OGİDOS İslam Akgüneş 1980 2089844 3 3
E40 OSMANİYE OGİDOS Ali Rıza Topcu 1979 2094355 2 2
E40 YAKAMOZ GSK Salih Emre Damar 1982 1416852 1 1
E55 OSMANİYE OGİDOS Mustafa Köşeli 1962 2 2
E55 YAKAMOZ GSK Göksel Bilenler 1966 1 1
E60 İZMİR GSM Ömer Bilgen Özdemiroğlu 1955 1 1
E60 YAKAMOZ GSK Yurdaer Güncü 1956 2 2
K10A YAKAMOZ GSK Defne Ünmek 2014 2 -
K10A YAKAMOZ GSK Gökçe Özman 2014 1 1
K12A AHMET VEFİK PASA CİHAN SK Beranur Gelir 2012 3 4
K12A EGE ATLETİK SK Reyhan Zeren Aksoy 2012 4 5
K12A EGE ATLETİK SK Evin Asya Kundakçı 2011 5 3
K12A EGE ATLETİK SK Ilgın Soğukbunar 2011 - -
K12A SOMA LİNYİT SK Hale Taşkıran 2011 1 1
K12A YAKAMOZ GSK İdil Talya Doğan 2011 2 2
K14A AHMET VEFİK PASA CİHAN SK Ayşenur Öz 2009 2 2
K14A EGE ATLETİK SK Leila Türkan Doluca 2009 7208061 1 1
K16A AHMET VEFİK PASA CİHAN SK Sude Pişkin 2008 1 1
K16A SOMA LİNYİT SK Gülçin Özdemir 2007 - -
K18A SOMA LİNYİT SK İrem Girgin 2006 1 2
K18A SOMA LİNYİT SK Aysima Olgün 2006 4 -
K18A SOMA LİNYİT SK Canan Baş 2006 3 3
K18A SOMA LİNYİT SK Esra Karakobak 2006 2 1
K20A ODTÜ SK Aleyna Şener 2003 8007078 - -
K20A TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK Sena Akdağ 2003 2 -
K20A TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK Sümeyra Cam 2003 7003541 3 1
K20A YAKAMOZ GSK Münevver Varlı 2004 1416850 1 2
K21A EGE ATLETİK SK Derin Sevil Bodur 1992 2 3
K21A İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG Gülşah Miyasaoğlu Tülek 1992 1 2
K21A TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK Gözde Altuğ 2001 7208070 3 1
K21E ÇEŞME YELKEN GSK Gülşah Bircan Akpınar 1996 - -
K21E JANDARMA GÜCÜ SK Ayşe İşler 1997 8646922 - -
K21E JANDARMA GÜCÜ SK Esra Turan 1996 7200005 - -
K21E JANDARMA GÜCÜ SK Lale Han Kılıç 1997 8646939 - -
K21E JANDARMA GÜCÜ SK Aslıhan Ataoğlu 1996 8646937 - -
K21E TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK Merve Birsu Temel 2001 4 2
K21E TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK Tuğba Gürbüz 2001 9102764 3 -
K21E TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK Melike Temirkıran 2001 9102763 1 1
K21E YAKAMOZ GSK Buket Bilenler 2002 2 3
K35 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG Emel Seçer Yılmaz 1980 2104848 1 1
K35 OSMANİYE OGİDOS Neslihan Oğhan 1984 2097270 3 3
K35 YAKAMOZ GSK Elif Bilge Küçükkaramuklu 1988 2 -
K35 YAKAMOZ GSK Eda Deniz Damar 1983 1416859 4 2
K40 SOMA LİNYİT SK Nursel Düzdemir 1976 1 1
K40 SOMA LİNYİT SK Hamide Taşkıran 1980 2 3
K40 SOMA LİNYİT SK Reyhan Bozbay 1978 - -
K40 YAKAMOZ GSK Belgin Tek 1980 3 2
K45 MERSİN BAHRİYE YELKEN DOĞA SK Serap Okur 1977 - -
K45 YAKAMOZ GSK Cavidan Özcanşen 1977 - -
K50 BURSA ORYANTİRİNG SK Emine Öztürk 1970 8041607 1 1
K50 SOMA LİNYİT SK Hatice Biçer 1972 3 4
K50 YAKAMOZ GSK Nevin Hacımusalar 1968 4 3
K50 YAKAMOZ GSK Filiz Bilenler 1968 2 2
K50 YAKAMOZ GSK Hülya Kadan 1971 5 5

TOF Çerez Kullanımı


Sitemizde kullanımınızı kolaylaştırmak için çerezleri kullanıyoruz.

Kabul Et ve Devam Et

Çerez Kullanımı Politikası

KVKK Gizlilik Politikası

Yükleniyor...